Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Trionin


Trionin
tag

Na most este feldobta s b360-at, gond nélkül felment, egyenlöre müködik :)

Nem =)

(#752) Peti N95 válasza Trionin (#751) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Mire dobta fel? Szolgáltatós, független? Melyik rom volt rajta, amire feldobta?

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#753) Trionin válasza Peti N95 (#752) üzenetére


Trionin
tag

Tényleg ezek lemaradtak az újdonság hevében :) független rom, b181-re jött, simán jelzett a telo, semmi mókolás nincs rajta, nem vagyok ezeknek a híve, letöltötte, aztán cirka 20perc alatt fent is volt. Tetszik így elsőre, a billentyűzet fura még, félre is ütöttem az előző postba.. :)

Ami elsöre még feltünt, hogy eddig 2gb körül tartotta a szabad memoriát, most 2,5 körül mozog, bár ennek hagyok még idöt, meglátjuk pár hét múlva

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#754) Rasnac válasza Trionin (#753) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Igazán jöhetne már a Telekomos c150b191 esre is egy kis Nougat :)) minden ismerősöm gyakorlatilag kiröhög mert a samsungom és iphonok között én vagyon a "legelmaradottab" :(
Ettől független persze megvagyok vele elégedve és teszi is a dolgát pont úgy ahogy kibontottam, de azért jöhetne a 7.0 vagy akár már a 7.1 is...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#755) gusthy válasza Rasnac (#754) üzenetére


gusthy
veterán

Firmware finderrel pár perc felrakni :)

(#756) Rasnac válasza gusthy (#755) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem talál elérhető új szoftvert. Mindegyik 0mb os,

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#757) gusthy válasza Rasnac (#756) üzenetére


gusthy
veterán

Ajánlom a localhost:8080 beállítást. Vagy ha akarod, akkor majd leírom, hogy hogy lehet PC segítségével felrakni, könnyen,gyorsan, egyszerűen. Jobb is, mint a FF, mert az valamiért elég lassan tölt le.

[ Szerkesztve ]

(#758) Rasnac válasza gusthy (#757) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem kell köszi mert csak megzavarodnék, pont azért akartam ezt a telot hogy ne kelljen mokolni semmit :))
A G2n elég volt a heggesztgetésből :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#759) gusthy válasza Rasnac (#758) üzenetére


gusthy
veterán

:) jó, az tény, hogy ez csak úgy működik :)

(#760) Oberthur


Oberthur
tag

Sajnos én is felfrissítettem annó C900 ra és az istenért nem tudok áttérni 432 re!
Már mindent próbáltam de sajna nem megy!
Valakinek valami ötlete?

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#761) gusthy válasza Oberthur (#760) üzenetére


gusthy
veterán

C900B...?

(#762) Oberthur válasza gusthy (#761) üzenetére


Oberthur
tag

VIE-L09C900B181

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#763) ctibor válasza Oberthur (#760) üzenetére


ctibor
senior tag

Bocs., de Te nem C900-ra frissítettél, hanem valami másra szerettél volna és ez lett belőle.

Ha a tiédtől eltérő lokalizáció ROM-ját telepíted a telefonodra, tipikusan akkor történik ez. A C900 az jelenti, hogy most NINCS lokalizációja, tehát se nem európai, se nem ázsiai vagy közel-keleti, stb. Ettől még persze használható a telefon.

Van mód rá, hogy visszaszerezd az eredeti lokalizációt, de elég bonyolult és több lépcsős folyamat. Pontosan én sem tudom, hogyan kell, még nem volt szükségem rá. Ha érdekel, az xda-developers.com P9 Plus fórumában nézz utána.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#764) alientroy


alientroy
csendes tag

Sziasztok. Tegnap vásároltam magentáéknál egy p9 plus készüléket. Választottam hozzá egy awai A920 BL bloototh fülhallgatót. Egyszerűen képtelen vagyok csatlakoztatni. Telhesen feltöltöttem a fülest. Azt írja amikor pirosan és kéken villog váltakozva akkor tud csatlakoztatni. Sajnos ez kéken villog. Beköszön a csaj hang mikor bekapcsolom meg elköszön mikor ki. De egyszerűen nem találja a telefon. Mostohaapám 3000 ftos sparos készüléke simán megtalálta. Segítsetek kérlek.

YNWA!!!!

(#765) gretzky77 válasza alientroy (#764) üzenetére


gretzky77
veterán

Nézd meg esetleg,hogy a Bluetooth beállítások alatt van egy olyan,hogy más eszközök láthassák a telefont!

