Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) silver-pda válasza Krisztián156 (#24450) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Azt nem tudom, de a szezso féle mintha tudná, de nem tom 100%.

(#24452) Katatonia666 válasza Chofy (#24449) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Én épp most tesztelek egyet! :)

Konkrétan erről van szó!
Eddig hibátlan, nem fagy, nem akad, minden fut rajta.

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#24453) DoLIn1991


DoLIn1991
csendes tag

Sziasztok, azzal a problémával állok fent, hogy akartam csinálni egy full wipot de kiszedtem belőle az akkut mert valamit nem akartam letörölni és azóta bekapcsolásnál a htc jel után nem jut tovább a telefonom, valami ötlet?

(#24454) elmouse válasza Katatonia666 (#24452) üzenetére


elmouse
aktív tag

Az egy nagyon jó ROM, napi használatra is tökéletes. Én is használtam, csak 1 gondom volt vele: többször előfordult, hogy 3-4 fénykép készítése utána a kamera app bezáródott és nem is lehetett újra elindítani. Csak a telefon kikapcsolása segített.
Most azért nem használom, mert már megint szervizben van a telóm. :D

Ka nama kaa lajerama!

(#24455) elmouse válasza DoLIn1991 (#24453) üzenetére


elmouse
aktív tag

Gyári ROM van rajta vagy valami főzött? Ha főzött, akkor rakd újra az egész ROM-ot.

Ka nama kaa lajerama!

(#24456) lacix76


lacix76
őstag

Én már annak is örülnék ha rootolni tudnám a telót,hogy eltávolítsam a felesleges appokat. :D
De egyszerűen nem merek nekifogni annyira nem tudom értelmezni az xda-s linket még Google fordítóval sem. :D

(#24457) Katatonia666 válasza elmouse (#24454) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Nekem nem volt vele ilyen bajom!
Viszont most egy másik van fent, konkrétan a ViperS 3.1.4... Jobban szeretem azt a Sense-t... :D Semmi gondom eddig vele. Nem fagy, nem akadozik, nem indul újra stb...
De ha gondolod, akkor ha valami hibát észlelnék, akkor leírom! :)

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#24458) DoLIn1991


DoLIn1991
csendes tag

Mér megoldottam, csináltam egy restore-t, valaki betudná linkelni a sense 5ös és a kitkat romor, meg ezekhez elég csak föltenni az sd kártyára a zippet és csak recoveryből föltenni?

(#24459) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok!

A klasszikus, itthoni Sensationbe http://mobilarena.hu/teszt/htc_sensation_erzekek_birodalma/specifikacio.html szeretnék akkumulátort venni. Ha jól emlékszem, anno Ankert ajánlott valaki, nem gyárit. Ez jó lesz a Sensationba? http://www.ebay.com/itm/Anker-Battery-HTC-Sensation-4G-G14-1900mAh-internationa-/140583315571?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item20bb6b2873

"Anker Battery HTC Sensation 4G G14 1900mAh " - vagy a 4G-sbe esetleg más akksi való? Köszi a segítséget!

(#24460) csipuka válasza kalapacsolok (#24459) üzenetére


csipuka
senior tag

Az amcsi T-mobile-os Sensation-t hivjak 4G-nek, tudtommal mindegyik verzioba ugyanaz az akksi megy, csak mas a radio. pl. a T 1700-as frekin uzemel. Kicsit combos az ara. En anno kicsit tobbert 2 ilyen akksit vettem. Azota is faszan uzemel.

(#24461) illes0102 válasza csipuka (#24460) üzenetére


illes0102
aktív tag

így van itt a 2aksis megoldás :K drágább de hosszú távon lehet jobban megérné, vagy esetleg az egyiket eladod ha fölösleges

[ Szerkesztve ]

(#24462) roxan


roxan
senior tag

Üdv!

Segítség kéne. 2 éves elmúlt a telefonom, iszonyat belassult már, néha legszívesebben földhöz vágnám. Viber pl. képes fél percig fehér képernyőt adni, mire bármit lép. Gondoltam gyalu minden, és újrarakom, ami kell. Full gyári minden, egyelőre nem is szeretnék romolgatni, bár az utóbbi időben nem is kísértem figyelemmel, mi újdonság van e téren.

