Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) gusthy válasza gretzky77 (#900) üzenetére


gusthy
veterán

Kikapcsolod a proxyt, és reboot.

(#902) n2066


n2066
tag

Nálam is ott virított a piros jel a frissítésnél, de amint a proxy-t nincs-re állítottam megszakadt a letöltés. nálam sem tudta a telepítőt a rendszer érvényesíteni. Azt olvastam xda-n, hogy a dload-mappás módszer állítólag működik, de nem mertem kipróbálni még.
lehet érdemes lesz kivárni a hivatalos OTA-t.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#903) gretzky77 válasza gusthy (#901) üzenetére


gretzky77
veterán

Az megvolt már és nem tűnt el illetve a wifinél hiába kapcsoltam ki a proxyt folyamatosan újraindította a letöltést. Úgy sikerült,hogy rányomtam a 3 pöttyön belül a teljes csomag letöltésre és akkor végre eltűnt és kiírta nincs frissítés! Na mindegy valami beragadt gondolom,de már jó!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#904) gusthy válasza gretzky77 (#903) üzenetére


gusthy
veterán

Ezek a Húsvét nagy misztériumai :)

(#905) Leppard


Leppard
újonc

Sziasztok! Lehet offolok, vagy mit tudom én, de hova írjak ha nem ide :O
Olyan újkeletű problémám akadt a p9 plussommal (eddig semmi gond nem volt vele kb 1,5 hónapos), hogy az "okay emy" esetemben ( ok ruby) parancsszó után az istennek se akar reagálni se a "where are you" se a "call XY" parancsra...nem tudom mióta állhat ez fenn, de nekem a telekomos android 7 frissités után tünt fel.. olvastam, itt a hálón, hogy másnak is akadtak ilyen problémái, de megoldást nem tud rá.. nektek minden rendben? Elvagok keseredve, kérlek segítsetek:/

(#906) gusthy válasza Leppard (#905) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem amikor ezzel próbálkoztam, az segített, hogy a Google hangbeállításoknál az angol legyen bekapcsolva csak, ha jól emlékszem.

(#907) Leppard válasza gusthy (#906) üzenetére


Leppard
újonc

Nem működik sajnos semmi.. még a rendszervisszaállítást is megpróbáltam..De mi lehet a probléma? egész idáig engedelmeskedett. Nem létfeltétel ugyan ez a funkció, de elég bosszantó, hogy ilyen kevés idő alatt bekrepál.. csak a frissitést tudom okolni, de akkor gratula a tervezőknek :/

(#908) n2066


n2066
tag

Sziasztok! Megpróbálkoztam ma reggel azzal a misztikus b370-es frissítéssel, sikerült a dload mappás módszerrel. Az android kernel dátuma 2017-03-21, és a biztonsági szint dátuma 2017-03-01-lett, viszont a főverzió. vie-L09c432b360 maradt, ami nem igazán zavar. Én a nagy majdnem 3 gigás csomagot töltöttem le PC-re és onnan másoltam be/csomagoltam ki a SD kártya dload mappájába. 5 perc alatt kész is volt az egész procedúra. Hát ennyi infóval tudok egyenlőre csak szolgálni. lehet lesz a közeljövőben újabb és újabb egyéb kisebb frissítés a Huaweitől... nem tudom, de úgy legyen. Áldott Húsvétot mindenkinek!

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#909) gretzky77 válasza n2066 (#908) üzenetére


gretzky77
veterán

Az orosz oldalról töltötted le,mert ott nincs ilyen nagy! FF-ben van de azt,hogy tudom Pc-re letölteni? Ha maradt B360 akkor sztem az sem teljesen kerek!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#910) n2066 válasza gretzky77 (#909) üzenetére


n2066
tag

Igen az orosz oldalról. van ott kisebb 213 MB-os b370-es fájl is, azzal nem kisérleteztem, mert azt írták az XDA-n, ez működik ( a nagy fálj), de minden jól működik továbbra is. Lehet hivatalosan nem adta ki a huawei, vagy ezután lesz OTA belőle, mait mindenki megkap.... nem tudom.
AZ FF módszerrel nem validálja a rendszer és törli automatikusan a letöltést. próbáltam már.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#911) gusthy válasza n2066 (#908) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem a 363-ban is márc 1 a security update.

(#912) gretzky77 válasza n2066 (#910) üzenetére


gretzky77
veterán

Letöltöttem újra az orosz oldalról, 2,73gb kicsomagolva,de nekem nem megy fel! Elindul egyből 5% majd software updated failed! Nem tudom mi lehet a gondja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#913) gusthy válasza gretzky77 (#912) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is ez van. Próbáltam unlockolt bootloaderrel is, úgy se.

