Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Atesz 666 válasza Trionin (#150) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Sztereo hangszoro van benne (ellenben a sima p9el ami mono)"

-Érdekes,hogy a teszt csak egy beszéd és egy multimédia hangszórót ír,de az még attól sehol nem sztereó hangzás. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#152) csubííí válasza Atesz 666 (#151) üzenetére


csubííí
senior tag

Más teszteket is olvastam azokban azt írják, hogy stereo. Azt is leírják, hogy hogyan csinálták /működik ez a megoldás. Remélem igazuk van.

(#153) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#149) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fentebb már írtam, ha durván használva van, már este rakhatod rá.
Átlagos használattal 2 nap biztos.

(#148) jacis

Ha te mondod, akkor csak is úgy lehet. :DDD

De nem tudom érzed-e a súlyát, hogy miért mentem ebbe bele?
Ugye, tudod milyen készülékeim vannak, köztük flagsip sony is...Hagyjuk már ezt a sztereó fasságot, épp elég, ha gyártóknál működik a parasztvakítás!

Hanyagoljatok ezzel...

(#154) jacis válasza ΞΔGLΞ (#153) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is elég sok telefonom volt és nagyjból képben vagyok mi jó és mi kevésbé, de ebben továbbra sem értünk egyet, de nem is fontos ez szerintem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#155) Atesz 666 válasza ΞΔGLΞ (#153) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Hagyjuk már ezt a sztereó fasságot, épp elég, ha gyártóknál működik a parasztvakítás!"

-Miért is lenne parasztvakítás..?
-Vagy a szó jelentésével nem vagy tisztában?

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#156) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Segítsetek nekem pls: [link]!

Köszi!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#157) aquamist válasza Atesz 666 (#151) üzenetére


aquamist
tag

Olyan, mint a HTC 10, a beszéd- és a multimédia hangszóró együtt szól.
Más: fejlesztői beállítások között ott van a napfényben való olvashatóságot javító mód kapcsolója. Sokkal magasabb a kijelző fényereje.

[ Szerkesztve ]

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#158) Nucs


Nucs
csendes újonc

Akinek már van P9 Plus akkumulátor időről ki mit tud mondani ?

(#159) ΞΔGLΞ válasza Nucs (#158) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ugyanaz, mint a 153-ban. Ha átlagos a felhasználás, akkor talán 2 nap is lehet belőle, de nálam olyan nincs, ezért mindennap töltöm.

(#160) csabi+


csabi+
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy valaki vett-e már a T-mobilnál ilyen készüléket abban a bizonyos Haze-gold színben? Azért kérdezem, mert én is gondolkodom egy ilyen telefonon, de képek alapján nem tudom eldönteni, hogy ez a "szolídabb aranyozású" (inkább ezüstösebb/ pezsgősebb színű), vagy az a nagyon-nagyon aranyszínű - ami már úgy néz ki, mintha ráöntöttek volna egy aranytömböt? Ezutóbbi nekem már nem tetszene ...kérdésem még, hogy melyik néz ki jobban ez a haze-gold, vagy pedig a titanium-grey (szürke) ...ebben a két színben kapható a T-nél, viszonylag vállalható előfizetői konstrukcióban.
Köszönöm a válaszokat!

Szóval nekem ez tetszik inkább a két arany változat közül (szolídabb)...
https://www.youtube.com/watch?v=O8KslgXvAtA#t=76.199562

Ez kapható a T-nél is ez a Haze-gold?

[ Szerkesztve ]

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#161) ΞΔGLΞ válasza csabi+ (#160) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Elég drága készülék ez, konkrétan nem értem miért nem mész be a T-be és mondod, hogy nyomják a kezedbe ezeket, mert valamelyiket elviszed.

(#162) csabi+ válasza ΞΔGLΞ (#161) üzenetére


csabi+
csendes tag

A szürkét láttam élőben (igaz sima P9) ...nincs különbség, a méretétől eltekintve. Az arany színűt nem láttam sehol kirakva. Azért kérdeztem, mert valószínűleg nyilván így lenne, hogy előbb megpróbálom megnézni élőben valahol - Viszont addig is körbekérdezek, nem futok fölösleges köröket...

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#163) ΞΔGLΞ válasza csabi+ (#162) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nekem arany van és bejön. Független...

(#164) csabi+ válasza ΞΔGLΞ (#163) üzenetére


csabi+
csendes tag

:D Oké... Köszi! :)) Akkor most légyszi azt mond meg nekem, hogy melyik arany? Prestige gold, vagy a Haze Gold? Elvileg a T-nél a haze-gold van, de az megegyezik a linkelt videón láthatóval? hm? :)

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#165) ΞΔGLΞ válasza csabi+ (#164) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A dobozra PG van írva, de én vásárláskor nem ezt néztem.
A kezembe fogtam, nyomkodtam, bejött az aranyszín és ki is perkáltam a pénzt érte.

