Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) mobilizmo válasza erik365 (#14299) üzenetére


mobilizmo
addikt

Teljesen, szinte mindenki gyárival használja. Az ffp, amiről esetleg sokat olvashatsz, nem egy másik fw, hanem egy kvázi plugin, ami további lehetőségeket nyit a fw használatában.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#14302) erik365 válasza mobilizmo (#14301) üzenetére


erik365
aktív tag

Köszönöm.

1.4 T-jet M32

(#14303) #79335424 válasza Mr Dini (#14300) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem mélyedtem bele, de tudomásom szerint, az a "hardveres buhera" nem olyan nagy kunszt. Egy soros port kell hozzá. Nem ismerem a tiednek a kialakítását. Az NSA 210 -en konkrétan rajta van a port. A 310 -en már nincs, de a kivezetései megvannak a panelen, csak rá kell forrasztani a portot.

(#14304) Mr Dini válasza #79335424 (#14303) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Ttl kábelem van, kivezetés is van. Már egy nasra tettem debiant(jobban mondva régi haverom a hardveresektől), viszont sokat szívtam vele, ezért kérdeztem, h lehet e különösebb hardveres buhera nélkül moddolni? (Pl pendrivera live debian, azt kész:D)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14305) #79335424 válasza Mr Dini (#14304) üzenetére


#79335424
törölt tag

ARM -en live rendszer? Én még nem hallottam ilyenről. A live rendszerek része a hardverfelismerés és alkalmazkodás képessége. Az ARM -eket viszont adott hardverre portolják.

(#14306) MPet válasza tigrici (#14295) üzenetére


MPet
csendes tag

tigrici: kivettem a merevlemezt de ugyanúgy kikapcsol, szerencse akkor nem táp.
Próbáltam a hátsó reset gombot megnyomni csippanásig, de nem változott vele sem a helyzet.
Segítenétek nekem hogy működik ez a pendrive-os firmware helyreállítás?

[ Szerkesztve ]

(#14307) tigrici válasza MPet (#14306) üzenetére


tigrici
aktív tag

Szia,mondjuk ha jól emlékszem tipust nem irtál,de a 310-es-re itt van
http://zyxel.nas-central.org/wiki/Flashing_firmware
de itt valószinüleg a másik tipusokra is megtalálhatod.

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#14308) tigrici válasza MPet (#14306) üzenetére


tigrici
aktív tag

bocs,de ki csúsztam a szerkesztésből,ha régebbi az eszköz akkor a gombelemet se árt le csekkolni.

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#14309) MPet válasza tigrici (#14308) üzenetére


MPet
csendes tag

Letöltöttem a leírás szerint a universal_usb_key_func-2015-10-12.zip, majd kitömörítettem a pendrivra.
Leszedtem a force_flash.zip, ezt is ki a pendre. Majd leszedtem [link] innen a 4.70 es firmware-t. Hátra bedugtam, usb-t felismerte, szöszmötölt vele, majd kikapcsolt.
Kivettem a pendrivot, bekapcsoltam, majd ugyanúgy leállítja magát egy idő után. Merre tovább?

(#14310) tigrici válasza MPet (#14309) üzenetére


tigrici
aktív tag

a tápot azt ellenőrizted már?Gondolom a kernelre oda figyeltél?Gomb elem ellenőrizve?ennél több ötletem nincs sajna.

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#14311) tigrici válasza MPet (#14309) üzenetére


tigrici
aktív tag

a sys led narancs sárga volt?mert ha nem akkor nem ment végbe a frissités.

LG-lv5590 ,Lg-La667S , NSA310 :twonky,plex,serviió,transmission.

(#14312) bezzegz


bezzegz
csendes tag

Sziasztok!

Egy WD20EARX-00PASB0 51.0 1.82 TB winyó csücsül a 310-ben ....1-2X eldobta a minidlna-t ,de újraindítás után megjavult, majd ismét ledobta...kötetvizsgálatot szerettem volna csinálni,de sikertelen válasszal visszadobja.
Hogy tudom ellenőrizni a lemez/kötet állapotát? Kijavítani? egy éve volt valami hasonló ,de akkor sikerült a javítással helyrehozni..
SZájbarágóssan ha lehet...köszi

(#14313) Tocika


Tocika
aktív tag

Sziasztok!
Internet szolgáltatót váltottam upc 60/5 röl digi 100/50 re.
Azt vettem észre , hogy a TM nem tölt akkora sebességgel lefele mint a upc netnél.
Max 5MB-al jön lefel. UPC-nél 7,2 vel jött.
Ha utorrentel indítom gépröl akkor jön 12MB-al.
Azt is észre vettem ,hogy sokkal kevesebb seddhez kapcsolódik mint gépröl...mondjuk ez a upc-s időszakban isígy volt.
Meg néha gondol egyet és ott áll a torrent órákig és nem indul el a letöltés.
A gyárilag a programcsomagok közül telepítettem a TM-et.
Mi lehet a gond ?

