Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#28301) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha közös légtérben laknánk, meg kéne egyeznünk. Páratlan napokon te zenélnél, párosokon meg én. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28302) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#28301) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt hittem, hogy Eddie Vedder és a Pearl Jam tetszeni fog! :O

Amúgy a fül/fejhallgatót már kitalálták! Az ex feleségem mellett is úgy hallgattam zenét! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28303) Vakegérke válasza moonlight115 (#28294) üzenetére


Vakegérke
veterán

Van egy ripityom, amely talán alkalmas ennek a fura ügynek a tisztázására. Nem közönséges ripity, pláne nem piréz gagyi. Magam fejlesztettem, beleépítettem a tillárom is.

Nem szeretném, ha ipari kémek megtalálnának, így névtelen szeretnék maradni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28304) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28302) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jók, de valahogy mégsem az én világom. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28305) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#28304) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ennél keményebb zenék is tetszettek már neked, de az kétségtelen, hogy ez egy fura stílus. :K
Hasonló, mint a TOOL! Vagy szereted, vagy gyűlölöd! :)
Tool: Forty Six & 2

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28306) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28305) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, szétverte az agyamat, de tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28307) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#28306) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Összességében nem egy kemény zene, de azért időnként kétségtelenül vannak zúzós részek, viszont ugyanakkor félelmetesen igényes és részletgazdag! Itt van tőlük 2 szelídebb. Szintén nagy kedvenceim!

Tool: Right in Two
Tool: Reflection

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#28308) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#28307) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos engem nem köt le, nem fog meg. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28309) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#28307) üzenetére


moonlight115
tag

Nem rossz ez a Tool, de nem lesz a kedvencem. :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28310) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Önző módon gondolkodom. Eszembe jutott egy írásom, ennek alapján komponálom meg az új hírt.

Döncike búrában éli le az életét?
Egy ártatlan gyermek feje beszorult egy dunsztos üvegbe. A mentők nem csinálnak semmit, mert sérülés nincs. A tűzoltók féltik a szerszámokat, mert kicsorbulhat az élük az üvegen. Bűncselekmény nincs, így a rendőrök sem intézkednek.
A család aggódik. Vajon van remény?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28311) moonlight115 válasza Vakegérke (#28310) üzenetére


moonlight115
tag

Mivel az eset 2008-ban történt, Döncike ez alatt az 5 év alatt annyira megszokta a dunsztost a fején, hogy tiltakozik, ha valaki megpendíti, hogy talán már ideje lenne megszabadulni tőle. Azóta nőtt a haja 60-70 centit, tehát csak idő kérdése, hogy szétrepessze az üveget. Ez a jó megoldás, semmi erőszak, semmi üvegtörés, egy szép napon magától megoldódik az ügy. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28312) Vakegérke válasza moonlight115 (#28311) üzenetére


Vakegérke
veterán

Döncike látása veszélyben!
Az idő megtette hatását, algásodik a dunsztosüveg Döncike fején. Komoly szakemberek töprengenek, hogy miként lehetne megszüntetni az elhatalmosodó kórt.
Eredetileg csigákat engedtek a dunsztosba, azonban Döncike egyszerűen lenyalogatta őket az üveg faláról, így nem bizonyult ésszerű megoldásnak.
Keressük együtt a megoldást!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28313) moonlight115 válasza Vakegérke (#28312) üzenetére


moonlight115
tag

Lenyalogatta, ez jóóó! :C :))

Figyelem!

Tudomásunkra jutott, hogy veszélyes fenevad ólálkodik a P. H. Ardver utcában. Szerelőnek adja ki magát, de vigyázat! Ez csak álca! Bűntettei helyszínén kakastollakat találtak, és fülsértő zenebonát hagyott maga után. Kémeink jelentették, hogy 3 élete van, és ezeket folyton cserélgeti, nem lesz könnyű elkapni! Nem megerősített információk szerint a neve Örl, de másképp írja, úgyhogy csak óvatosan, ha látják, a közelébe se menjenek, azonnal jelentsék!

