Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ctibor válasza electro91 (#250) üzenetére


ctibor
senior tag

Mindkét elvárás garantáltan meglesz! :K

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#252) electro91


electro91
tag

Akkor márcsak ki kell várnom h visszaállítsák a kedvezményes készülékcserémet.

(#253) zsideee


zsideee
újonc

Halii nekem a telóm csinál 1 olyat hogy feltettem 1 mappa mp3-mat a belsőre majd külsőre persze nem volt egyszerre 2 helyen :) és főpróba következett a gyári lejátszóval hát mit is mondjak szépen szólt csak 1 baj van hogy több zeneszámnál mást játszik le mint ki ír lejátszotnak esetleg erre megoldás van ? volt már ilyen másnak is ? Köszönöm!! Annak aki esetleg tud segíteni .
ettöl függetlenül nem 1 rossz telefon ez a p9 plus .

(#254) electro91


electro91
tag

Sziasztok. Ha minden igaz szerdán érkezik páromnak a p9p gold. Nagyon kiváncsi vagyok rá milyen élőben.

(#255) Trionin


Trionin
tag

Szép és elegáns. Én félten tőle, hogy túl sárgás lesz, de nem, egyszerűen lenyűgöző

Nem =)

(#256) BikeZ


BikeZ
tag

Sziasztok!
Jól illeszkedő üvegfóliát tud valaki ajánlani??

Válaszodat előre is köszönöm!

(#257) .LnB válasza BikeZ (#256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alapból jár hozzá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#258) BikeZ válasza .LnB (#257) üzenetére


BikeZ
tag

Ha járt volna, nem teszem fel a kérdést...
Már két tipust próbáltam, mind felvállik a széleken.

Válaszodat előre is köszönöm!

(#259) ctibor válasza BikeZ (#258) üzenetére


ctibor
senior tag

Érdekes, nekem is volt a leragasztott gyári dobozban, nem felragasztva, hanem külön. Most is az van rajta.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#260) Trionin


Trionin
tag

Nekem se járt hozzá, műanyag tok volt a dobozba

Nem =)

(#261) ctibor válasza Trionin (#260) üzenetére


ctibor
senior tag

Nekem mindkettő. De az átlátszó tokot nem használom, mert kemény anyag. Helyette vettem egy szintén átlátszó szilikon tokot.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#263) djdawed


djdawed
csendes tag

Sziasztok. S6-ról váltanék merülés miatt, 15ezret kéne ráfizetnem. Itt van valami megoldás a merülésre, S6 reggel 8tól délután 4ig nem bírja ki nekem 1óra képernyő idővel? Kinek mi a véleménye a telefonról? Válaszokat előre is köszönöm. :)

(#264) BikeZ válasza djdawed (#263) üzenetére


BikeZ
tag

Huawei Mate 8 telcsiről váltottam P9 Plusra..
A Mate 8 az egyik legjobb akkuidővel bíró telefon (4000ma) de a P9 Plus erre is rátesz, 2-2 és fél naponta töltöm..
Volt S6 EDGE telcsim is azoknak valóba siralmas a készenlétjük.. nem bírnak ki egy napot..
A P9 Plus ha gyűrik is simán kihozza az egy napot nem hagy cserben..
.

Bodrik:
A GPS pontossága nagyon jónak mondható, pillanatok alatt talál poziciót még szobán belül is...
A Mate 8 ami ez előtt volt arról már ez nem mondható el!

[ Szerkesztve ]

Válaszodat előre is köszönöm!

(#265) djdawed válasza BikeZ (#264) üzenetére


djdawed
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat. :)

(#267) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok. Ha minden jól megy, holnap én is P9 Plus tulaj leszek. :P
Egy Xperia Z2-őt vált le, remélem nem fogok benne csalódni! :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#268) Trionin


Trionin
tag

Üzemidöbe 7 óra 35 perces képernyőidőt csináltam és akkor volt 7%-on, szóval bőven bírja

Szintén Z2-ről váltottam, érezhetően más kategória már a P9+, bár az elején nagyon könnyű volt félreütni a sony után, meg kell szokni

