Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Gara68 válasza Rasnac (#997) üzenetére


Gara68
tag

Ezek még nem az akksi javító frissítések, 'csak' a biztonsági javítások a changelog szerint

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#1002) Rasnac válasza Gara68 (#1001) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Az nagy hiba nagyon nagy.... Lehetne már valamit tenni az aksival!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1003) gretzky77 válasza Rasnac (#1002) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom nekem semmi bajom az akksival,nem kiemelkedő de nem is tragédia!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1004) Skimaster


Skimaster
senior tag

Nekem a múlt éjjel repülőgépesbe 100-ról 78%-ra merült....gáz!Nem futott semmi alkalmazás.

(#1005) gretzky77 válasza Skimaster (#1004) üzenetére


gretzky77
veterán

Lekopogom nekem ilyet még sose csinált, 4-5%ot szokott éjjel

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1006) gusthy


gusthy
veterán

Viszont az Xda-n azt írta valaki, hogy 432-es változatra neki hivatalosan is megjött a 370-es ROM, úgyhogy már nem béta ezek szerint.

(#1007) Rasnac válasza gusthy (#1006) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Engem az bosszant hogy van a médiaszerver processing és az eszik majd 33%ot

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1008) gusthy válasza Rasnac (#1007) üzenetére


gusthy
veterán

Tök érdekes fícsört találtam, nem tudom, hogy a MM-ban is megvan-e, de a Nougat-ban igen. Ha rámegyünk az akkumulátor használatra és rábökünk a fogyasztási diagramra, akkor egy húzogatható csík jelenik meg, és meg lehet nézni, hogy az adott időpillanatban melyik három alkalmazás ette legjobban az aksit.

(#1009) Gelner


Gelner
tag

Hülyét kapok, elkezdte nekem is csinálni ezt a halvany felnyitaskor és csak pár mp után állítja be a kijelzőt.... Nem lett semmi elallitva miért van?

(#1010) .LnB válasza Gelner (#1009) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a nougat hozománya. Mert eddig nagyon felvillant és úgy halványult normális szintre. Most meg pont fordítva. Egy nagy hülyeség, gondolom energiatakarékos okokból csinálták. De teljesen feleslegesen..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1011) Skimaster


Skimaster
senior tag

Megpróbáltam FF-el feltenni a 370-t,de 50% körül mindig eldob.Ötlet urak?

(#1012) .LnB válasza Skimaster (#1011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ötlet: nepróbáld. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1013) gusthy válasza Skimaster (#1011) üzenetére


gusthy
veterán

Ha 432-es telefonod van, akkor a helyes eljárásrend az, hogy FF-rel letöltöd mind a két fájlt, majd egyesével kiszeded belőlük az UPDATE.APP-ot, és háromgombos módszerrel feltolod.

(#1014) gretzky77 válasza Rasnac (#1007) üzenetére


gretzky77
veterán

Ránéztem erre a médiaszerver dologra,nem tudom nálad mi lehet mert nekem 0.19%! Az a 33 valami nagyon brutál

skimaster: azzal valami gond volt,van. Nekem sem ment fel illetve gusthy kollégának sem ,mi egy korábbi (márciusi) 370-et tettünk fel az gond nélkül felmegy!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1015) Skimaster válasza gusthy (#1013) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ezt kicsit részletezd légyszi....hova töltöm le?zip vagy mit töltök,mert az ff-ben ha rámegyek hogy letöltés,akkor feldob pár dolgot.

(#1016) gusthy válasza Skimaster (#1015) üzenetére


gusthy
veterán

Ha rámész a letöltésre, akkor két fájlt dob fel, mind a kettőt kijelölöd, és azokat leszedi a /HWFF mappába.
Ezek itt tök jó helyen vannak, először kicsomagolod az update.zip-ből a benne levő UPDATE.APP file-t, és belerakod a /dload mappába, kikapcsolod a telefont, bekapcsolod úgy, hogy mindhárom gomb be legyen nyomva (hangerő le,fel,kibekapcsológomb).
Ha ez megvolt, akkor hagyod, hogy bebootoljon, és a HWFF mappában a másik fájlból is kicsomagolod az UPDATE.APP fájlt (hw/eu/update_data_full_hw_eu.zip), és ugyanúgy jársz el, mint az előzővel.
És kész is van.

