Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27801) ijjájom válasza Geri Bátyó (#27799) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hé! Lányok, asszonyok! Hegyezzétek a fületeket, itt a ceruzafülbevaló, kész sminkkészlet a füledben!! Sokoldalúan használható! Szemcerkaként, szájkontúrként, ha unod a dumát, a tompa felével dugd be a füled, füldugóként is alkalmazható. Kiváló kiegészítő, öltöztet, nőies, divatos, fiatalos. Most vegyétek, most vigyétek!!! Olcsósan eladó!!!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27802) Geri Bátyó válasza ijjájom (#27800) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miért hagyod ki a csigát? Még az is lehet, hogy finom! Állítólag vajon megpárolva, borssal, fokhagymával, petrezselyemmel, valamint fehér borral, egészen kiváló.

A nővérem tapasztalata azt mutatja, hogy ebéd után nyugodtan lehet desszertet enni (persze mértékkel), de utána már ne. Hogyha nagyon nassolni akarsz, akkor zöldséget, vagy gyümölcsöt. Arra nem árt odafigyelni, hogy alacsony cukortartalmú legyen (banán kerülendő).

A sport tényleg jó megoldás, a túrázás pedig kifejezetten jó! Hogyha tudod rendszeresen csinálni, akkor más nem is kell. Az én állóképességem még mindig elég jó, pedig dohányzom és kb. 15 éve nem csinálok semmit, ami javítaná, vagy karbantartaná, de 22-23 éves koromig (11-12 éves koromtól) rengeteget gyalogoltam.

A korral viszont tényleg nem tudunk mit kezdeni. Ahogy idősebb az ember, jobban előjön az öröklött alkat. Van, aki gömbölyödik, van, aki szikárodik. Én apai ágról az utóbbit örököltem. Ez sem feltétlenül szerencsés, mert pár év és aszottnak fogok látszani, még akkor is, ha sikerül visszaszednem az elveszített 10kg izmot.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27803) ijjájom válasza Geri Bátyó (#27802) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Alapból a zuzát, szíves sem szeretem, márpedig a csiga állaga a zúzához hasonlít. Szóval inkább mellőzöm. A fehér bor jöhet!
Azt hiszem egy teljes életmódváltásra fogom hamarosan rászánni magam, a párom most 55 éves és kb. egy éve kezdett el kerékpározni. Már volt olyan, hogy 120 km-t tekert egy nap. Mondjuk ki is purcant kissé, de nagyon szereti csinálni. Amikor bejelenti, hogy teker egyet, az 30-40 km. Olyankor kapcsolódik ki, mert nagyon sokat dolgozik. Én boltban dolgozom, szóval egész nap állok, megyek, pakolok, nem ülőmunka, és elég fárasztó.
A cigit nem akarod letenni??? 14 éve volt februárban, hogy leraktam, a párommal együtt sikeresen leszoktunk! Te még fiatal vagy szerintem, talán negyven sem vagy???
Mostanában sokszor elgondolkodom az egészséges életmódon, na nem mintha nagyon egészségtelenül élnénk, mert odafigyelek a főzésnél. Zsírosat nem nagyon eszünk, vigyázok a sóval is, próbálok minél több zöldségfélét bevinni az étrendbe.
Talán most apósom hirtelen lerobbanása gondolkodtatott el bennünket nagyon, hisz a következő generáció mi vagyunk!
Nekem a gyomrom eléggé gallyra vágta az, hogy kb. egy éven keresztül szedtem nagyon komoly gyógyszert a teniszkönyökömre, sőt injekciókat kaptam, diprophos, ami szintén nagyon káros. Szerencsére a műtét óta nem fáj!
Próbálunk igyekezni, hogy egészségesen éljünk! Legjobb lenne mellé egy lottó ötös, hogy a stresszmentes életet is biztosíthassuk magunknak!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27804) Geri Bátyó válasza ijjájom (#27803) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hát igen, a táp állagán nehezebben tesszük túl magunkat, mint az ízén! A legtöbben ezért nem szeretik a pacalt! Fehér borral viszont sok jó kaját lehet főzni, többek között a francia boros csirkét! Azt érdemes kipróbálni. Ha jól emlékszem, megvan itt a topicban a recept. Utánanézek.

