Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24951) randras_83 válasza honda130 (#24950) üzenetére


randras_83
addikt

dehogy neheztelek.
1. rádugod a telefont
2. temproot - telefonod bekerül abba az állapotba amit írtál, fekete képernyő felül az állapotsáv látszik semmire nem használható - viszont átmenetileg rootolva van - innen az elnevezés temproot
3. elindítod a controlbear.exe-t és követed amit kiír, azaz drótozol.
4. ha sikerült a drótozás, akkor unroot, már nem emlékszem pontosan mi a másik batch fájl neve de azza szeded le a temproot-ot.

kész

https://www.flickr.com/randras83/

(#24952) honda130 válasza randras_83 (#24951) üzenetére


honda130
tag

Most, ebben a percben csinálom meg amit írtál. Végül hazajöttünk ebédelni, mert sem boltba nem tudtunk menni a főtér mellett, sem pedig fagyizni a gyerekekkel. Három fagyizóból 4 zárva volt. Ilyet! Megált az élet Szombathelyen...Vagy csak nem indult még be. :W
Temproot remove-re gondoltál szerintem.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24953) Pr3ciSioN válasza honda130 (#24952) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Akkir sok sikert hozza en akkir mar toltok felsemmit mert ezrk szerint megvan minden :) egy kalappal :)

[ Szerkesztve ]

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#24954) honda130 válasza randras_83 (#24951) üzenetére


honda130
tag

Most meg ezt írja ki a Controllbar exe.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24955) honda130 válasza Pr3ciSioN (#24953) üzenetére


honda130
tag

Megnek megvan, de nem akar összejönni valamiért. :(

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24956) Pr3ciSioN válasza honda130 (#24955) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Ha jól emlékszem akkor ezt azért irja ki mert nem sikerült a drótozás :) próbálkozz újra kitartást és ne add fel nekem is kb 20-ik alkalommal jött össze csak :D ilyenkor már csak a controlbeart kell újra elindítani

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#24957) randras_83 válasza honda130 (#24955) üzenetére


randras_83
addikt

Rossz az időzítés azért van

https://www.flickr.com/randras83/

(#24958) smashup01


smashup01
csendes tag

hali.
olyan kérdésem lenne, hogy megnyitva a feladatkezelőt azt látom hogy teljes memória 583 mb. Szabad memória meg 80mb.. Futó alkalmazásokat bezártam itt + rámentem a beállítások ->alkalmazások ->üzemel fülre és bezártam itt is a programokat. Lehetséges hogy több mint 400megát az 583ból a telefon foglal le vagy valami még foglalja a telom memóriáját? Lehetne valahol még további memóriát felszabadítani?
(nagyon lassú a telom és már eléggé idegesítő)

(#24959) htc07 válasza smashup01 (#24958) üzenetére


htc07
addikt

Nálam is alapállapotban 540 MB/768 MB amit eszik a rendszer.

(#24960) PTomi92 válasza honda130 (#24954) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Miért nem jó neked a htc dev-es nyitás? Inkább itt szenvedsz az S-OFFal napi 10 kommentet körmölve..

(#24961) honda130 válasza randras_83 (#24957) üzenetére


honda130
tag

Szerintem nekem teljesen más dolgokat ír ki. Az időzítés.. Az az igazság, hogy azon a videón, ami a blogodban van, megjelenik egy zöld kis ikon. a JuopunutBear S-OFF ikonja és közben a progik is utalnak rá a szövegben, amik szaladnak. Mivel én ezt képtelen vagyok letölteni, szerintem hiányolja. Megpróbáltam az időzítést, mikor azokat az egyforma sorokat kiírkálja. Egy honlapra irányít az instrukciókért, vagy mi. .io a vége. Igen, szépen érzékeli hogy kétszer megérintettem a dróttal amit kell, de végül továbbra sem ugyanazokat írja ki amiket kell, mert failed S-off a vége.
Szerintem ha meglenne az a JuopunutBear S-Off akkor menne szépen.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24962) randras_83 válasza honda130 (#24961) üzenetére