(#166) csabi+ válasza ΞΔGLΞ (#165) üzenetére


csabi+
csendes tag

PG, mint "Prestige Gold" ? ...gondolom!

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#167) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Aki mostanában vett a t mobilbol attól kérdezném hogy független e?

(#168) Oberthur válasza pit450 (#167) üzenetére


Oberthur
tag

Én vettem de, sajnos nem független!

Oberthur (HP 15.2/8GB/240GB SSD + Oneplus 6T + Gear Fit 2 + XBOX One S)

(#169) pit450 válasza Oberthur (#168) üzenetére


pit450
aktív tag

És milyen a telo hogy vagy meg elégedve?

(#170) .LnB válasza Oberthur (#168) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem is nagyon érdekelnének a benyomásaid.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#171) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#170) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A készülék nagyon frankó, süt róla a prémium érzés, egyszerűen kézbe kell fogni és tapizni, netezni, csesztetni és valakit muszájból felhívni :DDD
Ha ezt teszed vele (kis szünetekkel mondjuk), egy reggel levett töltésről, délután már az arcodba vágja, hogy éhes! Délután!

A fenti legyen 100%-os használat. Átlagos használat mellett, ki , hogyan mennyire használja, azt döntse el, talán 2 nap is kihozható.
Shure 535-ös fülesen tesztelve a hangzása kissé színezett egy S7-hez, vagy iPhone 6-hoz képest, de elég jól adja magát. Természetesen mobilminőségről beszélünk, mert az igazi audio(hang)minőségtől mindent telefon nagyon messze van.

A kijelzője "csak" FHD, de ennek ellenére brutálisan szép, ezért pl a nemrég eladott, note5 és s7 telefonon kijelző felbontását is csak parasztvakításnak tartottam. A rendszer nagyon gyors és sima, szinte minden azonnal történik. Eddig kétszer sikerült kifektetnem, Vagyis kétszer kifagyott, de hogy mitől, arra nem jöttem rá.

(#172) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az aksi idő nagyon kérdéses nálam. Eleinte nyomkodnám pár napig, de később beállna az átlagoshasználat. De nem tudom mennyit romlik az aksi idő az évek alatt. Lehet ez később baj lenne 1-2 év után.

Nem tudok dönteni, jövő héten veszek telefont vagy mate 8 vagy ezt. De még mindig nem tudom. P9p fele húzok csak az a fránya aksi...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#172) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt neked kell eldönteni, én már nem vennék mate-t...

(#174) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen van egy csomó apróság a p9p-ben ami tetszik. De a mate aksi ideje világbajnok. De hogy őszinte legyek. Hónapok óta vergődők a választáson, és nem tudok dönteni. Azon vagyok, hogy pénzfeldobással fogom eldönteni. De komolyan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#175) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Lehet hogy én is ilyen telót veszek de lenne 2db kérdésem 1. Videó minősége milyen amit csinál? Mert láttam hogy elég kockás 2. Mennyire megbízható teló?

(#176) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit fura számomra, hogy eléggé kihalt a topik. Ennyire kevés tulaj lenne? Értem, hogy kicsit drága készülék de azért meglepő.
Én Tmobil-tól venném. Az lenne a konkrét kérdésem, hogy az aksi két év alatt nem nyikkan meg? Nem lesz az, hogy egy napot se fog kibírni ennyi idő után? Hogy tudnám védeni az aksit? Gyors töltést ne használjam?
És milyen gyakran jön gyári frissítés hozzá? A következő android verziókat meg fogja kapni a telefon? Sokat kell várni rá?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#177) dedike válasza .LnB (#176) üzenetére


dedike
addikt

Kevesen olvassák a topikot, és még kevesebb köztük a jós/jövőbelátó. :Y

Jó szerencsét!

(#178) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#176) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát ezek olyan kérdések, amire majd jövőre tudnék válaszolni, de addigra én már rég eladom/lecserélem ezt is. :)
Szerintem, túlreagálod ezt az akksi kérdést. Én mindennap rátöltök, kb 80%-ig, azzal estig, ha nem is a fent leírt durva 100%-os használat mellett, de egy olyan 70 körölivel simán elmegy másnap reggelig, persze este 10 körül már 30 körül van, de ilyenkor repülő üzemmódba rakom.
A frissítés más téma, ha a rendszerrel nincs gond, nekem nem hiányzik és eddig jól teszi a dolgát.

A következő android verziókat meg fogja kapni a telefon?

Szerintem nem, de ez nincs kőbe vésve.