(#14314) Syl


Syl
nagyúr

Másnál is szokott gond lenni az admin felület elérésével?

Már több éve használom a gépet (nsa310), meg vagyok vele elégedve. HDD-re van telepítve az FFP, azon belül csak a Transmission-t használom. A gyári csomagok közül a pyLoad van belőve, az is teszi a dolgát rendesen.
Pár hetente jelentkezik a probléma, hogy nem lehet elérni az admin felületet. E közben természetesen hiba nélkül megy a transmission, a pyload és a samba megosztások is.
Az admin felület csak egy gép restarttól gyógyul meg, amit általában putty-al szoktam elérni (belépek ssh-n és kiadom a reboot parancsot).

Nem egy élet-halál probléma, csak mivel ez már újkora óta jelentkezik, jó lenne rájönni mi okozza.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14315) halisa


halisa
tag

Sziasztok! Segítsetek nekem. Nagy a baj! NAS310-et használok gyári szoftverrel. Reggel lekapcsoltam kicsit pár perc múlva vissza. Lámpák szerint minden ok. Gondoltam minden rendben. A pár óra múlva gyanús lett, hogy a netrádió nem csatlakozik rá, gondoltam biztos kábel hiba. Vissza mentem a nashoz valamiért pirosra váltott a nason a hdd és a külső vinyó esata lámpái. Nyomógombbal kikapcsolom gondoltam . Újra indulva SEMMI nincsen a nason ! Minden eltűnt! Még a programok is Transmission , zy-pkgs mappa tartalmai is! Viszont a kötetek szerint foglalok 500Gb helyet csak nem találom nem tudom elérni! Talán akkor van remény?

(#14316) #79335424 válasza halisa (#14315) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha nem a vinyó halt meg, akkor szinte biztos, hogy rendben megvannak az adataid. Ki kell venni a vinyót, SATA -n, vagy USB -n PC -re kötni, mint egy külső tárat és linux alatt hozzáférsz az adatokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#14317) halisa válasza #79335424 (#14316) üzenetére


halisa
tag

Remélem. Ezzel a progival van esélyem? Paragon ExtFS for Windows . Ne kelljen már megint telepítenem egy gépre a linuxot.

(#14318) s4tch válasza halisa (#14317) üzenetére


s4tch
veterán

Hiren boot CD megy pendrive-ról is, azon van parted magic, arról látszik minden.

[ Szerkesztve ]

(#14319) #79335424 válasza halisa (#14317) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt nem tudom. De azt igen, hogy ehhez nem kell Linuxot telepítened. Sztem az összes Lnux disztró megy telepítés nélkül, live -ban. A Puppylinux -nak pedig ez az alapértelmezett működési módja. Windows alatt is tudsz Linux pendrive -ot csinálni, pl. Linux Live USB Creator -ral. Aztán bebootolsz róla és ennyi.

Avagy, ahogy előttem is írták, a Hiren`s is tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#14320) laccy88


laccy88
senior tag

sziasztok! anno telepítettem a minidlna-t(akkor is a ti segítségetekkel). Viszont már nincs rá szükségem, ezért szeretném deaktiválni/leállítani(nem feltétlenül törölni), hogy a hálózat tagjai ne lássák.
mi a módja? :U

(#14321) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Üdv!

Keresgéltem egy csomagot a barmalej repóban és a testing mappában találtam egy wireless_tools-30.pre9-arm-1.txz névre hallgató csomagot. Azonnal fel is tettem, de eddig nem jártam sok sikerrel... Ha jól gondolom ezzel és egy wifi dongle-lel menni fog a wifi a nason? :F Mert van itthon pár dongle, amit rögtön találtam az egy TL-WN821N. Gondolom az első a driver fordítása. Ffp alatt hogy megy ez?

A nas egy NSA320S.

Illetve egy tomato-s asus routerre kéne felmennie. 2 ssid van a routeren, az egyik egy wpa2-psk titkosítással van ellátva, a másik pedig egy virtuális ssid, ami wpa2-enterprise-zal van titkosítva. Nekem mind1, h melyikre csatlakozik majd fel, amelyik könnyebb. :D

Előre is köszi! :R

laccy88:

Szia!