Egy gyári szoftveres reset (gyári adatok visszaállítása) elég lesz?

Köszi

(#24463) randras_83 válasza roxan (#24462) üzenetére


randras_83
addikt

az szokott segíteni. sajnos idővel nagyon be tud lassulni.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24464) steelsec


steelsec
aktív tag

Sziasztok, régen jártam erre és nem tudom mi változott, de most próbálkozok 2 napja felrakni romokat, de akármelyiket teszem telepítés után újraindítok és csak a htc képernyő és semmi, probáltam már a sultan féléket, meg másikakat is, nem akarok sense-t már, mert csak zabálja a ramot amire nekem meg szükségem lenne.

(#24465) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, anyum telefonjára szeretnék vmi friss romot rakni.
Jelenleg a vipers 3.1.2és van fent, kb megjelenés óta, de döcögős már.
Processzor telepítéskori alap beállításokon.

Milyen friss romot tudnátok ajánlani, ami megfelelően gyors és lehetőleg sense felületű?
Illetve telepítéskor milyen proci értékekre érdemes felhúzni a pörgős működéshez?
Teljesen alap dolgokra lesz használva, játékra nem, kamera meg a többi azért menjen. :)
Válaszokat előre is köszi. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24466) randras_83 válasza Zirowe (#24465) üzenetére


randras_83
addikt

én megpróbálnám a sense 5-ös viper-t, vagy a Revelation-t. A procit, meg max az XE értékére érdemes felhúzni, ha sima sensation-ről van szó. /1512 mhz, ha jól emlékszem/

Sajnos egy idő után belassulnak...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24467) PTomi92 válasza randras_83 (#24466) üzenetére


PTomi92
aktív tag

A szezso féle revelationt le lehet még valahonnan tölteni?

(#24468) Zirowe válasza randras_83 (#24466) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, ahogy nézem a revelation stabilabbnak és működőképesebbnek tűnik.
Szezso féle mennyiben másabb?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24469) randras_83 válasza PTomi92 (#24467) üzenetére


randras_83
addikt

szerintem valamelyik felhőben megvan, mindjárt nézem.

@(#24468) Edenyke: valamit pucolt rajta, de már nem emlékszem pontosan.

Innen

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24470) Zirowe válasza randras_83 (#24469) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24471) swapout


swapout
tag

Halihó mindenki!!

Kérdeztem már régebben ezt Tőletek de akkor nem sikerült megoldást találnom a problémámra. Szóval az a hibajelenség van nálam, hogy amikor felrakom a Vipers Sense5-ös romját akkor az történik, hogy: az időjárás widgetem az alapképernyőn nem mutatja az aktuális időjárást, és ha rábökök azt írja hogy az alkalmazás nincs telepítve, illetve a galériába ha belépek akkor is ez a hibaüzenet fogad, és az üzenetekbe is ha belépek ott is úgyszintén. Valakinek valami ötlete??? Mert szívesen használnám már a Sense5-öt! :U tanácsolták itt a hozzáértők, hogy próbáljak meg egy gyári beállítások visszaállítását de nem találtam meg a menüben!! :W :W Köszönöm előre a válaszokat!!

(#24472) PTomi92 válasza randras_83 (#24469) üzenetére


PTomi92
aktív tag

köszönjük!:)

(#24473) Krisztián156


Krisztián156
tag

A szezso féle revelation mennyiben más mint az eredeti? Nekem a Revelationnál is sokszor kikapcsol a telefon, ha vakuval fotózok, pedig új az akki is és fel is van töltve... csak úgy tudom újraindítani, ha kiveszem az aksit :(
Az ICS-es romoknál is van ez a kamerahiba? Mert nekem a 3.1.4&5-ös vipers is podukálta...

