Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13751) Zolinho1026 válasza PhoenixK (#13750) üzenetére


Zolinho1026
tag

:Lennétek a helyemben :D 10:45-re megyek suliba 13:30-kor már jövök is haza :))

Loxone and Loxberry superuser

(#13752) lezso6 válasza Zolinho1026 (#13751) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:Lennék már túl rajta... :U

10.00-12.00 írásbeli
12.00-14.00 szóbeli

Yummie-yummie.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13753) lezso6 válasza lezso6 (#13752) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Írásbeli bukta. Így a szóbeli is. Egyik feladat el lett cseszve:

7. Hasonlítsa össze az LCD és TFT monitorokat!

Megoldásom az aláírásomban...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13754) puttputt válasza lezso6 (#13753) üzenetére


puttputt
őstag

Részvétem.

Kár, hogy nem vihettél be "puskát"/avagy... "szemléltető eszközt". :DDD
(Gondolj bele. Becsempészel egy CRT-t, egy TFT-t meg egy LCD-t... esetleg egy plazmát a pad alatt, majd szétkapod őket ott helyben és mellékeled a dolgozathoz, listázva a különbségeket.)

A helyedben ezt írtam volna:

"A or B? Stupid question ... Scanning ... Processing ... Done. Solution: No solution. No traceable difference between A or B."
;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13755) PhoenixK válasza lezso6 (#13753) üzenetére


PhoenixK
őstag

:Legközelebb meglesz, ne add fel... Nekem a statisztika volt a nagy kedvenc anno, 6 félévet szenvedtem vele!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13756) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:Lám, közbe jött az eredmény, egyik haveromtól aki bement szóbelire. Mindenkit meghúzott a tanár. 2 perc jutott kb minden emberre. :W Így én még jól is jártam. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13757) geprombolo válasza lezso6 (#13756) üzenetére


geprombolo
senior tag

:Le van xarva minden gonosz tanár! A rendes tanár meg ritkaság. De jó hogy én már nem sulizom! :C Már nagyon régen nem. :W
Mindjárt indulok melóba. De jó nekem! :W :W :W :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13758) Zolinho1026 válasza geprombolo (#13757) üzenetére


Zolinho1026
tag

:Lehát hagyd a picskuba, játsszál egyet hamar elfelejted, majd sikerül következőre :D

Loxone and Loxberry superuser

(#13759) Badman 4ever válasza lezso6 (#13756) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Miért nem kérdeztél vissza, hogy ön szerint mi a válasz tanár úr? Csak netalántán ön se tudja? ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13760) Móci válasza lezso6 (#13753) üzenetére


Móci
addikt

Fel a fejjel, lesz még jobb is! :K
Anno a félévi/év végi vizsgák nekem is elég nehezen mentek, volt, hogy 3 tételt húztam, de azért meglett a kettes.

Huh gyerekek durva a helyzet itt a könyvtárban szag ügyileg. Amikor lejöttem, eléggé áporodott kaksi szag volt, de erre rátett egy lapáttal az egyik kedves vendég, aki igencsak jó test és hagymaszagot hozott magával. Legalább elnyomta a kaksiszagot. Ennyiből jó. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13761) puttputt válasza Móci (#13760) üzenetére


puttputt
őstag

Csak nem fiatal, jól megtermett (szituált) anyukák babakocsival? :DDD
Fincsííí! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13762) Vakegérke válasza Móci (#13760) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Lusta vagyok, különben mennék abba a könyvtárba szagot árasztani. Testszagom talán nincs, de pár perce nyomtam magamba fél fej vöröshagymát, meg három gerezd fokhagymát császárszalonnával, kenyérkével. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13763) lezso6 válasza Móci (#13760) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:Lelombozva azért nem vagyok. Bár végülis 9 tárgyból 3 lett meg. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13764) Móci válasza Vakegérke (#13762) üzenetére


Móci
addikt

:Legjobb lenne jelenleg! Viccet félretéve! Igaz, már megszoktam a szagot, de azért nem volt semmi.
Amúgy eltanultam tőled a kenyérkét, én is így hívom már ezt a jó kis eledelt.

puttputt: bácsi volt, jó nagy hassal, valahova a z dimenzióba néző szemekkel.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13765) picur220 válasza lezso6 (#13753) üzenetére


picur220
veterán

:LoL lett a válasz:DDD

(#13766) Vakegérke válasza Móci (#13764) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Lopunk, lopogatunk? ;)
A kenyérke tényleg megérdemli a becézést. Ha kenyered van, mindened van. Nem ismerek jobb illatot, mint a sülő kenyérke illatát. Valami csodálatos.