Én még nem csináltam ilyesmit, de úgy gondolom, ha simán leállítod (/ffp/start/minidlna.sh stop), majd elveszed a futtási jogot az sh-tól (chmod a-x /ffp/start/minidlna.sh), akkor nem fog elindulni.

Ha meg kéne, csak visszaadod neki a futási jogot.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14322) laccy88 válasza Mr Dini (#14321) üzenetére


laccy88
senior tag

köszönöm! sikerült :)

(#14323) halisa


halisa
tag

Hát , sajnos mindent újra kellett rakni. Nem tudtam megmenteni az adatokat sajnos. :O
Viszont valaki akinek meg van a "zy-pkgs" fájlokat küldje át legyen olyan jó. Mert nincsen meg tök üres a mappa. Nélküle sajnos nem tudja letölteni a programokat.
Köszi!
halasizs@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#14324) halisa válasza halisa (#14323) üzenetére


halisa
tag

Már tárgytalan, nem kell a fájlok. Nagy valószínűséggel tönkre ment a NAS. A belső HDD vezérlőrésze (kattog a HDD). Külsőről megy rendesen. Most másolom a másik külső HDD.röl az adatokat a gépre. 3~4 évet bírt a NAS. Meg siratom főleg a belső HDD adatokat. Aztán lehet, hogy építek egyet.
Boldog Újévet! HA. Csak rosszabb ne legyen mint a tavalyi év. :O

(#14325) #79335424 válasza halisa (#14324) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kattog? Ez tápgyanús.

(#14326) halisa válasza #79335424 (#14325) üzenetére


halisa
tag

Majd honlap megnézem. Köszi.

(#14327) SutPet


SutPet
aktív tag

Sziasztok. Újdonsült tulaja vagyok egy NSA320-nak. Alapokat beállítottam, még ismerkedek vele, de lenne egy két kérdésem. Kipróbáltam mind a beépítettet torrent klienst mind a Transmissiont. Olyan kérdésem lenne hogy valahogy be lehet e azt állítani hozzáadáskor hogy feldobja a kérdést hogy hova töltse le mint pl utorrent esetében?
Illetve az mitől lehet hogy bizonyos mediafájlokat elindítva simán lejátssza róla a gépem, néhányat viszont nem. Mind mkv.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#14328) SutPet


SutPet
aktív tag

Illletve a Zyxel home nem jön be újraindítás után se akkor mit tudok csinálni? Admin felületet elérem.

God must love stupid people, he made so many of them.

(#14329) shteer válasza Syl (#14314) üzenetére


shteer
titán

Volt ilyen. A heti 1x auto restart megoldotta.

..szerintem jónak tűnik

(#14330) Tonyk válasza SutPet (#14327) üzenetére


Tonyk
veterán

Transmission Remote GUI-t használj, ott megkérdezi.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14331) Syl válasza shteer (#14329) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez olyan WP-s megoldás :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14332) shteer válasza Syl (#14331) üzenetére


shteer
titán

Jellemző ez a másik 2 nagy platformra is sajnos :)

..szerintem jónak tűnik

(#14333) FefeeX válasza shteer (#14332) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem láttam még olyan elektronikus eszközt, aminek ne lett volna valami nyűgje a folyamatos bekapcsoltságtól. Olyat igen, aminek nem volt akkora problémája, hogy ki és be is kapcsoljam, de ettől a probléma fennáll.
A jelenlegi kedvencem a Telekomos HGW, ami valószínűleg önhibáján kívül, hálózati okokból kifolyólag szarik be pár naponta (illetve, mintha a 2.84-es Transmission telepítése óta megszűnt volna ez a probléma, de nem voltunk ehhez eleget otthon a helyzet pontos meghatározásához)

(#14334) Syl válasza FefeeX (#14333) üzenetére


Syl
nagyúr

Hát, az irodában van egy alap Qnap NAS (212 talán) és az hónapokig gond nélkül megy. Újraindítva is csak áramszünetkor vagy szoftverfrissítéskor van (mert bizony arra pár havonta jön ki frissítés, nem úgy mint a zyxelre :U ).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14335) Tonyk válasza Syl (#14334) üzenetére


Tonyk
veterán

Nálam a NSA320 egy évig ment kikapcsolás nélkül. Októberben is csak ezért lett leállítva, mert költöztünk, a múlt héten meg azért, mert felment az emeletre a nappaliból. Szóval nálam atomstabil.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14336) shteer válasza Tonyk (#14335) üzenetére


shteer
titán

Kivéve, ha hónapokig nem akartál csatlakozni az admin oldalhoz, mert akkor csak nem tudtál róla ;) minden megy, csak az nem elérhető

..szerintem jónak tűnik

(#14337) Tonyk válasza shteer (#14336) üzenetére


Tonyk
veterán

De milyen jó, hogy tudod nálam mi a helyzet....

