Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Rem-X


Rem-X
senior tag

Ti használtok facebookot? Működik nektek a notification? Nekem semmit nem hajlandó jelezni...

Try again, fail again, fail better!

(#4102) jacis válasza 33as (#4096) üzenetére


jacis
nagyúr

Se a gyárival böngészővel se pedig a Chrome-mal nem engedi nekem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4103) Dzsuri89 válasza Rem-X (#4101) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Működik az, mikor kedve tartja... Sajnos legtöbb esetben nem egyből értesít a dolgokról. Ha egyfolytában neten van a telefon, akkor nagyobb esély van rá, hogy jelezzen, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

(#4104) Integra válasza Dzsuri89 (#4075) üzenetére


Integra
titán

sajnos továbbra sem jó a light flow.. muszáj írnom a supportnak hogy mi a túró van..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4105) Dzsuri89 válasza Integra (#4104) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ingyenes vagy fizetős verzió?

[ Szerkesztve ]

(#4106) Integra válasza Dzsuri89 (#4105) üzenetére


Integra
titán

megvettem

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4107) tybsen válasza Rem-X (#4101) üzenetére


tybsen
addikt

Nem mindig jelez, én letöltöttem a friendcaster-t, ez egy fokkal jobb ilyen szempontból, viszont maga a program szerintem önmagában kevés. Szóval én a kettőt használom párhuzamosan, plusz a facebook messenger.

(#4108) FragMaster válasza FragMaster (#4091) üzenetére


FragMaster
addikt

Visszatérve az EFS mentésre, feltűrtem az ingem és nekiestem a következőek szerint, hátha valakinek segítség lesz.
Tehát, kinyitottam a bootloadert, majd rootoltam a telefont. Ezután lehet nekiesni a toolkit 2. pontjával, azon belül pedig a 7-essel. Root előtt mikor próbáltam ráizzadtam mert fastboot módban ragadt lefagyva, de nem jutott eszembe a kombináció így jó öreg battery pull és máris rendben volt minden :)
Lehet csak nekem voltak ez új :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4109) 33as


33as
senior tag

Most kipróbáltam, a Power amp-al a ti twl6040 hangchipet a Nexuson mit mondjak elég jól szól! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4110) [P]laci válasza edward2 (#3006) üzenetére


[P]laci
senior tag

Na lett belőle valami? :)

(#4111) FragMaster


FragMaster
addikt

Kis érdekesség: Sony Xperia S will get vanilla Android as a Google experiment
Magyarán az Xperia S-ből is egyfajta Nexus lesz. Gondolom nem kap olyan gyorsan frissítéseket, de pápá gyártói ui :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4112) bigrock válasza 33as (#4109) üzenetére


bigrock
addikt

1. Milyen IE fülessel hallgattad le?
2. A Cowon-hoz képest hogy szól?
Én is kipróbáltam, de nekem pl. a Desire jobban szólt (TDIII, ill. Soundmagic E10-zel is teszteltem). Igaz, én a PlayerPro-t használom, EQ nélkül.

(#4113) [P]laci válasza FragMaster (#4111) üzenetére


[P]laci
senior tag

Ezt én is olvastam tegnap és üdvözlöm az ötletüket. :)
A Sony specifikus app-okat meg úgyis megkapják szerintem más formában. Sőt továbbmegyek: véleményem szerint ez egy lépés az Android platform defragmentálásának irányába. :)

(#4114) 33as válasza bigrock (#4112) üzenetére


33as
senior tag

Szia:

1: Ultimate Ears SuperFi 5 Extended Bass Noise Isolating Earphones
2: A Cowon és a Head Amp persze jobban szól, pláne a teltségérzet jobb!
3: Az EQ természetesen Flat-ra van beállítva. :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4115) molnarpeter válasza [P]laci (#4113) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én is ezen a véleményen vagyok :K Jó lesz ez.

mp

(#4116) tybsen válasza molnarpeter (#4115) üzenetére


tybsen
addikt

Szintén ez a véleményem, nagyon jó az irány!

(#4117) mrfire08 válasza Dzsuri89 (#4105) üzenetére


mrfire08
tag

Szerintem tegyél fel egy jo romot akkor már nem kell a világítással vacakolni.

(#4118) mrfire08


mrfire08
tag

Most amugy mennyiért lehet jo galaxy nexust venni?
Galaxy Nexusrol iphone 4s-re váltottam de hát mit mondjak szörnyü volt.....
Pénteken el is adtam.

