Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24201) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Anno vki rendelt amazon.de -ről anker akksit. Mennyi idő alatt érkezett meg?

(#24202) zho-lee


zho-lee
addikt

A vipers sense 5-tel úgy jártam, hogy feltelepítettem a romot, az add-onokat is feldobtam, és próbálgattam.
De mivel kellett gyorsan a telefon, és naprakészen nem volt mentésem, hát visszadobtam a 4ext alatt a SultanXDA mentést, ami megy ugyanúgy, mint a mentés pillanatában.
Tegnap este filmnézés közben gondoltam belakom legalább a sense 5-öt, hát mentettem adatokat, és visszatettem a sensét, hogy csinálhassam a dolgom.
No néztem egy nagyot, mert a rom megy hibátlanul, de...
a wifivel gondok vannak, olyan értelemben, hogy a play meg sem nyílik, mert nincs kapcsolat.
Chrome-val simán beléptem ide a telefonnal.
(Persze a google fiók rendben van, nem felejtettem el hozzáadni, pl a chrome automatikusan be is jelentkezett a nevemre)

Ez mitől lehet, hogy csak a play nem megy wifiről?

:R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24203) randras_83 válasza silver-pda (#24201) üzenetére


randras_83
addikt

Onnan hamarabb meg kellene jönnie, nekem USA-ból jött, de az is két hét alatt megvolt, ha jól emlékszem.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24204) khalid98 válasza randras_83 (#24203) üzenetére


khalid98
tag

én is onnan rendeltem, 1 hét alatt megvolt, inkább 7-8 nap :)

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#24205) zho-lee válasza zho-lee (#24202) üzenetére


zho-lee
addikt

Akkor még senki sem járt így.
Szerencse, ma újradobtam a romot, el van mentve, majd este megnézem, mit tesz a wifivel.

Apropó, előkerült a sense 5-ben a számítógép internetének megosztása, az usb opcióknál.
Nektek, akik használjátok a romot, működik?
Mintha az sem akarna menni.

Köszi a segítséget :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24206) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Nagyon nagy off: Aki otthon van a Beats fülesekben, az kérem írjon rám!

Nem találtam ehhez méltó topikot itt.

(#24207) zho-lee válasza zho-lee (#24205) üzenetére


zho-lee
addikt

Wifi, illetve a pc nete madzagon oké :D

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24208) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok
Cpu vezérlésen érdemes változtatni? Most Ondemand-on van, kinek mi a tapasztalata? Vipers3.1.4es Rom van fent

(#24209) Krisztián156 válasza PTomi92 (#24208) üzenetére


Krisztián156
tag

Nekem most performance-on van 1566-on GPU 320-on. Nem igazán vettem észre, hogy jobban merülne az akksi, de maga a rom nagyon pörög :D Így tetszik... A Most Wanted is szépen fut így rajta... De az az érdekes, hogy így kb 500 pontal kevesebbet kapott antutuba (12905) mint 1512-n 300-as GPU-val Ondemand-on :P
Neked nincs olyan problémád, hogy bejövő hívásoknál csak akkor van fogadás gomb, ha oldalra fordítod a telefont? :P

(#24210) petiwr


petiwr
senior tag

Sziasztok!

Most volt a 4. garanciális javítás a HTC-n alaplap illetve lcd csere és 2. bekapcsolásnál(első be kapcsolás annyi volt hogy meg néztem működik e és ment a dobozába mivel eladásra szántam) ismét meg halt a készülék, le fagyot, nem kapcsolt be.... Lehet kérni a t-mobilnál hogy ne javítsák a készüléket hanem cseréljék vagy legyen le vásárolható? Valakinek esetleg van valami ötlete?

