Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) fujifilm1 válasza trutyi (#9887) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.

> @trutyi: hát nem tudom hogyan vagytok vele de nálam LQ3 a nyerő mindenben...kövezzetek meg

Hát nálam is... :)
Criskelo v8 + notecore 12.5 egyutt verhetetlen. (Na jo ... sokat fogyaszt)
Cris v11.2 re ataltam de 1 nap után vissza a v8-ra. + notecore v13.

Semmi elonye nincs a 4.0.4 nek viszont volt 1-2 random "elsotetulok es nem jovokvissza csak ha már sikidegvagy" vicce, pedig volt wipe meg nagyon moderate TB restore!

Á nem kinlodok vele. LQ3 marad.

AZ lq3 stabil, gyors, tökéletesen megy az autocallrec, swype béta -magyar beszédértéssel a szövegbevitel, hangos navigáció, rajzolás pennel, magyar beszéd alapu tárcsázás, silent fényképezés, no boot hang,stb stb.
Meg minden amit csak valaha akartam egy telotol. :)

Nekem még ilyen jo telom nem volt! (persze azért a "belakás" ebből 50% )

Űdv,
Robi

[ Szerkesztve ]

(#9902) 206 cc válasza fujifilm1 (#9901) üzenetére


206 cc
senior tag

"Semmi elonye nincs a 4.0.4 nek viszont volt 1-2 random "elsotetulok es nem jovokvissza csak ha már sikidegvagy" vicce, pedig volt wipe meg nagyon moderate TB restore!"

Na most ezeket a hozzászólásokat nem értem. :Y :Y :Y :Y
Kevesebbet fogyaszt,jobban van paraméterezve,akadás mentesen működik,jobb a wifi és a rádió modul benne..... :F :F :F ....akkor miért írod hogy nincs előnye??Nálad lehet,mert nem jól raktad fel,rossz rom + kernel párost próbáltál stb..stb...Ne írj le butaságokat,nem véletlenül javították a hibákat,max nálad nem működik valami oknál fogva....ami általában felhasználói hiba!

Én elhiszem neked ,hogy az LQ3-al elégedett vagy,de amikor felhasználók százai-ezrei igazolják hogy az LRI,LRQ,LRK jobb akkor azért el kell rajta gondolkozni talán még is jobb valami oknál fogva?!
Szóval próbálgatni kell és nem téves következtetéseket leírni,mert nálad nem volt jó!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#9903) fujifilm1 válasza 206 cc (#9902) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Bocsi. Tenyleg pontatlan igy a mondat. Az a 4 uj szolgaltatas amit a 4.0.4 behozott. (aláirás alapu képernyő feloldás-Signature Unlock, meg atobbi...)
szamomra nem fontos.
A sebessegben nem vettem eszre kulonbséget.
A wifi és modem nekem hibátlan és gyors vol eddig is.
Szoval legfeljebb szubjektiv a véleményem, de " a ne irj butaságokat " és a " téves következtetéseket leírni" hát tudod roszul eset.

(#9904) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.

Tudunk már valamit a Nót kettőről?
Megkapja a 4 magos procit ő is, vagy fogalmazzunk inkább úgy hogy a Note utóda?

Exynos 5250 , Mali T604 grafikussal nem lenne gyenge kombó bár itt is két magról beszélünk, de a gpu pc-ket alázhatna :DDD

(#9905) kchris78 válasza bsanya (#9872) üzenetére


kchris78
veterán

CM9-el az a probléma hogy nem támogatja rendesen az extra hardvereket. Pl MHL támogatás, USB mass storage nekem csak MTP módban ment, meg 1-2 ilyen apróság... Amúgy nem rossz.

Thor kernel nekem is random újraindult.

Egyszer egy dev írta hogy amelyik kernelben BLN van az szükségszerűen nem lehet túl stabil (?) mert olyan rutinok kerülnek bele a LED villogtatás miatt... Nem tudom ez mennyire stimmel, de a legjobb kernelekben nincs BLN...

