Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Rem-X válasza slice14 (#4250) üzenetére


Rem-X
senior tag

remélem nem, mert akkor kénytelen leszek cserélni és megöl az asszony.... :D

Try again, fail again, fail better!

(#4252) Integra válasza slice14 (#4250) üzenetére


Integra
titán

szerintem túl korai még, ha már komolyan jönne ki, akkor rég tele lenne infoval a piac, legalábbis pletykákkal. a Ti is nagyon hallgat még az omap5-ről, hogy mikor kész a sorozatgyártás.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4253) FragMaster válasza Integra (#4252) üzenetére


FragMaster
addikt

Simán el tudom képzelni, hogy 4470-es soc-ot raknak bele, nem várnak az 5-re. Folyamatos a működés 1.2ghz-en két mag mellett is, de erősebb gpu járna legalább vele.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4254) BDave válasza Rem-X (#4251) üzenetére


BDave
őstag

Pontosan :D

(#4255) Integra válasza FragMaster (#4253) üzenetére


Integra
titán

én meg remélem nem, mert nem fogja a piac felvenni akkor. nem veszik meg. mert azért a techbuzigeekfajtája nem fogja megvenni mikor máshol exynos meg s4 röpköd. a google is tisztában van ezzel. akkor inkább vár, vagy omap5 nuku, de minimum s4 a jelenlegi választékból.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4256) berik899


berik899
tag

partnerogsm-nél már 93 boltival, gyári 2 évvel meg 125 volt amikor kérdeztem de akkor még boltival 104k volt szóval sztem az is lejeb ment!! :)

(#4257) slice14 válasza berik899 (#4256) üzenetére


slice14
veterán

Én 135e-ért rendeltem a Vip-Phone-tól. 2 év samu garival.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4258) Integra


Integra
titán

tegnap mutatta egyik hölgy ismerősöm a zsírúj one s-ét.. szanaszét van kopva 2 hetesen.. egy hulladék az egész váza.. le sem írom mennyi az a telefon még mindig...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4259) berik899 válasza slice14 (#4257) üzenetére


berik899
tag

Akkor minimum egy 10est buktál :S Kár hogy nem szóltam hamarabb... :S

(#4260) berik899 válasza Integra (#4258) üzenetére


berik899
tag

Ha kopik neki az gyártási hiba, vigye vissza garival. Aszzem még cikk is volt itt mobilarénán róla.

Közben megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4261) slice14 válasza berik899 (#4259) üzenetére


slice14
veterán

Igazából mindegy, örülök hogy találtam Samu garanciával újonnan.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4262) Integra válasza berik899 (#4260) üzenetére


Integra
titán

igen, már mondtam neki én is hogy cseréltesse ki a készüléket

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4263) BDave válasza slice14 (#4261) üzenetére


BDave
őstag

(#4264) BDave


BDave
őstag

Saját készítésű Nexus-tartó LEGOból. Így egy kicsit hülyén néz ki, de az asztalon, benne a telefonnal jól mutat és hasznos, de sajnos úgy nem tudtam lefényképezni.

[ Szerkesztve ]

(#4265) Integra


Integra
titán

rájöttem a napokban egy -szerintem- hibájára a nexusnak. ha puha felületre teszed, kanapé, párna etc.. teljesen elhalkul, ugyanis a hangszóró az aljában van a hátlapon. és pont ott felfekszik a puha felületbe belesüppedve.. aztán nem érti az ember hogy miért nem hallja a viber üzeneteket pl, vagy értesítéseket... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4266) BDave válasza Integra (#4265) üzenetére


BDave
őstag

Tudtommal minden mai telefonnak a hátulján van a hangszórója. :U

(#4267) Integra válasza BDave (#4266) üzenetére


Integra
titán

ja, csak nem így.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4268) hallerlaller válasza BDave (#4266) üzenetére


hallerlaller
addikt

blade-nek meg a szifonnak is oldalt van. :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4269) BDave válasza hallerlaller (#4268) üzenetére


BDave
őstag

a szifon nem telefon, hanem szifon! ez köztudott! :))

(#4270) Rem-X válasza Integra (#4265) üzenetére


Rem-X
senior tag

Tök jogos amit írtál... nekem is feltűnt már ez... bolond módon van elhelyezve a hangszóró az tény...

