Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) slice14 válasza Szakiii (#4650) üzenetére


slice14
veterán

GSM Model: 1-7-ig.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4652) Dzsuri89 válasza Szakiii (#4650) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A klaviatúrán nyomd meg azt a számot, ami megfelel a telefonodon található szoftververziónak. Csak számokat kell nyomogatni, hogy az adott utasítást megcsináld. :)
Amikor nekiültem először én se értettem. :D

(#4653) Szakiii válasza Dzsuri89 (#4652) üzenetére


Szakiii
addikt

Oké közbe rájöttem :D köszönöm :R most nyomok egy restartot mert kész a driver elvileg de a listán nem jelent meg hátha az segít.

(#4654) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Megtaláltam a telefonban az első nagyon idegesítő hibát. USB-vel rá van csatlakoztatva a telefon PC-re, közben telón futtattam egy mentést TB-vel az összes eddig programról. Mielőtt másoltam volna fel PC-re a mentéseket, azelőtt észre vettem, hogy sokkal kevesebbnek tűnik, mint amennyinek lennie kéne a mappáknak. Gépen a mappára 750MB-ot írt a TB mappájára, de telón nézve ES File Explorerrel pedig 880MB-ot. Újracsatlakoztattam az USB kábelt, de akkor se láttam, azt amit szerettem volna.
Újraindítottam a telefont, aztán egyre jobb lett a helyzet, mert csak 512 Mb...
Most ilyenkor mi a franc van?
Másnál is jelentkezett ez a jelenség?

----------------

Elképesztő! Átdugtam egy másik USB portba és most lát mindent. :W :DD

[ Szerkesztve ]

(#4655) Szakiii


Szakiii
addikt

Egyelőre nekem még a drivert se teszi fel pedig jó fülön belül csináltam :D és csak számokat kell nyomkodni szóval nem csinálhattam rosszul és mégse látja...

(#4656) Dzsuri89 válasza Szakiii (#4655) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Telefonon Beállítások/Fejlesztői lehetőségek és ott pipáld ki az USB hibakeresést.

(#4657) Szakiii válasza Dzsuri89 (#4656) üzenetére


Szakiii
addikt

az megvolt

(#4658) Dzsuri89 válasza Szakiii (#4657) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minden művelet mögött ott van, hogy milyen módba kell rakni a telefont. Fastboot (Bootloader) módot próbáltad? Most konkrétan te mit akarsz csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#4659) Szakiii válasza Dzsuri89 (#4658) üzenetére


Szakiii
addikt

írtam a verzió számot csak simán fel akarom frissíteni jb-re a rendszert semmi mást de egyelőre driverrel szenvedek (adb mode-hoz most ír számot!)

[ Szerkesztve ]

(#4660) slice14 válasza Szakiii (#4659) üzenetére


slice14
veterán

Ha sehogy-sem akarja felismerni, akkor tedd fel a pdanet programot gépre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4661) Szakiii


Szakiii
addikt

odinnal nem lehet frissíteni? az olyan egyszerű volt mikor még sgs1-em volt.

Annál a proginál samsungot kell gondolom kiválasztani. Addig eljutok hogy adb-ben látja de fastbootban megint csak nem látja a progi.

Közbe privátba folytatom elnézést az offért :R

[ Szerkesztve ]

(#4662) slice14 válasza Szakiii (#4661) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem ne próbáld odinnal
Toolkit-tel tök egyszerű, én is féltem tőle elsőre.

Nézd meg ezt a leírást. Úgyanaz mint az 1. hsz-be, csak egy kicsivel átláthatóbb.

Sok sikert hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4663) Szakiii válasza slice14 (#4662) üzenetére


Szakiii
addikt

közbe már sikerült köszönöm a segítséget ez az első lépés volt csak "nehéz" és ez is csak elsőre :) innen már minden menni fog remélhetőleg a leírások alapján

(#4664) Zolesz007 válasza Szakiii (#4648) üzenetére


Zolesz007
őstag

Meguntad az EVO-t? :))

Fold 5

(#4665) tybsen válasza slice14 (#4641) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, adatok törlését, cache törlését, ki-be jelentkezést, ki-be kapcsolást, mindent. Tegnap éjszaka varázslatos módon néha mukodik, most reggel megint próbaltam, egyszer bezarodott a program de azota most megint mukodik. Eleg bosszanto, hogy nem tudni, miert csinalja ezt.

