Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5551) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Édes jó Istenkém, drága kyrabaybee!
Nem hagyhatjátok, hogy ide is beszűrődjön olyan parlagi dolog, mint ,,no name" vergődése, és a körülötte dúló vihar.

Ez itt a béke szigete kell, hogy legyen, és az is lesz. Ha tévednék, a topic értelmét veszti. Nem tévedhetek.

Pingvinek, és zombi, óvjátok a békét!

,,no name" ügyének (szerintem) ebben a topicban semmi keresnivalója.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5552) talmida válasza Vakegérke (#5551) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:F :Y :W Miről beszélsz? :DDD Nincsen itten semmi látnivaló, ahogy Mr Csizmás mondaná. :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#5553) Badman 4ever válasza Vakegérke (#5551) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, legyen ez a béke szigete a háborgó Logout tengerben számunkra, egy hely, ahol csak örömöt találunk:

:)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5554) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:DD Már megint mit keresek itt?
:DDD Valaki kiverhetné a fogaimat...
:(( ...mert kicsit hanyagoltam ezt a topikot...
:O ...és emiatt bűntudatom van!
;) De így is rengeteg hozzászólás van.
:C Percek múlva itt a várva várt 10.000

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5555) talmida válasza Badman 4ever (#5553) üzenetére


talmida
Közösségépítő

WOW! :DD :R :)) ;) :C

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#5556) D1Rect válasza Badman 4ever (#5553) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez jól sikerült. :D :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5557) rarri válasza Badman 4ever (#5553) üzenetére


rarri
senior tag

Ez nagyon aranyos lett ! :C

Mindenkinek vidám, szép napot kívánok !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5558) Mr.Csizmás válasza Badman 4ever (#5553) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD ;]

Megtisztelő! :C Köszönöm! :R

úgy bizony, nincs itten semmi látnivaló :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5559) vwpolopg válasza Badman 4ever (#5549) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ennek örülök, köszönöm a megtisztelő bizalmat, ezentúl én is őrzöm a topicot:DD

(#5560) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv minden topic lakónak.

Először is:

Ez a topic még él? :F :DDD

Másodszor:

Egyszer régen a Motorola-Portal-on hoztam létre egy témát, az volt a neve, hogy "Most akkor mi is ez?"
Oszlopos tagja voltam akkor a portálnak, VIP tagként. Majd amikor létrehoztam a topic-ot, sajnos kórházba kerültem (epekő), és abbahagytam a fórumozást egy huzamosabb időre.
Majd egyszer csak 3-4 hónap múlva fölmentem a fórumra, és mit látok, csak nem 8-9000 hsz született. Az lett a VIP tagok, a moderátorok, és az adminisztrátorok fő OFF-olós topicja (persze nem kizárólag). Azóta már lett II, III. felvonása a témának. Sőt az új Mobile-Mánia is követték a hagyományt, és ott is létrehoztak egy ilyen nevű témát, amiben szakadatlanul megy az OFF még ma is. Én sajnos azt az új fórumot (hiszen a moto-portál megszűnt szerkesztők hiányában RazR, esteban, stb... mind a Mobile-Mánia-t tolják) csak nagyon ritkán látogatom, de amikor be nézek oda, mindig jó érzéssel tölt el ez az egész.

Harmadszor:

Ez feltűnt valakinek?

kyrabaybee: utolsó feltűnés 2009-05-31 20:19 :Y

(#5561) D1Rect válasza tzsolesz (#5560) üzenetére


D1Rect
félisten

1: Igen
2: Jó kis sztory
3: Fel.
4: Mikor kapod már meg az avatárod? :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5562) Badman 4ever válasza rarri (#5557) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kellemes meleg nyári időt kívánok mindenkinek! :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5563) tzsolesz válasza D1Rect (#5561) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az avataromat valószínűleg majd csak augusztus végén kapom meg, ha megkapom. :U

Kidus nélkül valószínű nem lesz avatarom. :( Pedig komolyan mondom számoltam a napokat visszafelé, hogy mikor írja ki a profilomban a 600 nap-os reget. Erre 2009.07.06-án elkészült, elő is terjesztettem véleményezésre, és azóta sem történt semmi. :) ma meg már 15-e van, ha minden jól ment volna akkor már egy pár napja a request-ben lett volna a két kis gif, és ma megkaptam volna, amit 23-ára be is állítottak volna.

