Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14026) Mr Dini válasza FefeeX (#14022) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Bocsi, ez itt nagyon off, de nem szeretem ha fikázzák a droidot! :DDD

Androidra sincs nagyon vírus... Pláne, h root jogok nélkül milyen app tud belenyúlni a rendszerbe?

Az android is tud hasonló elkülönítést és még a rendszerrel is intenteken keresztül kommunikál.

Illetve a fejlesztés is ingyenes rá. Nem kell kifizetni azt a ~100 dollárt... (Jó persze a playnek is van fejlesztői díja(15 $) de az nem azt jelenti, h nem oszthatod meg bárkivel a csomagfájlt. Ios alatt max a kódot lehetne továbbadni...

Iphonet manapság csak a tinik vesznek, mert JB nélkül használhatatlan arra, amire manapság egy komolyabb célokkal rendelkező felhasználó tenne.

Ha csak fényképezésre meg féjszbúkozásra kéne, akkor talán elfogadnám, mert a SoC erős, csak az oprendszer csicsa...

Ne hasonlítsuk a szezont a fazonnal. Az android, az apple és a windows is más-más dolgokban jó.

Mint mondtam az, h a droidra vannak vírusok erős kijelentés! Olyan, h general android vírus még nem létezik. Előfordulhat, hogy néhány droid platformú telefonra a gyártók véletlenül rést hagytak a kódban, amivel megszerezhető a root jog és vele együtt a hatalom a rendszer felett, az nem az aosp hibája, hanem az adott gyártóé... ;)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.