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#269) Peti N95 válasza Peti N95 (#267) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Meg is van...
A Telekomnál vettem. Volt a dobozban műanyag tok is, meg fólia is. Viszont a sima micro usb-- C-port átalakító adaptert kicsit hiányoltam a dobozból...
Bár ez beszerezhető külön is, hogy ne kelljen mindenhova a saját kábelját vinni hogy tölteni tudja az ember...
Még ismerkedünk, de az érezhető, hogy más kategória mint a Z2 volt.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#270) Peti N95 válasza Peti N95 (#269) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ahoz hogy a gyári videólejátszón az avi filmeknek legyen hangja milyen kodeket kellene telepítenem? :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#271) BikeZ válasza Peti N95 (#270) üzenetére


BikeZ
tag

Ne akard az átalakítót, nem működik a gyors töltés.. a beépített videólejátszó nem támogatja az AC3 hangot... én VLC-t használok... ezek szerint neked sem volt a dobozban üvegfólia.... a gyári toktól ovva intenélek, karcolja a telefont és csúnya, szerezz be egy Nillkin Frosted Shieldet.. viszont a Telekomos romot lecseréltem, gyári függetlenre, készenlétben többet bír és a garancia is megmarad.
https://mobilarena.hu/tema/re_huawei_p9_9_pont_feketen-feheren/hsz_4213-4213.html

[ Szerkesztve ]

Válaszodat előre is köszönöm!

(#272) Peti N95 válasza BikeZ (#271) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Köszi a tippeket. Nekem Z2 nél nem jött be az a Nillkin tok, mindíg megrepedt a sarka, pedig vettem 3mat is belőle. Pedig nagyon jó volt a fogása meg jól is nézett ki nagyon.. Csak sajnos nem volt tartós :( Lehet nézek majd rá valami szilikonost.
A vlc mostmár játszik mindent, de csak a béta. Eddig a másikat használtam.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#273) .LnB válasza Peti N95 (#272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt, hogy az eredeti tok karcolja a telefont azt cáfolom. Azt használom mióta megvan. Nem karcolja. Mondjuk ezen a szál-csiszolt felületen egyébként se könnyű észrevenni, de nagyon alaposan átnéztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#274) BikeZ válasza Peti N95 (#272) üzenetére


BikeZ
tag

Nem tudom hol veszed a Nillkint ugyanis ha eredeti az egy évig garanciás! Ha reped kicserélik.. A gyári nekem kb 2x volt fent bizony karcolta, merev olcsó és csúnya is!

Válaszodat előre is köszönöm!

(#275) .LnB válasza BikeZ (#274) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol fedeztél te fel karcokat a gyári tokkal? A telefon melyik részén keressem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#276) BikeZ válasza .LnB (#275) üzenetére


BikeZ
tag

Az oldalán ott ahol a hangerő gombok vannak, de körbe is található rajta. Egyébként nem értem hogy egy ilyen drága telefonhoz miért adnak ilyen filléres tokot :(

Válaszodat előre is köszönöm!

(#277) .LnB válasza BikeZ (#276) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Esküszöm nem tudom, hogy te ott mit látsz. Körbe szál-csiszolt fém ott a telefon, semmi nem látható ott nálam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#278) Galahed válasza BikeZ (#276) üzenetére


Galahed
senior tag

Addig jó szolgálatot tett amig megérkezett a kinézett és kiválasztott bőr tokom...

(#279) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Hali,arra van valami megoldás,h a beállítások menü alatt a rikító fehér alapszínt meg változtassam sötétebbre? Amoled miatt sokkal jobb lenne fekete alapszín a fogyasztás miatt! :R

Más: Azért amit a dobozban adnak fóliát elég gáz! Pl méretben kisebb, mint a nettó kijelző méret! Szerintem nagyon el rontották a méretre szabását! Én rá sem teszem inkább, szal az ajándék fólia szinte semmit sem ér!

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#280) ctibor válasza PeteePeti (#279) üzenetére


ctibor
senior tag

MINDEGYIK fólia vagy védőüveg kisebb, mint a képernyő, a legömbölyített szélek miatt (un. 2,5D kijelző).

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#281) Trionin válasza ctibor (#280) üzenetére


Trionin
tag

Nem mindegyik, nekem olyan fólia van rajta ami 2.5D-s, és kiér a széléig. Szépen illeszkedik, esztétikusabb, mint a sima fólia, hogy a szélektől fél cm-re vége van..

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#282) ctibor válasza Trionin (#281) üzenetére


ctibor
senior tag

Akkor kérlek, írd meg, hogy honnan szerezhető be.

