Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25051) Pr3ciSioN válasza honda130 (#25050) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Mentés nem muszáj én speciel mindig csak azt mentettem le ami tetszett de mondjuk valami hibázott benne ( pl youtube nem működött HQ-ban és egyéb ilyen apróságok ) mert olyankor mindig kerestem másikat de ha csak kipróbáltam feltenni akkor nem csináltam mentést

Én úgy csináltam mindig hogy : 1 beléptem recovery 1.5 mentés a jelenlegi romról ( de ez opcionális ) 2 format I wipe azon belül pedig format all except sd card 3 install zip from sd card 4 choose zip from sd card 5 ( ha van hozzá Gapps ( google alkalmazások ha kell valamelyik romhoz akkor azt feltüntetik ) akkor ugyanúgy ahogy 3 és 4 lépésben van) 6 reboot 7 örülök :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25052) honda130 válasza Pr3ciSioN (#25051) üzenetére


honda130
tag

Természetesen én is csak akkor csinálok mentést, ha kell a meglévő rom valamiért. Ez logikus. :K
De ez a " format all except sd card" ez nem törli le az SD kártyám? Ugyebár oda készítettem előtte a romot, amit fel szeretnék tenni.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25053) Regu


Regu
csendes tag

Valaki írja már le, hogy akkor pontosan mit és hogy csináljak, hogy legyen egy cwm vagy twrp menüm.
Nagyon nehéz összevadászni a commentekből, és nem szeretném téglázni a telefont.
Romot leszedtem, addig megvagyok :)
Htc oldalon mit kell csinálni?
És ha ott végeztem, akkor hogy megyek tovább?

S.o.s. lenne, mert még ma vissza kell adnom a telefont a gazdájának.

Köszönöm, aki segít!

(#25054) Pr3ciSioN válasza honda130 (#25052) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Nem törli hanem azon kívül az összes partíciót kivéve az SD kártyát :)

Regu Sajnos most nekem sincs időm össze szedni de ha vissza olvasod honda130-nak már leírtam képekkel együtt hogy hogy van a HTCDEV-es nyitás utána pedig a recovery telepítés :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25055) Regu


Regu
csendes tag

Sikerült minden, viszont a Wifi-t továbbra se tudom bekapcsolni....
Minden más működik.
Valakinek ötlete?
Garanciális a telefon, de nem éri meg vissza küldeni.
Én már feladtam.

(#25056) Pr3ciSioN válasza Regu (#25055) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

radio frissítése? :F

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25057) smashup01


smashup01
csendes tag

Haliho. Puskázni szeretnék a telefonról, valaki tudna abban segíteni, hogy van e esetleg olyan beállítás vagy valamilyen program amivel meglehetne azt csinálni, hogy ha hozzáérek a képernyőhöz bekapcsol és világit ha meg elveszem az ujjam róla egyből elsötétedik. Ha ezt a módszert meglehetne oldani valahogy akkor nem kéne állandóan a telefon tetején a bekapcsoló gombot megnyomnom plusz a karikát utána feloldani.

+Mielőtt kikapcsolódik a képernyő egy pillanatra nem világít olyan erősen mint ahogy szokott majd egyből kikapcsol. Ha program nincs az előbb leírtakra akkor azt esetleg meglehet e csinálni valamilyen beállítással hogy az a pillanatos sötétebb képernyő tovább megmaradjon? a kijelző beállításánál szinte teljesen le van véve már a fényerő, mást beállítást nem találtam sajna a telon.

(#25058) htc07 válasza smashup01 (#25057) üzenetére


htc07
addikt

olyat tudsz esetleg, hogy kikapcsolod a lezárási képernyőt, és ha megnyomod a zár gombot, egyből felhozza azt, ami legutóbb nyitva volt. Egyébként ez kernel-szintű dolog, tehát ilyen programot nem hiszem, hogy találni fogsz.

Talán még valami sweep2wake-szerűségnek hasznát vehetnéd.

