Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Pofátlanul jól néz ki még mindig.

Habár a Honor V8 tényleg erős konkurense lett házon belül ,de úgy gondolom mindkettőnek megvan a maga közönsége.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Saccco


Saccco
nagyúr

Annyira kár, hogy EMUI-s. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jo jo, de kar hogy nem szép, főleg előről, de legalább nekifeküdtek mindennek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Graphics válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez szubjektív dolog tudjuk jól.

A telefonok elejének nagy részét / Huaweinél is / a kijelző alkotja. Én itt semmiféle szépséget nem várok :D tapicskolásra termett.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Dominó85 válasza Graphics (#1) üzenetére


Dominó85
veterán

Ami furcsa, hogy engem egyáltalán nem nyűgözött le a Leica és a telefon fényképezési képességei. Minimális bemozdulásnál is mosódik erősen a kép azon része. Lásd a pillangónál és a fehér templom/ház előtti híd melletti bokrokat. No meg a mező is olyan, mintha ecsetet mártogatnék a vásznon. Sehol egy normális fűszál. Szerintem most még túl nagy a zsongás a "Leica" miatt, de ez a telefon a kamera képességeit illetően csak az élmezőny végén kullog. Méhecskés képet pedig én is be tudok rakni, amit MIUI rommal csináltam a K3 Note-val... de trollkodásnak, meg photoshoppoltnak vádolnának meg vele. Szóval akinek rohadtul bejön ez a telefon, azért próbáljon meg leszállni a földre és tisztán látni. Szép-szép a Leica-Huawei első szárnybontogatása, de egyáltalán nem kiemelkedő. A telefon hardveresen és szoftveresen is jónak igérkezik. Az üzemidőért a mai világban látottak alapján hatalmas plusz pont jár a gyártónak. Hja és azért is, hogy maradt a kb 2 óra feltöltés. A quick charge egy nagy paraszt vakítás, amivel fél-egy év alatt haza lehet majd baxni egy aksit a telefonban. Ok, hogy néha jól jön, de ha rászokik az ember, akkor biza annak az akksi látja meg a kárát.

Még annyi, hogy a kijelzőből elvett gombok tetszése, nem tetszése szubjektív, de oltári nagy baromságnak és rondának találom. Az EMUI felület viszont egyre normálisabban néz ki.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem ez a nyomást is érzékelő érintő tetszik. Jó ötleteket, kényelmes kezelést lehet kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#7) WiZARD


WiZARD
addikt

Azért a 280k az elég durva...
649$-ért meg lehet venni (+20$ posta) ;)

(#5) Dominó85: a végét nem teljesen értem, quickcharge itt is van, és gondolom a szokásos végletekig kimaxolt (4.35V) akku... Mate8-nál ráadásul kikapcsolni se lehet a gyorstöltést, Samsungnál legalább menüből kapcsolható. (persze nyilván másik töltővel nem nagy gond megoldani)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#8) judas13


judas13
addikt

Rend a Leica mindennek - a pofátlanságnak is megvan az ára.

Itt jelen esetben 260 pénzben mérik ezt.
Persze ha van rá vevő van aki megveszi ennyiért, akkor csak grat a cégnek! Én ezt valahol dupla ennyiért adnám. Mert miért ne alapon?

Ki ad többet, ki ad többet userek?

BigLike

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) dementor


dementor
senior tag

Irdatlan magas az ára. Ettől függetlenül nagyon profi lett. Anno az első Huawei készülékek után nem gondoltam volna, hogy idáig feljutnak.
Köszönjük a tesztet :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#10) batai15


batai15
félisten

nem rossz telefon, de ne akarjon már minden gyártó apple lenni hogy ilyen drágán árul valamit.
Jövőre a 300k se lesz lehetetlen.
Maga a telefon tetszik, de a press touch értelmetlen addíg amig a stock referencia mobilok nem tudják majd.
Kijöhetett volna 30k -40-kval drágábban, meg mondjuk valami gyönyörű csomagolással és mindenki elégedett lenne(persze touch nélkül)

(#11) janeszgol válasza Dominó85 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem vagy egyedül. Engem a sima P9 képei sem vágtak hanyatt. Szépnem szép, de nem csúcskategóriás. S6, S7, G5 jobb. Talán a G4 is.