Üdv.: Kakukk Kornél, az Önkéntes Örlvadász kommandó parancsnoka

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28314) Vakegérke válasza moonlight115 (#28313) üzenetére


Vakegérke
veterán

Há nem tom, hogy őtet hallottam-e, de mocskos mód káromkodott. Mán csak úgy a kakastoll okán, mer az maradott utánna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28315) moonlight115 válasza Vakegérke (#28314) üzenetére


moonlight115
tag

Nagy kár, hogy nem sikerült lefotóznia, már csak az ábrázata miatt is, meg úgy könnyebb lenne elkapni.
A nyomravezetőnek 2 tányér kakashereleves üti a markát!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28316) geprombolo válasza moonlight115 (#28315) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az Örl álnéven szereplő, kilétét felfedni nem akaró egyén az újságokban meghirdette, hogy aláírást gyűjt a kakasok ilyetén megcsonkítása ellen, "Amit nem akarsz magadnak, azt ne csináld másnak!" jelszóval.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28317) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#28313) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Feladom magam! :)

Az Örl védett állat, és éppen pihenő-szezonját éli préda híján!

És visszatalált ide is :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28318) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#28317) üzenetére


moonlight115
tag

"És visszatalált ide is "
Ez volt a cél! :))
A kakashereleves Egérkét illeti, reszkess, Örl! ;]

geprombi Az aláírások nem bizonyultak hitelesnek. Senki sem adta hozzá a nevét. :(

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28319) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#28318) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Max. kecskeherelves :D Adok kecskét is a termékenységem érdekében :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28320) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#28319) üzenetére


moonlight115
tag

Azt honnan lopod? Csak nem Crystalhearttól? :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28321) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#28320) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Nagyapáméktól. :) Van perpill 4 kecske :)

Képet valaki? :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28322) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#28321) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérünk képet. :K

Megjegyzendő csúnya dolog megfosztani a nagypapi kecskebakját a heréitől csak azért, hogy jó fényben tűnj fel.
Maradjunk annyiban, hogy Örl kakas heréiből csinálunk pörköltet, jó? Tudok főzni, gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Képzeld el, hogy árad az illat a bográcsból, mi pedig azzal vagyunk elfoglalva, hogy téged vigasztalunk... :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28323) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#28322) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Íme:

Heréimről leszállni :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28324) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#28323) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyó fely, de megborotválkozhatna. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28325) moonlight115 válasza Vakegérke (#28324) üzenetére


moonlight115
tag

Befestették a szakállát, az tuti. Szegény mekkecske... :O :DDD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28326) Vakegérke válasza moonlight115 (#28325) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, mintha elvágyódna, vagy álomvilágban élne. Tuti úgy néz ki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28327) moonlight115 válasza Vakegérke (#28326) üzenetére


moonlight115
tag

Tényleg. Aranyos.
Vagy napozik. Szégyelli, hogy befestették a szakállát, és várja, hogy kiszívja a nap. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28328) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

TÉVEDÉS!

Épp az órámat próbálta megenni, meg a telefont, amivel fotóztam! :DD :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28329) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#28328) üzenetére


moonlight115
tag

Nahát, még éheztetitek is . Nem csoda, hogy órára meg telefonra fanyalodik... ;]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28330) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#28329) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Telhetetlenek :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#28331) moonlight115


moonlight115
tag

Apróhír

Elhagytam egy szót.
Különös ismertetőjegye nincs, olyan átlagos, mindennapos, szürke, uncsi. Szóvirágnak készült, de félő volt, hogy csak szóköz lesz belőle, de aztán szorgos közszóvá küzdötte fel magát.
A becsületes megtaláló megtarthatja, erre a szavamat adom! Csak bánjon vele kíméletesen, azaz szűkszavúan. Szavatossági ideje így meghosszabbodik, nem fakul tovább. Szóvivők akár szóképet is faraghatnak belőle, ha a tövénél kissé megnyesik. A szótőnyesedék harangszóvá alakítható, de csak ha lasszóval fogják szkriptelni!