(#4666) Szakiii válasza Zolesz007 (#4664) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen :) kellett egy kis samu már

(#4667) tybsen válasza Dzsuri89 (#3266) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi a segitseget, legalabb nem egyedi esetrol van szo nalad vagy nalam :)

Nalam viszont a kepernyo elforditasa ki van kapcsolva alapvetoen, egy widgetet raktam ki, amivel bekapcsolom, ha megis kell. Szoval a telefon poziciojatol nalam nem fugg, hogy FC van-e. A masik, hogy annal a kontaktnal, ahol elojott ez a hiba, megneztem - es ez a kapcsolat nem is volt a telefonkonyvbe mentve, csak a chat jelenik meg. Most elmentettem az illeto talk-nevet az aktualis kontakthoz (ebbol a kontaktbol is van ketto, eleg osszevissza dolog ez). Most mukodni latszik a talk, bar nem csinaltam semmit (ma reggel mar volt egy FC).

Egyebkent is eleg kusza ez az egesz telefonkonyv dolog, nalam 2 gmail-es cim van, mivel az egyikkel kezdtem annak idejen programokat vasarolni es a masik a rendes e-mail cimem. Ez mar eleve megbonyolitja kicsit - a rendes e-mail cimemmel szinkronizalodnak a facebook kontaktok meg google+ kontaktok meg talk kontaktok meg whatsapp, stb... De az egesz egy nagy osszevisszasag. Foleg fotoknal, neha google+, neha facebook fotok az alapertelmezettek. Sot vannak atfedesek is mert pl. a szuleimnek 1 db e-mail cimuk van, kozos, tehat mindkettojukhoz be van irva, valahogy eleg nehez egy rendszert talalni az egeszben. Mar sokszor elhataroztam, hogy rendbe rakom de nincs ra idom meg oszinten szolva kedvem sincs. Arrol nem is beszelve, hogy ez a google talk es google+ messenger is atfedi egymast valahogy: aki nincs google+-on, az gmail-bol tud chat-elni, de ez a chat a telefonon google talk-kent jelenik meg, mig ha eppen be vagyok jelentkezve pc-n a google+-ba, ott a google+ messenger uzenetkent jelenik meg a parbeszed. Iszonyat bonyolult ez

(#4668) SP!T válasza jacis (#4637) üzenetére


SP!T
addikt

Pedig szerintem az az ív a hátuljában kihasználatlan. :) Nekem nagyon bejön!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#4669) obZen válasza Dzsuri89 (#4654) üzenetére


obZen
tag

Ugyanígy jártam, csak NAND backup-al. A mentés végeztével (még lent CWM-ben) mindig megnézem a telón, hogy megtalálható-e az adott mappa. Itt meg is volt.
Viszont nem látszott, amikor a notira másoltam volna ezt a mentést. Kellett neki 5-6 perc, no meg néhány leválasztás-csatlakoztatás, mire megjelenítette.

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#4670) Dzsuri89 válasza obZen (#4669) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Valami akkor nagyon nem kóser ezzel a tárhellyel, de legalább megtudtam, hogy nem egyedi esetről van szó nálam.
A másik irritáló dolog, amikor másolok fel valamit (Pl. Zene) pc-ről, aztán állandóan jön a hülyeségeivel, hogy nem biztos, hogy le tudja játszani... Leagalább a másolási sebességgel nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#4671) slice14 válasza Dzsuri89 (#4670) üzenetére


slice14
veterán

Ezzel a problémával még nem találkoztam. Viszont ha szükségem lesza Nandroid backupra, majd meglátom. Amúgy a yakju 4.1.1-ről csináltam egy backupot rootolás előtt. Amúgy mit tartalmaz a blobs mappa, az 5.0.20 cwm-nél nem volt ilyen úgy emlékszem. Amúgy a backup mappában mindkét mentésem 20 mb körül van.
2. Ez szerintem az MHL csatlakozó miatt van szerintem.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4672) Rem-X


Rem-X
senior tag

Sziasztok srácok!