[ Szerkesztve ]

(#12) Locutus


Locutus
veterán

Talán az első a 950XL óta, amit mernék bepróbálni a Samsungok helyett... csak az a rettentő béna HUAWEI felirat ne lenne az előlapon...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13) sixpak


sixpak
nagyúr

Full hd screen, uhd videó kimaradt...kb 3x annyit kérnek érte, mint amennyit ér.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14) a.sebi válasza Locutus (#12) üzenetére


a.sebi
őstag

Nah azután én minden bevállalnék 😀

(#15) hemaka válasza Dominó85 (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kinézetre tetszik a P9, de a kamerája erősen Lejka hájp valóban. :D Ennek az árát meg sokallom, nagyon is.

[ Szerkesztve ]

(#16) csongi


csongi
veterán

Azért ebbe az árazásba kár volt belépni. Pont most kellett volna egy igen kedvező ár. A Huawie itt Eu ba még nincs akkor a név mint a Samu vagy az alma. Korai még ezt az árazást erőltetni. Jó a telefon ez nem kérdés!
De... Egy kedvezőbb árral lehetett volna bedurrantani a "nagyok" közé. A túl gyors leakciózással pedig az értéktartóssága lesz gyenge, és emiatt fog megint nehezen erősödni a márka neve szerintem,
Igaz, számomra mindegy milyen gyártmány, negyed millát egy tenyérnyi eszközért sosem adnék ki, pedig megtehetném.
Köszönöm a tesztet! :R

(#17) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet, nagyon tetszik a kütyü, benne van a top 3-ban .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) drfedayn


drfedayn
tag

Következő telefonom lenne ha..
Leica hype vonat nelkul egyszeruen egy szimpla csucs kameraja lenne (mobilok kozotti minosegrol beszelek nem dlsrrol)
Nem lenne benne ez a press touch hulyeseg
180 max 2kilo lenne az ara.
igy sajnos tovabb nezelodunk metg tul sok a ha

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#19) Locutus válasza a.sebi (#14) üzenetére


Locutus
veterán

Vettem is egy S6 Edge+t utána két héten belül, na ez az, amit a P9+ sajnos már nem tud überelni :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#20) joey04


joey04
titán

hát ez így kuka

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) szami777


szami777
addikt

Gyönyörű telefon, nagyon tetszik. Az árazással kicsit elszálltak, de számomra mindegy, mert nem ebben az árkategóriában vásárolok. Alsóbb árkategóriákban a Huawei meg eléggé odacsap. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#22) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem hype a Leica logó, tényleg részt vettek a tervezésben és az algoritmus megalkotásában, és tényleg remek, ahogy a két szenzor összedolgozik, főleg este és nagy dinamikájú témák esetében. Ebben a megoldásban komoly potenciál van, persze nyilván lehet még fejleszteni, pl. két szenzor eredményeit elérni RAW-ba való mentéskor, de már most is remekel a dupla kamera.

(#23) Bala005


Bala005
újonc

Ez így drága szerintem is, amúgy jó telónak tűnik,de ennyi pénzért akkor már nem ilyet vennék! Ahogy többen is írták túlárazták.

(#24) Dexar007


Dexar007
veterán

280 ezer?

Par even belül remelem elerjük, az 1 millios alomhatart.

Give me your cum,bull!

(#25) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez marha sok érte, pláne, hogy a LG G5 olcsóbb és minden téren jobb. Ennyi pénzért FHD kijelző és felvétel? Meg átlagos videó hangminőség? Valaki benyomta az 1.5-szeres szorzót. Majd olyan 140-150 körül lesz határozottan jó vétel, de még az LG G5 olcsóbb nála, egyszerűen nem vetélytársa.

(#26) Obyboy


Obyboy
addikt

Ebben a kategóriában csak nekem kevés a 374 nit?? Ezért az árért ~500 nitet kihozhattak volna a kijelzőből.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#27) beyruth82


beyruth82
veterán

Ennyi pénzért abszolúte nem éri meg.A samsung S7 edge mindenben jobb nála és ugyan ennyibe kerül.Durva,hogy mennyire elszálltak az árakkal a huaweinél az évek alatt.A p6 idejében még az egyik legnagyobb erőssége az ár/érték aránya volt a huaweiknek mára azonban semmi nem maradt ebből.

(#28) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ez az árazás nagyon beteg lett. Nem is értem, hogy gondolta ezt a Huawei.

(#29) Shyciii


Shyciii
veterán

Olvasva a cikket mindegyikben volt valami "de". Pl a wifi érzékenysége, hangminőség. Azért ezek ennyi pénzért ne legyenek már átlagosak. Értem én a dupla lencsés konstrukcióból fakadó OIS hiányát, de akkor az árat is úgy alakítsák. Arról nem beszévle, hogy a kijelzőidőben a 4 óra kevés. Értem én hogy 5-6 óra is lehet hogy ha nem játszik, nem fényképezik stb, csak akkor meg minek ilyen telefon...Túl sok a kompromisszum. Szerintem ezek miatt (is) ez egy elbaltázott telefon lett.