Folyamatosan tervezem, hogy lerakom a cigit, de nincs igazi motiváció. Ha minden igaz, akkor hamarosan lesz! :K Amúgy tényleg nem érzem magam öregnek, így 37 évesen. :)

A gyógyszerek tényleg nagyon tönkre tudják tenni az embert! Sajnos én is megtapasztaltam! Alternatív gyógymódon nem gondolkodtál? Nekem az sokat segített, míg a gyógyszerek semmit.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27805) Geri Bátyó válasza Geri Bátyó (#27804) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Meg is van a boros csirke receptje: [link]
Eredetileg nincs benne cukkini és nem szimplán csirkemellből készül, hanem egy egész csirke alkatrészeiből.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27806) ijjájom válasza Geri Bátyó (#27805) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hú!!! Te kis "öreg"! A legidősebb lányom ennyi idős, na jól van, egy évvel fiatalabb!!:)
A receptet köszi, biztos kipróbálom! Nem hangzik rosszul, szerintem a cukkini is finom benne, mi legalábbis szeretjük. A padlizsán is finom, szoktunk muszakát csinálni, brokkoli és zeller krémlevesként tejszínnel, ezek élettanilag is nagyon jók.
A teniszkönyökömre mindent próbáltam, de sajnos nem jött be, így a műtét maradt. Csütörtökön lesz két hete, hogy műtöttek, de úgy néz ki jó lesz! /Jobb mint új korában!/
A cigivel kapcsolatban meg motiváljon az egészséged, az ára, stb.
Legnagyobb sajnálatomra két lányom cigizik, igaz nem erős dohányosok, de nagyon haragszom rájuk! Pedig jó példát mutattam Nekik!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27807) Vakegérke válasza ijjájom (#27806) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eldöntöttem, nem veszlek feleségül. :N
Cukkini, meg padlizsán, meg (k)rémlevesek? Na neee...

Szerk: A lányom 37 lesz júniusban. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27808) Picike8 válasza Vakegérke (#27807) üzenetére


Picike8
aktív tag

Engem se vegyél feleségül. Egyrészt, mert én is szeretem ezeket, másrész mert fiú vagyok. :DD
Nem szereted a zöldségeket? :Y

(#27809) ijjájom válasza Vakegérke (#27807) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:D :DD :D
Győztél! Az enyém csak januárban lesz annyi!

Légyszíves étkezz egészségesen! Vigyázz magadra, mert az évek elszállnak, és a maradékot nem mindegy hogyan éljük meg!! ;]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27810) Vakegérke válasza Picike8 (#27808) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyugi, nem gerjedek a fiúkra. :N

De, szeretem a zöldségeket, de kimarad a sorból a padlizsán, cukkini, brokkoli. Talán azért, mert nyersen még egyiket sem kóstoltam, főtt állapotban pedig az első kettő nem ízlett. Brokkolihoz még nem volt szerencsém. Bármi más jöhet nyersen, vagy főzve. :)

ijjájom: "Zsíros paraszt" vagyok, tehát olaj nuku főzésnél, bőséges fűszerezés, erős paprika. Hátralévő időmre nem fogom megváltoztatni szokásaimat. Nem tudom, hogy mennyi van még hátra, de egészséges vagyok, jól érzem magam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27811) Picike8 válasza Vakegérke (#27810) üzenetére


Picike8
aktív tag

A nyers brokkolinak olyasmi olyan íze van, mint a karalábénak, csak zsengébb. Én szeretem ropogtatni. :K

[ Szerkesztve ]

(#27812) Vakegérke válasza Picike8 (#27811) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor jó lehet. Talán még veszek is, ha elém kerül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27813) moonlight115 válasza Vakegérke (#27810) üzenetére


moonlight115
tag

Pedig finomak ezek a krémlevesek, a brokkoli is! :K

Ijjájom Nálam az a baj, hogy ha van süti, kihagyom az ebédet és csak azt eszem, míg van belőle. :D Vagy vacsorára mogyoróscsokit. Lehet, hogy szénhidrátfüggő vagyok? Már idejét se tudom, mikor ettem egy rendes ebédet, pedig főzök. Az is baj, hogy ha egy kicsit is ideges vagyok, nem bírok enni.
Az jó, hogy már nem kell gyógyszereket szedned! :K

Geri Bátyó Mester, hogy állsz a reikivel?