Try again, fail again, fail better!

(#4271) Integra válasza Rem-X (#4270) üzenetére


Integra
titán

talán a következőnél okosabb helyre teszik, de örülnék, ha maga a hajlított forma megmaradna.

nos, nekem a ligth flow teljesen kezd meghülyülni... :DDD
már az im+-t sem kezeli rendesen a missed call után. a viber még jó, meg az acar, de kíváncsi vagyok ezekre is mikor lesz allergiás..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4272) szuper94


szuper94
tag

Sziasztok!
Milyen tokot érdemes venni Galaxy Nexushoz? (valami biztonságos kellene amiben nem sérül!)

(#4273) Davey7 válasza szuper94 (#4272) üzenetére


Davey7
senior tag

OtterBox tokok eleg biztonsagosak. Ismeroseim dobaljak a telefonjaikat,hogy mutogassak es semmi baja nem lett a telefonoknak. Annyi a hibaja,hogy nagyobb lesz a telefon kicsit.

(#4274) Uchimata válasza szuper94 (#4272) üzenetére


Uchimata
tag

Itt nézz körbe: pdair.com
Omnia 7-hez rendeltem innen, ingyen szállítás, olcsó, szupi minőség!

(#4275) slice14


slice14
veterán

Valaki használ ilyen tokot (Case-Mate CM017184 Barely There)? Milyen?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4276) tybsen válasza slice14 (#4275) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem felejtsd el ezt a tokot..

En megneztem, amikor tokot akartam venni, nagyon minosegi, tenyleg klassz darab. Viszont alul-felul nem vedi a telefont, tehat innentol kezdve szamomra ki volt löve - az autoban a ket ules köze szoktam allitani a telefont egy kis rekeszbe, tehat az aljat sosem vedte volna. Ha pedig leesik a telefon, akkor szinten szivas.

Nekem sajnos az elso napon tok nelkuli allapotban kicsuszott a zsebembol a telefon es a keszulekhaz alul es felul nehany apro helyen megserult (semmi durvasag, eppen csak annyira, hogy zavarjon). Ha rajta lett volna az altalad emlitett tok, ugyanugy megserul - na akkor biztosan meg idegesebb lettem volna magamra, hogy ilyen sz@rert kepes voltam penzt kiadni.

Nekem egy sima szilikon tokom van - vagy ebben van (pl. edzes, autovezetes) vagy pedig mindenfele tok nelkul (pl. munka, itthon, stb.).

(#4277) tybsen


tybsen
addikt

Kicsit off, de kapcsolodik a nexus toolkit-hez, szoval eloszor inkabb Toletek kerdezem, hatha valaki tud valamit mondani titanium backuppal kapcsolatban: ugye kell hozza busybox - na mar most amikor en a toolkit-tel rootoltam a telefont, nem valasztottam ezt az opciot. Most ha osszedugom ADB modban, akkor csak csinaljam meg egyszeruen igy utolag, vagy ha letoltok a play store-bol egy ilyen appot, akkor az is jo (azon sajnos nem igazodok ki, mar letoltottem, valamit installalni kellett volna, de nem nagyon ertettem ugyhogy letoroltem az appot - raadasul tobb busybox is meg busybox installer is van, nem tudom melyik jo vagy mi a kulonbseg).

Igazabol az a fura, hogy TB hasznalatahoz kell busybox, en viszont mar kiprobaltam egy mentest, le is futott, viszont nem talalom sehol (google drive-ba es dropbox-ba probaltam menteni - ami annal is erdekesebb, mert nem adtam meg a felhasznaloi fiokokat - ezt automatikusan kiolvassa?).

(#4278) slice14 válasza tybsen (#4276) üzenetére


slice14
veterán

Köszi, akkor inkább én is szilikon tokot választok. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4279) zool1 válasza szuper94 (#4272) üzenetére


zool1
őstag

Szia!

