Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24351) Dávid01 válasza zho-lee (#24347) üzenetére


Dávid01
csendes tag

Természetesen azt is megcsináltam. De azért köszi :)

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#24352) kirkri válasza silver-pda (#24349) üzenetére


kirkri
addikt

Én most HTC Evo 3D-be való gyári aksival tesztelem a készüléket (sikerült pár új akkumulátorhoz kedvező áron hozzájutnom). Igazából nem óriási a különbség, de az a plusz 14% (1730mAh vs 1520mAh) mégis több mint a semmi, és mégiscsak gyári akkumulátorról van szó.

Szerk: Most olvastam vissza a topikban, hogy ez az Evo 3D akku nem újdonság, mások is használták már vele. Ebben az esetben nem is kell nagyon tesztelni, a felesleges darabszámot dobom fel a HardverApróra. :C

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24353) silver-pda válasza kirkri (#24352) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Állítólag ez az anker is jó evo 3d-re. és 1900 csak több, mint 1730.
Anno vettem 1730-as akksit is, de az kb annyit tudott, mint gyári 1560. :(
+ van egy 2000-es vésztöltőm is. :)
Eddig ez az anker jól teljesít.

(#24354) Robber


Robber
csendes tag

sziasztok!
nos,úgy gondoltam,h.lehet, a kamera problémám megoldaná egy frissebb android verzió,meg ha nem,akkor is ráférne egy frissítés a telefonomra..le tudná írni valaki,hogy mire, s legfőképpen lépésről lépésre (szájbarágósan)hogyan tudom frissíteni a telefonomon az androidot és a senese-t is!előre is köszönöm!

Robber

(#24355) kirkri válasza silver-pda (#24353) üzenetére


kirkri
addikt

Nem is az Anker aksidat szándékszom becsmérelni, csak tegnap jöttem rá, hogy a gyári Evo 3D aksik amiket vettem jók a Sensation-höz is.
Én az utángyártott aksiktól tartok egy kicsit, de ez talán csak a saját hülyeségem. :B

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24356) silver-pda válasza kirkri (#24355) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Nem is annak vettem. :)
Ma tűnt fel nekem, hogy ankerhez írták, hogy evo 3d-hez is jó.
Utángyártott akksiknál a teljesítményt/kapacitást fentartással kell fogadni.
Az anker úgy tűnik minőségibb termék, többen dícsérik, azért mertem venni 1700-as utángyártottam után ilyet.
ezekszerint az 1700-asom az igazándiból evo-hoz készülhetett.
Amúgy minden akksi Kínából jön, akár gyári, akár utángyártott. :) Esetenként csak a csomagolás más. Bár vannak silány utángyártottak is. Eddig azokat szerencsére elkerültem.

[ Szerkesztve ]

(#24357) kaciokos válasza kirkri (#24355) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezek szerint az Evo 3D akku ugyanaz, mint a Sensation XE akku. Egyébként én most ez utóbbit vettem, az előzővel is meg voltam elégedve, és kicsit olcsóbb is, mnint az Anker, amiben még meg sem bízom. :)

[ Szerkesztve ]

(#24358) Tharkoul válasza kaciokos (#24357) üzenetére


Tharkoul
tag

Függetlenítette már valamelyikőtök a Sensationt? Kaptam ismerősömtől ingyen, szívesen leváltanám a G300-asomat, egyetlen problémám vele az, hogy ez t-comos, én meg vodás vagyok. Néztem egy-két linket függetlenítésről, de kicsit tartok tőle. Sokszor hallottam már arról, hogy az utólag függetlenített készülékekben meghalhat a GPS, 1-2 egyéb funkció használhatatlanná válik. Erről ti mit tudtok?

(#24359) manowarkill válasza Tharkoul (#24358) üzenetére


manowarkill
tag

method 2-t használd. ha nem találná meg az sd kártyán a fájlt windows-os format után, akkor live linux alatt gparteddel formázd FAT-ra az sd-t.

(#24360) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek olyat, aki tud ilyen telón csak plexit cserélni???
Azaz ki tudja cserélni a touchot, ha repedt, de úgy, hogy közben ne törjön össze az LCD.. ? :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#24361) htc07 válasza evko (#24360) üzenetére


htc07
addikt

Nem olyan nehéz :) Egy akármilyen gsm-ben megcsinálják neked szerintem, csak a peremén van végigragasztva a plexi a kerethez valami kétoldalú ragasztószalaggal.