De én vagyok ekkora szerencsétlen csak. :O Eddig azzal kezdtem a PH! olvasását, hogy rákattintottam az arcképszerkesztős topic-ra, hogy megnézzem mi újság, de csak az avatar jelöltek hajigálják befelé a képeiket válaszra várva. :DDD Már egy ideje nem is nézem, meguntam. :N

(#5564) puttputt válasza Badman 4ever (#5553) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon ötletes és design-os ez a kis "családkép" :D
Szerintem csatlakozzunk ! :)) :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5565) geprombolo válasza Badman 4ever (#5562) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, megint összejött valami hülyeség, amin ellehetünk egy darabig! :C :DD Védjük a KBK-t, akár a mások vére által is! Persze a sajátunkra vigyázunk :DDD Badman újra beindult, pedig azt hittem, hogy elvesztette a gépéről a Paint-et :)) :))
Már csak hasek hiányzik a képregényével, hova tűnt?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! Valaki lenyúlta a régi képeimet a topicból! :O :O :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5566) Badman 4ever válasza puttputt (#5564) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ott legalább hüsi van, itt meg 36 fok van, majd megdöglök...elvégre pingvinek nem szeressék a kánikulát. :D
geprombolo: Mások vére árán Szolgálunk és védünk, csak nem mindegy, hogy mivel. :DD

Paint meg nem veszett el, csak átalakult... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5567) geprombolo válasza Badman 4ever (#5566) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha már úgy nézzük a dolgot, két pingvin mondjuk belefér egy ilyen seggberúgott cipősdobozba...de nekünk nem kell, mert sokan vagyunk, úgyhogy vegyünk egy limót

ha valaki nem ismerte volna fel, ez egy Ferrari Modena Limó ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5568) Mr.Csizmás válasza geprombolo (#5567) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez max a pigmeus pingvinek limója :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5569) puttputt


puttputt
őstag

Lássátok: "Pingu" lettem szintúgy :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5570) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Tripp trapp, mentem tegnap melózni. A madarak rikoltoztak, rigóéknál megcsalás szagú botrány volt. A nap túl a delelőn, nyári hőség.
:DDD : A portán az őrök érkeztemkor felnéztek a faliórára. Nem stimmelt, még nincs negyed kettő. Karóra ellenőrzés után megnyugodtak, és közölték, hogy van még két percem, akár sétálhatok is egy nagyot.
:(( : Elég volt bejönni ebben a dögmelegben, még sétálgassak is? Roham a munka frontjára!
:O : Már várt hőn szeretett főnököm. Közölte velem, hogy mától önként reggeles akarok lenni. Ha valamit útálok, az a korán kelés.
;) : Tízre itthon voltam, és tudtam, hogy le kéne feküdnöm. Nem addig a'. Fórumozni márpedig muszáj. Meg egy kis tévé, miazmás. Negyed kettőre már ágyban is voltam. Négy húszkor ébresztő.
:C : Bár a délelőttöt zombiként éltem át, most virulok. Hogy meddig, az kérdéses. Mire várok a lefekvéssel? Bizonyára tapsra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5571) Badman 4ever válasza Vakegérke (#5570) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Aludjál csak, addig mi őrizzük a terepet, úgyis már kész pingvinsereg állt elő, aki alkalomadtán támad ha kell. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5572) WD40


WD40
aktív tag

Hát vaze, nem semmi mi van itt is :DDD

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#5573) Vakegérke válasza Badman 4ever (#5571) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mióta ez a topic létezik, álmaim édesek, nyugodtak. Tudom, hogy olyan közösség tagja vagyok, amely ápol, és eltakar. Ez pedig tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés.

Még ébren vagyok, és gaztettet kívánok elkövetni. Ahogy talmida mondta, erkölcsileg káros. Nekem tetszik, és ha korhatár nélkül adta a tévé, akkor én is korhatár nélkül linkelem.

Szabadon.

Sokadszor, és újra. Csakazértis! Ó, ezt nagyon élvezem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5574) Vakegérke válasza WD40 (#5572) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vigyázz, ha elolvasod az első százast, itt ragadsz. Ne kezdj bele. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5575) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#5574) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Hé! ;]

A sötét nagyúrnak, izé kyra-nak kell szállítani az új hívőket! :DDD ;]

szóval olvassa csak el nyugodtan :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5576) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nagy a csend... a meleg kifektette a pingvinsereget? :DD

(#5577) Olcsi válasza vwpolopg (#5576) üzenetére


Olcsi
senior tag

Mindenki mással van elfoglalva... :U

(#5578) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#5575) üzenetére


geprombolo
senior tag

kyrabaybee őröket kíván gyűjteni maga köré. Vagyunk már egy páran, mindjárt lesz egy egész sereg. Aztán megyünk és meghódítjuk a Világegyetemet! ;] Éljen a szabad és democsokratikus Pingvinbirodalom! ;] :DD :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5579) vwpolopg válasza geprombolo (#5578) üzenetére


vwpolopg
őstag

Így jár mindenki aki megpróbál betörni és topicbékét akar rombolni!:DD:DD Csatlakozzatok hát Ti is a hadsereghez! :)) (remélem az első képet megemészti a mélyen tisztelt cenzúra!:) )

[ Szerkesztve ]

(#5580) Olcsi válasza vwpolopg (#5579) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát...azt hiszem itt sem kicsi az őrület. :B

(#5581) geprombolo válasza vwpolopg (#5576) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ezt a pingvinsereget nem fekteti ki holmi meleg idő :C .Mi Kárpátmedencei Pingvinek vagyunk, amint ezt mindenki tudja, aki itt volt valahol az 1000-es hsz után (ott jelenik meg eme faj ezen elnevezése). Csak erőt gyűjtünk a világegyetem megódítására. Bár jobban járna, ha magától behódolna, mert nekünk úgysem lehet ellenállni. ;] Ellenállhatatlanok vagyunk :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5582) talmida


talmida
Közösségépítő

Tiszteletem! De már megyek is. Hí a haza :DDD

Legyetek jók!