(#24211) csipuka


csipuka
senior tag

Asszonnyal atmigraltunk Nexus 5-re, es ugy dontottem, hogy joanyam majd megkapja az en Sensation-omat. Jelenleg egy Galaxy Mini-je van, de mar az se fiatal csirke. A mama mondhatni nem egy power user finoman szolva, es szeretnem minimalizalni a problemakat.
A telon jelenleg Vipers 3.1.4 van, es olyan ROM-ot keresek, ami:
- extrem stabil
- extra jo a fogyasztasa minimalis hasznalattal
- keves memoriat eszik, bar ez annyira nem szempont.
- tweak nem szempont, ugyse hasznalja ki.
- Sense nem szempont, ugyis Samsung-rol jon

Mivel eleg messze vagyok tole, ezek a szempontok kritikusak. En elboldogultam, a Vipers-el, de voltak hulyesegei, hogy egy ido utan a wifi vagy BT widget nem mukodott pl.
Mivel Viberen beszelunk legtobbet, de hasznalja a telot hagyomanyos modon is.

Amit tervezek:
- halozatot 2G-re, ugy sincs mobilnete, csak wifin megy.
- greenify, hogy ne zabaljak le a memoriat az ott tanyazo progik.
- webkey, hogy tudjam a telojat elerni, ha megis varazsol, mert az otthoni linux-ot is kepes atrendezni, de utana fapofaval kozli, hogy nem is csinalt semmit. Oszt kozben tenyleg :DDD

Ha jol emlexem a Vipers 1.6.3-ra irtak anno, hogy eleg stabil, bar ami meg nekem bejott az az Inspitation, emlekeim szerint.
Minden javaslatot orommel fogadok.

(#24212) nimfas válasza petiwr (#24210) üzenetére


nimfas
addikt

Ugye tudod mi a különbség a tanulj meg és a megtanultam magyarul közt... Igen, az hogy a szóközt jó helyre teszi az ember. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#24213) Krisztián156 válasza csipuka (#24211) üzenetére


Krisztián156
tag

Az az 1.6.3-sem annyira stabil, vannak hülyeségei, meg nekem nagyon belassult egy idő után.
Szerintem tegyél fel valami stock romot.... A Sense meg kell, had lássa milyen is egy kezelőfelület :D

(#24214) PTomi92 válasza Krisztián156 (#24209) üzenetére


PTomi92
aktív tag

szerencsére nincs...Nekem olyan érdekes jelenségek voltak, hogy párszor kilépett random akármilyen alkalmazásból mintha a vissza gombot megnyomtam volna...de egy jó ideje ezt se tapasztalom szerencsére..:)

(#24215) illes0102


illes0102
aktív tag

esetleg valamelyikőtök nem tudja melyik az a mobil amit elvileg terveznek aminek az a lényege hogy ha akarsz bármit kicserélhetsz rajta csak ki kell húzni róla pl kamerát kicsréled jobbra és akkor másik olyan kis kamerás modult teszel bele vagy procit meg ilyenek, egy időbe ment a reklámja.. holnapra kell csinálnom egy prezentációt aztán ezt érdekesnek találtam, de hiába keresem nem találom sehol :DD

bocsánat, ahogy leírtam már meg is találtam...

[ Szerkesztve ]

(#24216) Krisztián156 válasza illes0102 (#24215) üzenetére


Krisztián156
tag

Szerintem elég jó ötlet :D remélem lesz is belőle valami...

(#24217) Revan4126


Revan4126
csendes tag

Üdvözlet!

Két problémám lenne a telefonommal. Az egyik, hogy a gyári ébresztő elfelejt bekapcsolni akkor, amikor kellene. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Ha igen, akkor akad rá megoldás?

A másik kicsit érdekesebb: ha be van dugva a fülhallgató, akkor elkezdi folyamatosan tárcsázni annak a számát, amivel a legutoljára beszéltem. Ezzel találkozott már valaki?

A válaszokat előre is köszönöm

(#24218) Krisztián156 válasza Revan4126 (#24217) üzenetére


Krisztián156
tag

Az ébresztő nem szeret bekapcsolni kikapcsolt telefonnál.... (de semeik androidos telefonon...)