(#30) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a mobilaréna tévé adást és most a tesztet a készülékről. :R

A telefon remek, a gyártót kedvelem, a nyomásérzékeny funkciót imádom, de. Ár/érték arányban sajnos elvérzik a készülék, ahogyan Hodor is az ajtó tartása közben... Sajnálom, mármint Hodort is, de a Huaweit is. Ezzel lett volna esélye arra, hogy alátegyen a Galaxy S7 Edge-nek, ám ilyen áron úgy tűnik, hogy nem él ezzel a lehetőséggel.

"nincs rá lezsóidő"

(#31) davidsone


davidsone
addikt

egy csöppet drága...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#32) Jonesy84 válasza sixpak (#13) üzenetére


Jonesy84
tag

Abban egyetértek, hogy túl van árazva, de komolyan azt mondok, hogy 86k-t ér ez a teló?

(#33) Csapoati


Csapoati
nagyúr

200 körül lenne reális, a kamera nekem is csalódás, főleg részletgazdagság tekintetében.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

dizajnra szvsz vilagbajnok, de ha valakinek nem gond ez az arsav az ugyis i6s-t valaszt vagy samsung flagshipet

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) Prime110


Prime110
aktív tag

Nagy sikerre nem számíthat a készülék.
Operátori támogatás kérdéses, mert anélkül meg rettentően drága.
A cikk utolsó mondata elmond mindent, és szóról szóra igaz is, van házon belül jobb ajánlat...

(#36) Graphics válasza sixpak (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát ez 86 ezer forintos telefon... Értem...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) sixpak válasza Jonesy84 (#32) üzenetére


sixpak
nagyúr

Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni.
Maradjunk egy százasban...figyelembe véve azt, hogy mondjuk 130-150-ért milyen készülékek vannak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#38) TCsalogany


TCsalogany
csendes tag

A mali t880mp4, az milyen az adreno 430 hoz képest?

(#39) Richie86


Richie86
senior tag

Hú nagyon elszaladt az az árcímke... Amúgy a készülék frankó, de nem ennyiért.

(#40) ctvagyok válasza batai15 (#10) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ez így nem igaz. Az idei androidos csúcsok nem voltak drágábbak, mint tavaly. Sőt a HTC még csökkentett is.

(#41) Graphics válasza sixpak (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D Csődbe vinnéd gyorsan a céget

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) sixpak válasza Graphics (#41) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hála Istennek nem én vezetem. :D
Azért hangsúlyozom, hogy nincs bajom a készülékkel, kiváló kis telefon.

Szerk.:bár ha azt nézem, hogy az LG G5 topikban most szembesültem vele, hogy nem rakták bele a 60fps, full hd videófelvételt, ami már két éve házon belül megvolt, akkor nem is szólhatok semmit...mindenki spóról valamin. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#43) jacis


jacis
nagyúr

Ez a telefon lett nálam a befutó. Kell egy ilyen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) Zami007


Zami007
csendes újonc

Nagyon tetszik a telefon, mind belsőleg, mind külsőleg. Ráadásul én mindig tárhely gondokkal küzdök, de ezzel a 64 gigással tudnék mit kezdeni :)

(#45) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az ár egy VICC!
Ne mondja már nekem valaki,hogy egy hüvelyért ennyit kiad.....
Kiváncsi vagyok mennyit adnak el belőle.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#46) Csapoati válasza sixpak (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Messze nem ilyenek vannak 130-150-ért. Ráadásul hivatalos árról beszélünk, ne a sufni gsm-eket nézd.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Jó lenne ez.
De az ára... :W

A térerő veled van!

(#48) peter_k


peter_k
tag

Aki erre a kamerára azt írja, hogy jó, az nagyon elfogult. Szégyenteljesen elmossa a részleteket, max. egy középkategóriás telefontól várható minőségűek a képek. LG, Samsung, iPhone kamerái sokkal szebb, részletgazdagabb fotókat lőnek. Nem értem a tesztelők lelkesedését. :(

(#49) dolphy17


dolphy17
tag

Elgurult a gyógyszer huawei-eknel is. Vagy csak annyi az egész , hogy 2 kiló alatt kínában sem lehet csodát tenni.

(#50) Richie86 válasza HarleyCustom (#45) üzenetére


Richie86
senior tag

Optimális esetben a hüvelyért nem kell fizetni (vagyis nem pénzben) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.