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14338) Syl válasza Tonyk (#14335) üzenetére


Syl
nagyúr

Az admin-felületet leszámítva nálam is atomstabil. Bár lassan majd vinyót kell benne cserélnem, mert 5-6 éves már ami benne van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14339) shteer válasza Tonyk (#14337) üzenetére


shteer
titán

Használod rendszeresen az admin oldalt?

..szerintem jónak tűnik

(#14340) Tonyk válasza Syl (#14338) üzenetére


Tonyk
veterán

Nekem az admin felülettel sincsenek gondjaim. A legelején volt, aztán megszűnt ez a nyűg úgy két - két és fél éve.Ekkor a zyshd ragadt be 99% feletti CPU terheltséggel. Ezt próbáljátok meg kilőni vagy újraindítani.

sheeter: Hogyhogy nem tudod, hogy használom-e rendszeresen? Pedig képben vagy azzal, hogy nálam mi a helyzet! Nem értem! :F

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14341) shteer válasza Tonyk (#14340) üzenetére


shteer
titán

Ha nem is érted, a nickemet csak le tudod másolni ;)
Nem használod, nem szégyen az.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14342) FefeeX válasza shteer (#14341) üzenetére


FefeeX
veterán

majdnem shitter lett :D

Szeretem amúgy a kognitív disszonanciában szenvedőket, akiknél minden tökéletes. Mindig megerősítenek, hogy talán számomra is van remény... (természetesen ennek nincs semmi köze a fórumhoz, csak most úgy eszembe jutott)

(#14343) Mr Dini válasza FefeeX (#14333) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Várj! Neked is SpeedPort homegatewayt adtak? Ezekszerint a gyári (csomaglistás) tm miatt dobja le a netem (a ppoe csatlakozást) a hgw? Meglep, h másnak is volt ilyen problémája! Akkor frissítek! :D

Syl:

Nekem van 2 nsa320s-em, amit használok is. Az egyik a tesztelős vas, a másik pedig az adattárolásért felelős, 2 wd red 3 tb winyó van rajta és szünetmentes táp. Az szünetmentesneknek köszönhetően áramszünetkor sem állt le és megy 2 éve, 5 hónapja és 16 napja! :)

Admin felületre kb 3szor léptem fel... :DDD De elérhető... Esetleg ha van ffp-d, akkor cronba be kéne rakni egy, a nas webszerverét kilövő, majd elindító kódot. (gondolom a lighttpd-t kell kilőni) Ilyet sem csináltam még, ezért elképzelhető, h hülyeséget írok... :B

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14344) Syl válasza Mr Dini (#14343) üzenetére


Syl
nagyúr

>cronba be kéne rakni egy, a nas webszerverét kilövő, majd elindító kódot

Ez jó ötlet! Tetszik!
Már csak valaki le kellene, hogy írja a how-to-t :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14345) Tonyk


Tonyk
veterán

Micsoda szavakat, hovatovább elméleteket ismernek itt fórumtagok. Természetesen ez nekem is csak úgy eszembe jutott, semmi összefüggésben nincs a fórummal.

shteer (ctrl+c ctrl+v): elfogyott minden érv, másba nem sikerült találni? ;)

Lehet, hogy majd ma elindítok neked egy naplózást, és pár hónappal később elküldöm, hogy válogathass, hogy jelentkezett-e a probléma...

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14346) shteer válasza Tonyk (#14345) üzenetére


shteer
titán

még mindig nem érted. Syl nem éri el az admin felületet, erre te azt a választ adod, hogy nálad betonstabil.

nálunk is az. minden egyéb (tm, minidlna, stb). viszont az admin felület elérése nem 100%-os, vagy időszakosan vagy restartig nem elérhető. ez nem okoz instabilitást, csak bosszantó tud lenni.

de ha segítesz megoldani a rejtélyt, felderíteni egy valós hiba valós okát, akkor nem csak örülünk, hogy nálad betonstabil hanem örülünk, hogy nálunk 24/7 elérhető az admin is. és akkor örömmel olvasgatom a logodat is ;)

az én megoldásom adhoc. nem az okot szünteti meg, csak tüneti kezelés

érv nem kellett mert eddig sem a feltett kérdésre válaszoltál. nem folytatom innét, ugyanis ez nem a személyednek szól. mindenki ismeri és elismeri itt és a többi zyxel topikban a munkásságod. én mindenképp.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#14347) Tonyk válasza shteer (#14346) üzenetére