(#24219) htc07 válasza Revan4126 (#24217) üzenetére


htc07
addikt

(#24220) nimfas válasza Krisztián156 (#24218) üzenetére


nimfas
addikt

Nem írta hogy kikapcsolt telefonnál.

(#24221) zho-lee


zho-lee
addikt

Találtam egy egyszerű módot az mtp tároló kikerülésére.
(ez zavar szinte egyedül a venom sense5-ben)

Total commander adb pluginnal lehet használni az sd-t nyugodtan, nem kell lapcsolgatni semmilyen háttértárat stb..

Itt le van minden írva TC plugin: Android ADB 7.1 cím alatt. Igaz, ez a mentéshez készült, de az alapja ugyanaz.
Egyébként jó kis megoldás, köszönet érte pepe091-nek :R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24222) zho-lee


zho-lee
addikt

Arra van valakinek ötlete amúgy, -erről jut eszembe- hogy adott két egyforma pc, gyakorlatilag egyforma win7-tel.
Az egyik a sense rommal feldobja az ablakot, hogy mit szeretnék a telefonommal, amit usb-n csatoltam, a másikat (otthonit) a haverom telepítette..
Mit állíthatott el?
Tuti, valamilyen biztonsági beállítás, csak nem tudok rájönni.

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24223) htc07 válasza zho-lee (#24222) üzenetére


htc07
addikt

Vezérlőpult > Automatikus lejátszás

(#24224) zho-lee válasza htc07 (#24223) üzenetére


zho-lee
addikt

Nagyon köszönöm, megnézem ezt, még nem jutott eszembe.. :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24225) zho-lee válasza htc07 (#24223) üzenetére


zho-lee
addikt

Az be van kapcsolva..
Mondanom sem kell, az itthoni gépen nem működik a trükk..
De unom, hogy ezen semmi nem megy :(

Volt szó róla, nem biztosan itt, hogy van egy progi pc-re, ami kitörli az összes feltelepített usb portot.
Valaki ismeri a nevét ennek?
Mert a google erre olyan találatokat hoz, hogy csak nézek: hogyan tisztítsam az usb-portot :Y

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24226) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Most már nagyon kezd idegesíteni ez az akkumulátor. Szeptember 15.-e körül új Anker akksi, nagyon jó, jól bírja, majd egy idő után így random képes kikapcsolni. Ha alacsony már a százalék, telefonlásnál kb 5 mp. múlva kikapcsol magától(nem jön be logó, fogja magát és a semmiből off). De van mikor csak simán feloldanám és akkor történik meg. Egy idő után jó lett, érdekes. Majd sok rom váltás után kapott egy battery resetet, na ezt nem kellett volna. Azóta megint szar. Írnak facebookon, húznám le értesítési sávot, puff, fekete képernyő(45% !). Gyári akksival nem csinál ilyet. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#24227) randras_83 válasza Kurzuh (#24226) üzenetére


randras_83
addikt

ha a gyári akksival nem csinálja, akkor nagyon úgy fest, hogy kuka az anker. honnan rendelted?

https://www.flickr.com/randras83/

(#24228) Kurzuh válasza randras_83 (#24227) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

http://hardverapro.hu/apro/htc_sensation_anker_1900_mah_akkumulator_elado_uj

De erdekes, hogy egy ido utan jo volt.

(#24229) Revan4126 válasza htc07 (#24219) üzenetére


Revan4126
csendes tag

Köszönöm, a linket követve találtam megoldást a problémára. :)

nimfas: Igen, az én saram, hogy azt nem írtam le, azt hittem senki nem néz iq betyárnak és ez egyértelmű lesz neki. De hát ha neki muszáj valamibe belekötni, legyen meg az öröme. :)

Egyébként tud valaki ajánlani valami zene lejátszó progit, ami a felpakolt mappák alapján is tudja rendszerezni a zenéket? Előre is köszi.