És természetesen mindannyian elítéljük a tisztességtelenséget ;]

[ Szerkesztve ]

(#25059) Regu válasza Pr3ciSioN (#25056) üzenetére


Regu
csendes tag

Este még annyit tudtam vele csinálni, hogy bekapcsoltam a wifit, és mivel nem tudta bekapcsolni, nyomtam egy restart-ot.
Utána volt wifi.Viszont következő restartnál, már nem volt.
Wifinél egy idő után, azt írja, hogy hiba.
Viper romot raktam fel.
Előtte felraktam az ICS-t.
Nem tudom mi lehet a gond.
A radiot, hogy lehet csak frissíteni/újra rakni?
Be szokott szarni ezekben a wifi adapter?
Kösz a válaszokat.
Holnap küzdök még vele, most vissza adtam a sógornőmnek.

(#25060) randras_83 válasza smashup01 (#25057) üzenetére


randras_83
addikt

https://www.flickr.com/randras83/

(#25061) Pr3ciSioN válasza Regu (#25059) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Hirtelen ezt találtam de nekem már nincs meg a telóm de hátha tudok segíteni http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1202867

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25062) honda130 válasza Pr3ciSioN (#25056) üzenetére


honda130
tag

Lehet rádiót külön frissíteni?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25063) honda130


honda130
tag

Sziasztok! épp pár romot töltök le magamnak. A Viper jön le leg lassabban, de ez is a legnagyobb kiterjedésű zip fájl. Közben nézegetem a honlapot és ezt látom: Full Wipe kötelező!

Ez akkor most mit jelent? Mégis csak kell az a full wipe, amit a napokban kérdeztem, vagy csak egyszerűen meg kell csinálni 4ext-el?

Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25064) Pr3ciSioN válasza honda130 (#25063) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

igen lehet külön frissíteni és a full wipe itt arra vonatkozik hogy a 4ext-ben csinálod meg amit tegnap beszéltünk :) amire Te gondoltál az a Superwipe de azt külön írják ha az kell de ha csak annyi van hogy full wipe akkor az az amit a 4ext-ben csinálsz :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25065) mpierre válasza honda130 (#25063) üzenetére


mpierre
veterán

Ne aggódj, ahogy 4ext-ben kiválasztod a instal from tip file-t, rögtön azzal kezd, ha esetleg elfelejtenéd 4ext-ben. Utána meg ki tudod választani, hogy mi menjen fel a rommal.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25066) honda130 válasza Pr3ciSioN (#25064) üzenetére


honda130
tag

Ja tényleg! Az Super wipe volt. Már értem. Köszi! :R

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25067) honda130 válasza mpierre (#25065) üzenetére


honda130
tag

Szuper! Kíváncsi vagyok erre a Viper-re.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25068) smashup01 válasza htc07 (#25058) üzenetére


smashup01
csendes tag

Megtaláltam a lezárási képernyőt. Viszont ott nem látok olyan opciót hogy kikapcsolás, csak választani lehet(friend stream,időjárás,részvények,óra között :\ :). Jó helyen keresgélek: beállítások ->testreszabás->kijelző->zárolási képernyő stílus
ez a sweep2wake a gyári romon is megy? nem kell főzött rom hozzá?

(#25069) nimfas válasza smashup01 (#25068) üzenetére


nimfas
addikt

Kernel fuggo, gyari rommal nem hiszem hogy menne.

(#25070) mpierre válasza smashup01 (#25068) üzenetére


mpierre
veterán

A ViperS romok default kernele pl tudja, a gyári (htc) nem.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25071) htc07 válasza smashup01 (#25068) üzenetére


htc07
addikt

akkor lehet hogy később került bele, ki emlékszik már rá :DDD vipers-ben van ilyen opció

(#25072) Regu


Regu
csendes tag

Sziasztok.
Ezt a radio frissítést nem értem, de azt hiszem ma felrakom valamelyik legelső gyári romot.
2.3.4 volt rajt eredetileg, azzal jött házhoz.
Melyiket rakjam fel szerintetek?
Ez a gyári rom is felül írja a radio részt?