randras_83
addikt

Adj neki ezzel a controlbear-rel

https://www.flickr.com/randras83/

(#24963) honda130 válasza randras_83 (#24962) üzenetére


honda130
tag

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
S-off a készülékem. Ezzel már működött, mindent úgy írt ki ahogy kell. Már amennyire tudtam követni.
Egyetlen egy dolog van máshogy. Butloaderbe bekapcsolva a telefont, a felső sorban nem Locked, vagy unlocked van kiírva, hanem az hogy -JuopunutBear-. Ezt nem lehet valahogy eltüntetni?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24964) randras_83 válasza honda130 (#24963) üzenetére


randras_83
addikt

Azt azért írja mert a folyamat során telepítette a módosított HBOOT-ot úgy jó ahogy vagy. A lényeg hogy S-Off.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24965) honda130 válasza randras_83 (#24964) üzenetére


honda130
tag

Értem. Nagyon köszönöm mégegyszer. Nem volt könnyű, de bárcsak már első alkalommal is a megfelelő Controlbar exe progim lett volna.
Hála neked és nem szeretném kifelejteni a többi segítő szót sem amit mástól is kaptam, egy ..vagyis két lépéssel előbbre jutottam. Rengeteget tanultam tőletek. Hihetetlen hogy egyáltalán neki mertem veletek állni és ebben a mondatban nem a "veletek" a kulcsszó.
Most kicsit fújok, mert holnap egész nap dolgozom, és utána valamikor ki is szeretném rootolni a cuccot. Ha nem probléma, kicsit ebben is támaszkodnék rátok.

Sziasztok!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24966) Morgal


Morgal
tag

sziasztok! egy kis segítségre lenne szükségem :) van egy Britanniából származó kártyafüggetlen Sensation-öm és szeretnék rá tenni olyan stock rom-ot amiben magyar nyelv is van. A telefonon alapból a H3G UK szolgáltató módosított rom-ja van 3.32.771.51 verziójú ICS, meg is kerestem hozzá a x.xx.401 végződésű alap rom-ot, de a RUU nem engedi felrakni, mert a CID nem egyezik ezzel a verzióval - ennek HTC 001, a telómon lévő CID pedig H3G 001. A kérdés az lenne, hogy hogy lehetne ezt megoldani? fastboot-al át kell írni a CID-et? Egyébként a bootloader UNLOCKED és S-ON (mivel gyári romhoz úgy tudom nem kell S-OFF)

vagy csináljam meg S-OFF-ra, tegyek fel egy custom rom-ot és tegyem vissza a gyári Sense-t?

[ Szerkesztve ]

(#24967) Pr3ciSioN válasza Morgal (#24966) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Mivel nekem nem volt ilyen problemam pontosan nem tudok mit mondani de olvastam egy olyan programrol aminek az a neve hogy SuperCid. Erre keress ra es lehet talalsz ra megoldast :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#24969) Morgal válasza Pr3ciSioN (#24967) üzenetére


Morgal
tag

igen, pont erről olvasgattam, meg azt is írják, hogy az S-OFF-nál nem nézi a CID-et és mehet rá bármilyen RUU :)

(#24970) mpierre válasza Morgal (#24969) üzenetére


mpierre
veterán

Vagy nyomsz egy szuper cid-t.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#24971) htc07 válasza Morgal (#24966) üzenetére


htc07
addikt

[link]

ez a legegyszerűbb módja, de asszem rootjog kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#24972) kaciokos válasza htc07 (#24971) üzenetére


kaciokos
őstag

Én használtam, nem kell hozzá root jog.

(#24973) honda130


honda130
tag

Sziasztok!
Segítetek nekem rootolni a készülékem? Ha lenne segítség akkor nekiülnék azt hiszem.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24974) Morgal


Morgal
tag

na hosszas kínlódás után S-OFF, Super CID, x.xx.401 rom és root lett a vége, ehhez képest a Wildfire S root-olása kb egy ingyenes e-mail fiók-létrehozás nehézségű volt :D