(#24230) htc07 válasza zho-lee (#24225) üzenetére


htc07
addikt

Akkor nem tudom, lehet egyszerűbb lenne egy parancsikont dobni az asztalra neki mint szívni a driverekkel :)

Nálam így tökéletesen működik, az más tészta hogy nem nagyon szoktam használni, inkább ES file explorerrel mozgatom FTP-n keresztül ami kell, vagy recovery-ben usb módban.

*USB debugot próbáld ki/bekapcsolni, hátha úgy felismeri.

[ Szerkesztve ]

(#24231) zho-lee válasza htc07 (#24230) üzenetére


zho-lee
addikt

Éjfélre kész lett az otthoni is, a 7.akárhány helyett a 8.akárhányas verziójú TC látja.
Sajnos nekem nincs ott a Sensation, mint a mellékelt képen.
Amúgy az elmúlt hetekben vagy 210x :DDD települt a HTC Sensation a gépre.
Tuti, valami el van a win7-ben b...a..

Mindegy, minden oké, így megoldottam. :R
(keresek egy win7 topicot, vagy egy telepítő cd-t :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24232) kaciokos válasza Revan4126 (#24229) üzenetére


kaciokos
őstag

PowerAMP rulez.

(#24233) Krisztián156 válasza Kurzuh (#24226) üzenetére


Krisztián156
tag

Mostanába nekem is szokta csinálni, hogy 40%-on van az akku, és amikor fel akarom oldani a billentyűzetet, ki van kapcsolva... ViperS 3.1.4-es rom van fent... pár hónapos XE akku... Szerintem a rom miatt van, mert az előző romokkal nem csinált ilyet.

(#24234) Kurzuh válasza Krisztián156 (#24233) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Anno feltettem meg a gyarit is, ugyan ugy csinalta. De mas custom romokkal is.

Egyebkent arra jottem ra, hogy fokent(vagy csak) mobilnet mellett csinal ilyet. Nem emlekszem olyanra, hogy wifivel barmikor is kikapcsolt volna. De mivel a nap elso feleben csak mobilnetezek, igy ez nem valami jo.

(#24235) illes0102


illes0102
aktív tag

4.4 működő kamerával :) a camcorder és a video playback nem megy. de mi maz a camcorder?:D

(#24236) zho-lee válasza illes0102 (#24235) üzenetére


zho-lee
addikt

A videó felvétel.
Próbáltad a romot?

:R

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24237) illes0102 válasza zho-lee (#24236) üzenetére


illes0102
aktív tag

köszönöm :D
még nem, most megyek eddzeni közben csinálok a viperS 5 ről biztonsági mentést, meg felrakom rá a zippeket és kondiba szerintem rá varázslom pihenések közben :U

(#24238) zho-lee válasza illes0102 (#24237) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem is már az sd-n van, hazafelé a vonaton nekiugrom :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24239) illes0102 válasza zho-lee (#24238) üzenetére


illes0102
aktív tag

hát igazából nem érzékelek túl sok mindent ebből a 4.4 hatásból. inkább sense 5 :D lehet az túlságosan megszoktam már egy senseless rom váltáshoz :D

[ Szerkesztve ]

(#24240) illes0102 válasza illes0102 (#24239) üzenetére


illes0102
aktív tag

letelt az 5 perc. viszont a zene miatt mégis csak megtetszett.. egész hangos és nagyon tisztán szól nekem alapból az apolló lejátszó eddig halkabb volt, most egész jó :) viszont mikor lezárom akkor beakad a zene mintha elhúzná.. aztán jó. meg feloldásnál is :O

[ Szerkesztve ]

(#24241) szezso15 válasza illes0102 (#24240) üzenetére


szezso15
addikt

Kapcsold ki a kijelző lezáró/feloldó hangokat! ;) Incredible S-en is ez van sajnos.