(#4119) FragMaster válasza mrfire08 (#4118) üzenetére


FragMaster
addikt

Használtan 80-100k között, újonnan ha gyártói garancia kell akkor min 125k.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4120) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Agybadugós headsetet tudtok hozzá ajánlani max. 10.000 Ft értékben?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#4121) hallerlaller válasza 33as (#4109) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én mondtam, hogy nem olyan rossz. Amiknél biztosan jobb az a s2 és note-ban lévő yamaha, tegra3nál mérföldekkel és még voodoo nélküli s1/nexus s-nél is, de azok voodooval utolérhetetlenek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4122) mrfire08 válasza FragMaster (#4119) üzenetére


mrfire08
tag

Ahha köszi

(#4123) hallerlaller válasza jacis (#4102) üzenetére


hallerlaller
addikt

Méretezd át előtte, mert csak 1200px magas képet tudsz beilleszteni, képernyőmentés meg pont 1280px lesz.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4124) Integra válasza 33as (#4114) üzenetére


Integra
titán

ezek szerint te benne vagy ebben a zenei történetben technikailag :)
pont szeretnék új füldugót venni, mert eddig cx300-at használtam a desire-rel, de a nexus totál másképpen szól vele, nem az igazi..
mort player-rel használom, illetve megvettem a volume+-t is, mert halkabb a telefon, mint a desire. és ha lehet egy felső kategóriás minőségi fülhallgatót szeretnék, az se baj, ha van benne mikrofon és vezérli az androidot.
mit javasolnál?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4125) 33as válasza Integra (#4124) üzenetére


33as
senior tag

Szia, mennyit szánsz rá?
Én ezeket ajánlom.

Ultimate Ears 350 Noise-Isolating Earphones

V-MODA Remix Audio :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4126) mrfire08 válasza 33as (#4125) üzenetére


mrfire08
tag

Hsználsz ilylet? Mert kinézetre nagyon ütősek.

(#4127) B1T3


B1T3
addikt

Honnan lehet és érdemes gyári hátlapot venni a telefonhoz? Igazából azt sem tudom, mennyibe fáj, de jó volna tudni róla, mert egyre gyakrabban fogok akksit cserélni a telefonban, ez pedig hozzájárulhat a lötyögéshez, instabilitáshoz. :)

(#4128) mrfire08 válasza B1T3 (#4127) üzenetére


mrfire08
tag

Én az ebayt ajanlanam ha olcson akarsz kijönni belőle de arra várni kell egy kis időt.

(#4129) 33as válasza mrfire08 (#4126) üzenetére


33as
senior tag

Mind a két gyártótól van fülesem! :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4130) Integra válasza 33as (#4125) üzenetére


Integra
titán

absz képlékeny, hogy mennyit.
a bose androidos fülesét néztem ki alapvetően. de annyira ronda a kábelezése, hogy nem hiszem, hogy megveszem.. egyszerűen nem értem miért olyan.. :F :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4131) mrfire08 válasza 33as (#4129) üzenetére


mrfire08
tag

Értem. Lehet veszek majd.

(#4132) jacis válasza hallerlaller (#4123) üzenetére


jacis
nagyúr

Köszönöm. Már sikerült is :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4133) berik899


berik899
tag

Aki nem akar befürdeni a fülhallgatüval CX 300 II ajánlom vagy annál feljebbi kategória, de csak Sennheiser. Sok tapasztalatom van a fülesekkel ki próbáltam más márkákat egészen a 30 000 ft-os kategóriáig hogy megbizonyosodjak arról hogy divat fülesnek hívják a Sennheisert. Hát nem, annál jobb fülest és hangzást még sehol nem tudtam hallani úgyhogy aki vásárolni szeretne az mindenképp azt vegyen és nem fog csalódni :)

[ Szerkesztve ]

(#4134) mrfire08 válasza berik899 (#4133) üzenetére


mrfire08
tag

És olyat kb. mennyiért lehet beszerezni?

(#4135) tybsen válasza berik899 (#4133) üzenetére


tybsen
addikt

Kis kiegeszites: en denon-t nem ajanlom, ha mar fules. Tizenezerert vettem egyet kulfoldi tesztek alapjan, elvileg a legjobb ebben az arkategoriaban, de annyira halk volt, hogy elvezhetetlen.