Lenne egy kérdésem, de nem biztos, hogy le tudom írni rendesen... :) megpróbálom:

Szóval adott a névjegyzékem és van egy Facebook contact sync nevű alkalmazásom, ami leszedi a képeket egy külön névjegyként és utána szépen össze tudom őket kapcsolni. Egyesével... Ezzel semmi gond, mert meg is csináltam kb 10 perc alatt, de most hogy feltettem a Paranoid Android romot ez teljesen eltűnt...

Minden visszaállítottam TBackuppal, így a Facebook contact sync nevű progit is de akkor sem látom a letöltött, jó minőségű képeket.

Mi a franc tárolja az összekapcsolt névjegyekről az információkat? Hogy tudom ezt megcsinálni vajon?

Megpróbáltam a névjegyzéket is visszaállítani TB-vel de nem jártam sikerrel... semmi nem történik... érdekes....

Try again, fail again, fail better!

(#4673) BDave válasza Rem-X (#4672) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem próbáld meg úgy, hogy nem visszaállítod, hanem újonnanként letöltöd a progit és vele a képeket. Tehát nem backupolsz, hanem mindent megint manuálisan csinálsz.

(#4674) Rem-X válasza BDave (#4673) üzenetére


Rem-X
senior tag

Ez most komoly? :D

Pont ezt szeretném elkerülni a visszaállítással, hogy ne kelljen egyesével megint összekapcsolnom a névjegyeket :)

Ezek szerint tényleg nem írtam le jól :)

Try again, fail again, fail better!

(#4675) BDave válasza Rem-X (#4674) üzenetére


BDave
őstag

Én értem mi a problémád, de szerintem nincs más megoldás, legalábbis én mást nem tudok elképzelni. Visszaállítottál mindent a backupból és mégsem működik. Akkor hogy lehetne megoldani? Backup nélkül, manuálisan.

XDA-n nem kerestél rá?

(#4676) tgb válasza Rem-X (#4674) üzenetére


tgb
senior tag

Nekem ugy sikerült hogy a google mentés be van kapcsolva,és romcserekor mindent visszaállit a google fiókból,progikat,bt,wifi beállitásokat mindent.

az irányár nem félarat jelent!

(#4677) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem lehet valahogy megoldani hogy egyszerűbb legyen az sd kártya használata?

(#4678) BDave válasza Szakiii (#4677) üzenetére


BDave
őstag

Egyszerűbb legyen az SD-kártya használata? Mármint azt helyettesíteni? Pendriveval tudod helyettesíteni max. vagy online tárhellyel.

(#4679) Szakiii válasza BDave (#4678) üzenetére


Szakiii
addikt

belső sdre gondoltam :) mass storage pl.

(#4680) slice14 válasza Szakiii (#4679) üzenetére


slice14
veterán

File Expert, vagy valami ftp server appal. Viszont Nálam max 1000-1200 KB-val másol nálam felfele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4681) Uchimata válasza Dzsuri89 (#4500) üzenetére


Uchimata
tag

Bolti garival, e'hun van, ni: ikszikszell géjesem

(#4682) Zolesz007 válasza Szakiii (#4679) üzenetére


Zolesz007
őstag

Még Koga777 írta: " Ha a számítógépről szeretnéd usb-n Total Commanderben elérni a Nexust, akkor pipáld be a Beállítások > Általános beállítások > Képernyő > Szülő mappa megjelenítése [..] a gyökér mappában is opciót, majd menj oda a gyökérbe és mutatja Nexust. "

Fold 5

(#4683) slice14 válasza Zolesz007 (#4682) üzenetére


slice14
veterán

Ez is megoldás, ha usb-n keresztül akar másolni. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4684) Szakiii válasza Zolesz007 (#4682) üzenetére


Szakiii
addikt

Nagyon szépen köszönöm :R majd kipróbálom.