Üdv.: Szondi Szonja, okl. szófacsaró szakmunkás

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28332) Vakegérke válasza moonlight115 (#28331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Találkoztam egy úszóval, meglepően bánatos volt. Célirányos kérdésemre elmondta, hogy ő csak egyetlen betűből álló szó, mit sem ér az élete. Bezzeg a kanyargós lasszó, a hangulatos presszó, déli harangszó persze vidámak.
Szabadjon megjegyeznem, hogy egy szóvivő nem farag semmit, csak visz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28333) moonlight115 válasza Vakegérke (#28332) üzenetére


moonlight115
tag

:D Ez jó! :C

A becsszó meg aszonta, hogy ő már el van korcsosulva.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28334) Vakegérke válasza moonlight115 (#28333) üzenetére


Vakegérke
veterán

A mászó meg lusta, a moszó selypít, a mozaikszó túlcifrázza, a végszó meg befejezettnek minősít mindent.
Sok baj van ezekkel a szavakkal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28335) moonlight115 válasza Vakegérke (#28334) üzenetére


moonlight115
tag

A csúszómászó alantas, a kúszó meg magyarosított qszóról. A rajtszó sportos, az asszó a barátja, a zárszó lakatos, Szárszón lakik.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28336) moonlight115


moonlight115
tag

A jövőhavi játék lehetne apróhirdetéses. Elhagyta, találta, kínál, vesz, állás...Ötletek? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#28337) Vakegérke válasza moonlight115 (#28336) üzenetére


Vakegérke
veterán

Részemről mehet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28338) geprombolo válasza Vakegérke (#28337) üzenetére


geprombolo
senior tag

Részemről is. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28339) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hír:
Alvin, a mókus bepereli az erdőgazdálkodási vállalatot, mert a szúnyogirtóval permetezett makktól elment a hangja. A biztosító reménykedik, hogy Alvin megnyeri a pert, mert tízmillió makkra biztosították a csodamókus énekhangját, amit elég nehéz lesz beszerezniük, ha Alvin nem lesz hajlandó, csak bio-makkot elfogadni kárpótlásul, további hangromlása elkerülése érdekében.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28340) Vakegérke válasza geprombolo (#28339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem fizetünk! Nincs makkos kártérítés!

Albin, vagy kicsoda, ez a szőrös, nagyfarkú állatfajzat alaptalanul vádaskodik, nyerészkedés a célja. A permetezés csak egy próba volt, hogy felmérjük a gépeinkre szerelt új permetező fejek szórási együtthatóját, terítését, és ha kell, még a valós szórás előtt véglegesen beállítsuk őket. A tartályokban tiszta esővíz volt, így még az egészségügyi határoknak megfelelő klórt, egyéb vegyszereket sem tartalmazott.
Tisztelt szerkesztő úr, érdeklődjön a pereskedő szomszédságában, és hamar rájöhet, hogy mitől ment el a hangja. Én is tőlük tudom, hogy ez az Aldin, vagy kicsoda a próbapermetezés idején épp az erdei kocsmában múlatta az időt, felöntött a garatra, és mókusi mivoltából kivetkőzve teli torokból válogatott trágárságokat ordítozott. Nem kell nagy bölcsesség hozzá, hogy belássuk, hangszálainak időleges károsodása ennek betudható.
Amennyiben Almin, vagy kicsoda nem áll el a pertől, úgy hamis vád, rágalmazás, és kitalálunk még pár okot, hogy miknek alapján ellenpert indítva kiforgatjuk gereznájából, amely az íróasztalom előtt hever majd a parkettán.