Kezd már kicsit idegesíteni ez a köcsög telefon :)
Vigyem esetleg szervizbe?
Vagy ott se nagyon tudnak vele mit kezdeni?

(#25073) Regu


Regu
csendes tag

Srácok!!!
Nem lehet, hogy ez volt itt a gond???

PYRAMID is for Normal Sensation
PYRAMID LE is for Sensation XE <<<------ez van nálam!!!!!
PYRAMID TMOUS is for Sensation 4G

Sima PYRAMID rom volt felrakva!
Nem az LE verzió.Viszont 2x raktam eddig, és mindig felment.

Na most szedek egy újat, hátha!
RUU-Pyramid-LE-hTC-Europe-1.73.401.4-Radio-10.58.9035.00U-10.15.9035.02-2-release-220036-signed.exe

(#25074) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!
Nem működik az ADB kapcsolat a telómmal, régebben már működött és nem tudom mit rontottam most el, kérlek segítsetek. A következőt csináltam:
Feltelepítettem a HTC Sync Managert a driver miatt.
Letöltöttem az android SDK managert, feltettem a google usb drivert,
A telót bootloader módba raktam és bekapcsoltam a fejlesztői beállításoknál az usb hibakeresést, majd elindítottam a parancsablakot, beírtam, hogy adb devices, de nem ismeri fel a telót.
Valakinek javaslat?

(#25075) kaciokos válasza PTomi92 (#25074) üzenetére


kaciokos
őstag

HTC-s cuccokból vagy csak a drivert rakd fel, vagy miután feltetted a HTC Sync-et, ami tulajdonképpen felteszi a drivert és a HTC Sync programot, ez utóbbit szedd le. A két dolog, driver és program külön sorban jelenik meg a Programok eltávolításánál Windows-ban.

(#25076) honda130


honda130
tag

Srácok!
Jól boldogulok már a rom cserével. Volt fenn a Miui, CM9.1, és most tettem fel a CM10.et. Érdekes, ez utóbbi nem akart felmenni tegnap a Miui után, de ma elsőre felment a CM 9.1 után. Nem tudom miért van, de nem is érdekes. Azért a 10-es szebb.
A Vipers egyszerűen nem megy fel a telefonomra. Azt írja ki hogy telepítés megszekítva. Nincs valami ötletetek? Rossz lehet a fájl?
Egyébként van ötletetek? Kinek mi jött eddig be a romok közül? Esetleg milyen hibák vannak egyes romokban?
Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25077) kaciokos válasza honda130 (#25076) üzenetére


kaciokos
őstag

Én Inspiration-t használok, ICS alapú, gyárihoz nagyon közel álló ROM, persze a gyárinál jobban optimalizált. A Revelation sem rossz, az is közel áll a gyárihoz, de az már JB alapú. Egyikben sincs olyan sok tweak, mint a Vipers-ben, de nagyon stabilak és hibamentesek.

(#25078) honda130 válasza kaciokos (#25077) üzenetére


honda130
tag

Esetleg linket nem tudnál róluk betenni? Igazából nem tudom hol keressem őket.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25079) kaciokos válasza honda130 (#25078) üzenetére


kaciokos
őstag

Google megtalálja. :)

Inspiration
Revelation

(#25080) PTomi92 válasza kaciokos (#25075) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Letöröltem ez sem segített:S egyéb trükk?

(#25081) elmouse válasza honda130 (#25076) üzenetére


elmouse
aktív tag

Ha nem akarsz Sense-es ROM-ot, akkor próbáld ki Sultanxda CM11 alapú ROM-ját.
A legfrissebb 20140325-ös verzió van fent nekem. Gyors, stabil.

[ Szerkesztve ]

Ka nama kaa lajerama!