Anno mi is sütöttünk itthon párszor kenyérkét. Este bekovászoltam, lányomra a "könnyebbik" feladat hárult. Korán kelt, és dagasztott, csak dagasztott. Mikor én keltem, a tészta már pihent egy kosárban, konyharuha alatt.
És eljöve a pillanat...
Formázás, tepsibe vele, lányom kiváltsága volt vágásokat ejteni a tészta testén.
Sütő begyújt, hadd szóljon. Idővel terjengeni kezdett a mámoros illat, és rohantunk a konyhába, hogy a sütő üvegén elemlámpával bevilágítva gyönyörködjünk a büszkén dagadó élet láttán.
Betetőzött a mámor. Kész volt a kenyérke, már ki lehetett nyitni a sütő ajtaját, ki lehetett venni a kenyérkét, vizes kézzel megsimogatni.
Egészségtelen, meg minden, de soha nem bírtuk ki. Keresztet rajzolt rá a lányom a késsel, és levágta az egyik sarkát. Négyfelé vágta, a többire konyharuha. Vittük a koncot, és élveztük azt, ami keveseknek adatik meg. A saját sütésű kenyérke illatát, ízét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13767) Móci válasza Vakegérke (#13766) üzenetére


Móci
addikt

Annál biztos, hogy nincs jobb, amit az ember maga süt! Papa szokott mesélni a régi, kemencében sült kenyérről. Az lehetett valami csodálatosan jó, pláne, ha egy szem főtt krumpli került a tésztába! Akkor fogyott csak el igazán hamar...
Szeretnék otthonra egy kinti kemencét, ha másért nem, azért, hogy néhanapján süthessek benne kenyeret.
Hogy is van az? Jótól lopni nem szégyen? :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13768) Vakegérke válasza Móci (#13767) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Lótottam futottam, rátaláltam. Nézd, mit mutatok neked!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13769) puttputt válasza geprombolo (#13757) üzenetére


puttputt
őstag

Nos, akkor ez méltó :Lesz akkor a Krónikába ([link]) vagy sem? :)
Amolyan :Lefüleltük rovat...
Vagy :Legyen inkább :Leejtve? :D

#13768: Lehet, hogy inkább mégis ő Kyra Anya? :DDD
Ha így, akkor így, ha úgy, akkor úgy jelenik meg? Igazi "boszi". :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13770) Móci válasza Vakegérke (#13768) üzenetére


Móci
addikt

Köszönöm a kedvességet, szép nagyon! :R
Én zenét küldök, egyik szeretett Deep Purple muzsika lesz az. Katt!

puttputt: Anyánk csak is egy tündér lehet, ha már ilyen jó játszóteret épített nekünk. Nem?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13771) puttputt válasza Móci (#13770) üzenetére


puttputt
őstag

Egy jóságos "tündérboszi". Mi más? :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13772) Badman 4ever válasza puttputt (#13771) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:Lehet, hogy az, amelyiket Vakegérke linkelt? :U :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13773) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

:Lám, bekövetkezett ez is. Elértem az első 100 közöségi hozzászólásomat, ami valljuk be őszintén, nélkületek nem lett volna meg :R

Loxone and Loxberry superuser

(#13774) lezso6 válasza Zolinho1026 (#13773) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13775) Psychonaut válasza Zolinho1026 (#13773) üzenetére


Psychonaut
addikt

:Lesz az még több is. :))

(#13776) puttputt válasza Badman 4ever (#13772) üzenetére


puttputt
őstag

Hol ez, hol az? :U :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13777) Vakegérke válasza Zolinho1026 (#13773) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Lehetne, hogy maracc velünk, szépöcsém? Gyarapodna vékonyka számú hozzászólásod, osztán még az is leheccséges, hogy nyernél tán egy újdonságos pólót. Akkó mán kettő lészen, osztán váltogatván hódítgathatod vélük a leánykákat, akik nem tudnak pólós látványoddal bételleni.
Gratula a százashoz! :)

Móci: Csípjuk a díppörplét, de nagyon. :K

Badman 4ever és puttputt: Szoktam én butaságokat linkelni?
Hát persze, de ne áruljátok el senkinek, cssst... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13778) puttputt válasza Vakegérke (#13777) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, de azokat moderálják és banolnak érte. :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13779) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:Lesem, hogy akaratomon kívül érdekesebbnél érdekesebb számokat viszek el. Mondjuk cuki kis tükörszám, most meg 13777.
Nem szándékos, istók uccse.