(#24975) honda130


honda130
tag

Sziasztok!
Nem tudnátok nekem segíteni? Azt írja a tudástár, hogy Rootoláshoz ugye kell az S-off, ami nekem megvan, és kell hozzá a Clokwordmod recovery.
Rom managerrel még nem tudom feltenni, mert azt írja ki hogy először rootoljam(gondolom hogy ezt írja) , a másik módszer, mi szerint:" S-OFF után a INNEN letöltött zipben lévő recovery.img-t fastboot-tal beflasheljük"( ezt a smondatot a tudástátból másoltam.
Aha... biztos. Az a baj, hogy amint nézegetem a fastbootot a készülékemen, nem találok olyan menüpontot, ami a recowery beflashelését csinálná. Tudja valaki a megoldást? :R

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24976) kaciokos válasza honda130 (#24975) üzenetére


kaciokos
őstag

PC-ről ezzel a paranccsal: fastboot flash recovery recovery.img

(#24977) honda130 válasza kaciokos (#24976) üzenetére


honda130
tag

cmd-ben? vagy hol? Csak rácsatlakozok a PC-re, megnyitom a cmd-t és beírom?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24978) zho-lee válasza honda130 (#24977) üzenetére


zho-lee
addikt

Megnyitod a Total Commandert, az egyik ablakban a letöltött adb-s cuccok legyenek (nincs most linkem hozzá) Ez az ablak legyen aktív (kattints bele pl)
Shift gomb nyomva, és jobb egérgomb egyszerre, fel jön egy ablak.
Ebben az ablakban a felső egyharmadánál lesz egy sor: "parancssor nyitása itt"
Erre katt, és feljön egy ablak.
Ide kell írni, de a telefont előtte csatlakoztasd usb-n a géphez, és az usb hibakergetés legyen bekapcsolva.

Remélem, érthető :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24979) honda130 válasza zho-lee (#24978) üzenetére


honda130
tag

Köszönöm! Nagyon is érthető. Mivel én CWM-et szeretnék fash-elni, akkor a CWM zip fájljával kell ezt csinálnom ugye? Már mi kell még?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24980) honda130 válasza zho-lee (#24978) üzenetére


honda130
tag

Nekem egy ilyenem van. Ez jó ide? Mondjuk nem fogadja el...

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24981) honda130 válasza honda130 (#24980) üzenetére


honda130
tag

Ja? Ilyen:

PG58IMG-zip
meg ilyen: recovery-clockwork-5.0.1.0-pyramid-lemezképfájl
Melyik kell?

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24982) zho-lee válasza honda130 (#24981) üzenetére


zho-lee
addikt

Bocsi, formáztam sajnos, amit nem kellett volna, nincs már cuccom a Sennyhez..
De biztosan mindjárt kapsz választ a kérdésedre :B
Sosem felejtem el, mennyire egyszerűek voltak ezek a dolgok Sennyvel, most egy hét nem alvás után jutottam el az SGS3-mal, hogy végre működjön.

Ja, akinek van ismerőse S3 elszállt efs-sel, szóljon -ingyen segítek neki!
Magamtól rájöttem, lassan dr.Samsung leszek :W
Átlagár erre 8e ft..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24983) honda130 válasza zho-lee (#24982) üzenetére


honda130
tag

Minden esetre köszi! Az az igazság, hogy a HTCdev-es bootloader nyitást meg az S-off-ot elég jól bírták a srácok, de szerintem sok lehetett belőlem, mert azóta majd mindenki diszidált. :K Kivégeztem a topikot szerintem. :F Lehet hogy egy ideig regenerálódik mindenki. :D
Pedig ha tudnák, hogy rá vagyok most hangolódva, akkor másképp lenne. :R
Az elején nehezebb volt, mert nagyon féltem nekifogni. Viszont amit leírtál a nehézségi fokkal kapcsolatban az imént, kicsit kontrasztol azzal amit én hallottam. Azt mondták, hogy a HTC nagyon meg van bonyolítva rootolás és romolás szempontjából egyéb márkákhoz képest. Akkor ez nem igaz?

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24984) kaciokos válasza honda130 (#24983) üzenetére


kaciokos
őstag

Csomagold ki a zip file-t, abban van a recovery.img.