[ Szerkesztve ]

(#179) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem már ezek is nagyon nagy segítségek amiket eddig írtál nekem azok mind hasznosak voltak. De fura, hogy más nem is nagyon ír ide. Én meg szeretném a legtöbb infót magamba szívni a vásárlás előtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#180) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#179) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem, kevesen használnak jelenleg ilyen készüléket. Felső kategóriás és az ára is az. Kártyafüggetlenül, 2 év gyári garanciával, hát nem két kifli ára.
Én sem nagyon írogatok ide, mert kicseszett jó a készülék, mint írtam öröm ránézni is, gond meg nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#181) .LnB válasza ΞΔGLΞ (#180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ezt jó olvasni. Lassan én is már csak a színét illetően töprengek. Láttam egy yt videót a goldról ott nagyon szép. De nem tudom nem sok e az egy faszinak. :) tudom, hogy neked is az van, szóval nem azért írom ezt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#182) ΞΔGLΞ válasza .LnB (#181) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Amikor kivágom az asztalra a csodájára járnak, főleg a faszik és nem azért, mert buzik lennének. :)
Szóval, itt az arany valahogy inkább prémiumosanférfias, ha lehet így nevezni.
De mindenképp ajánlatos kézbe fognod ezt is azt is, mielőtt döntesz.

(#183) Prime110 válasza ΞΔGLΞ (#180) üzenetére


Prime110
aktív tag

+1, amíg kizárólag csak a T-nél van az erősen bekorlátozza a további tulajdonosi-növekedést. De rebesgetik, hogy szeptemberttől megy már a Telenor és a Vodafone kínálatba is, illetve kártyafüggetlen verzióban nem is létezik idehaza hivatalos úton.
De ha lenne akkor olyan 260.000-es árat tennének rá, de a Huawei nem tart még ezen a szinten, hogy ennyit kiadjanak érte.
Szóval ebben a topicba nagy élet sosem lesz (sajnos...).

(#184) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Holnap elvileg itt a teló.

Nem tudtok valami értelmes "bag" típusú tokot hozzá? Jelenlegi telómhoz AdoreJune tokot használok, de náluk a P9Plus-hoz nincs tok jelenleg. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#185) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyors töltést hol lehet kikapcsolni? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#186) bexinho23 válasza .LnB (#184) üzenetére


bexinho23
őstag

Adore June típusú tokot honnan szereztél? Hivatalos oldalukon jó árban van (ebay-eshez képest), viszont MO-ra nem szállítanak. P8-hoz kellene.

(#187) .LnB válasza bexinho23 (#186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A cég ahol dolgozom azon keresztül. Az anyacég Németországban van. Szóval nem volt egyszerű.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#188) dedike válasza .LnB (#187) üzenetére


dedike
addikt

Mesélhetnél azért valamit a telóról... :K

Jó szerencsét!

(#189) Galahed


Galahed
senior tag

A Telekomnál kapható verzió a függő? Beruháznék egy ilyenre (végül is majdnem mindegy, hogy függő -e mert a telefonszámom 20 éve ugyanaz a telekomnál, csak a frissitések szempontjából érdekelne...)

Visszaolvastam, megtaláltam, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#190) .LnB válasza dedike (#188) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fogok, amint lesz időm lehet rok róla a blogomba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#191) Galahed


Galahed
senior tag

Utolsó kérdésem a döntés meghozatala elött:
A képernyője tényleg annyira " halovány" mint amit néhányan pletykálnak róla? Nincs nagy igényem, de hozza egy átlagos telefon szintjét, vagy tényleg olvashatatlan kültéren?

(#192) .LnB válasza Galahed (#191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hatarozottan nem az. És szabad téren napban is jól olvasható. Én is tartottam ettől de szó sincs róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#193) Galahed válasza .LnB (#192) üzenetére


Galahed
senior tag

Köszi :)

(#194) Galahed


Galahed
senior tag

Megrendeltem, köszi az infókat.

Milyen tokot, fóliát javasoltok hozzá?

(#195) Galahed válasza .LnB (#185) üzenetére


Galahed
senior tag

Hát ha megtaláltad akkor légyszives szólj nekem is hogy miképp lehet.... Vagy be kellene szereznem egy normál töltőt... ?

(#196) .LnB válasza Galahed (#195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem találtam, és nem is lehet. Azt nem tudom, hogy másik töltő megoldás lenne e, de én csak a gyárit használom, nehogy baj legyen ebből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#197) Galahed válasza .LnB (#196) üzenetére


Galahed
senior tag

Alacsonyabb amper nem okoz problémát. Keresek egy régi USB töltőt. Köszi a választ

(#198) Luser2000


Luser2000
addikt

Jól érzékelem, hogy duál sim verziót itthon nem lehet kapni?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#199) Galahed válasza Luser2000 (#198) üzenetére


Galahed
senior tag

Szerintem sincs...

(#200) Luser2000 válasza Galahed (#199) üzenetére


Luser2000
addikt

Már végig túrtam a hazai zsiványboltok legtöbbjét. Ha valahol lehet rendelni, akkor is csak arany színben.
Sajnálom, Mate8 után jó lett volna.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.