Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Cunaja válasza Peti N95 (#500) üzenetére


Cunaja
addikt

Oké, szerviz! Esetleg [VIE-L09C150B191 FULL ROM] Ezt kicsomagolva a külső sd-kártya dload mappába és 3 gombos.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#502) .LnB válasza Peti N95 (#490) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez durva. Nekem semmi ilyen baja nem jelentkezett pedig ugye előbb én is ezt csináltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#503) Peti N95 válasza Cunaja (#501) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ez szolgáltatós, ugyan az mint ami most rajta van?
Csak nehogy gond legyen ha szervízbe viszem...
Próbáljam meg szerinted?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#504) Cunaja válasza .LnB (#502) üzenetére


Cunaja
addikt

Ezért érdekes, mert valakinek simán megy és valakinek baj keletkezik.
A Full rom visszapakol mindent a helyére. Ha nem, akkor nem marad más hátra mint a szerviz, mert még a product kód sincs meg, hogy a BL kód meglegyen.

Az összefoglalóba majd írok pár dolgot holnap ha időm engedi.

Nem szolgáltatói, de működne a telefon. A helyedbe, szervízbe vinném, mert érintettlen és nem volt hozzányúlva.

Ha gondolod ne csinálj semmit, csak a dload mappába ne legyen semmi és egy FR-t nyomjál neki.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#505) Peti N95 válasza Cunaja (#504) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ezt a mappát hogyan tudom megnézni? az SD kártyámon kellene lennie?
FR-t nyomtam már vagy 6-ot, de nem érzékel...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#506) Cunaja válasza Peti N95 (#505) üzenetére


Cunaja
addikt

A telefonon van ütésnyom? A HiCareban vagy regisztrálva? Vidd be szerintem a szervízbe, mert ez érintőpanel hiba.

Hangerő fel és power, nyomj wipe-t, hogy ott érzékeli-e?

Power majd gyorsan hangerő le mikor a logó van, biztonságos rendszerindítás. Ezt is megnézheted.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#507) Peti N95 válasza Cunaja (#506) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nincs rajta ütésnyom.
A frissítéstől nyekkent meg...
Akkor szerinted nem lehet szoftveres hiba?
Amit linkeltél romot ne próbáljam meg felrakni?
Ha biztos hogy hardveres, akkor nem görcsölök vele...
Csak furcsa, hogy a frissítés után újraindult, onnantól nem érzékel...

Ott sem érzékel, csak a hangerő gombokkal tudok navigálni!

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#508) Peti N95 válasza Cunaja (#506) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Most töltöm lefelé a romot amit linkeltél, próbáljam meg felrakni 3gombossal?
Ebbe bele köthetnek?
Ugorhat a gari ettől a romtól?
Van esély rá, hogy megjavul?

A gyárt T-s romot le lehet valahonnan szedni, és vissza tudom tenni?

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#509) Cunaja válasza Peti N95 (#507) üzenetére


Cunaja
addikt

Nyomj egy wipe-t, a hangerő gombbal rálépsz és power, az alsónál ugyanezt és reboot.

Jólvan, közben rájöttem, hogy nem TWRP recoveryd van.
Szerintem ha nem lesz jó, ne tegyél rá mást, mond a szervízben el a történetet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#510) Peti N95 válasza Cunaja (#509) üzenetére


Peti N95
aktív tag

igen, a gyári recoverym van.
Csak jó lenne elkerülni a szervízt, mert nagyon nincs időm ezzel foglalkozni...

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#511) Cunaja válasza Peti N95 (#510) üzenetére


Cunaja
addikt

Eddig az érintőpanelt senkinek nem ölte meg egy frissítés pályafutásom alatt. Ha az UPDATE azt írta, hogy SUCCESS, akkor sikeres volt a telepítés. Ha nem ezt írta, akkor lehet gond a szoftverrel is, de ez szerintem hardver hiba.

Mindenképpen szervízbe vinném.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#512) Peti N95 válasza Cunaja (#511) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nem rémlik hogy írta volna...
Lejött a rom, megpróbálom felrakni, lesz ami lesz

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#513) -FreaK- válasza Cunaja (#511) üzenetére


-FreaK-
veterán

Bocsi, hogy bele vau, de volt nekem is hogy lehalt az érintőpanel (Mate8), nem hardver hiba. Igaz én twrp meg dload flash-t csináltam akkor, de elő lehet idézni. OTG kábel kell sajna, és valahogy felrakni egy gyári romot, akkor lesz újra érintésvezérlés. Nekem volt, hogy ez csak DC Phoenix flasheléssel ment.