Leteszem a nagyesküt, hogy a 14.000-es, 15.000-es, és a többi is Vakegérketelen lesz. :R

Majd a mázsás súlyú, vagyis 100.000, és a tonnás, vagyis 1.000.000 kell, hogy az enyém legyen. Vágyom rájuk, muszáj, hogy magamévá tegyem őket.
Aztán a görcs se tudja. Talán majd az unokám fog ácsingózni rájuk, de neki csak hátul jut a várakozók közt hely. Ha tolakodna, nyugodtan koppintsatok a nózijára.
Nem regelt be, nem azért mondom. De ha beregel, arról tudni fogtok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13780) PhoenixK


PhoenixK
őstag

:Látom, pörgés volt, amíg melóztam... Még a végén :Lemaradok!!!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#13782) Vakegérke válasza PhoenixK (#13780) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Látod, látod... Fogalmad sincs, hogy pörög itt minden. :)

Csak számolj egy kicsit. Egy év alatt ennyi hozzászólás. Mennyi is az naponta? Cirka negyven.
És mire fel? Hat semmitmondó smiley kapcsán.
Csúcs.

Személyedben új társra leltünk, és remélem, hogy vagy annyira "kölyök", hogy játszol velünk.
Hogy miért? Ott a válasz a szívedben, lelkedben. Mert eléggé gyerek vagy ahhoz, hogy tudj játszani. Adott alkalommal még pólót is nyerhetsz. :K

Remélem nem mondtam butaságot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13783) Zolinho1026 válasza Vakegérke (#13777) üzenetére


Zolinho1026
tag

:Lehetne?:)
Ha te kéred aranyapám, naná hogy maradok. :R

Loxone and Loxberry superuser

(#13785) Vakegérke válasza Galamb57 (#13781) üzenetére


Vakegérke
veterán

:Lásd, kívánságodra, és megbecsülésed jeléül.

Én, "első" Vakegérke esküszöm, hogy vigyázó tekintetem a frekventált számokra helyezem, közelükben óvatossá válok, hogy el ne vigyem mások elől, és csak a véletlen műve lehet, ha mégis eloroznám.
Én, "első" Vakegérke esküszöm, hogy csakis az 1-essel, vagyis egyessel, és utána csakis nullákkal végződő számokra tartok igényt.

Isten engem úgy segéljen!

Szerk: Ha úgy véled, hogy nyalok, talán nem tájékozódtál eléggé.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13787) gamerkiller válasza Galamb57 (#13784) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Érdekes, mekkora szád lett mióta kicsaptak innen.. Te tényleg találkozni akarsz egy pár emberrel?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13789) Vakegérke válasza Galamb57 (#13786) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd, ha tiszta szívvel jösz, légy játszótársunk. Ha nem, akkor Isten veled.
Értsd ahogy akarod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13790) ló úr válasza Galamb57 (#13788) üzenetére


ló úr
őstag

Pfff :) :D

Ha az utolsó lúzer lennél a földön,sem utaznék ilyen sokat miattad :D Messze laksz ember!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#13792) gamerkiller válasza Galamb57 (#13791) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt hiszed hogy bárkit is érdekel ez a hülye szöveg? Bántasz itt mindenkit, utána meg jössz kuncsorogni. Menj el. Senki nem akar látni, hiába szánod itt magad. Más nem fog.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13793) Vakegérke válasza Galamb57 (#13791) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én már rég megbocsájtottam. Az avatarommal viszont tartozol, és ez nagyon fáj. Annyira, hogy ordítani tudnék kínomban.

Fáj! Érted? Fáj!
Menj a francba...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13796) gamerkiller válasza Vakegérke (#13793) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Azt mondtad szóljak. Hát szólok. Nyugi. Elég. Nem ér annyit. SZÓLOK!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13797) Gergő_ válasza Galamb57 (#13795) üzenetére


Gergő_
őstag

légy szíves ne írj ide ilyeneket, menj a saját topikodba, ezek a hsz-ek úgyis törlésre kerülnek...

(#13798) Vakegérke válasza gamerkiller (#13796) üzenetére


Vakegérke
veterán

OK, abhagy, kikapcs.

Köszönöm, hogy vigyázol rám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13799) gamerkiller válasza Vakegérke (#13798) üzenetére


gamerkiller
senior tag

:R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.