Vagy a teló nem látja a fülest?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#766) zizi7229 válasza ctibor (#763) üzenetére


zizi7229
tag

azt kellene megtudni, hogy az eredeti rom az milyen volt rajta, ha c432 akkor mehet fel xda-ról a b103-as full rom, ha nem akkor pedig root, bootloader unlock, aztán mehet rá c432 custom fileja, és utána a b103-as update.....

lehet hogy valami kihagytam, de nagy vonalakban nekem ennyi volt

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#767) alientroy válasza gretzky77 (#765) üzenetére


alientroy
csendes tag

Szia a telo nem látja. Vissza is állítottam úgy se. Sehogy. Hihetetlen. A vacak 3 000 forintos készülék meg látja? Kicsit vicces azért.

YNWA!!!!

(#768) gretzky77 válasza alientroy (#767) üzenetére


gretzky77
veterán

Valami ott nem lesz jól beállítva sztem nekem 2 Bluetooth fülesem,fejesem is van és egyikkel sincs ilyen gond!
Azt írtad kék,piros villogás kellene a fülesen de csak kéken villog,a másik teló akkor hogy találta meg?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#769) alientroy válasza gretzky77 (#768) üzenetére


alientroy
csendes tag

Fogalmam sincs. Megtalálta de ahhoz se lehet xsatlakoztatni. Lehet az a baj hogy nincs benn sim kártya? Holnap megyek cserélni, mert elnéztem és mikro volt nano helyett

YNWA!!!!

(#770) gretzky77 válasza alientroy (#769) üzenetére


gretzky77
veterán

A fülessel lesz sztem gond,bármilyen hosszan nyomod nem villog kék,pirosan? Általában sokáig kell nyomni.
A SIM-nek sztem semmi köze hozzá!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#771) alientroy válasza gretzky77 (#770) üzenetére


alientroy
csendes tag

Jajj. Sikerült. Nem nyomtam elég hosszan. Megvolt a rendőrfény is. Jól szól nagyon. Milyen jó hogy van hol megkérdezni a hozzáértő embereket. Köszönöm a segítséget. Már azon voltam hogy visszaviszem.

YNWA!!!!

(#772) gretzky77 válasza alientroy (#771) üzenetére


gretzky77
veterán

Na ugye ugye! Ezért van a fórum,itt kérdezz bátran!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#773) alientroy válasza gretzky77 (#772) üzenetére


alientroy
csendes tag

Lenne is még kérdésem. Telepítettem a hi suite programot mert mp3-at szeretnék tenni a telefonra. Atán engedélyeztem mindent amit kell. Ha simán belépek a telefon nem lát semmit. Persze össze van kötve a két eszköz. Mikor a saját programján keresztül lépek be akkor meg videókat, alkalmazásokat, névjegyeket, képeket, üzeneteket lát de zenéket nem nincs ilyen opció. Pont azért vettem ekkora tárhelyes telefont, hogy mindent rá tudjak tenni. Mit lehet tenni ilyen esetben?

YNWA!!!!

(#774) gretzky77 válasza alientroy (#773) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia sztem ne foglalkozz a hisuite-al ha rádugod a telefont és lehúzod az értesítési sávot,ott válaszd azt hogy lássa külső meghajtóként és azt másolsz amit akarsz oda ahova akarod

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#775) nyikus


nyikus
csendes tag

Sziasztok! :)
A fast charging funkciót ki lehet kapcsolni, vagy automatikusan úgy tölt?
Köszi előre is! :))

Nyikus

(#776) gusthy válasza nyikus (#775) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, ha nem olyan töltőbe dugod, akkor nem úgy tölt.
De miért akarná azt bárki is kikapcsolni?

(#777) nyikus válasza gusthy (#776) üzenetére


nyikus
csendes tag

Köszi :)
Azért szeretném kikapcsolni, mert rontja a telefon akkumulátorát (leglábbis csökkenti az élettartamát).

Nyikus

(#778) gusthy válasza nyikus (#777) üzenetére


gusthy
veterán

Dehogy, ezeket az aksikat erre tervezték.
Alapvetően több cella van bennük, és egyszerre "párhuzamosabban" tudja tölteni.
A Li aksikat csak egyféleképpen lehet tölteni, úgyhogy ezzel nem lehet tönkretenni :)
Egyébként is, az aksi számára kritikus tartományban nem tölt gyorsabban, mint bármely más töltő.

[ Szerkesztve ]

(#779) Jeanne d'Arc válasza gusthy (#755) üzenetére

Szia!
Nekem ha megteszed jöhet egy kis segítség. A program már megvan hozzá. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#780) gusthy válasza Jeanne d'Arc (#779) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, a Firmware Finder helyett én a számítógép segítségével a Huawei updatert használtam. Az is érdekel? Jóval kevesebb macera van vele, mint a Ft-ról, szerintem.