(#24474) PTomi92 válasza Krisztián156 (#24473) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Én tegnap este tettem fel, az első benyomások azok, h nagyon kevés benne a testreszabhatóság, gyorsaság terén ugyanolyan mint a vipers3.1.4, eddig semmi hibát nem tapasztaltam de hát ezt majd később. Hiányzik pl a felülröl lehúzott sávban a gyorsbeállítások, az hogy egy választott touch gombbal ki tudom kapcsolni a kijelzőt ilyesmi. Megszoktam már a venom tweaks-et úgylátszik..:) Egyébként akiket ez nem zavar annak jó lehet és lehet hogy gyorsabb mint a vipers még ha ezt én nem is éreztem.

Most lehet kipróbálom a CM11-est. A kamera abban rendben van? a CM10.2-nél voltak vele gondok úgy emlékszem...

(#24475) Krisztián156 válasza PTomi92 (#24474) üzenetére


Krisztián156
tag

Én úgy vettem észre, hogy az elején mindegyik rom gyors és idővel belassulnak... Nekem is hiányzik a viper testresszabhatósága, és az eredeti relevationban sincs benne a gyorsbeállítás... Az OTG miatt tettem csak fel, de lehet, hogy megy vissza a viper, vagy kalandozok egy kicsit a sense nélküli romokkal :D

(#24476) hülyegyerek válasza Krisztián156 (#24473) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az hardveres hiba lesz, mivel te vagy az egyetlen, akinek ilyen problémája van ICS-sel.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#24477) randras_83 válasza PTomi92 (#24474) üzenetére


randras_83
addikt

Azért nincs benne semmi tweak,mivel ez stock, akinek tweak is kell annak marad a ViperS.

(#24473) Krisztián156: én is inkább a hardveres hibára gyanakodnék, amíg megvolt a Senny, addig egyik romon sem volt rebootom kamera miatt, mindegy volt, hogy vakuval vagy anélkül csinálok képet, ja és az is hogy mennyit.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24478) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Akkor jelentkezem én is.
Hétvégén egyszer rebootolt fényképezés után. Igaz ilyen még csak egyszer volt. Szezso féle rom van fenn.

(#24479) kaciokos válasza silver-pda (#24478) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem akku probléma is lehet a dolog mögött.

(#24480) Krisztián156 válasza hülyegyerek (#24476) üzenetére


Krisztián156
tag

De ICS-el nem volt ez a hiba csak JB-s romoknál. A viperS1.6 jó volt :D

(#24481) PTomi92 válasza randras_83 (#24477) üzenetére


PTomi92
aktív tag

félre ne értsetek, nem szezso kollégát akartam leszólni, meg amúgy ő erről nem is tehetne, csak egy véleményt írtam, mert sokan kérdezgették már h viperS vagy revelation legyen. Nekem az első jobban bejött. Egyébként új akkuval egyszer sem rebootolt nekem még, pedig próbából csináltam egymás után 25 vakus képet is egyszer:)

(#24482) hülyegyerek válasza Krisztián156 (#24480) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nekem semelyikkel nem volt ilyen jelenség.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#24483) randras_83 válasza PTomi92 (#24481) üzenetére


randras_83
addikt

én sem azért írtam, csak egyszerűen ez a két rom között a különbség, az egyik stock a másik meg tele van tweakkel, így legalább lehet válogatni, az alap mind a kettőnél ugyan az. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#24484) DoLIn1991


DoLIn1991
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, hogy föl tudjak tenni randras_83 által belinkelt romok közül valamelyiket.
Ott tartok ha van s-off, recovery meg root ezután a htc tudás tárról lekel szednem egy firmware de az mindegy, hogy melyiket?(mert pl sensation 3.6-hoz ami nekem is van jelenleg abból több verzió is van az adott linken) Ezt a CID programot se nagyon értem, hogy milyen adatokat kellene onnan kiszűrnöm.
Meg ez a md5sum* ellenőrzés az, hogy működik? Ezek ha mind megvannak akkor full wipe utána mehetne is föl az új rom?
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#24485) zho-lee válasza randras_83 (#24483) üzenetére


zho-lee
addikt

Az a baj, hogy a könyvjelzőim törölve lettem itt a melóhelyen (mint a jogom a wifihez :DDD ), úgyhogy most csak okoskodom:
Van telepíthető tweak az xda-n, nem ismered véletlen?
Ha csak az a baj, hátha segít..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24486) zho-lee válasza zho-lee (#24485) üzenetére


zho-lee
addikt

Talán Darkforest.. nem emlékszem :W

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24487) randras_83 válasza zho-lee (#24485) üzenetére


randras_83
addikt

van de azok a tweakek ICS-hez jók, ha jól emlékszem.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24488) Beri