(#4136) berik899 válasza mrfire08 (#4134) üzenetére


berik899
tag

13k körül már lehet webshopban én 16-ért vettem a "hülye azért nem vagyok" áruházban mert ott azért sokkal egyszerűbb a gari ha valami baj van. Biztosíthatlak hogy nagyon jó füles mindenkinek csak ajánlani tudom. Zene függő vagyok ezért sok mindent kipróbáltam a különböző fórumokon irkált csoda füleseket is, de semmi nem hozta a sennheiser minőséget, csak azt ajánlom mindenkinek. (kicsit olyan lett mint valmi reklám szöveg:D)

(#4137) Integra válasza berik899 (#4136) üzenetére


Integra
titán

fasz ez a szenheizer is amúgy...
a távirányítós, beépített mikorfonos in-ear fülesei mind csak a buzi apple termékekre vannak, androidot nem is ismerik... egyszerűen nem találok.. :(((
szóval akármilyen fasza is, ha nem az amire szükségem van..
itt pl látod hogy apple vagy android/bb..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4138) berik899 válasza Integra (#4137) üzenetére


berik899
tag

Én a távirányítást ezzel fogom megoldani [link] Ha végre kapható lesz, Ezek a sony cuccok elég megbízhatatlanok ahogy hallottam

(#4139) Integra válasza berik899 (#4138) üzenetére


Integra
titán

milyen sony cuccok?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4140) mrfire08 válasza berik899 (#4136) üzenetére


mrfire08
tag

Köszi majd lehet meglesem.

(#4141) imi314


imi314
senior tag

Sziasztok.2011 decembere óta használok galaxy nexust, mindig is a custom romok híve voltam igy első perctől fogva ezeket használom . De az utobbi időben ha lezárom a kijelzőt mindig villan ès azt jelzi h töltve van a telo.kiprobáltam már mindent amit forumokon olvastam de semmi nem segitett. Ma felraktam az eredeti romot bizva h nem fog villogni de ugyanugy csinálja , nemtudok mit kezdeni vele akinek van ötlete legyen szíves írjon. Nyugodtan kèrdezhettek tőlem androidos tèmában ha tudok szivesen segítek. :)

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#4142) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Hali!
Elmászott az imei-számom mentésem nincs.
Hogy tudnám visszaállítani az eredetit? :R

(#4143) bigrock válasza imi314 (#4141) üzenetére


bigrock
addikt

Én legelsőnek egy csere akkuval próbálkoznék. Az is elképzelhető, h vacakol a telefonnak a töltésvezérlő elektronikája. Az viszont sajnos szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#4144) imi314 válasza bigrock (#4143) üzenetére


imi314
senior tag

köszi , erre nem gondoltam

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#4145) slice14


slice14
veterán

Na srácok most néztem a gyorsbolt oldalán, hogy a GNex az van kiírva hogy kifutó termék. :( Szerintetek honnan szerezhetnék be új galaxy nexus-t reális áron samu garanciával? Azért az MM-140e-es ára kicsit sok, meg jó volna ha a helyinen tudnék rá venni fóliát is és rá is applikálnák.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4146) kcsa


kcsa
veterán

Nektek nem fordul elő hogy kikapcsolgat a telefon? Nálam főleg zsebben jellemző. Pár külföldi fórumon is vannak hasonló jelzések, de volt akinek akku mozgott, és hasonlók. Na nálam ilyen nincs. Viszont egyszerűen nem tudom behatárolni hogy mi a szitu: szoftveres vagy hardveres baj.

Nektek nincs ilyen?

(#4147) tgb válasza kcsa (#4146) üzenetére


tgb
senior tag

Főzött romnál volt ilyen szitu nálam.

az irányár nem félarat jelent!

(#4148) marlboromen válasza slice14 (#4145) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Azért ez fura. Lehet hogy mégis lesz új nexus karácsonyra?

(#4149) BDave válasza slice14 (#4145) üzenetére


BDave
őstag

Itt vagy talán itt?

(#4148) marlboromen: szerintem kizárt, arról már lennének pletykák. De tényleg furcsa, hogy egy 1 éves készülék már kifutóként van megcímkézve, holott az S2 még mindig kapható. Lehet, hogy csak ők nem tudnak hozni. De lehet, hogyha felhívja őket a kolléga, akkor tudnak neki szerezni, egy próbát megér.

Használ valaki állványt a telefonhoz fényképezéshez? Tudtok esetleg ajánlani valami egyszerű de nagyszerűt?

[ Szerkesztve ]

(#4150) hallerlaller válasza bodoraudio (#4142) üzenetére


hallerlaller
addikt

Azt hogy sikerült? Tanuljunk mi is.

Gyári yakju se hozta helyre?

(#4151) bradam

T-Mobile itthon nem is árulta, telenor akció meg már volt.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.