*Hajrá Loki!* i15+

(#24242) illes0102 válasza szezso15 (#24241) üzenetére


illes0102
aktív tag

köszi így már működik :DD

Themer Betát valaki próbálta már? esetleg vélemény?:D

[ Szerkesztve ]

(#24243) zho-lee válasza illes0102 (#24242) üzenetére


zho-lee
addikt

A themer beta jó kis alkalmazás, de egyenlőre kevés a téma benne, de ez is csak relatív hozzáállás kérdése, megbízható, és szép. Garyarts témáit külön ajánlom!

A 4.4 szerelem lesz nekem szerintem, bár nem első látásra, mert a SultanXDA romok mindig is bejöttek.

Ma sense 5-öztem, de engem az nem győzőtt meg, kissé kezdetleges, szezso, sultan, carbon romok sokkal gördülékenyebbek, valahogy amit tudnak az nem olyan nyögve nyelős.
Legalábbis nekem, bármit szerettem volna, előtte meg kellett tervezni.
Ami vitathatatlanul előnye a venom romnak, hogy madzagon lehúzza a netet a pc-ről.

Valaki csinálhatna egy ilyen alkalmazást a többire is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24244) illes0102 válasza zho-lee (#24243) üzenetére


illes0102
aktív tag

rendben akkor visszarakom és kipróbálom mert, ahogy felraktam egy téma annyira kezelhetetlen volt... egyből szedtem is le.. :D adok ennek a romnak egy 3-4 nap próba időt ha vért izzadok is tesztelgetni fogom magamnak :D kicsit nyomkodva érzem én is hogy gyorsabban reagál dolgokra gyorsabban nyit meg ezt azt.. most már csak a névjegyeket kéne simről átmentenem amit valamiért CM rommal sosem sikerült, szóval vissza a sense 5, a simes névjegyeket importálom google fiókra onnan meg szépen átszedem 4.4re.. vagy esetleg ennek van ésszerűbb megoldása? :)

egyébként én még kíváncsi leszek dominos_liberty 4.4ére amint működni fog a kamerája annak is. Albino féle még eléggé rosszul áll kommentekből ítélve.

már csak valami szép kis kinézetet kellene össze barkácsolnom, meg normálisabb billentyűt mert ez a halálom még ebben :D

(#24245) zho-lee válasza illes0102 (#24244) üzenetére


zho-lee
addikt

Szerintem egy Nova, vagy Apex nálam is felugrik rá (illetve a Nova fenn is van)..

Névjegyeknél menüt nyomsz, és importálás/exportálás tárhelyről/-re
Előbb elmented oda, az új romnál meg vissza mented. Kb 10 mperc..

Normális bill-re ötletem a smart keyboard, ékezetesekkel kiegészítve.
Screenshot holnap..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24246) htc07 válasza zho-lee (#24245) üzenetére


htc07
addikt

swiftkey is elég király billentyűzet :)

(#24247) randras_83 válasza htc07 (#24246) üzenetére


randras_83
addikt

+1 nálam is az van, nagyon jó.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24248) illes0102 válasza zho-lee (#24245) üzenetére


illes0102
aktív tag

egyenlőre muszáj voltam leszedni a romot valami nem éppen tetszett neki, mert a minion rush fc zett, a subway surf el se indult :D majd ma délután próbálkozom vele hátha addigra javít még rajta valamit

(#24249) zho-lee válasza illes0102 (#24248) üzenetére


zho-lee
addikt

Ezzel semmi gond,mert nekem pl ilyen apk-k nincsenek rajta.
Gondolom, játékok, lehet rájuk nézek.

Mindenesetre, nálam bevált, csak megírtam. Nem biztos, hogy másnak is jó.

Akkor a screenshot a bill-ről: [link]
Meg a büszke zárképernyőm: [link]

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24250) w0rstiLL


w0rstiLL
csendes tag

Sziasztok. Van 1 HTC sensationom es szeretnek rakni ra custom romot.Tudnatok segiteni? Koszi. Nagyon nem ertek androidhoz mivel h ios rol jottem at.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.