[ Szerkesztve ]

(#514) Peti N95 válasza -FreaK- (#513) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Mindjárt kiderül... :DDD

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#515) Cunaja válasza Peti N95 (#514) üzenetére


Cunaja
addikt

Na?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#516) Peti N95 válasza Cunaja (#515) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nem lett jó :O :W
Akkor ez tényleg hardver hiba lett, de hogy a frissítés okozta az biztos!
Ezzel a rommal bevihetem szervízbe holnap?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#517) Cunaja válasza Peti N95 (#516) üzenetére


Cunaja
addikt

Nyugodtan mond el, hogy OTA frissítés után csinált ilyet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#518) Peti N95 válasza Cunaja (#517) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Rendben. Köszönöm hogy próbáltál segíteni! :R :R :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#519) Skimaster válasza Peti N95 (#518) üzenetére


Skimaster
senior tag

Sajnálom, remélem a szerviz megoldja,de ez nagyon gáz, hogy hivatalos frissítés elcseszi a telefont.... Kíváncsi vagyok mit mondanak erre... Hajrá! :K

(#520) Peti N95 válasza Skimaster (#519) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Na, leadtam a szervízbe.
Azt mondták, hogy ha nem megy rá vissza normálisan a T-s rom, akkor megvonják a garit!!!
Lehet nagyon sokba fog kerülni a teganp esti romcserém... :( :W

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#521) Cunaja válasza Peti N95 (#520) üzenetére


Cunaja
addikt

Az menni fog ne izgulj. Viszont lehet azt mondják, nem garis, hogy ne ingyen csinálják.
A Huawei érdekes dolgokat művel.
Semmilyen jog alapon nem vonhatja meg a garanciát a te esetedben, mert hivatalosan kiadott rom vágta tönkre.
A BL nem volt nyitva és a készüléken nincs erőszakos külső behatás nyoma.
A Full verzió simán rámegy majd.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#522) Peti N95 válasza Cunaja (#521) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Úgy legyen!! :K

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#523) Skimaster


Skimaster
senior tag

Urak sajnos a GPS nem működik jól,próbáltam először Google maps,össze vissza ment,semmi nem ment rendesen.Az appra gyanakodtam,aztán leszedtem az Igo szülinap appját és azzal ugyan azt csinálta...ráadásul állandóan kiírta,hogy nincs jel...keresés.valaki járt már így?Csak szerviz játszik ilyenkor?És azt is észre vettem,hogy a force touch sem az igazi.Mit javasoltok?

(#524) Cunaja válasza Skimaster (#523) üzenetére


Cunaja
addikt

Egy FR. talán segít. Minden adatot töröl.
BL volt nyitva?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#525) Skimaster válasza Cunaja (#524) üzenetére


Skimaster
senior tag

nem volt,nem mókolt....

(#526) Cunaja válasza Skimaster (#525) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha nem javul, akkor viheted szervizbe.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#527) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

nekem nincs nagy problémám, de a B191-es rom valamit elállított az ikonokkal. Ilyen kis kerek lett mind. És ez ronda, ezzel lehet valamit kezdeni?

Kép:[kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#528) Cunaja válasza .LnB (#527) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha témát cserélsz, akkor se változik?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#529) Skimaster válasza Cunaja (#526) üzenetére


Skimaster
senior tag

Meglátom, nincs nagy kedvem újra lakni,de szervizben sincs,mert épp most van 2 hete hogy használom...Ez a sakk-matt... :W

(#530) Cunaja válasza Skimaster (#529) üzenetére


Cunaja
addikt

Hisuite biztonsági mentés, majd FR, mentés vissza. Ennyi. :)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#531) Skimaster válasza Cunaja (#530) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ezt a módszert még nem próbáltam, holnap reggel megnézem! Köszi.😀

(#532) Skimaster válasza Cunaja (#530) üzenetére


Skimaster
senior tag

Megvolt,persze nem jött vissza minden úgy,ahogy volt,de 95%-os!
Sajnos a GPS továbbra sem működik ahogy kellene,valószínű hardver hiba lesz! Sem a google térkép sem az igo nem megy,ahogy kellene. Viszem szervizbe,ha lesz rá energiám...Köszi!

(#533) icecave válasza Skimaster (#532) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem biztos, hogy hardver hiba, sima P9 és P9 plus is "érdekesen' működött nekem. Sokat használtam google mapsot gyalog, iPhone-on tökéletesen navigált, ugyanolyan feltételek mellett a huawei telefonok összevissza ugráltak, pár utcával arrébb mutattak, azt sem tudták, merre megyek, merre van az előre. Aztán több perc elteltével jobb volt a helyzet, pont mire odataláltam, ahova akartam és ami miatt elindítottam a gMapsot :D

(#534) Skimaster válasza icecave (#533) üzenetére


Skimaster
senior tag

Szia Kolléga,jövő héten bizniszben vagyunk....Tudod! :K

Nos gps hiba,mi lehet a gond,ha nem hardver?Az igo folyamatosan jelet keres.Van teszt program,vagy a telcsi rendszerében lehet tesztelni,hogy jól működik?