Ezt adjátok el! Ha már csiga... :D Hajrá Picike, írj egy szuper hirdetést! ;)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27814) Picike8 válasza moonlight115 (#27813) üzenetére


Picike8
aktív tag

Holnap jó lesz? Most le kell fektetnem a gyereket (magamat), holnap viszont megírom, ok? ;)

(#27815) moonlight115 válasza Picike8 (#27814) üzenetére


moonlight115
tag

Hát, ezen EKKORÁT :Y nevettem! :))
Jól takargasd be és énekelj neki altatót vagy olvass mesét! ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27816) Picike8 válasza moonlight115 (#27815) üzenetére


Picike8
aktív tag

Pöttyös Párna meséi jó lesz? ;]
Fail, kockás párnám van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27817) moonlight115 válasza Picike8 (#27816) üzenetére


moonlight115
tag

Pepita paplan nincs? ;]
Tudod, mi a jó? A hangoskönyv, angolul! Ha minden este arra alszol el, észre se veszed és megtanulódnak a szavak, mondatok, a kiejtés...Pl. a Harry Potter, Stephen Fry előadásában. Tisztán, érthetően beszél, irtó jó a kiejtése, tisztára perfekt! :D De hát neki ez nem nagy kunszt. :N

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27818) ijjájom válasza moonlight115 (#27813) üzenetére


ijjájom
csendes tag

A helyzet az, hogy sokszor kihagyom a főtt ételt, egyszerűen nem kívánom. Pedig minden nap van főzve, már amikor nincs maradék! :DDD

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27819) Geri Bátyó válasza ijjájom (#27806) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elismerem, hogy itt, a topicban átlagos életkorúnak számítok, de valójában már erősen középkorúnak minősülök. Legalábbis elméletben, mert nem érzem úgy, hogy vénülnék! :N

A boros csirkéhez szerintem is jó a cukkini, vagy a padlizsán, de akár a gomba is! :K
Krémlevesnek a zellert még nem próbáltam. Brokkoli, cukkini, borsó, gomba, krumpli, az rendszeresen előfordul nálam.
A zellert krumplipüréhez szoktam tenni, vagy vékonyra vágva salátába. Meg persze a szokásos felhasználás levesekbe (húsleves, zöldségleves, gulyásleves, babgulyás).

A műtét nálam mindig az utolsó utáni lehetőség. Más kérdés, hogy az alapbetegségem nem műthető (azzal csak rontani lehetett volna rajta) és a gerincem is határeset ebből a szempontból. Alternatív módon, viszont mindegyik javul.

Holdfény: Köszönöm kérdésed, megvagyok! Gyógyítom magamat és mást is. Eddig jók a visszajelzések. :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27820) ijjájom válasza Geri Bátyó (#27819) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hát a műtét nálam is az utolsó utáni lehetőség volt! Ebben igazat adok Neked!!
Nem tudom mi az alapbetegséged, de gyógyítgasd magad, lényeg az, hogy higgy a gyógyulásban!!! A legfontosabb dolog, mindig hinni, hisz az fél gyógyulás!

Annyira nem vagy vén!! De ez nézőpont kérdése. Anyukád lehetnék, tehát nekem fiatal vagy!! Olvasgattam a verseid, nagyon bejönnek!!
Zellert pedig próbáld meg krémlevesnek, főzőtejszínnel, hisz az elveszi a markáns ízét, pirított kenyérkockákkal isteni!!!
Ha ennyire hiszed és magadénak érzed az alternatív gyógymódokat, akkor nyitott vagy ezekre, és ez motiváljon a bagóról való leszokásban is!!!

Ja ez a napi postámban volt, a Mai ige, és éppen ide passzol!:

2013. április 9.
Kísértésben vagy? (2)
„Minden féltve őrzött dolognál jobban óvd szívedet, mert onnan indul ki az élet!" (Példabeszédek 4:23)

