Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) B1T3 válasza obZen (#4499) üzenetére


B1T3
addikt

Én olyan garanciát nem vállalnék be soha, a Galaxy Nexus esetében már csak a kijelző miatt sem. Persze ez én vagyok. Remélem, nem lesz problémád a készülékkel, üdv közöttünk, használd megelégedéssel! :)

(#4502) BDave


BDave
őstag

Ti próbáltátok az Asphalt 7: Heatet? Milyen az irányítás, megéri megvenni?

(#4503) FragMaster válasza BDave (#4502) üzenetére


FragMaster
addikt

Egy kört mentem vele, nekem fura kicsit, mindig alul vagy túlkormányzok :D Lehet csak rá kell érezni.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4504) BDave válasza FragMaster (#4503) üzenetére


BDave
őstag

Nem lehet beállítani, hogy mennyire legyen érzékeny a kormányzás?

(#4505) Zolesz007 válasza BDave (#4502) üzenetére


Zolesz007
őstag

224 forint? Egész olcsó nem?

Fold 5

(#4506) BDave válasza Zolesz007 (#4505) üzenetére


BDave
őstag

Igen, de 2GB. Mire lejön és kipróbálnám, addigra pont letelik a 15 perc visszatérítés, és hiába 200 Ft, nem szeretném, ha meglenne a "megvásároltak" listáján, ha soha többet nem is fogok vele játszani. Lehet túl skót vagyok, de pénzkidobás. Akkor inkább veszek másik játékot.

(#4507) Dzsuri89 válasza BDave (#4502) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Vedd meg nyugodtan. Ha játszottál a 6. résszel, akkor ez még jobban fog tetszeni. Szerintem az irányítással nincs semmi baj, én a kijelző tapicskolással játszom, nem a döntögetőssel. Amúgy meg szedd le kipróbálás gyanánt valamilyen oldalról, aztan ha megtetszik, vedd meg. :)
Telefonon elég szépen fut, nagyon néha akad.

Egy dolog nagyon iritál benne, hogy csakis nettel indul el...

[ Szerkesztve ]

(#4508) zool1 válasza BDave (#4506) üzenetére


zool1
őstag

p.ü.

(#4509) BDave válasza Dzsuri89 (#4507) üzenetére


BDave
őstag

Ez jó ötlet :) Az előző résszel nem játszottam, sőt, sose játszottam autós játékkal önszántamból. Talán nagyon régen a NFS egyik részével.

És utána ki lehet kapcsolni a netet vagy végig kell neki? Ezt a baromságot...

[ Szerkesztve ]

(#4510) B1T3 válasza BDave (#4506) üzenetére


B1T3
addikt

Úgy tudom, az alkalmazás első indításától kezdődik a 15 perc számolása.

(#4511) FragMaster válasza BDave (#4504) üzenetére


FragMaster
addikt

De, van rá egy csúszka csak még nem próbálgattam.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4512) slice14 válasza BDave (#4506) üzenetére


slice14
veterán

A Play-ből húzza azt az 1,37 Gb-t. Én úgy tudom, hogy a repítés befejeztétől számolja a 15 percet.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4513) BDave válasza B1T3 (#4510) üzenetére


BDave
őstag

Én eddig minden játéknál úgy tapasztaltam, hogy miután kifizetted a pénzt és megvan a tranzakció, utána egyből számolja a 15 percet, de lehet, hogy nektek van igazatok. Pár játéknál már befulladtam azzal, hogy mire lejött a cucc és mire érdemben ki tudtam próbálni a játékot, rég letelt a 15 perc és nem tudtam visszakérni a pénzt. Max supporton keresztül hülye hibára hivatkozva, de nem mindig jön be. :)

(#4514) Dzsuri89 válasza BDave (#4513) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Ennél a játéknál szerintem a telepítés befejeztével indul a 15 perces próba idő, mert toltam egy versenyt, majd elmentettem a játélkot Titanium Backuppal, hogy megtudjam elég-e Titaniummal kimenteni vagy a mappáját is ki kell menteni. (Elég csak Titaniummal kimenteni. Jártam már úgy ilyen Gameloftos játékkal, hogy TB-vel csináltam mentést, aztán nem tudtam folytatni a játékot, amivel nem kevés órát töltöttem el. :D )
Letöröltem a játékot, majd mikor akartam újra telepíteni, akkor láttam, hogy nincs megvásárolva. Mikor töröltem, akkor visszatérítés történt.