(#25082) Krisztián156 válasza elmouse (#25081) üzenetére


Krisztián156
tag

Azt hiszem kipróbálom én is ezt a romot :D Eddig csak sense-s romokat használtam, de azt hiszem itt az idő elkalandozni egy kicsit :P
Most ViperS 5.1.0 van fent... Erre simán full wipe-al fel tudom tolni?
Vannak hozzá ilyenek, hogy Gapps meg Kernel-only updates/kernel standalone installer
Ezek is kellenek?

(#25083) honda130 válasza elmouse (#25081) üzenetére


honda130
tag

Köszi! Most töltöm én is mindhármat. Ki is fogom próbálni. Képzeljétek! A CM10-en nem találom a kamerát. Lehet hogy nincs benne?

Még egy kérésem lenne: A Vipers-re nem tudnátok egy jó linket küldeni nekem? Esetleg direkt linket?

Köszi!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25084) htc07 válasza honda130 (#25083) üzenetére


htc07
addikt

(#25085) honda130 válasza htc07 (#25084) üzenetére


honda130
tag

Köszönöm szépen!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25086) elmouse válasza Krisztián156 (#25082) üzenetére


elmouse
aktív tag

Gapps kell, a többi opcionális.

Ka nama kaa lajerama!

(#25087) (jan) válasza elmouse (#25081) üzenetére


(jan)
őstag

Van már ujabb verzió is, akksi üzemidő ezzel jobb.

CM11 with 3.4 kernel and PMEM camera

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#25088) Krisztian156 válasza elmouse (#25086) üzenetére


Krisztian156
csendes tag

Ès a gapps az mi is tulajdonképpen? :P
Először a ROM azután a gapps?

(#25089) mpierre válasza Krisztian156 (#25088) üzenetére


mpierre
veterán

1., Gugli alap alkalmazások, mint play, gmail, stb.
2., Igen.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25090) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Hello emberek :D
Olyan gondom lenne az XE-mel hogy előzőleg MIUI legújabb volt rajta most pedig [link] és nem tud csatlakozni wifire :(( ott ülök a router mellett és kiírja hogy IP Cím lekérdezése és utána meg folyamatosan csökken a jele végül pedig eltünik. Valakinek van valami ötlete?

Jah és ODEXED van fenn

[ Szerkesztve ]

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#25091) mpierre válasza Pr3ciSioN (#25090) üzenetére


mpierre
veterán

Némelyik romnál volt gond azzal, hogy a wifi régiókódja az usa-ra váltott valamilyen okból az XE-knél. Ezt már az újabb romokban javították... Itt is ez lehet a gond. :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#25092) honda130


honda130
tag

Srácok! Szégyellem a pofám, de eddig még egy romot sem tudtam letölteni, csak ha valakit megkértem, hogy küldjön egy direkt linket nekem. Szívesen változtatnék ezen, de ehhez az kéne, hogy valaki aki esetleg ráérne egyszer, csináljon nekem egy képkivágást arról a weblapról, ahol a rom letöltése érdekében rá kell kattintani, vagy ilyesmi. Egyszerűen topának érzem magam és idegesít.
Itt van pl megint Jan kartársnak a linkje és bugyuta mód nem tudom letölteni ezt a romot sem, mert akárhova kattintanék, nem az történik, amire vágyok.
Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25093) Beri válasza honda130 (#25092) üzenetére


Beri
addikt

aztán vársz, míg elindul a letöltés.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#25094) honda130


honda130
tag

Köszönöm szépen!
Megint tanultam egy jót! Elvileg tudhattam is volna a letöltés módját, csak nálam ez a dolog a Google Crome automata fordítója miatt így néz ki. Itt ha rákattintok a sorra, akkor egyáltalán nem az történik aminek kellene történnie. Ez csapott be egész eddig. Ezt nem tudtam. Máskor kikapcsolom a fordítást. Köszi mégegyszer!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25095) Ace owner


Ace owner
addikt

Sziasztok!
Jelenleg 2 akksim van a telefonhoz (1 gyári és egy utángyártott) de az egy dolog hogy cserélgetni kell, még így is spórolnom kell a naftával egész nap hogy kibírja.
Nézegettem ebayen,free shippinggel ilyet találtam. Ez szerintetek megéri?
Tényleg csak 1800ft-ot fizetek és itt van nálam?