Beri
addikt

Valaki tud olyan romról, amivel rendesen működik a kamera (mint mondjuk a revelationben, sorozattal, meg lassított videóval, meg blabla), viszont nem esik hasra rendszeresen és nem eszi úgy az akkut, hogy szinte hallom, ahogy csámcsog a zsebemben?
Revelation 1.0.3 van fenn, de többször volt már, hogy ki volt kapcsolva, amikor kivettem a zsebemből, vagy random újraindult (sokszor egyből indítás után), de legjellemzőbb a bejövő híváskor instant leállás, vagy újraindulás. Igen, az akku hibátlan, más rommal csodálatosan működik (volt, amivel egy hétig is elvegetált bekapcsolva).

eladó Aromamizer RDTA V1

(#24489) nimfas válasza Beri (#24488) üzenetére


nimfas
addikt

Melyik rommal ment egy hétig? :-)

(#24490) Beri válasza nimfas (#24489) üzenetére


Beri
addikt

Vipers 1.6.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#24491) randras_83 válasza Beri (#24490) üzenetére


randras_83
addikt

próbáld meg ezt
HA nem ok akkor ezt, bár ez ICS

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24492) Beri válasza randras_83 (#24491) üzenetére


Beri
addikt

Nem úgy volt, hogy icéeses vájperessel nem 100%-os a fényképező app?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#24493) randras_83 válasza Beri (#24492) üzenetére


randras_83
addikt

hát erre már nem emlékszem.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24494) nimfas válasza Beri (#24490) üzenetére


nimfas
addikt

köszi.... hihetetlennek tűnik az 1 hét... :-D

(#24495) Beri válasza nimfas (#24494) üzenetére


Beri
addikt

Amúgy csodálatos dolog, hogy feltölthetek egy nyolc megapixeles hárommegás jpg-t, de egy 190kB-os PNG screenshotot a telefonomról nem, mert magasabb mint 800 pixel...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#24496) randras_83 válasza Beri (#24495) üzenetére


randras_83
addikt

Mondjuk ebben az esetben szinte csak pihent a telefon 3g és sync nélkül gondolom. :)
Nekem akkor volt több napos akku időm amikor Horvátországban voltam nyaralni.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24497) DoLIn1991


DoLIn1991
csendes tag

Sziszatok!
Föltettem most a ViperS/C2 5.0.0 romot, bekapcsolás után ha föloldom a képernyőzárat akkor beadd egy olyat, hogy Decrypt storage és alatta Type password to decrypt storage, ide most milyen jelszót kellene beírni?

(#24498) Beri válasza randras_83 (#24496) üzenetére


Beri
addikt

Ahogy a screenshoton látszik, én is roamingon voltam ezalatt, tehát se 3G, se sync, se semmi nem volt. Konkrétan annyit csinált a telefon, hogy reggel ébresztett, néha megmutatta, hány óra, meg minimális sms és duma.

Most már csak azt kéne megoldani, hogy a lock widget rendesen működjön. Ez viszont vipers 1.6 óta szinte mindegyik rommal ilyen, még a 2.0-val is. Megnyomom a lockot, lezár, aztán egyből vissza kinyílik néha. Van, hogy többször is egymás után.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#24499) adam0010


adam0010
csendes tag

sziasztok tudnátok ajánlani egy senses romot ami atom stabil sensation 4g van,egy linket is ha tudnátok küldeni azt megköszönném.

Telefon: +36306983977 e-mail : adam001010@gmail.com

(#24500) Beri válasza adam0010 (#24499) üzenetére


Beri
addikt

Mi a baj a gyárival?

eladó Aromamizer RDTA V1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.