(#24985) honda130 válasza kaciokos (#24984) üzenetére


honda130
tag

Sajnos azt írja ki hogy nem tudja felismerni külső vagy belső parancsnak.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24986) randras_83 válasza zho-lee (#24982) üzenetére


randras_83
addikt

Ellőtted az EFS- Zo? Az vicces tud lenni....:) :DD

https://www.flickr.com/randras83/

(#24987) zho-lee válasza randras_83 (#24986) üzenetére


zho-lee
addikt

El, igen... 4.1.2-ről átléptem 4.4.2-re :B :B
De kb annyi idő volt megjavítani a belakott rendszert, amíg a gugli megtalálta, amit kerestem..
És nem buktam sem adatot, sem a rom nem sínylette meg :C

Mondhatni, kis rutin volt :K

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24988) honda130 válasza zho-lee (#24987) üzenetére


honda130
tag

Szia! Szerinted van arra orvosság, hogy a Sensation xe-m elég gyakran megakad telefonálás után? Bármennyit telefonálhatok, akár perceket is gond nélkül, de a végén nem lehet letenni. Hamarosan újra is szokott indulni, majd üzenetet küld a HTC-nek a hibás leállásról.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24989) kaciokos válasza honda130 (#24985) üzenetére


kaciokos
őstag

Naszóval. Emlékszel arra, mikor a bootloadert nyitottad, és használtad a fastboot.exe-t a PC-n? Na ugyanúgy, csak most másold mellé a kitömörített recovery.img-t is, és az általam leírt parancsot írd be, ne azt, ami ott volt.

(#24990) honda130 válasza kaciokos (#24989) üzenetére


honda130
tag

Szia A fastboot exe mappába másoljam? Megpróbálom.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24991) kaciokos válasza honda130 (#24990) üzenetére


kaciokos
őstag

Igen. És ott indítsd a parancssort is.

(#24992) Morgal válasza honda130 (#24981) üzenetére


Morgal
tag

ezt nekem sem fogadta el, hanem utólag tudtam telepíteni Play-ből, miután felraktam a ROM Manager-t!

(#24993) honda130 válasza kaciokos (#24991) üzenetére


honda130
tag

Az a fastboot nekem csak egy pillanatra mutatja magát. Viszont van ott egy cmd indító ikon és arról meg tudom nyitni a parancssort. Beírva az általad javasolt parancsot ezt írja ki.
waiting for device

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24994) honda130 válasza Morgal (#24992) üzenetére


honda130
tag

Nekem az nem műkszik, mert azt írja ki hogy előbb rootoljam a készüléket.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24995) zho-lee válasza honda130 (#24993) üzenetére


zho-lee
addikt

A driverek telepítve vannak?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24996) honda130 válasza zho-lee (#24995) üzenetére


honda130
tag

Persze, fenn vannak, hisz a HTC driwerek nélkül pár napja S-off-olni sem tudtam volna. De egyébként nekem a fastboot mindig is csak egy pillanatra tudott eddig csak elindulni. Persze nem tudom hogy így jó-e vagy rendesen meg kell nyílnia? Tippem szerint meg kell nyílnia.

[ Szerkesztve ]

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#24997) zho-lee válasza honda130 (#24996) üzenetére


zho-lee
addikt

Akkor tippelek, az adb-d régi.. :F
Rendesen egy parancs ablaknak kéne ott fixen lennie :K

Például:

szerk: egy nagyon jó leírás :R : [link]

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24998) zho-lee


zho-lee
addikt

Mire jó az adb?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24999) zho-lee válasza zho-lee (#24998) üzenetére


zho-lee
addikt

hogyan installáljuk az adb-t?

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25000) honda130 válasza zho-lee (#24999) üzenetére


honda130
tag

Hát srácok...A 4ext recowery felment, a tudástár S-off 1.27 leírásának alján szereplő recovery telepítő segítségével. Az a baj, hogy én nem ezt szerettem volna, hanem a CWM-et. Úgy tudom azzal lehet rootolni. Tévedek?
Megaztán, van a melóban egy srás, aki a CWM-et ismeri és azon tudna esetleg segíteni a topázásomban. Mondjuk először a root lenne fontos.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.