(#24362) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Úgy döntöttem, 4 buherálással, hekkeléssel, és garanciavesztéssel töltött év után beszerzek egy wp-s telefont (amit a telekomnak hála ingyen tehettem meg ). Reklámozni nem akarom, de annyit mondhatok, hogy a Sensation bekerült a fiókba...
Biztos, hogy be fogok még nézni ide is, de terveim szerint a 820 marad nálam napi használatra.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#24363) khalid98 válasza hülyegyerek (#24362) üzenetére


khalid98
tag

majd írj egy kis beszámolót :)) kíváncsi vagyok rá, én is gondolkodtam már wp-s telóról

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#24364) hülyegyerek válasza khalid98 (#24363) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Privátban válaszolok, nem akarom szétoffolni a topikot.

Mindenkinek szívesen válaszolok, akinek kérdése van a wp-ről.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#24365) khalid98 válasza hülyegyerek (#24364) üzenetére


khalid98
tag

köszi! :))

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

(#24366) evko válasza htc07 (#24361) üzenetére


evko
aktív tag

Köszi.
Szóval, az LCD és a plexi nincs egybe ragadva?

Simán leszedem a ragaszót, de attól parázom, hogy ugye az LCD-t picit fel kell "szedni" a frame-ről, amihez ragasztva van... Na most... mi van, ha közben összetörik az LCD? Mert ugye alatta megy el a flex, ami az érintőhöz tartozik... VAgy nem ennyire bonyolult? :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#24367) htc07 válasza evko (#24366) üzenetére


htc07
addikt

Maga az lcd felülete nincs a plexihez ragasztva, csak körbe van ragasztva.

Én is ettől paráztam, de végül úgy oldottam meg, hogy picit kireszeltem a keretet körömreszelővel, és úgy már átfért rajta :D

(#24368) kirkri válasza htc07 (#21594) üzenetére


kirkri
addikt

Elnézést, privát akart lenni. :B

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#24369) zho-lee válasza evko (#24366) üzenetére


zho-lee
addikt

Ha még nem késő, akkor mondanám, hogy ha hajszárítóval megmelegíted egy picit, könnyen szétválik.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#24370) Robber


Robber
csendes tag

sziasztok!
úgy látszik, nem sikerül választ kapnom..légyszi segítsetek..a sensation-t akarom androidilag frissíteni..nem nagyon értek hozzá,így az lenne a kérdésem,mire, s legfőképpen hogyan is kezdjek hozzá lépésről lépésre,mert amiket találtam,az nekem nem mondott semmit..előre is köszönöm!

Robber

(#24371) Kurzuh válasza Robber (#24370) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Jelenleg hányas android van rajta?

(#24372) evko válasza zho-lee (#24369) üzenetére


evko
aktív tag

Köszönöm szépen! Ma megpróbálom.
Láttam róla videot, szét is fog válni, ezzel nincs baj,,,, Majd az lesz a gond esetleg, hogy ugye az LCD-t picit fel kell emelni, hogy alatta el tudjam vezetni a fóliát...
Mármint a touch fóliáját... Na, mindegy.. Remélem nem törik majd az LCD...

1 órán belül kezdem az operációt, mert nem mindegy, hogy touchot rendelek hozzá csak, vagy kijelzővel együtt... :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#24373) evko


evko
aktív tag

Ja és még valami...

Lehet én vagyok béna, de szerintem ez a teló nem nagyon bírja akku üzemidővel..?
Még új akkuval is gyorsan merül, ha használva van. Vagy én látom rosszul?

Esetleg valaki tud kb ilyen, vagy jobb tudású telefont ajánlani kb ilyen 30-40K-s árban, ami nem merül ennyire??? :) Ez most komoly kérdés...
Mert nekem ez a teló tetszik, valami minimum ilyen tudású kellene, de ne merüljön már ennyire... Vagy ez már csak álom marad?

Volt nálam egy Y300-as Huawei, hát, az nagyon nem merül ehhez képest.. Persze más kategória, de akkor sem merül...?:...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#24374) Robber válasza Kurzuh (#24371) üzenetére


Robber
csendes tag

most csináltam rajta egy gyári beállítás visszaállítását,mert nem akar a kamerám működni,de az sem segített!jelenleg 4.0.3 van rajta,3.6-os sense..