Előfordult már veled, hogy valamilyen ételnek a reklámját láttad a tévében, és hirtelen úgy érezted, éhes vagy? Ez a gondolat ereje! Ami meg tudja ragadni a figyelmedet, téged is foglyul tud ejteni. Ha egyre csak ismételgeted: „Abba kell hagynom az ivást, vagy a dohányzást, vagy a zabálást, vagy a bujaságot”, ez nem működik, mert továbbra is csak arra gondolsz, amit nem akarsz tenni. Ahelyett, hogy megpróbálnád eltávolítani ezeket a gondolatokat, helyettesítsd őket mással! Amint elkezdesz valami jóra összpontosítani, a gonosz szorítása csökken. Át kell programoznod az elmédet, csak így tudsz folyamatosan jó dolgokra gondolni. A Biblia azt mondja: „Ne győzzön le téged a rossz, hanem te győzd le a rosszat a jóval” (Róma 12:21). A sátán nem tudja felhívni és megtartani a figyelmedet, ha azt már valami másra adtad. Ezért írja Pál: „…ami igaz, ami tisztességes, ami igazságos, ami tiszta, ami szeretetreméltó, ami jóhírű, ha valami nemes és dicséretes, azt vegyétek figyelembe!” (Filippi 4:8). Hiábavaló harcolni egy gondolattal, ezáltal csak erősödik a kapcsolat közte és közted. Minél többet foglalkozol vele, annál erősebb lesz. Nyomd meg a gombot a távirányítón, és válts csatornát! Azzal nem fogod legyőzni a kísértést, ha az érzéssel harcolsz. Minél inkább küzdesz egy érzés ellen, annál jobban kötődik hozzád, és vonz. Fordítsd a figyelmedet valami jobbra! A csata az elmédben dől el. Kezdd el irányításod alá venni az elméd, és figyelj oda, milyen hatásokat engedsz be a médiából! A Biblia azt mondja: „az életedet a gondolataid formálják” (Példabeszédek 4:23 GNT). A zsoltáros így imádkozott: „Fordítsd el tekintetemet, hogy ne nézzek hiábavalóságra…” (Zsoltárok 119:37). Könnyen megy? Nem. Fegyelemre és gyakorlásra van szükség hozzá. Idővel és Isten kegyelmével azonban meg tudod változtatni gondolkodásodat, és le tudod győzni a kísértést.

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27821) geprombolo válasza moonlight115 (#27813) üzenetére


geprombolo
senior tag

Kultúrált éticsiga olcsón eladó!
Unja az olvasást? Netán nem is szeret olvasni, de mégis el kellene olvasódjon az a fránya Herripottyer valahogy? Vegyen tőlünk egy csigát, aki fáradhatatlanul olvas reggeltől estig, valósággal falja a sorokat! Persze nem ő fogja megdönteni a gyorsolvasási világrekordot, de az ő jelszava az alaposság! potom 100 BAP-ért az Öné lehet ez a soha vissza nem térő alkalom! És ha most veszi meg, megkapja vele a Csemege Rédai Nagylexikon mind a 21 kötetét eredeti bőrkötésben.

Hali Geri! Látom itt megint esztek. Meghívnálak egy padlizsánkrémre á la nagymamám, de kifogytunk belőle. Kenyérre kell kenni és olyan finom csemegét még nem ettél!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27822) ijjájom válasza geprombolo (#27821) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Hali! Ha van finom padlizsánkrém recepted, szívesen venném. Alapból szeretem a padlizsánt, kaptam egy receptet pár éve, 4 nagydarab padlizsánt felhasználtam, csináltam egy rakással, de nem jött be. Apránként öntögettem ki, hogy a párom agyvérzést ne kapjon a pocsékolásért!:D:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27823) moonlight115 válasza geprombolo (#27821) üzenetére


moonlight115
tag

" Csemege Rédai Nagylexikon" :))

Ezt ki adja el?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27824) geprombolo válasza ijjájom (#27822) üzenetére


geprombolo
senior tag

Majd megkérdezem, de a lényeg, hogy a padlizsánt egészben megsütöd (lehetőleg a szabadban, parázs fölött egy vaslapon). Amikor megsült, leszeded a héját, aztán apróra vágod, mehet bele hagyma, só, bors, majonéz. Finom, markáns íze van, kicsit csípős.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27825) geprombolo válasza moonlight115 (#27823) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ausztráliában megrendelt, de itthon megépített protestáns templom a megrendelő csődje miatt árverésre kerül. Főleg a déli féltekéről várunk ajánlatokat, bár aki meg tudja szokni, hogy a fejébe száll a vér (a jógik szerint nagyon előnyös, növeli a koncentrálóképességet), az itthonról is licitálhat rá. Teljes berendezéssel kínáljuk. Ha északi féltekén élő nyeri meg a licitet, ajándékba a padokat lecseréljük inox rudakra, hogy azokon függeszkedhessenek a hívek, mint azt a denevérek is teszik.
Nos, ki ad érte többet? :C :U