(#9906) WaterWave


WaterWave
veterán

engem a 4.1 android foglalkoztat, hogy mikor kapjuk meg:))

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9907) kchris78 válasza WaterWave (#9906) üzenetére


kchris78
veterán

első: amikor használható lesz a CM10... nem vagyok teljesen up-do-date de még a preview #3-nak is olyan hiányosságai vannak ami miatt használhatatlan fő rendszernek.

második: évvége amikor a Samu méltóztatik elkészülni a hivatalos JB-el.

(#9908) Dr.LEW válasza nggabi (#9050) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Mitgondoltok note osak a note jobb mint egy tab 2 7.0?? Nekem tab van de gondolkodom egy note felett vélemények.?

Pénz & Sárm

(#9909) Cyberpunk válasza Dr.LEW (#9908) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha a mobilitást, s praktikumot veszem alapul jobb a Tab a nagyobb kijelzője miatt. Egyértelműen jobb ebben, mert kényelmesebb rajta a tartalomfogyasztás. Viszont a Note még zsebre vágható, a 7"-os tablet már nem. Oda kell egy mobil is mellé, hogy kiegészítsék egymást, a Note némi méretet beáldozva egyszerre tud lenni mindkettő.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9910) Polllen válasza Dr.LEW (#9908) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én 7"-s tab-ról és wp7-s okosmobilról váltottam és nekem egyelőre bejött.

Az a helyzet, hogy attól függ...

mennyit szánsz rá (nekem egy wayteq tabom volt, néha kiakasztott a sebessége, de egy ipad/galaxy tab+okosmobil árban nem gyere be kategória volt)
hol szeretnéd többet használni (ha mindig, akkor note, ha csak random kell a nagy kijelző, tab)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9911) Kapanyél


Kapanyél
őstag

TSF Shell újdonságok:

Version 1.6.0 Beta (Aug. 15,2012)
New ands Improvement:

1.HD(high qualified) icon/theme support.

2.Powerful Gestures(Toggle notification/Toggle menu/Run app/Run shortcut/Switch screen/Voice or Text Search...).

3.More Desktop Custom Settings.(folder/infinite scroll/sliding dock...).

4.Unread badges for icons(Call/Message/Email).

5.New Theme widget(Custom Photo Image).

6.3D Airship widget.

7.Left/Right Preference settings.

8.Fix most of bugs.

9.Optimization of a lot of details.

10.More...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9912) nggabi válasza Dr.LEW (#9908) üzenetére


nggabi
nagyúr

nehéz ügy, a tab 2 7.0-nál csak a felbontással volt bajom, egyébként jó cucc az is.

"szenyor dzsíííí"

(#9913) KTTech válasza DeathAdder (#9904) üzenetére


KTTech
veterán

Azért a PC-ktől messze van, mint Makó Jeruzsálemtől a GPU sebessége... (a cpu is)

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#9914) Cyberpunk válasza KTTech (#9913) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No ná, hogy messze van, kezdjük ott sok mindent nem tud ami itt elvárható lenne. Meg azért vicces is lenne, ha egy 100+k-s VGA szörnyet alázna egy ilyen kis mitugrász chip. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9915) hito válasza Dr.LEW (#9908) üzenetére


hito
nagyúr

Én ma adom el a Tab 2-met. Szerintem nem lehet együtt emlegetni a Note-tal, mindenben alulmarad. Egyedül a kijelzőméret szól a tab2 mellett, de hidd el nekem: azzal együtt, hogy a Note kisebb, mégis élvezetesebb a mozizás rajta. A tab 2 kijelzője HD filmekhez gyenge felbontású, fakó, nem elég fényes és a betekintési szöge is gyalázat a Note-hoz képest. Én megbántam, hogy megvettem, és marad a Note, nem is kérdés.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9916) Kapanyél válasza hito (#9915) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mert nem a P6800-at vetted végül. :) Akkor nagyobb lett volna a dilemma, bár a végén úgyis maradtál volna Note-os.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9917) hito válasza Kapanyél (#9916) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, de nem voltam hajlandó egy sima tabletért odaadni a Note-om egy az egyben, legyen az akármilyen is. Nem ér meg nekem egy wifi-s tablet egy Note-ot :N 10k-t rátolt volna odaadom.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9918) Kapanyél válasza hito (#9917) üzenetére