(#781) Jeanne d'Arc válasza gusthy (#780) üzenetére

Persze. :K

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#782) gretzky77 válasza Jeanne d'Arc (#779) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia csak nem?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#783) gusthy válasza Jeanne d'Arc (#781) üzenetére


gusthy
veterán

Na tehát.
1, Letöltöd a Huawei updatert, ezt lehet, hogy már meg is tetted.
2, HiSuite is kell.
3, Elindítod az Updatert
4, Bejelölöd ott, hogy "Custom rom"
5, Custom ROM Version-nak beírod, hogy VIE-L09C150B361
6, Custom ROM URL-nek beírod, hogy

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1584/g104/v76483/f1/

7, Bekapcsolod a Custom port checkboxot is, és meghagyod az ottani értéket, ami 41279
8, Megnyomod a start gombot

9, Elindítod a HiSuite-et
ott a beállításoknál beállítod, hogy
- Egyéni proxy
cím: 127.0.0.1
port: 41279

Ha ez megvolt, akkor a HiSuite-tel felrakod a romot úgy, mintha magától találta volna meg.

Természetesen ez akkor igaz, ha C150-es a telefon régió.
Ha nem, akkor pl [innen] lehet mazsolázni.

[ Szerkesztve ]

(#784) Jeanne d'Arc válasza gusthy (#783) üzenetére

Köszönöm szépen! :R Neki is megyek hamarosan.
gretzky77: Vagy ő vagy mate 8, majd kiderül. Nyáron sokáig volt pluszom, szerettem nagyon. Kicsit sok volt az almából.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#785) gusthy válasza Jeanne d'Arc (#784) üzenetére


gusthy
veterán

Majd írd meg ide, hogy sikerült-e, szerintem hasznos lehet a köznek.

(#786) Rasnac


Rasnac
aktív tag

A Leírás alapján most indítottam az update-t, amint kész jelzem én is mit tapasztaltam :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#787) gusthy válasza Rasnac (#786) üzenetére


gusthy
veterán

Már nem körmöltem hiába :)

Egyébként a sima dload módszer is működik, nem igaz, hogy kell külön sd kártya :)

[ Szerkesztve ]

(#788) Rasnac válasza gusthy (#787) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Az a szomorú és kiábrándító igazság hogy nincs sd kártyám :D Az elmúlt 2 évben egy LG G2-t nyüstöltem és az nem volt bővíthető, ez pedig 64Gb-os így felesleges, mert amit kell az ugyanúgy felhőbe tárolom. A dload-ost nem is próbálom. Jó lassan tölti le amúgy ... nem tudom milyen lassítót szív a huawei szerver ,de lehetne kicsit gyorsabb is :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#789) gusthy válasza Rasnac (#788) üzenetére


gusthy
veterán

De épp azt mondom, hogy a dload-hoz valójában NEM kell :) az csak az ellenség megtévesztése, hogy kéne.

(#790) Rasnac válasza gusthy (#789) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Mondjuk ha 3 gombos update-t csinálsz akkor ahhoz viszont kell elvileg nem?
Mármint ha brickeled a telót , arra értem , a sima update-hez , nem kell.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#791) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Skacok , a leírás alapján 20 perc alatt meg volt a frissítés. 3 perc bootolás után már új rendszer üdvözölt. Szerintem a nagy leírásba simán elférne. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#792) gusthy válasza Rasnac (#790) üzenetére


gusthy
veterán

Olyat még nem csináltam :)

(#793) Jeanne d'Arc válasza gusthy (#785) üzenetére

Nekem is elsőre sikerült, köszönöm szépen!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#794) gusthy válasza Jeanne d'Arc (#793) üzenetére


gusthy
veterán

Hallelujah :)

(#795) Peti N95 válasza gusthy (#783) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szia. Ha ezzel a módszerrel frissítek, ez teljesen legális? Úgyértem ha valamiért szervízbe kell adni nem köthetnek bele? Nemrég majdnem megvonták a garimat, merta a független romja volt rajta, mikor érintő problémával vittem be.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#796) gusthy válasza Peti N95 (#795) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, nem vagyok a szerviz, tehát jogilag nem releváns az én véleményem, de ez nem független romot tol fel, hanem pont olyan régiósat, mint ami volt, ez esetben T-set.

Arról már volt sok huzavona, hogy hardver hibát sw verzióra fogni nem ér, szerintem ezt már minden gyártó megtanulta.

[ Szerkesztve ]

(#797) Jeanne d'Arc válasza gusthy (#796) üzenetére

Nekem is ugyanúgy T-s logóval köszön be.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#798) Peti N95 válasza gusthy (#796) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi, nekifutok én is...
A Huawei Updatert honnan töltöm le? PC-re, vagy telefonra? :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#799) Rasnac válasza Peti N95 (#798) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Googlebe beirod hogy huawei updater download, majd az xda s topicban a 2.0s verziot ha leszeded akkor az tökéletes

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#800) .LnB válasza gusthy (#783) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még nem csináltam ilyet. Ehhez a buildhez: VIE-L09C150B191 mit kell módosítani az általad leirtakhoz képest?

Semmit?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.