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27826) moonlight115 válasza geprombolo (#27825) üzenetére


moonlight115
tag

:C
Én egy délen élő pingvinhölgy vagyok, de nem adok érte többet, sőt kevesebbet sem, mert ahogy elnézem, ez a templom kissé huzatos! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27827) Vakegérke válasza moonlight115 (#27826) üzenetére


Vakegérke
veterán

A torony teteje... izé... az alja, valamint a tető izzik, tehát biztos nem lehet fázni benne. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27828) moonlight115 válasza Vakegérke (#27827) üzenetére


moonlight115
tag

És ha napkollektoros? Az műxik a Déli sarkon? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27829) Vakegérke válasza moonlight115 (#27828) üzenetére


Vakegérke
veterán

A legrosszabb esetben felgyújtod. pár órára tuti meleged lesz, főleg ha benne vagy. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27830) moonlight115 válasza Vakegérke (#27829) üzenetére


moonlight115
tag

Jajj, és akkor sültpingvin leszek! :O
Vagy elolvadok és csak a répaorr marad belőlem. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27831) Vakegérke válasza moonlight115 (#27830) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha szerzel egy társat, akkor elmondhatod, hogy sülve-főve együtt vagytok. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27832) moonlight115 válasza Vakegérke (#27831) üzenetére


moonlight115
tag

Pingvin legyen vagy hóemberke? :F ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27833) ijjájom válasza Vakegérke (#27831) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Ez nagyon dúlva!!!! :D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#27834) Vakegérke válasza moonlight115 (#27832) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább pingvin. Ha dúl a lamúr, ketten felgyújtás nélkül is befűthetitek a kápolnát. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27835) moonlight115 válasza Vakegérke (#27834) üzenetére


moonlight115
tag

Tánci tánci... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27836) Vakegérke válasza moonlight115 (#27835) üzenetére


Vakegérke
veterán

A papa is ropja. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27837) moonlight115 válasza Vakegérke (#27836) üzenetére


moonlight115
tag

:DD :DD :DD

Ezt ki tudja eladni?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27838) netpeti98 válasza moonlight115 (#27837) üzenetére


netpeti98
addikt

Tökéletes csonthintaló. A gyerekeknek kihagyhatatlan ajánlat, hisz tökéletesen tanulmányozhatja rajta a lovak felépítését, és ha megunta akkor felülhet rá és szórakozhat. De ez még semmi, ha most rendel kap ajándékba 2 talpcsontot is.

Üdv netpeti98

(#27839) moonlight115 válasza netpeti98 (#27838) üzenetére


moonlight115
tag

:C + görkorit, négyet! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27840) geprombolo válasza moonlight115 (#27837) üzenetére


geprombolo
senior tag

Óriási szenzáció!

Megtalálták a Neandervölgyi ős-hintalovat! Több mint 4 millió éves! Ebből fejlődött ki a mostani hintaló. Ez még eredetileg vastagabb szőrzetet hordott a hideg idők ellen és lábai, illetve talpcsontja (a mostani elkorcsosultaknak ez már fából van) sokkal vastagabb, mint a mostaniaknak, elvégre túl kellett élniük a mostoha körülményeket! Rekonstrukciója folyamatban van, illetve a tudósok azon vannak, hogy a maradványokból használható DNS-t nyerjenek ki és klónozzák, így keltve életre ezt a csodálatos lényt. Az őslelet nem eladó, de cégünk 10000 darab klónozott, felszerszámozott, élő példányra már leadta a rendelést. Amint elkészül, Ön lehet az első, aki kézhez kapja. HA MEGVESZI! Ugye megveszi? Csak 10000 BAP az ára és gyermeke olyan boldog lesz, mint még soha, hiszen hintalova valóban egy élő ló lesz, aminek a segítségével a gyermek megtanulhatja az állatok gondozását, ápolását, ezzel együtt kifejlődik benne a felelősségérzet is. Hát vissza lehet utasítani egy ilyen ajánlatot? Ugye hogy nem? :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27841) moonlight115 válasza geprombolo (#27840) üzenetére


moonlight115
tag

:C :))