(#535) Cunaja válasza icecave (#533) üzenetére


Cunaja
addikt

P9 sima nem Plus.

Panelban és másfél méterre az ablaktól kb 8 másodperc alatt. Szabadtérben ez 2 másodperc.

A Huawei P7-nél és ennél sem volt sosem gond.

A pontos képet nem fogom megmutatni, de a térképen a pontos cím van. Vezettem mindkettővel, és mikor az IGO azt mondja 20 méter múlva fordulj jobb a Kőbányai útra, akkor már a lámpa előtt vagyok közvetlenül. Soha nem tévesztett eddig egyik telefon sem utcát.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#536) icecave válasza Skimaster (#534) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudom, csüt. lesz a napja, valószínűleg, de majd írok,ha már tudom!

Cunaja: Nekem sem volt gond, látott műholdat mindkettő, mégis az volt, amit leírtam.

(#537) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok
321 illetve 322 végű romokkal kapcsolatban van tapasztalat?

L09C150 a készülékem.
Köszi előre is

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#538) Cunaja


Cunaja
addikt

[VIE-L09 romok minden régióra]

[VIE-L29 romok minden régióra]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#539) gretzky77 válasza Cunaja (#538) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönjük,na most ebből nekem az nem tiszta,hogy a C150-re van B3xx ami elvileg nugát de a C432-re nincsen csak B180? Nem a 432 a független Rom?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#540) #38015744 válasza gretzky77 (#539) üzenetére


#38015744
törölt tag

Igen,mert akkor inkább visszaraknám a Telekomos C150-et,mert az elorébb jár és talán az már témázható is...Mondjuk van egy OTA meg egy FULL C432 ROM,a Full az 1,6GB az OTA pedig csak 400Mega korul...Lehet rakuldom az OTÁt....

(#541) Cunaja válasza #38015744 (#540) üzenetére


Cunaja
addikt

FULL ROMOT!!!

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#542) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

gyári flipes, ablakos tok létezik? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#543) icecave válasza Mr.Csizmás (#542) üzenetére


icecave
nagyúr

(#544) gretzky77 válasza #38015744 (#540) üzenetére


gretzky77
veterán

Na de annak mi értelme? Most is B181-ed van nem? Hogy lehet,hogy C150-re van nugát C432-re meg semmi?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#545) #38015744 válasza gretzky77 (#544) üzenetére


#38015744
törölt tag

Mert szerintem valami gebasz van a ROM-mal,mert nem enged témázni,meg szerintem az ikonokkal is probléma van...Ujrarakom hátha jó lesz...Nougat nem izgat annyira,mert pár hét és lefrissul....

(#546) .LnB válasza Cunaja (#538) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És akkor lehet csinálni a hisuittal lehet csinálni a romos frissítést amit freak is írt? :F Írhatnál egy leírást ha lehet. Ha meg azt mondod, hogy ne akkor nem csinálok semmit. :D

Ja a múlkori ikonos dologban valóban a témával változik az ikon formája is. Csak a frissítés előtt nem így néztek mi mint most.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#547) Peti N95 válasza Cunaja (#521) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Hi. 1hét alatt sikerültvvissza kapnom a telefont. Végülis kaptam egy újat :Y
LE A KALAPPALA TELEMAX ELŐTT!! :R

B130 volt rajta, és már jelezte is hogy vana B160, utánna a B191. Ez utóbbit kicsit félve telepítettem, de minden rendbenvolt!

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#548) .LnB válasza Peti N95 (#547) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez jó hír.

(#549) Peti N95 Mi? Hol? Mi? :) Milyen prémium? Itt az oldalon?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#549) Peti N95 válasza .LnB (#548) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Most nézem, hogy a prémium tagságnál mától 1 évet ír. Ez mmostmi?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#550) Skimaster válasza Peti N95 (#547) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ennek nem is lehetett más kimenetele,te semmi garanciaelleneset nem csináltál!Nekem is le kellene adnom,mert nem jó a gps,de akkor mivel telcsizek??? :Y

Egyébként a drónom sem találtam meg a gps jelét a telcsinek,ezért én már egyre jobban érzem,hogy ez hardwer hiba...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.