Tonyk
veterán

Igazad van. Kimaradt az "Admin felület elérése" az atom stabil elől. Gondoltam , ha az adott nyűgre kapcsolódóan reagálok érthető a dolog. Tévedtem. Homok a fejemre! Remélem, most már világos, hogy az admin felületről beszélek. (nyilvánvalóan a log-ot is erre értettem)
De hát a kognitív disszonancia elmélete rám lett húzva gyorsan, így inkább csendben maradok. Részemről befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#14348) FefeeX válasza Mr Dini (#14343) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyelőre nem tennék elhamarkodottan egyértelmű összefüggésre, de nálam tavaly október környékén kezdődtek a problémák. Akkor még Cisco GateWay volt. Elsőre kijöttek, leblankolták a kábelt, újracsatizták. A probléma egy része megszűnt (akkoriban bontott is a kapcsolat), de a furcsaságok nagyrésze csak nem maradt el. Utána, mikor már naponta 3-5ször kellett újraindítani a HGW-t, akkor kicserélték végre, lett egy D-Link, amiben a vas érezhetően erősebb, cserébe nehezebb beállítani (több ponton kell belenyúlni ugyanazért). Ekkor 3 napig úgy tűnt, hogy megszűnt a gond, de aztán ezzel is újrakezdődött, csak nem naponta hanem mondjuk 2-3 naponta kellett újraindítani. Mióta fent van a 2.84-es TM, azóta meg egyszer sem kellett (net volt végig csak a sávszél nincs meg, a fele és a 3/4-e között ugrált az ünnepi időszakban - úgy néz ki, a gerinc kezd betelni)
Most ráengedtem két sorozatot részenként, mert még ugye nincs pakkban, szóval most sok torrent lesz bent, amivel hamarabb meg szokott feküdni, szóval számolok vissza, ha 2-3 nap múlva sem hal le, akkor ez volt a gond (forgalomszabályozás disznómódszerrel), ha nem, akkor valami belső Telekom dolog, ami összefügghet a túltehelt gerincvezetékkel.

(#14349) Mr Dini válasza Syl (#14344) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Hát buktam, apacheot használ... :DDD

Crontab szerintem egyszerű. Rágugliztam Neked, mert lusta vagyok írni most... Íme! Hát nem a legjobb leírás, elsőre ezt találtam...

crontab -e -vel tudod módosítani. A kilövést már kikísérleteztem, de az újraindításra nem sikerült rájönnöm... Ps-re is ezt kapom:

root 4283 3.5 3.7 27152 9200 ? Ss 16:22 0:01 /usr/sbin/httpd -f /etc/service_conf/httpd.conf
nobody 4640 4.8 5.9 132036 14636 ? Sl 16:22 0:01 \_ (wsgi:groupName -f /etc/service_conf/httpd.conf
nobody 4641 0.0 3.0 27152 7424 ? S 16:22 0:00 \_ /usr/sbin/httpd -f /etc/service_conf/httpd.conf
nobody 4642 0.0 3.0 27152 7436 ? S 16:22 0:00 \_ /usr/sbin/httpd -f /etc/service_conf/httpd.conf

Ezután próbáltam elindítani, de a lentebb láthatót dobta:

root@NSA320S:~# /usr/sbin/httpd -f /etc/service_conf/httpd.conf
httpd: Syntax error on line 8 of /etc/service_conf/httpd.conf: Cannot load /usr/local/zy-pkgs/lib/libphp5.so into server: libmysqlclient.so.16: cannot open shared object file: No such file or directory
root@NSA320S:~#

Még kísérletezgetek vele, de nem igazán értem az utolsónál mit hiányol. De majd a nagykobakok megmondják a tutit! :D

Szerk.: illetve ez sem jött be: /etc/init.d/httpd.sh restart

Szerk2.: Az is megvan! Ezt írd be cronba: LD_LIBRARY_PATH=/usr/local/zy-pkgs/lib /etc/init.d/httpd.sh restart Nem is kell kilőni hozzá a httpd-t előtte! :D

Tonyk:

Igaz! :R Én ide szoktam tenni /ffp/etc/cron.d/ a futtatandókat.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14350) Tonyk válasza Mr Dini (#14349) üzenetére


Tonyk
veterán

crontab-ot nem lehet módosítani permanens módon. uwcron kell hozzá.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.