Vértesszőlősi Samu szemet vetett rá, és a történészek kiderítették, hogy ez robbantotta ki a világháborút az ősemberek között, melynek során kipusztították egymást. Ezért nem él ma már egy se közülük.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27842) Vakegérke válasza moonlight115 (#27841) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, ennél kavirnyásabb logikai csűrcsavart még nem olvastam. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27843) moonlight115 válasza Vakegérke (#27842) üzenetére


moonlight115
tag

Amint az ősember lejött a fáról, egyből feltalálta a hintalovat. Ennek okáról a történészek a mai napig vitatkoznak. Vajon azért, mert hiányzott neki a fák ágain való hintázás, de visszamászni túl ciki lett volna, vagy pedig az ősló olyan gyors volt, hogy nem tudta utolérni és a hátára pattanva meglovagolni, ezért a ló elhunyta után beérte ezzel a nyugisabb pótlékkal?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27844) Vakegérke válasza moonlight115 (#27843) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én azt sem tartom kizártnak, hogy a lovak eleve a hintalótól származnak. Megunhatták, hogy az ősember, de még a gyereke is őket nyüstöli ráérő idejében, ezért fellázadtak, megszabadultak a talpaktól, és megpucoltak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27845) moonlight115 válasza Vakegérke (#27844) üzenetére


moonlight115
tag

:C
Ja. Szegény ősember meg bottal üthette a nyomukat, mivel még akkoriban nem létezett nyomkövető chip, bár Samu kisunokája próbálkozott vele. Teledugdosta a hintalova fülét kőkori zabszemmel, de Technokol Rapid híján a zab kipotyogott, ezt a ló futtában megzabálta, így Kicsisamu terve dugába dőlt. A dugát tehát ő találta fel!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27846) Vakegérke válasza moonlight115 (#27845) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felesége sem volt buta, kitalálta a dugit. Mármint a dugi kaját, meg ilyesmit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27847) Vakegérke válasza Vakegérke (#27846) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kifelejtettem, hogy gyermekük dagi volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27848) moonlight115 válasza Vakegérke (#27847) üzenetére


moonlight115
tag

Ősasszony nagyon aggódott a férje koleszterinszintje miatt, ezért hát jól eldugta az ebédről maradt dinoszauruszlábat. Samu viszont büszke volt szép magas koleszterinszintjére - akkoriban ez volt a menő - és mikor érezte, hogy csökken (a mai elkorcsosultnak ehhez is már laborvizsgálat kell, óh, hova jutottunk...!), oknyomozásba kezdett. "Chercez la femme!" - kiáltotta, és vallatóra fogta az asszonykát, aki vérbeli femme fatale-ként tagadott mindent. Ez lett a végzete! Mármint Samunak. Neje ugyanis zokon vette a dolgot, és csak zokogott, zokogott...Aztán megszökött egy bárzongoristával, aki mellesleg híres mamutvadász is volt, ideális koleszterinszinttel, így többé nem kellett ősasszonykának dinólábakat dugdosni. A zongoralábra viszont féltékeny lett, mivel férjeura állandóan azt bámulta. De gondja egy csapásra megszűnt, mikor feltalálták a nejlonharisnyát. A zongoraláb nem mutatott benne olyan csábosan!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#27849) Vakegérke válasza moonlight115 (#27848) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy szeretlek, majd' megeszlek!
Lehet, hogy Samu csak azért csapott balhét, hogy az asszonyka kotródjon már a barlangból. Kiszellőztette a nőstény szagát, és mivel mindig is tetszettek neki a dinoszaurusz lábak, lehet, hogy meghódított egy csini dinoszaurusz nőcit, akivel boldogan éltek, míg a nőci ki nem halt.

Szegény Darwin most forog a sírjában. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27850) moonlight115 válasza Vakegérke (#27849) üzenetére


moonlight115
tag

A kis őrgrófka lélekszakadva rohan haza az iskolából:
- Képzeld papa, a tanítóbácsi azt mondta, hogy mi a majomtól származunk!
- Hát, te lehet, fiam, de én nem!

Ősrégi, de hátha valaki még nem hallotta :D

Ja. A dinónőci kihalt, ekkor Samu áttért a rinocéroszbébikre. Ő volt a világtörténelem legelső pedofíliával meggyanúsított embere. Rinotiprásért el is ítélték volna mint Vértesszőlősi Rémet, ha időben feltalálják a mikroszkópos sejtszövet-analizátort. Így bizonyíték hiányában megúszta egypár rávetett sanda pillantással meg somolygással a háta mögött, amitől üldözési mániája lett. Üldözni kezdte a majmokat, de azok mindig elugráltak előle, így csak a szerencsés véletlennek köszönhető, hogy nem halt ki az emberiség.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.