Én ilyen tokot rendeltem hozzá feketében. Nagyon jó minőségű tok!!! Volt case mate barely there is , de nem passzolt rá teljesen, ezért visszaküldtem.

(#4280) slice14 válasza zool1 (#4279) üzenetére


slice14
veterán

Nekem ilyen volt NS-en. Igen csak megizzadtam még letudtam venni róla.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4281) zool1


zool1
őstag

Ez így van, de nagyon jó a fogása és remekül védi is a telefont. :K

(#4282) SP!T válasza zool1 (#4279) üzenetére


SP!T
addikt

Ebből van 2000mAh akksival szerelt hátlapra való is? Vagy mind a kettőre passzol? Mert a videóban úgy tűnik mintha egy 2000-esre rakták volna rá.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4283) pszili8


pszili8
aktív tag

Sziasztok! Ma én is beléptem a tulajok klubjába.Kérdéseim lennének: megéri-e megvenni a gyári 2000mAh-es akkumulátort? Illetve tudtok-e ajánlani valami minőségibb tokot rá(pl case mate)? Azt lehet tudni mikor lesz JB a telenoros készülékekre?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4284) B1T3 válasza pszili8 (#4283) üzenetére


B1T3
addikt

Ha nincs kedved akksit cserélgetni, akkor megéri, mert tényleg segít az üzemidőn. (Bár, ha most ruháztál be rá, akkor először használd 1-2 hétig, hogy kitapasztald, hogyan teljesít nálad a készülék üzemidő terén.) Én az olcsóbb verziót választottam, azaz a gyárihoz hasonlóan teljesítő pótakkumulátort vettem, azonban így a hátlapot kell gyakrabban leszedegetni (cserébe a 2000-es akkuhoz képest is sokkal nagyobb üzemidőt nyertem, és tényleg egyáltalán nem kell takarékoskodnom az energiával).

(#4285) Rem-X válasza pszili8 (#4283) üzenetére


Rem-X
senior tag

Isten hozott köztünk, használd egészséggel! :)

Ami ezt a telenoros várakozást illeti szerintem felejtsd el... Nem nagyon lehet könnyeben megoldani a rootolást romolást mint amit a ToolKit kínál, bátran vágjál bele és akkor nem kell minden várnod...

Üzemidővel semmi bajom nincsen... tökéletesen hozza amit egy ilyen tudású készüléknek kell szerintem. Nekem is az a véleményem hogy próbáld meg kitapasztalni először aztán eldöntöd hogy kell-e neked upgradelni...

Tokkal kapcsolatban nem tudok mit mondani... soha semmilyen telefonon nem használtam tokot...

Try again, fail again, fail better!

(#4286) bigrock


bigrock
addikt

Ez a Light Flow szerintetek megéri a pénzét? Ahogy olvasom, nem a legtutibb, meg a memória használatára is kíváncsi volnék. Van egy alternatívája, a Trackball Alert, ami hasolló pézbe kerül, csak éppen a free verziója nem támogatja a Nexus-t, a fizetőst meg csak Market Access-sel lehet megvenni, ami nem volna éppen baj...

(#4287) SP!T válasza pszili8 (#4283) üzenetére


SP!T
addikt

Nekem a harmadik napot sosem húzta ki a gyári akkuval. A 2000-esel pedig 3at megy kb. Én beáldoztam rá.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4288) pszili8


pszili8
aktív tag

Köszi a válaszokat,tok kérdésre azt mondták nekem boltokban,hogy ritka telefon ezért nincs.A 3 napos üzemidő nagyon durva :C Én hozzászoktam az egy naphoz,csak akkor azt gyilkolással is bírja,folyamatos google/face szinkronom van,itthon wifizek,zenét hallgatok,egyébként vicces volt,amikor beállítottam a telefont,visszaállított minden alkalmazást ami a régi galaxy s-emen volt:go launcher,ics theme,ics clock stb. na ezekre már nincs szükség :B Nagyon friss még az élmény 3 órája van nálam,nagyon jó áron vettem,lehet,hogy beruházok a gyári akksi+hátlapra,10-ért láttam már valahol.A teló mérete brutál,de nekem pont jó mert nagy lapátkezem van,meg hosszú ujjaim,a gépelés is nagyon jó.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4289) hallerlaller válasza bigrock (#4286) üzenetére


hallerlaller
addikt

van light flow light, ezt próbáld ki előtte ingyenes, a fizetőssel csak plusz programoknál tudsz jelezni (facebook pl) de most sokan panaszkodnak, én is kikapcsoltam. azért remélem helyrerakják előbb utóbb, több millióan használják.