Azért 1,37 GB nem jön le olyan hamar, mintha gépről tölteném, pedig 20 Mbps-es netem van, de a teló nem használja ki a teljes sávszélességet sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4515) Dzsuri89 válasza pszili8 (#4488) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam most ilyen Fancy Widget téma van --->

(#4516) BDave válasza Dzsuri89 (#4514) üzenetére


BDave
őstag

És csak TI-vel lehet lementeni a játékok állásait? Toolkittel nem lehet?

(#4517) Dzsuri89 válasza BDave (#4516) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Toolkitet csak arra használtam, hogy oldjam a Bootloader, romot cseréljek és rootljak. Nem tudom, hogy lehet-e menteni, de nekem egyszerűbb a TB, mert akkor állítom vissza vele a cuccokat, mikor kedvem tartja, nem vagyok számítógéphez kötve. :)

(#4518) slice14 válasza Dzsuri89 (#4515) üzenetére


slice14
veterán

Én is szeretem a Sense 4 témáit, de amit most használok ahhoz inkább a Holo skin-es téma jobban bejön. Amúgy jól néz ki ez a skin is. :)

BDave: Én a My Backup Pro-t használom ilyesmire.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4519) Atus85 válasza Dzsuri89 (#4517) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ha jön egy rendszerfrissítés 4.1.1 után majd, és lefrissítem akkor elveszik a root?

(#4520) BDave válasza slice14 (#4518) üzenetére


BDave
őstag

Köszi, meglesem!

[ Szerkesztve ]

(#4521) Dzsuri89 válasza Atus85 (#4519) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Igen, elveszik.

(#4522) Ronin- válasza arni1 (#4491) üzenetére


Ronin-
senior tag

hát ezt meg hogy a fenébe hoztad össze ? :Y vegyél tokot,aztán jónapot.. bár már úgyis mindegy..

(#4523) bigrock válasza Ronin- (#4522) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem valami közepesen drága fólia van fent+Caselogic zippzáros tokkal használom és a zippzár már két helyen megkarcolta a kijelzőn a fóliát. Gyanítom, előbb-utóbb a display-t vagy a hátlapot is megkarcolná, ha nem volna fent szilikon tok hátul, elöl meg a fólia.

(#4524) SP!T válasza Atus85 (#4519) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem ha rootolva vagy nem is fog felmenni a frissítés.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4525) hallerlaller válasza SP!T (#4524) üzenetére


hallerlaller
addikt

de felmegy az :K csak kell az ota rootkeeper progi, aztán azzal vagy megmarad vagy nem.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4526) slice14 válasza SP!T (#4524) üzenetére


slice14
veterán

Amit nem figyel az ota:

Bootloader
Recovery
Root
Busybox

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4527) SP!T válasza hallerlaller (#4525) üzenetére


SP!T
addikt

Akkor ez csak a Nexus S-nél van? Ott nem ment fel nekem ha rootolva voltam.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4528) hallerlaller válasza SP!T (#4527) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem lehet, hogy deodexed romot tettél fel, vagy a build.prop-ot írad át közben? rootolás önmagában nem, de utána könnyen lehet olyat csinálni ami miatt nem jön, pl gyári programok módosítása/törlése.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4529) SP!T válasza hallerlaller (#4528) üzenetére


SP!T
addikt

Hát már gőzöm nincs... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4530) Integra


Integra
titán

na, faceunlock nem élt sokáig nálam... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4531) slice14 válasza Integra (#4530) üzenetére


slice14
veterán

Mi történt? Nem ment Ákos - Ismerj fel című dala képernyő felnyitásnál? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4532) Integra válasza slice14 (#4531) üzenetére


Integra
titán

mozgás közben nem működik, megkell állni. szürkülettől használhatatlan és pinnel kell vacakolnom. ebből inkább nem kérek. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4533) B1T3 válasza Integra (#4532) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem most konkrétan nincs is semmi beállítva, csak megnyomok egy gombot, és már használható is.