Nekem a dobozában gyárilag mellékelt van rajta, és nincs vele bajom, de természetesen én is szívesen tennék rá olyat, ami végig fedi a kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#283) Peti N95 válasza ctibor (#282) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Ebay! Kb 2000ft a 2,5D-s
[link]

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#284) Trionin


Trionin
tag

Konkrétan ezt szereztem be
[link]

Kb 2 hét alatt itt volt, Mo-ig tracking numberral, légipostával. Annyit hozzátennék, hogy figyelem a sima P9es forumot is, mivel ott nagyobb az élet, és sokan panaszkodnak, hogy feljön a széle, ha minimálisan elcsúszol a felrakásnál belevegősödik, mert akkor már nem illeszkedik a széle pontosan.. Hát nemtudom. Ennek csak a sík felülete tapad, így a széle nem levegős, viszont egy milimétert elcsúsztam igy nagyon minimális, nagyon apró buborékok vannak de teljesen jó és nem is zavaró, nem is látni. Mondjuk arany szinű a telefon, fekete elölappal lehet könnyebben szemet szúrna..

Esetleg ha igény van rá, tehetek fel képeket hogy mutat

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#285) ctibor válasza Peti N95 (#283) üzenetére


ctibor
senior tag

Köszönöm, de a link nekem hibaüzenetet dob.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#286) Peti N95 válasza ctibor (#285) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Nálam működikha rányomok... De keress rá ebayen.

[ Szerkesztve ]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#287) ctibor válasza Peti N95 (#286) üzenetére


ctibor
senior tag

Igen, egy másik gépen nekem is bejött a link.

Nézegettem már ilyeneket. És tényleg, alul-felül az anyagában színezve van a teló színének megfelelően?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#288) Peti N95 válasza ctibor (#287) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Amit linkeltem Nillkin szerintem nincs színezve.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#289) Trionin


Trionin
tag

Transparent színbe kell rendelni az áttetsző, nem színezett

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#290) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok,sima P9 ez lehet lesz lehetőségem plusra cserélni,szerintetek mi az a maximum összeg amit érhet a csere az enyém 3 hónapos ,az vadi új lesz .
Mind 2... 3+3+3 gar. Köszi

(Nekem az összes + extra ideális)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#291) Helltak


Helltak
őstag

Tegnap én is beléptem klubba, egy gyönyörű fekete/szürke példánnyal.
Eddig minden remek :)

gti16v:
Szerintem max 40e Ft lehet a piaci különbség. Persze ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#292) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Üdv,
Váltott it valaki p9 ről? Érdemes? Pozitívum /negatívum? :R

(#293) Helltak válasza ateszapa748 (#292) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem nem közvetlenül előtte volt sima P9-em, de jobbnak tartom a Pluszt. Ha a mérete nem zavar, akkor megéri. Kijelző pazar, üzemidő is remek, +1gb Ram, távirányító funkció. Mondjuk attól is függ, mekkora felárat kell fizetned érte.

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#294) Trionin


Trionin
tag

+Nyomásérzékelös kijelzö ami a legnagyobb fjúcsör a sima P9hez képest, 64gb belsö és az elölapi kamera lézeres autofokuszos

Nem =)

(#295) ateszapa748 válasza Helltak (#293) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Most nagyon jól jönnék ki, mert kb 10eft különbséggel tudnék valtani :)

(#296) Helltak válasza ateszapa748 (#295) üzenetére


Helltak
őstag

Akkor simán megéri!

Vivo X100 Pro

(#297) dave182


dave182
senior tag

Hello, Nexus 6P-ről tervezek váltást, valakinek van ez irányú tapasztalata?

(#298) Helltak válasza dave182 (#297) üzenetére


Helltak
őstag

Volt N6p-m (is). Kamerában verhetetlen, az tény.
Nekem annyira már nem jön be a stock droid, ezért is váltam meg tőle. Mérete sokkal kellemesebb ennek. Üzemidőben is jobb eddig nekem.

Vivo X100 Pro

(#299) dave182 válasza Helltak (#298) üzenetére


dave182
senior tag

Főleg a kamera érintene fájdalmasan... Sokkal gyengébb, vagy annyira nem vészes a helyzet?

(#300) Helltak válasza dave182 (#299) üzenetére


Helltak
őstag

Nem sokkal gyengébb fotóban, nappal nagyon jó. A videó nem az erőssége, 4k támogatás nincsen.

Vivo X100 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.