(#914) gretzky77 válasza gusthy (#913) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem értem mi lehet a gond,hogy valakinek felmegy ugyanaz valakinek meg nem!? Na mindegy

Nem tudom lehet e köze hozzá,hogy telekomos Romról álltam át C432-re!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#915) ctibor


ctibor
senior tag

A C636-ra is megjelent a B370-es ROM. Sikerült is a Firmware Finder proxy módszerével feltenni.

Remélem, ennek kicsit jobb lesz az akku fogyasztása, mert a B362 ebben nem jeleskedett...

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#916) gusthy válasza ctibor (#915) üzenetére


gusthy
veterán

Hát reméljük, hogy szép apránként minden régióra kijön.
A 636 ugye ázsiai dual sim, az nem jó L09-re :(

(#917) ctibor válasza gusthy (#916) üzenetére


ctibor
senior tag

Nem, az valóban nem jó....

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#918) Gelner


Gelner
tag

Sziasztok, új tulaj, boldogság... De a led értesítéssek színei sajnos a note 3nál megszokott volt, itt meg majd minden zöld :( próbáltam appokat de nem ment :( tud valaki megoldást?

(QuickPic és a SwiftKey sűrűn leáll, míg az utóbbi gépelés közben rögtön újra is indul addig az előbbi nem.)

Köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#919) gusthy


gusthy
veterán

Nem adom fel könnyen :)
Csináltam egy full debrandinget, kíváncsi vagyok, így mi sül ki belőle. Most C432B160-on vagyok, meglássuk délután a folytatást :)

(#920) gusthy válasza Gelner (#918) üzenetére


gusthy
veterán

Hát a SwiftKey-t használom én is, sose állt le. Valami turpisság van. Milyen telefon- és szoftver verzió?

(#921) gusthy válasza n2066 (#910) üzenetére


gusthy
veterán

Azt nem írtad le, hogy milyen verzióról sikerült feltolni a 370-et?

(#922) Gelner válasza gusthy (#920) üzenetére


Gelner
tag

L09 / 360

(#923) gusthy válasza Gelner (#922) üzenetére


gusthy
veterán

Nohát érdekes.
Illetve végülis nem.
Csináltam full rebrandet, felhúztam 360-ig normál OTA-val, és felment (bár tény, hogy nekem is továbbra is 360-at ír ki).

(#924) Gelner válasza gusthy (#923) üzenetére


Gelner
tag

Szerintem itt keveredés van

(#925) gusthy válasza Gelner (#924) üzenetére


gusthy
veterán

Ja igen, tényleg. Na szóval nem tudom, mitől szaggat akkor neked a Swift, esetleg frissítsd.

[ Szerkesztve ]

(#926) gretzky77 válasza gusthy (#923) üzenetére


gretzky77
veterán

De ha továbbra is 360-at ír akkor honnan tudjátok,hogy felment? Csak a biztonsági frissítés dátumából?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#927) gusthy válasza gretzky77 (#926) üzenetére


gusthy
veterán

+ a kernel dátuma

(#928) Gelner válasza gusthy (#925) üzenetére


Gelner
tag

Sajnos minden a legfrissebb

(#929) gusthy válasza Gelner (#928) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor ott valami disznóság van. Esetleg egy factory reset?

(#930) n2066


n2066
tag

Több oldalon van fent állítólag hivatalos b370-es, énnekem egyik sem ment fel. Visszaálltam marhmallowra a rollback package-el, és után b170 majd b180, majd nougat b360. nem kísérletezek tovább, előbb utóbb jön úgyis hivatalos OTA vagy újabb frissítés. jobb ha "tiszta" marad a rendszer.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#931) gusthy válasza n2066 (#930) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is pont ezen az úton ment fel, mármint a 360-ra simán felugrott ez a 370 (ami 360-nak látszik), kivéve, hogy nekem előtte volt egy debranding, azért az izgi volt :)

[ Szerkesztve ]

(#932) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Sajna egyéb elfoglaltságom miatt nem tudom rendesen ellátni a topikgazdai feladatomat, ezért olyan mint ha nem is lenne topikgazda .
Ha valaki gyűjt anyagokat és esetleg egy Word dokumentumban megszerkeszti, szívesen berakom az összefoglalóba.
Ha bármi kérdés van, azért természetesen itt vagyok.
Jó látni, hogy profik vagytok már! :R :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#933) gusthy válasza Cunaja (#932) üzenetére


gusthy
veterán

Békés topic ez, nincs velünk sok dolog :)

(#934) Gelner válasza gusthy (#929) üzenetére


Gelner
tag

Úgy érted gyári vissza állítás?

(#935) Gelner válasza gusthy (#929) üzenetére


Gelner
tag

Esetleg a ledre nincs ötleted?