Fontos, hogy a FF-ben megtalált több 370-es közül neked a 2017.03.21-i változat kell, a többi bugos.
(2017.03.21, 2,392GB, FullOTA-MF-PV)

(#1017) Peti N95


Peti N95
aktív tag

Sziasztok.
VIE-L09C150B361 van fent, és katasztrófa az üzemidőm vele... Egyre rosszabb!! Tegnap 1ó 12 perc volt a kijelző idő, a telefon tétlen többet fogyasztott mint a kijelző... Mit tegyek? Alig bír ki egy átlag munkanapot... :W

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#1018) gusthy válasza Peti N95 (#1017) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, hogy a legújabb, 367-es nem jobb-e, esetleg egy próbát megér.

(#1019) Gara68 válasza gusthy (#1018) üzenetére


Gara68
tag

csak érdekes amit küld a Download-ra fájlokat... Így abban sem vagyok biztos, hogy az update.zip is pl VIE verziós... :Y

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#1020) gusthy válasza Gara68 (#1019) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban különös. A VTR a P10.

(#1021) gusthy válasza Gara68 (#1019) üzenetére


gusthy
veterán

És a 366?
Amúgy a 370-esem kemény hét és fél óra kijelzőt produkált, igaz, úgy, hogy valamit rajta felejtettem és egész éjjel ment a kijelző :) most 73%-on van, másfél óra kijelzőidővel.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Gara68 válasza gusthy (#1021) üzenetére


Gara68
tag

Egyik se ment fel. Lejjebb volt egy másik B367 is. Annál már helyesen volt írva a verzió. Se OTA-ra küldve, se három gombos megoldással nem ment egyik sem.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#1023) gusthy válasza Gara68 (#1022) üzenetére


gusthy
veterán

Háromgombos módon próbáltad?

(#1024) Gara68 válasza gusthy (#1023) üzenetére


Gara68
tag

Persze, de írtam is. :)

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#1025) gusthy válasza Gara68 (#1024) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, tényleg, bocsi.
Hát fura. Akkor passz.

(#1026) Gelner


Gelner
tag

sziasztok

a telefont újra indítottam, és nem fogadta el a telefonzár kódot, most egy órára letiltott, mi ez a bug? hogy lehet ezen most túl lendülni mert sehogy nem tudok belépni.

[ Szerkesztve ]

(#1027) gusthy válasza Gelner (#1026) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ezen csak factory resettel :(

(#1028) Gelner válasza gusthy (#1027) üzenetére


Gelner
tag

de ez mi, hogy jó a kód, mert hát használom, mégse fogadja el

(#1029) Gelner válasza Gelner (#1028) üzenetére


Gelner
tag

huawei accounttal fiókommal nem lehet feloldani? a samsungot fel lehetett

(#1030) gusthy válasza Gelner (#1029) üzenetére


gusthy
veterán

Azt sose próbáltam, egyébként még nem láttam ilyen problémát :(

Ez nem segít?
http://visihow.com/Mu_hauwei_phone_is_lock_pattern

(#1031) gusthy


gusthy
veterán

A másik megoldás sajna csak a jövőre nézve megoldás: van egy olyan Android funkció, hogy Smart lock, akkor ha adott helyen vagy, pl otthon érzékeli a wifit, akkor nem zárja le a telefont, illetve magától felold.
Valamint van még az, hogy két mechanizmust használsz (ujjlenyomatolvasó + PIN).
A Samsungnál ez egy speciális Samsung feature.

[ Szerkesztve ]

(#1032) Gelner válasza gusthy (#1031) üzenetére


Gelner
tag

Ujjlenyomat olvasót használok, de újra indítás alatt mindig kéri a kódot ami a másodlagos. De megoldodott

Kedves Lóránd! Ebben az esetben kérjük eszközölj egy Hard Resetet amihez a következő lépéseket kell végrehajtanod:
1. A kikapcsolt készülékén nyomd meg egyszerre a bekapcsoló és hangerő ( hangosító ) gombot. Tartsd 5-6 másodpercig nyomva a két gombot, amíg nem jelenik meg a Logo.
2. Válaszd ki a Wipe cache partition, aztán a Wipe data/factory reset (hangerő gombokkal tudsz átmenni a megfelelő menüpontra és bekapcsoló gombbal kiválasztani)
3. Válaszd ki (yes)
4. Válaszd ki a (reboot system now)
5. A készülék ezt követően újraindul.
Ezek után kérjük módosítsd számodra megfelelően a képernyő lezárását illető beállításokat. Ha további kérdéseid lennének, keress minket bátran, vagy látogass el honlapunkra: http://consumer.huawei.com/hu/support/faqs/index.htm ahol további információkat találsz. További szép napot!

