Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2022) wolruf válasza Rickazoid (#2021) üzenetére


wolruf
őstag

Off:
Ez a film nagyon jó volt, sokszor láttam már :)
On:

Facebook Motorola fórumán már néhányan írták, hogy van egy törvény(jogszabály?), ami a reklámozott, de nem teljesített dolgok miatt perelhetőségre ad okot. Ez a Motorolánál megvan (hirdetésben ott figyel a Flash képes, de a frissítés nélkül ez nem állja meg a helyét), így írták is, ha nem jön, akkor perelnek. Nem keleti nép volt, hanem azt hiszem német. HongKong-ban is hasonlóan forrnak az indulatok. Egyelőre úgy látom (én, a profi :D ), hogy inkább azzal árthat magának a Motorola, ha minden hirdetési médiumban a most csalódottak elkezdik híresztelni, hogy nincs több értelmes támogatás vagy frissítés egy kevesebb, mint egy éves telefonra (ami jelenleg, gyári állapot szerint hemzseg a bugoktól). Ráadásul egy nyílt platformra épített cucc jelenleg zárt (ugye mindenki bootloader felszabadításról lázadozik :) ).
Én reménykedem, de azt érzem, mint mások, hogy ha eddig húzzák a ,,döntést'', akkor az nem döntésre várás, hanem egyszerűen nemleges válasz, amit húznak a másik telcsi kiadásáig.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.