Galaxy Fold 4

(#25096) Krisztián156 válasza mpierre (#25089) üzenetére


Krisztián156
tag

Köszi az infót :R

(#25097) honda130 válasza Ace owner (#25095) üzenetére


honda130
tag

Szia!
Igen, ez tényleg 1800 forintba kerül. :R De azért kicsit én ezt az eladót meggondolnám a helyedben, mert az Ebay ugye előre fizetős, viszont nem feltétlenül a legmegbízhatóbb eladót szúrtad ki magadnak. :( Természetesen azt is lehet mondani, hogy 1800 forintot megér ez a próba, de előfordulhat hogy nem kapod meg az árut :O . Ezzel a képpel támasztanám alá amit írok. Csak az elmúlt 30 napban 716 negatívja van és fél éven belül 3500. Szerintem ez picit durva :W . Még akkor is ha ennél sokkal több a pozitív! Gyakorlatilag minden napra jutott neki 23 negatív értékelése. :C

Ha kicsit biztosabbra szeretnél menni, akkor biztosan sok jó hirdetést találsz az Ebay-en, mert én is nézegettem már korábban :C . Viszont azt ajánlom, hogy mindig az legyen az egyik fontos szempont, hogy legalább 99,5%-os legyen az eladó, vagy ennél több. Néhány forintot meg kell hogy érjen az, hogy biztosan megkapod a terméket és nem kell hónapokig azon morfondírozni hogy vajon hol jár a csomagod :F A jobb értékelésű eladók általában picit drágábban adják ugyanazt a terméket, de tapasztalataim szerint sokkal többször küldik követési számmal, vagy valami gyorsabb postán, mint az abszolút olcsó eladók :) . Én kaptam már meg Kínából csomagot 9 nap alatt is, de volt olyan is, ami három hónapot kóválygott valahol. És természetesen ami sosem ért ide, azóta várok rá. :o
Egyébként valamelyik fórumon olvasgattam és van olyan Sensation topik, ahol az akku üzemidőkről beszélgetnek a tagok és egymásnak adnak tanácsot, hogy melyik akku milyen minőségű? Egyszer valami fehér utángyártott akkut ajánlott valaki, hogy az nagyon jónak bizonyult. Lehet kapni dokkolót is akkuval szettben jó áron, amire éjjel ráteszed a telefont, mögé meg a pót akkut és reggelre mindkettőt feltölti.
Remélem nem okoskodásnak számít amit írtam és tudtam kicsit segíteni.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#25098) Bátor75 válasza Ace owner (#25095) üzenetére


Bátor75
tag

Kici, óccó. :)

De tőle szerintem se rendelj. Inkább fizess pár dollárral többet, de korrekt emberkétől rendelj.

honda130: a fehér utángyártott akksi az anker. Én is olyat vettem, miután a gyári 2,5 év használat után kezdett csúnyán meghalni. itten vala a fullos cucc: [link]

Csak ez már nem az az árkategória (meg nem is az a minőség...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#25099) Ace owner válasza Bátor75 (#25098) üzenetére


Ace owner
addikt

Ennyit nekem nem ér ez a telefon sajnos,nyáron lesz cserélve, viszont megpróbálom eladni a mostani akksikat, hátha kell valakinek backup akksi. Köszönöm a segítséget, akkor keresgélek még :)

Galaxy Fold 4

(#25100) honda130


honda130
tag

Srácok!
Tudom hogy nem az életem múlik ezen, de nincs ötletetek hogy miért nem megy fel az én XE-mre a Vipers?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.