(#1033) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy a lezárt képernyőm, tehát mielőtt feloldanám, megjelenjenek az értesítések, pl. gmail vagy messenger előnézet stb... ? Egyedül a nem fogadott hívás jelenik meg így.

Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#1034) Trionin válasza perzeus (#1033) üzenetére


Trionin
tag

Beállitások - Értesitési és állapotsáv - értesítések bekapcsolják a képernyöt

Vagy ha nem erre gondolsz akkor

Beállítások - Alkalmazások - (az adott alkalmazás amit szeretnél) - Értesitések - Megjelenés a zárképernyön

[ Szerkesztve ]

Nem =)

(#1035) perzeus válasza Trionin (#1034) üzenetére


perzeus
tag

Sajnos egyik sem jött be. Lehet, hogy ez témafüggő? Az. Kipróbáltam....

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#1036) Gelner válasza perzeus (#1035) üzenetére


Gelner
tag

Ha már itt tartunk a note 7-be volt olyan beállítás, hogy hány soros legyen az előnézet, itt csak 2, ezen tudunk változtatni?

(#1037) gusthy válasza Gelner (#1036) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem nem.

(#1038) Gelner válasza gusthy (#1037) üzenetére


Gelner
tag

Oo köszi

(#1039) dzoli19


dzoli19
újonc

Sziasztok. Valakinek lenne esetleg TWRP mentese? Szuvesen fogadnam ha linkelne nekem :) Koszonom

(#1040) Gelner


Gelner
tag

Üdv automatikusan frissultem 360-370 van valami új vagy csak foltozás... Köszönöm

(#1041) Gara68 válasza Gelner (#1040) üzenetére


Gara68
tag

370? Akkor az már az akku idő javításos csomag. Független szoftvered van?

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#1042) Gelner válasza Gara68 (#1041) üzenetére


Gelner
tag

Igen és hja a napló az üzemidő, stabilitás és névjegy eltűnését írja.

(#1043) Wictor


Wictor
senior tag

Sziasztok. Nem nagyon olvastam vissza, csak a keresőben néztem rá, hogy mi a tényállás a Nougattal kapcsolatban. Független VIE-L09 modellem van, gyári frissítésben nem jelent meg a 7-es (VIE-L09C432B170 a jelenlegi). Nem mindegyikre érkezett egyszerre az új Android verzió, vagy nem is fog? Nem szeretnék belenyúlni a lelkébe, de hiányzik az ABC-s menü (nem Launcherrel).

[ Szerkesztve ]

(#1044) gusthy válasza Wictor (#1043) üzenetére


gusthy
veterán

370-nél tart, de a 170 még Marshmallow-nak is elég régi. Próbáld meg a frissítéseket megkerestetni vele, ha nem megy, akkor meg Hisuite-tel frissíteni.

(#1045) Wictor válasza gusthy (#1044) üzenetére


Wictor
senior tag

Megkerestettem, de semmi. :( HiSuite-ot kipróbálom, köszi az ötletet!

(#1046) Wictor válasza gusthy (#1044) üzenetére


Wictor
senior tag

HiSuite is ugyanazt írja... 6-os a legfrissebb verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1047) n2066 válasza Wictor (#1043) üzenetére


n2066
tag

Szerintem dload módszerrel tedd fel a b180-at, majd akkor a normál update fogjelezni a nougatra...

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#1048) gusthy válasza n2066 (#1047) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, tényleg, ebben igazad lehet, anno nekem se lépett magától tovább a 160-ról.

(#1049) Gelner


Gelner
tag

Sziasztok, hát nem estem hasra a 370 optimalizált akuidejétől az android 6 jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#1050) Gelner


Gelner
tag

Sziasztok eladó pár vékony tok, mert közbe beleszerettem egy nilkinbe :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.