Robber

(#24375) randras_83 válasza evko (#24373) üzenetére


randras_83
addikt

Még olcsóbban is megkapod : Nokia 3210 vagy 3310. Trolling. ;]
Amúgy milyen régi az akksid? Nálam ankerral egy napot vígan ment, de ha tényleg váltani akarsz akkor olyat keress aminek kisebb a kijelzője vagy nagyobb az akksia. Ezek sajnos ennyit mennek a mostani telóm is lemerül egy nap alatt ha használom.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24376) htc07


htc07
addikt

Akkus hordozható töltő? :D ebayen nem olyan drágák már manapság, de jól tudnak jönni :)
Nekem meg mindig ott van a régi akkum a tárcámban, ha váratlan pillanatban lemerülnék, akkor is egy pillanatba kerül kicserélni az akkut, és minden megy tovább. :D

(#24377) evko


evko
aktív tag

Sikerült megoldanom.. :)
Most már nincs hátra más, csak egy digi rendelés... :)

Most nézegettem a Motorola Moto G telót... Hát, ha egy picit olcsóbb lesz.... talán az lesz a nyerő? :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#24378) randras_83 válasza evko (#24377) üzenetére


randras_83
addikt

Az mondjuk nem egy rossz választás, de az se fog 1-1,5 napnál tovább menni.:) ;)

És a 62 papír nem is sok érte.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24379) Kurzuh válasza Robber (#24374) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Gyári ROM updater. Ezzel frissísd, minden el fog tűnni róla! (kivéve SD-ről) Ha ezek után sem jó a kamera, akkor hardveres a gond :F

(#24380) Robber válasza Kurzuh (#24379) üzenetére


Robber
csendes tag

köszönöm!kipróbálom!android frissítés létezik sensation-ra?ha igen,akkor érdemes felrakni?előre is köszi!

Robber

(#24381) randras_83 válasza Robber (#24380) üzenetére


randras_83
addikt

A sensationre a 4.0.3-as droid 3.6 Sense-el volt az utolsó hivatalos update, szóval frissebb nincs, csak főzött.
Viszont abból van 4.4-is igaz sense nélkül, vagy van 4.1.2 Sense 5-tel.

BTW akinek 4.4 van a gépen kérdezném, hogy milyen hogy muzsikál???

https://www.flickr.com/randras83/

(#24382) Kurzuh válasza randras_83 (#24381) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Hát most 2 ember is frissítette a ROM-ját az ünnepek alatt. Egyik már egész jó, viszont pár játéknál "black screen" hiba van, ami egyelőre még zavar, mert szeretek játszani.

(#24383) randras_83 válasza Kurzuh (#24382) üzenetére


randras_83
addikt

szóval összességében akkor oks.:) én mondjuk nem játszottam sokat a senny-n sem.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24384) Robber válasza randras_83 (#24381) üzenetére


Robber
csendes tag

köszönöm a választ!
ezt a főzött ROM-ot érdemes-e feltenni?ha a 4.1.2 stabil senese 5-tel,légyszi leírnád,hogyan kell csinálni lépésről lépésre,mert nem nagyon vágom..előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Robber

(#24385) Kurzuh válasza Robber (#24384) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Olvasd el ezt! Ha ezek után valamit nem értesz, segítünk :K

(#24386) barpici


barpici
csendes tag

Tesztelgetem a romokat. Azt vettem észre, hogy az utolsó 1 hónapban használt szezso féle Revelation 1.0.3 romból kimentett cal logokat amikor egy másik romba berakom, nem azonosítja be a számokhoz tartozó neveket. Tehát hiába vannak már betéve a névjegyzékbe a nevek, a berakott híváslista csak telefonszámokat mutat név nélkül. Tudtok erre megoldást? A kimentéseket és visszaemelést a super backup programmal csinálom, de próbáltam mással is, ua az eredmény. A névjgyzékem gmail szinkronizált.

[ Szerkesztve ]

(#24387) randras_83 válasza barpici (#24386) üzenetére


randras_83
addikt

csak egy tipp: ha a visszaállítás után nyomsz egy format cache + davlik akkor nem javul?

(#24384) Robber: egyetértek Kurzuh kollégával.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#24388) -HTC-


-HTC-
tag

Sziasztok!

A Sensation elfogad 64 Gb-os memóriakártyát??