Tisztelettel: Permet Léna

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28341) geprombolo válasza Vakegérke (#28340) üzenetére


geprombolo
senior tag

Alvin, az ismert csodamókus barátaival együtt perli tovább a céget, megfejelve a vádat vegyszeres erdőirtással, amihez a vegyszertől összesodródott faleveleket mellékelt bizonyítékként. Továbbá aláírást gyűjt az erdőben a betolakodó cég önkényeskedéseinek megszűntetése érdekében. Természetesen ügyvédje az ügy súlyosságára való tekintettel a kártérítés összegét húszmillióra, a mibenlétét pedig mogyoróra súlyosbította.
Alvin cáfolja, hogy az erdőben bármilyen kocsma lenne, így az súlyos rágalomnak tekinthető, hogy ő ott kornyikált volna az elmúlt időben bármikor.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28342) Vakegérke válasza geprombolo (#28341) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az erdőben a fatolvajok randalíroztak, nem pedig vállalat, vagy cég. A vegyszer is tőlük származik, háti puttonyból permetezték a fákat, hogy azok a levelüket elhullatva könnyebben kivághatók legyenek. Az elkövetőket az erdőlakók összefogásával száműztük, miután a vaddisznók meghempergették őket a sárban, a szarvasok megdöfködték őket, én pedig teleszórtam a gatyájukat bogarakkal.
Alvin neve nem ismeretlen számomra, több esetben kellett randalírozás miatt őrizetbe vennem, és bizony hajlamos rá, hogy ordítson, akár józanul is.
Megjegyzem ha nem is törvényes, de kocsma van az erdőben. Jóféle pálinkát árulnak benne, és csak azért nem záratom be, mert az én fogyasztásom ingyenes. Az erdőben én vagyok a törvény, és itt rend lesz, azt garantálom.
Alvin panasza alaptalan, most is részeg, és bizony újra rekedtre ordította már magát. Jelenleg is a fogda vendégszeretetét élvezi.

Csőrmester, az erdőrség parancsnoka.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28343) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már hirdetési hónap...

Találtam egy szüzességet. Aki elvesztette, és bizonyítani tudja, hogy az övé, esténként átveheti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28344) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elvesztettem zsebkendőmet, megver anyám érte!
A megtalálót csókkal jutalmazom, ha visszahozza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28345) geprombolo válasza Vakegérke (#28344) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ez nem rímelt. :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28346) Vakegérke válasza geprombolo (#28345) üzenetére


Vakegérke
veterán

De hirdetés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28347) Vakegérke válasza Vakegérke (#28346) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagok szépp, de legalláb buta vayok. Vann párt testi híbám iss. Kersem nyugott életem bisztositóját egy natydarab najon gazdagg férffi szeméjében.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28348) Picike8 válasza Vakegérke (#28347) üzenetére


Picike8
aktív tag

Hejessírás tamfojamof tartok mindenn hétfön nyóckor, a Yászaji Mari téren. Eggy alkalom día 2400 forint + áffa. Érdeklödni az irjonhejesen.tanujjonkreativan@ponikuki.com-on lehet. Lyelentkezzen bízalomal!
Várrom ütezenét.
Tiszteletel, Tsótány Péter

(#28349) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, Holdfény Imitátor szabit vett ki. Elseje óta nem volt jelen a fórum bugyraiban. :(

Hirdetés.

Keresek valakit, aki helyettesítene egy küzdelemben. Ellenfelem mitugrász, pásztor, nincs jártassága a harcművészetekben. Fél fogamra kevés, épp ezért méltóságomon aluli, hogy kiálljak vele, ráadásul kiújult a veseköszvényem. Aki vállalja, az jelezze kőtáblán, de vigyázzon, válaszom repülni fog.
Góliát

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28350) Picike8 válasza Vakegérke (#28349) üzenetére


Picike8
aktív tag

Vállalkozom a feladatra!
170 centi magas vagyok, 87 kiló (tiszta izom), óriási bicepsszel, fürge ujjakkal lábakkal. Kungfuzom immáron 25 éve, már a fényt is benyeli fekete övem. Mennyit kérnél érte?
Üdv,
Berhe Cecília

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.