Kapanyél
őstag

A 6800-as az 3G-s, nemcsak WiFi-s. A Note ára meg elég nagyot zuhant az elmúlt fél évben. :( Nagyobbat esett, mint az S2. És azért nem 15eFt különbség van a két gép között...

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#9919) hito válasza Kapanyél (#9918) üzenetére


hito
nagyúr

Bocs, félrenéztem és a P6810-re gondoltam ami wifi only. A P6800-ra (igen, ez a 3G-s :B ) szőrbe elcseréltem volna tapsikolva, de wifi only tabletre nem. Elvből.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9920) nggabi


nggabi
nagyúr

tegnap elfelejtettem mondani h a classic v4-et visszavonta a készítő mert bugos a framework benne. én mondjuk fent hagyom, egyedül az usb csatlakozásnál ír ki baromságokat de működik...

"szenyor dzsíííí"

(#9921) hito válasza nggabi (#9920) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem is az van fenn és ma reggel vettem észre, hogy nincs gmail appom :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9922) nggabi válasza hito (#9921) üzenetére


nggabi
nagyúr

rakd fel a marketből. am én a sima email-t használom, sztem jó az is.

"szenyor dzsíííí"

(#9923) DeathAdder válasza Cyberpunk (#9914) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem a felsőkategóriás vga-kra gondoltam, de ha belegondolok, hogy milyen egy átlag ember gépe...
Szerintem, legalább is az én környezetemben több olyan gép van, amin még a W7 sem tud úgy futni, ahogyan azt kellene neki.. :F

(#9924) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9923) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy átlagos középkategóriás 30k körüli VGA-t sem ér az utol. ;) Teszem mondjuk az egy HD6770. S a mobil játékokban megjelenített grafika is jóval gagyibb, de számolási teljesítményben sem veszi fel vele a versenyt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9925) Polllen válasza Cyberpunk (#9924) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meglátjuk, a wp8-s gépeknél konzol szintű grafikáról álmodoznak többen is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9926) Cyberpunk válasza Polllen (#9925) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ott a Vita, na az néhol hoz egy PS3-at.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9927) Djuree válasza Cyberpunk (#9926) üzenetére


Djuree
félisten

na ezzel vitába szállok :DDD
ps2-őt inkább :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9928) Cyberpunk válasza Djuree (#9927) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Direkt írtam, hogy néhol. Mert néhol elég szépen ki van dolgozva például az Unchairted, de az MK-ban meg például csapni valóak a karakterek textúrája. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9929) Djuree válasza Cyberpunk (#9928) üzenetére


Djuree
félisten

uncharted faszányos az igaz :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#9930) DeathAdder válasza Cyberpunk (#9924) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szivélyes külföldi városomban a hd6770 már nagyon hájendnek számít :DD

Visszaszívom, nem ezekre az új modern - aktív hűvel(!:D) - felszerelt vga-kra gondoltam :N

ON:

Lehet tényleg visszatérek a Note-sok táborába :R
Nagyon nem tetszik az S3 természetillette bomlandósága, a víziposzoly minősége és a One X el is vannak kételyeim, meg túl kicsi már a kijelzőjük és többet kell értük letenni mint a Notért :K

(#9931) nggabi válasza DeathAdder (#9930) üzenetére


nggabi
nagyúr

ennyi :D most a nóta a legjobb vétel...