(#936) gusthy válasza Gelner (#934) üzenetére


gusthy
veterán

Úgy. A led-renincs nincs tippem, örülök, hogy van led, de nekem eddig eléggé mindegy volt, hogy milyen :) amúgy nem minden villog egyforma színnel.

(#937) Gelner válasza gusthy (#936) üzenetére


Gelner
tag

Igen tudom sajna azért köszönöm

(#938) gusthy


gusthy
veterán

Nakéremszépen.
Kicsit megszaglásztam ezt a C370 dolgot.
Letöltöttem az április tizenvalahanyadikán kiadott, és az istennek se települő verziót, és huawei extraktorral belenéztem. A helyzet az, hogy abban is márc. 21-i fájlok vannak.
Szóval kár sz.vni vele, tök ugyanaz, mint az eleve márc. 21-i fájl.

(#939) n2066


n2066
tag

Van esetleg ötlet, hogy lehet tutira jól telepíteni? több leírást is találtam, de nem túl egyértelműek... és azok sem működnek.

[ Szerkesztve ]

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#940) gusthy válasza n2066 (#939) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem az a szekvencia működött, hogy
kiindulási pont:
C150-es telefon
Előjáték:
- Rebrand 432-re
- B161 felrak
- B170-re frissít OTA
- B180-ra frissít
- B360-ra frissít OTA

Telepítés:
- és onnan az orosz oldalon kikeresett B370-re frissít dload háromgombos módszerrel.

Szerintem ha eleve C432-es telefonod van, akkor a B360-ról simán felmegy háromgombossal.

Erről beszélünk:[link]

[ Szerkesztve ]

(#941) Skimaster válasza gusthy (#940) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én most az "erről beszélünk" linről töltök le valamit a gépre.
C432B360-as vagyok most.Mit kell tennem,hogy updateljek?
Egyszerűen,érthetően légyszi, mert amatőr vagyok... :F

(#942) gusthy válasza Skimaster (#941) üzenetére


gusthy
veterán

Az egy zip file.
Ha kibontod, van benne egy UPDATE.APP nevű fájl.
Csinálsz a telefonon a belső tárhely tövében egy dload nevű könyvtárat.
Az UPDATE.APP-ot felmásolod a telefonon a dload könyvtárba.
Kilapcsolod a telefont.
Bekapcsolod, de úgy, hogy egyidejűleg nyomod a hangerő le és fel gombokat is.
Amikor megjelenik a Huawei felirat, elengeded a gombokat.
Es vársz :)
Ennyi.

Ha véletlenül nem lenne hajlandó onnan telepíteni, akkor egy SD kártyán eljatszod ugyanezt, tehát azon csinálni egy dload könyvtárat stb., majd berakni a telefonba, a többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#943) Skimaster válasza gusthy (#942) üzenetére


Skimaster
senior tag

Köszi,ez érthető.Te is ilyen rendszerre tetted fel,mint az enyém?

(#944) Skimaster válasza gusthy (#942) üzenetére


Skimaster
senior tag

Megcsinálta,update,tok gyors volt,de minden ugyan az,mint volt....C432B360. Mit változtatott az 1.3GB?

(#945) gusthy válasza Skimaster (#944) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban, nem írja át a verziószámot. De ettől még felmegy. Leginkább a fogyasztás problémákon javít. És tényleg :)

A biztonsági frissítés dátumán és a kernel dátumán látod, hogy felment.

[ Szerkesztve ]

(#946) gretzky77 válasza gusthy (#945) üzenetére


gretzky77
veterán

Na ez amit belinkeltél utoljára ez felment elsőre gond nélkül! A verziószám maradt nekem is de a kernel meg a biztonsági szint márciusi! Nem tudom az újabbak miért nem mennek fel! A fogyasztással eddig sem volt különösebb gondom! Nem kapcsolgatok soha semmit,mindig megy a wifi vagy mobilnet ,GPS meg ami kell! A telefon van értem nem én ő érte! Meglátjuk mindenesetre érdekes,hogy az áprilisi frissítések nem mennek fel!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#947) n2066


n2066
tag

Énnekem sem ment fel az április frissítés. Több oldalról letöltött update app-al próbálkoztam, de nem ment. Megvárom a következő hivatalos OTA-t. Ez a b370 egy béta csak azt olvastam róla.

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#948) gusthy válasza n2066 (#947) üzenetére


gusthy
veterán

Lehet :) nekem fenn van és sallala

(#949) n2066 válasza gusthy (#948) üzenetére


n2066
tag

Hogyan sikerült feltenni? Milyen update fájllal?

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#950) gusthy válasza n2066 (#947) üzenetére


gusthy
veterán

Az áprilisi nem is fog, ezt írtam le korábban. A március 21-i megy fel, amit belinkeltem. Az áprilisiban is a március 21-i van, megnéztem kicsomagolva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.