(#4534) BDave válasza slice14 (#4531) üzenetére


BDave
őstag

Az poén a videóban :) :K

(#4535) Integra válasza B1T3 (#4533) üzenetére


Integra
titán

én is kikapcsoltam. csak slide lock van és kész. eddig is így volt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4536) slice14 válasza BDave (#4534) üzenetére


slice14
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4537) jacis válasza Integra (#4535) üzenetére


jacis
nagyúr

én meg pin-ezek :) nagyon bejött

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4538) bigrock válasza Integra (#4532) üzenetére


bigrock
addikt

Finoman fogalmazhatnánk úgy is, hogy face unlock= "földen dolgozó mezőgazdasági munkás szemének elkápráztatása" :)

(#4539) jacis válasza bigrock (#4538) üzenetére


jacis
nagyúr

földön dolgozó mezőgazdasági munkás szemének elkápráztatása --> ezt nagyon nem szeretem. Ezek az emberek ha nem lennének nem volna mit enni. Azért mert ott kell Nekik dolgozni nem tehetnek róla. Én is ilyen családból származom és nem érzem magam kevesebbnek....

Más: meghalni látszik srácok az után gyártott gold akksim :( rendszeresen kikapcsolt a telóm tőle és amikor újra indítom akkor hülyeségeket ír ki az akksi %-ra. Ki is vettem és beraktam a gyári akksit nehogy nagyobb bajt csináljon.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4540) 33as válasza BDave (#4502) üzenetére


33as
senior tag

Miért nem próbálod ki a Real Racing 2-őt?

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4541) bigrock válasza jacis (#4539) üzenetére


bigrock
addikt

Bocs, ha a lelkedbe gyalogoltam, de megnyugtatlak: apai ágon én is vidékről származom (Kunság) és büszke vagyok rá. A telefon/számítógép mizérián kívül a másik hobbim pedig az itthoni kiskert és szőlő mívelése. Úgyhogy: Béke! :R

(#4542) B1T3 válasza jacis (#4539) üzenetére


B1T3
addikt

Különösebben nem lepődtem meg. Nekem nem hozta azt a teljesítményt, mint a gyári, így reklamáltam… Mindenesetre pótakkumulátornak jó.

(#4543) jacis válasza bigrock (#4541) üzenetére


jacis
nagyúr

:R ámen

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#4544) Land


Land
veterán

Tudnátok linkelni Nexus-szal készült képeket? Kíváncsi vagyok az SGS2-nél kicsit gyengébb képminőségre.
Illetve én a jobb hangminőség reményében is váltanék SGS2-ről (gyenge a hangchip benne sajnos), de megoszló véleményeket olvastam itt a topicban a TI DAC-ról...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4545) B1T3 válasza Land (#4544) üzenetére


B1T3
addikt

A másik topikban párat megosztottam, itt elérheted őket.

(#4546) bigrock válasza Land (#4544) üzenetére


bigrock
addikt

Egy pár fotó, jó fényviszonyokkal. (Bár én nem vagyok valami nagy fotótehetség...)
[link]
A Yamaha DAC-tól ennek szerintem jobb a hangja, (teszteltem pár órát Xears TDIII-mal) viszont a netes tesztek szerint sajnos bőven megelőzi a Galaxy S, vagy Nexus S Wolfson@Voodoo kombinációja.

(#4547) slice14


slice14
veterán

Nézelődtem a Fancy témái között, és rátaláltam erre:


New Sense Inverted

Ezzel az S3-as háttérrel nagyon bejön.

Más: Tök jó ez a File Expert, Nem kel külön Drive-t vagy Skydrive-t feltenni. És szépen lehet másolgatni felhőből, vagy éppen visszafele. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4548) B1T3 válasza slice14 (#4547) üzenetére


B1T3
addikt

Ez a háttér nem tűnik túl esztétikusnak számomra, olyan, mintha oldalról össze lenne nyomva…

(#4549) slice14 válasza B1T3 (#4548) üzenetére


slice14
veterán

Nemtom, nekem bejön. Amúgy a felbontása 1440x1280.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4550) tybsen válasza slice14 (#4547) üzenetére


tybsen
addikt

Vicces, hogy nekem is pont ez a kep van aktualisan beallitva, legalabbis nagyon hasonlo, nalam a Touchwiz Apex/Nova Theme app hatterkepe. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.