"szenyor dzsíííí"

(#9932) WaterWave válasza DeathAdder (#9930) üzenetére


WaterWave
veterán

note-ot nem veri most semmi...
akárki akármit mondd, lehet van nála gyorsabb, meg van 4 magos, de kutyát macskát nem érdekel...
note az note.. :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9933) djapor96


djapor96
őstag

lri-ben meg lrk-ban nincs extended power menü? hogy lehet csinálni? Mindkettőből a németet próbáltam

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9934) nggabi válasza djapor96 (#9933) üzenetére


nggabi
nagyúr

a gyári romban nem is lesz. :U keress a romhoz való frameworköt vagy olyan főzött romot amiben van.

"szenyor dzsíííí"

(#9935) Frequence


Frequence
tag

Hali!

A kérdésem az lenne, hogy Note-ot lehet frissiteni Android 4.0 icecreamre?

(Úgy mint pl. a motorola razr maxx-ot, tehát mókolás nélkül) :)

Soul and Style!

(#9936) bruti01 válasza Frequence (#9935) üzenetére


bruti01
őstag

igen! wifi-t neki és szoftverfrissités go! ha nem talál akkor mókolni kell!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#9937) bidone válasza Frequence (#9935) üzenetére


bidone
csendes tag

Igen, van hivatalos, ota

(#9938) djapor96 válasza nggabi (#9934) üzenetére


djapor96
őstag

4.0.3-as ICS alatt hosszú power gombra nekem anno menü jött ki és ott volt a kikapcsolás (újraindítás és társai nem, de talán némítás, meg repülő mód igen).... most meg kicsit hosszabb gombnyomás és rögtön kikapcsol.... :(

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9939) Frequence válasza bidone (#9937) üzenetére


Frequence
tag

Köszönöm, ezzel megkönnyitettétek a döntésemet, meg is rendelem, fehérben :)

Soul and Style!

(#9940) winhelper


winhelper
tag

Sziasztok!

48 órát ment a Classic v3, de voltak furcsaságai. Sms fogadásba, írásba rendszeresen belefagyott percekre. Most 48 órája CyanogenMod 9 van fent. Stabil, semmi bug. Eddig most vagyok a legelégedettebb a note-al. :)
Bár a Samsung cuccoknak reszeltek, de szerencsére ebben
normális névjegyzék, hívás lista, testre szabható status bar, Apollo zenelejátszó s persze nagyon korrekt beállítások menü van. Imádom a hívás fogadó s a hívás közbeni képernyőt. Sorolhatnám hosszan... Szeretem. :))
Plusz egységes, ICS kinézete van.
Akinek kedve van, érdemes kipróbálni. 4.0.4 LRK-ra épül.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9941) cerka14


cerka14
csendes tag

Aki nem bírja kivárni az új formát annak itt egy note2 utánzat , már ha így fog kinézni egyáltalán :) és gondolom az többet is fog tudni http://www.pandawill.com/zopo-leader-zp900-smart-phone-53-inch-ips-screen-android-40-mtk6577-1g-ram-3g-gps-p66029.html

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#9942) Cyberpunk válasza cerka14 (#9941) üzenetére


Cyberpunk
félisten

MTK proci + QHD. :DDD inkább várok, s remélem nem ilyen formával jelenik meg.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9943) nggabi válasza djapor96 (#9938) üzenetére


nggabi
nagyúr

az érdekes. passz, másik rom vagy egy reset talán segíthet.

"szenyor dzsíííí"

(#9944) Nazara


Nazara
őstag

Sziasztok!

Néhány napja boldog tulajdonosa lettem egy Galaxy Note-nak, hosszas mérlegelés után vásároltam meg a készüléket. Alternativa volt a One X és a 4X HD, de végül a nagy kijelző, és hosszabb üzemidő mellett döntöttem a négymagos csodák ellenében. Azt kell mondjam, hogy nem bántam meg, nyomkodtam rengeteget egy One X-et, csodálatos készülék, de nekem a Note való :DDD Az előd Galaxy S-t eladás előtt újra elővettem, és annak ellenére, hogy régen imádtam használni, már egyszerűen kicsinek éreztem. De azt hiszem, ha valaki, akkor ti tudjátok miről is hablatyolok. ;]