(#24389) randras_83 válasza -HTC- (#24388) üzenetére


randras_83
addikt

ha jól emlékszem hivatalosan 32GB ig támogat, de vannak olyan emlékeim, hogy megbirkózik a 64GB-ossal is - XDA-n olvastam anno -, BTW minek 64GB?

https://www.flickr.com/randras83/

(#24390) -HTC- válasza randras_83 (#24389) üzenetére


-HTC-
tag

Lenne egy 64-es nagyon baráti áron, és arra gondoltam beletenném a telefonba.
Másra nagyon nem tudnám használni.
Köszi a választ!

(#24391) brillians


brillians
csendes tag

Sziasztok!

Két év után úgy érzem, hogy szeretném valamivel megdobni a Sensation-t, kihozni belőle a legjobbat. Mivel annyira nem vagyok otthon ezekben, ezért szeretnék segítséget kérni. Annyi fogalmam van csak az egészről, hogy valószínűleg valami ROM fog kelleni nekem, illetve valami másik Kernel (a processzort is szeretném egy kicsit húzni). A "hogyan?"-t, ha jól láttam valamelyikőtök néhány hsz.-al fentebb már linkelte (neki így utólag köszönöm), szóval inkább csak a "mit érdemes?" a kérdésem.
Plusz mintha láttam volna valami módosítást, ami a kamera szoftverébe nyúl bele, ezáltal jobbá téve azt. Ez mennyire jelenthet minőségbeli javulást?

És egy kis off: Egy ilyen mennyire valós ennyiért?

(#24392) randras_83 válasza brillians (#24391) üzenetére


randras_83
addikt

Off-ra: ez kb annyira valós miat az 5000mAh sensation akksi, 3000 Ft-ért :N :N

Hogy mit szeretnél a telefonodra, az nagyon egyéni, ha a testreszabhatóság a fontos akkor valamelyik ViperS romot tedd föl, ebből van ICS alapú Sense 4-gyel és JB alapú Sense 5-tel. Ha nem szenszes romot akarsz, akkor akár 4.4.2-őt is tehetsz rá.

Ami stock külsejű az ICS= Ispiration JB=Revelation, plusz keress rá a Sensation tudástárra is. :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#24393) brillians válasza randras_83 (#24392) üzenetére


brillians
csendes tag

Köszönöm a választ! :)

(#24394) DoLIn1991


DoLIn1991
csendes tag

Elkezdtem megpróbálni megcsinálni az S-OFF, elindítom a revolutionary exet és nekem nem adja be, hogy írjam be a beta keyt hanem azt írja ki :Your device: pyramid, with HBOOT is not supported at this time.

(#24395) -HTC-


-HTC-
tag

B.U.É.K. minden Fórumtársnak! :)

(#24396) Kurzuh válasza -HTC- (#24395) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Neked is! :)

(#24397) randras_83 válasza DoLIn1991 (#24394) üzenetére


randras_83
addikt

Gondolom azért mert a hboot 1.2x... Ebben az esetben csak a drótos trükk megy.

https://www.flickr.com/randras83/

(#24398) DoLIn1991 válasza randras_83 (#24397) üzenetére


DoLIn1991
csendes tag

Sajnálom de nem vagyok ennyire képben, mi is lenne ez a drótos megoldás?

(#24399) PTomi92 válasza DoLIn1991 (#24398) üzenetére


PTomi92
aktív tag

https://sites.google.com/site/sensationtudastar/s-off-1-27

Más: Tudom hogy volt már párszor téma, de mostmár tényleg tarthatatlan és kell egy anker akksi:) Van valahol valami aktuális akció ahol érdemes lenne venni? Én ezt találtam, de sosem Ebayeztem még, ha lenne valami magyar bolt, onnan szivesebben vennék. Az akksira rá van írva h mikori gyártású?(Nem szeretném, ha egy pár éveset sóznának rám)
http://www.ebay.com/itm/Anker-Battery-1900mAh-HTC-Sensation-XE-Amaze-4G-EVO-3D-MyTouch-4G-Slide-intl-/140705874383?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item20c2b941cf

[ Szerkesztve ]

(#24400) silver-pda válasza PTomi92 (#24399) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Nekem van egy eladó. Ha nem jelentkezik, aki érdeklődött, akkor rakom fel hírdetésbe.
Német amazonról rendeltem párban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.