IN GOD WE TRUST!

(#5583) geprombolo válasza Olcsi (#5580) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát... őrültnek lenni joooo, mert legalább jól érzi magát a pingvin fia-lánya és megfeledkezik egy pár percre a napi nyűgökről ...és építi békésen a Pingvinbirodalmat!
Már felvettük a kapcsolatot a Marspingvinekkel. Egy fényképet is kaptunk tőlük:

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5584) Gergő_ válasza geprombolo (#5578) üzenetére


Gergő_
őstag

hajrá

(#5585) Bocaa


Bocaa
senior tag

:DD Dejó végre befejeztem a a moddingom egy részét teljesen

:DDD Igaz a fogaim bánták ,hogy nem vagyok gyakorlott a kalapáccsal

:(( A mod tech hall viszont csak októbereben lesz szóval ráért volna szeptemberben kiverni a fogaimat
:O most majd a hátsó fogaimmal rághatom a körmömet vajon én nyerek -e??

;) Mondjuk azért egy különdíjat kapok minimum (remélhetőleg)

:C Most megtapsolom magam mert megérdemlem

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#5586) geprombolo válasza Bocaa (#5585) üzenetére


geprombolo
senior tag

A képeket ide kéretik betenni az örökkévalóságba való bevonulás érdekében. Az örökkévalóságról majd én gondoskodom, itt.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5587) Badman 4ever válasza geprombolo (#5583) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ismerős a fazon, ő szokott mindíg a legrosszabb pillanatban lejelentkezni:

:DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5588) Bocaa válasza geprombolo (#5586) üzenetére


Bocaa
senior tag

1 hét múlva kapok egy Kultúrált fényképezőt azzal majd lekapom ^^

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#5589) D1Rect válasza Bocaa (#5588) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd nézz be a hogy is néznek ki a geépeink topikba :K

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#5590) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

OFF topic: hogy tudnék fűteni a Q6600-osommal? 65 nm-es, 168 W max., de a közelében se járok...valaki help :DDD :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5591) gabor85 válasza Mr.Csizmás (#5590) üzenetére


gabor85
őstag

ŐŐŐ, ventit levesz. elindítasz egy jó kis cpu tesztet, mondjuk evdrestet aztán hadszójjon:D Meg emejjé feszt!

Ninda mittalátam

[ Szerkesztve ]

(#5592) puttputt válasza gabor85 (#5591) üzenetére


puttputt
őstag

Tartalmas! :DDD Nem is tudom mit lehetne hozzáfűzni...: talán... "eeeee" v. "oooo":-)))

Kand úr: Nyugodtan emeld a feszt, ez jobban elbírja, mint pl. az én 8400-as 45nm-esem... Mennyin van most? A hőmérséklet mennyinél áll? Milyen "P(h)űtésed" van?... :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5593) Fecogame


Fecogame
veterán

:DD Sikerült megcsinálni a gépem
:DDD És még működik is
:(( De csak 533-as ramokkal megy
:O Amit egy másik gépből szedtem ki
:) Majd csak megoldom
:C Ezért jár nekem egy taps

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5594) gabor85 válasza Fecogame (#5593) üzenetére


gabor85
őstag

:C :C Kettő is!
A fenti oldal meg eltűnődött.

(#5595) puttputt válasza gabor85 (#5594) üzenetére


puttputt
őstag

"Valamiért" törölhették ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5596) gabor85 válasza puttputt (#5595) üzenetére


gabor85
őstag

De mit találtam. Magnum vs Solo

(#5597) puttputt válasza gabor85 (#5596) üzenetére


puttputt
őstag

Jó találat! Hogy egyeseknek mennyi idejük és fölös energiájuk, kreativitásuk van! :D
Szuper jó!!! :K :DDD (Régen egyenesen rajongtam a Magnum P.I. sorozatért...)

Manetti meg Hamill még hasonlít is... Ma volt reggel az egyik Simpsons részben egy jó kis odacsempészett M. Hamill paródia :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5598) Fecogame válasza gabor85 (#5594) üzenetére


Fecogame
veterán

Milyen ódal? :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5599) geprombolo válasza gabor85 (#5596) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha már Csillagok Háborúja, akkor itt van Neo és Smith...hoppá, félrebeszélek, Obi Van és Anakin :DDD csatája.. A zenei aláfestés is megér egy misét. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#5600) geprombolo


geprombolo
senior tag

Senkinek se kell az 5600?
Na, jó, elviszem én.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.