Debrecenben tudnátok nekem hozzá tokot ajánlani? Postát hanyagolnám első körben, ha lehet. Olyan kéne, ami övre csatolható, és nincs egekben az ára.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9945) cerka14 válasza Nazara (#9944) üzenetére


cerka14
csendes tag

Az Eazy Case tokok övre csatolhatóak , én pl azthiszem telenorban találtam , nézz körül a szolgáltatóknál ! 2000 környékén szórják azthiszem

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#9946) winhelper válasza Nazara (#9944) üzenetére


winhelper
tag

A Kossuth utcán nézz be a MobilX-be, ott láttam Note tokokat. :)
És üdv a "csapatban". :DDD

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9947) DeathAdder válasza Nazara (#9944) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is Notet fogok venni -megint- mostmár eldőlt :)

Nem titok, egész szombat estém ráment délutántól reggel fél6ig, hogy olvastam, videókat néztem fórumoztam, hogy sgs3, vagy hox és ilyen még nem volt, de egyiket sem fogom választani.
Messze van mindkettő a tökéletestől, magasan 100 ezer felett vannak és a kijelzőjük is irinyó-pirinyó :DDD

SGN a tökéletes választás :C
És várom már a SGN2-t :K

[ Szerkesztve ]

(#9948) Aerostar


Aerostar
csendes tag

Sziasztok!

Február óta vagyok Note tulaj, sokszor olvasgatom ezt a topicot, nem vagyok egy advanced user, nem cserélgetek romokat, minden gyári, 4.0.3 van fent ota frissítéssel. A problémám az, hogy mióta frissítettem ICS-re, az akkumulátor üzemideje drasztikusan lecsökkent. Factory reset után javult a helyzet, viszont GB-vel volt olyan, hogy 5-6 napig is működött a Note (nem nagyon használtam, max. telefonálásra), a napokban is tapasztaltam 3-4 napos készenléti időt is. Most megint többet fogyaszt, pedig semmi nem változott, tegnap este 72%-ot írt, és nem bírta ki a mai napot töltés nélkül, pedig semmi különösre nem használtam, 5-6 rövid telefonbeszélgetésem volt. A WiFi, a GPS, BT ki van kapcsolva, csak akkor kapcsolom be, ha szükségem van rá.

Szerintetek mi okozhatja ezt a rapszodikus üzemidőt, illetve hogyan tudnám megnézni, hogy mi "szívja" le az akkut? Az alap opció az Android rendszert írja ki a legnagyobb százalékban.

(#9949) Titana válasza cerka14 (#9941) üzenetére


Titana
tag

Sziasztok,az a baj,hogy a Samsung szerintem rá gyógyult erre a formavilágra és többé-kevésbé biztos,hogy az S3-as formát kapja nagyobb kijelzővel,de még azzal is megbékél az ember,csak a minősége ne legyen ugyan az,mert hát sajna nem a legjobb minőséget hozták egy prémium kategoriás készülékhez.Valakit nagyon hátsón kéne ott billenteni,hogy ezt így ki merték dobni a piacra.Miért nem képessek egy prémium minőséget kiadni?Na majd meglátjuk.

(#9950) cerka14 válasza Titana (#9949) üzenetére


cerka14
csendes tag

Teljesen egyet értek veled ! És nem tudom lehet ez a kocka fejem miatt van , de én ezt a formát jobban szeretem , és igazán nem is várom a note2-t mert én a noteba lettem szerelmes ( ezt látná az asszony...) de mondjuk pl ezért a hátlapért amit erre a telefonra rányomtak .... amikor a kezembe vettem először , nem mertem rárakni mert féltem hogy eltöröm .... . Na mind1 hát ilyen ez , az embereknek soha semmi se jó. De az tény és való hogy ilyen prémium telóknál ahogy te is írod nem engedhetnének meg ilyen gyatra anyagokat!

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.