(#4685) hallerlaller válasza Szakiii (#4648) üzenetére


hallerlaller
addikt

ITL41F.I9250UGKL1

ez meg milyen verzió? :D yakjuug-ről még nem is hallottam, persze van sokféle, hol vetted? screenshot-ot tudsz csinálni a beállítások>a telefonról?

itt vannak a firmware variációk: [link] [link]

android system info mit ír ki a buildinfónál?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4686) Szakiii válasza hallerlaller (#4685) üzenetére


Szakiii
addikt

Már nem az van rajta :D:D

Nagyon olcsón kaptam de pont azért szerintem mert a srác úgy volt vele hogy hibás a telefon mert nem lehet sehogy frissíteni. Teljesen hibátlan újszerű 0 karc és az evo 3d-mre ami 70k-65k reális áron 5ezer ráfizetéssel cserélve lett.

[ Szerkesztve ]

(#4687) hallerlaller válasza Szakiii (#4686) üzenetére


hallerlaller
addikt

És ráment simán?
Ez valami másik kontinensről jöhetett, itt nálunk a legtöbb yakjuxw illetve sima yakju. :D De a gsm változatok ugyanazok hardveresen.

Szerk.: Megtaláltam, amerikából jött, virgin szolgáltatótól: [link]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4688) Szakiii válasza hallerlaller (#4687) üzenetére


Szakiii
addikt

Ráment, tökéletesen működik :)

(#4689) hallerlaller válasza Szakiii (#4688) üzenetére


hallerlaller
addikt

Közben rájöttem, hogy ez a típusjelzés a yakjuux-et takarja, lassan minden verzió megfordul itt a fórumban. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4690) Szakiii válasza hallerlaller (#4689) üzenetére


Szakiii
addikt

De akkor ezek szerint szerencsém volt :) kicsit vegyesek az érzelmeim amúgy a kijelzőt illetően, evonak érzékenyebb volt plusz itt a sávosodás pl akkor amikor megnézem mi a futó alkalmazások és besávosodik kicsit a kép az zavaró slcd után. De a fekete valami döbbenetesen szép.

(#4691) hallerlaller válasza Szakiii (#4690) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én sem vagyok egy nagy amoled párti, nekem cserélték már egyszer gariban. Filmeknél meg játékoknál előnyös főleg.
(na meg minden kijelző fakónak tűnik utána) :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4692) FragMaster válasza Szakiii (#4690) üzenetére


FragMaster
addikt

Mármint a felülről világosodó háttérre gondolsz, hogy sávosodik? Mert az gyári ics-ben és jb-ben direkt ilyen, van rá mod, hogy sima legyen tehát nem a kijelző miatt van.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4693) Szakiii válasza FragMaster (#4692) üzenetére


Szakiii
addikt

Ezt hol lehet beállítani?

(#4694) FragMaster válasza Szakiii (#4693) üzenetére


FragMaster
addikt

Gyárilag nem lehet, xda-n láttam erre anno modot meg egyes főzött romokban is benne van.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4695) Szakiii válasza FragMaster (#4694) üzenetére


Szakiii
addikt

Témákra gondolsz :) black témát már tettem fel jobban is tetszik így jóval. De amúgy nem erre gondoltam hanem hogy nem rgb-s a teló és vannak hátrányai sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#4696) FragMaster válasza Szakiii (#4695) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha témákra gondolnék azt írtam volna. :) Módosítás, ami kiküszöböli azt, ami Neked nem tetszik, ezen kívül mást nem változtat.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4697) slice14


slice14
veterán

A Virgin mobile verzió, akkor nem CDMA- verzió?
Bár ehhez a GSM vs. CDMA dologhoz nem értek.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4698) Szakiii válasza slice14 (#4697) üzenetére


Szakiii
addikt

ez gsm verziós

(#4699) hallerlaller válasza slice14 (#4697) üzenetére


hallerlaller
addikt

Van az i9250 típus, ez a gsm(yakju-k) verziók, a cdma+lte verzió meg más i515 vagy akármi néven futnak. Amerikában is vannak gsm szolgáltatók, de hogy pontosan melyik abban nem vagyok képben. Play store-ból csak gsm változatot lehet rendelni ott is.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#4700) szuper94


szuper94
tag

A kapcsolatoknál nem lehetne valahogy javíttatni a képek minőségén?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.