ez a trackball alert meg nálam ingyenesnek mutatja a market, viszont root is kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4290) Integra válasza bigrock (#4286) üzenetére


Integra
titán

én megvettem, szerintem absz megéri a pénzét - feltéve ha működik, mert most éppen gebaszos és össze-vissza jelez... :DDD
tényleg rettenetesen szanaszéjjel lehet konfigolni az értesítéseket, rengeteg programhoz használható. viszont most van egy bibi hogy valamiért elrontották és sem missed call-nál, sem im+-nál nem működik. egyszerűen bugos és várom a javítást, mert így nem megy.. :(
már írtam a supportnak egy hosszabb összefoglalót is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4291) edward2


edward2
addikt

expansysban folyamatosan repül lefelé az ár. (már a megfogadott ár alá jutott így rendelés megérett, de lehet várok még 2 hetet)

Extra kiegészítőket pl. lassan ingyen adják a telefonhoz.

Erősen elmélkedem mi lehet ennek az oka... IFAn Samsung bemutathat valami javított verziót??

(#4292) pszili8 válasza edward2 (#4291) üzenetére


pszili8
aktív tag

Jön(nek) az új nexus(ok)...

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4293) edward2 válasza pszili8 (#4292) üzenetére


edward2
addikt

de IFAn vagy később netalán karácsonyi szezonban? Mit lehet tudni?

(#4294) hallerlaller válasza edward2 (#4293) üzenetére


hallerlaller
addikt

tavaly ilyenkor már bőven mentek a nagyjából pontos találgatások, ugyh nyugi, idén már nem lesz több nexus, különben is most mutatták be a 7-est.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4295) slice14


slice14
veterán

Ez már durva, a Nokia 5110-re is ráheggesztették az Android ICS-t. :R

Videó

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4296) Waikiki


Waikiki
tag

Sziasztok!

Most gondolkodom azon, hogy húgommal hozassak egy Gnex-et közvetlenül a Google Play-ből. Tisztában vagyok a garanciális rizikóval, most csak az érdekelne, hogy van-e a típusnak valami jellegzetes hardverhibája, ami miatt nem nagyon érdemes kockáztatni?

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#4297) bajnokpityu válasza Waikiki (#4296) üzenetére


bajnokpityu
félisten

voltak páran sárga kijelzővel. meg volt akinek régebben volt egyéb baja.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4298) FragMaster válasza Waikiki (#4296) üzenetére


FragMaster
addikt

Kijelző esetén lehetnek foltok, csíkozódások.
Garancia nélkül én már csak azért sem szereznék, mert ha beég, akkor csere 2 éves korában és boldogság, vagy könnyebb eladás az azt követő két évben.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4299) Integra válasza pszili8 (#4292) üzenetére


Integra
titán

nemtom, nincs 1 éves a nexus vagy kb annyi.. szerintem a google várat még magára, most jön az iphone és a wp8 - egymás ellen fognak küzdeni a médiában (az ms teszi amit tennie kell), ilyenkor én sem dobnék be egy új telefont harmadiknak. és azt továbbra is gondolom hogy hardveren szeretnének megint egy nagyot tekerni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4300) Waikiki válasza FragMaster (#4298) üzenetére


Waikiki
tag

(bajnokpityunak is)

Köszönöm a választ. De elvileg a foltosodás jó esetben már a csomagolás felharapása után látszik mondjuk egy hófehér Google nyitóóoldalon, nem pedig később alakul ki?

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.