Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) c16se__ válasza c16se__ (#21541) üzenetére


c16se__
csendes tag

Na a probléma megoldva: úgy kellett felrakni, hogy nem update, hanem wipe. És akkor megy, csak mindent be kellett újra állítani rajta. Csak azért írom, hátha másnak is gond lesz ez.

(#21552) Bátor75 válasza Zirowe (#21549) üzenetére


Bátor75
tag

Éreztem, hogy szórakoznak a srácok...: Team Venom
:C

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#21553) zho-lee válasza Bátor75 (#21545) üzenetére


zho-lee
addikt

Nagyon köszönöm!

Azt csak kérdezném tapasztalat híján, hogy akkor ez a recovery jobb, mint a cwm5?
Illetve egész pontosan ez való a sensationra..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21554) dzudzu válasza Fl4tl4nd3r (#21547) üzenetére


dzudzu
tag

:Y ezt, hogy sikerült?!

(#21555) zho-lee válasza zho-lee (#21553) üzenetére


zho-lee
addikt

Szóval, én meg itt akadtam el..
Sem a power menüből bootloaderbe lépve, sem adb alól a pc-n, sem gombokkal bekapcsolva nem tudom telepíteni a 4ext-et :Y
Azt írja települ, de ha recot indítok, akkor a cwm5-ös fogad..

"Ehhez készítettem egy telepítőt, töltsd le INNEN, csomagold ki, a Sensation-t rakd bootloader módba, majd indítsd a TELEPITO.bat-ot, ha minden jól ment, akkor bootloaderből recoverybe belépve a 4EXT felülete kell hogy fogadjon."

Megkérdezem, bár tudom eléggé zöld kérdés, hogy bootloaderbe hogyan tudom pontosan tenni a telefont?
Nagyon :R a segítséget!
(és elnézést a kezdő kérdésért)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21556) Zirowe válasza zho-lee (#21555) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gyorsboot kikapcsolva, telefon kikapcs, hangerő le+bekapcs
vagy parancssorból
adb reboot bootloader

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21557) jani220 válasza zho-lee (#21555) üzenetére


jani220
csendes tag

Ezzel egyszerűen feltudod telepíteni a 4ext recoveryt.

(#21558) randras_83 válasza Fl4tl4nd3r (#21547) üzenetére


randras_83
addikt

És be sem kapcsol?

https://www.flickr.com/randras83/

(#21559) zho-lee válasza jani220 (#21557) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszönöm, már megy is az első backup-om a cm10 romról.
Tényleg, így kb egy-két perc volt. :R
Sajnos abban nem látok ilyet, hogy gyors indulás, ahonnan a pipát ki lehet venni.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21560) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Jelly Bean

[ROM][JB][Sense 4+][01.04] Team Venom presents: ViperS 1.6.3 - always one step ahead

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21561) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#21560) üzenetére


T0rnad0
addikt

:R Jön már, kíváncsi leszek :D

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#21562) szegto válasza enginev3.0 (#21560) üzenetére


szegto
senior tag

Jön itt is. :C
Ahogy nézem a kamerával van valami gebasz..... még. :D

(#21563) T0rnad0 válasza szegto (#21562) üzenetére


T0rnad0
addikt

De legalább már van valami pár hét után :)

Z Fold 4

(#21564) randras_83 válasza T0rnad0 (#21563) üzenetére


randras_83
addikt

én is elkezdtem leszedni... :)) Reméljük a kamerát hamar rendbe rakják.

https://www.flickr.com/randras83/

(#21565) T0rnad0 válasza randras_83 (#21564) üzenetére


T0rnad0
addikt

A kamera el sem indul. Na még próbálgatom, milyen.

Z Fold 4

(#21566) Fl4tl4nd3r válasza dzudzu (#21554) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát túl jól sikerült az este... :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21567) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Első boot után megakadt a menüben, majd a következő 3reboot bootloop volt.

Kösz szépen, találkozunk majd kb egy hónap múlva, egy ténylegesen stabil verziónál.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21568) T0rnad0 válasza Zirowe (#21567) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem nem volt ilyen gondom. Amúgy gyors volt, kb egy órát nyomogattam. A proci 1,8-on ment alapból, Antutu 8800 körül volt. Kamera más progival sem indult el. Jó lesz ez...

Z Fold 4

(#21569) Dániel válasza Zirowe (#21567) üzenetére


Dániel
csendes tag

Nekem ugyan ez a tapasztalat. 2 alkalommal sikerült eljutni a beállításokig, de 15 perc használat után teljesen hulla! xda-n sok hasonló tapasztalat.

(#21570) Bátor75 válasza T0rnad0 (#21568) üzenetére


Bátor75
tag

Nálam is jól működik.

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#21571) enginev3.0 válasza Bátor75 (#21570) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gondolom valamelyik proci bírja az 1.8ghzt valamelyik nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21572) Sátán44


Sátán44
addikt

#21535 előzmény

Sikerült annyit kiszűrni, hogy telepítés utáni indításkor még semmi gond nincs a készülékkel. Az akku eltávolítása után kezdődik a gond, tehát kiveszem, majd vissza és folyamatos újraindulásba kezd a teló. (bármelyik rendszernél) Szerintetek ez alaplap hiba?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#21573) randras_83 válasza Sátán44 (#21572) üzenetére


randras_83
addikt

Vagy rossz a kontakt.

ViperS: nálam ment, szép, jó de visszaraktam az Elegancia-t, kell még neki idő mire jó lesz. Egyébként akinek nem bootol be az nézzen fel Xda-ra, le lehet szedni egy régebbi kernelt. Ahogy olvastam lcd panel miatt nem mindegyik sennyn indul el. Nálam folyamatosan fc-t nyomott a clock widget, beats nem megy, néha meg mintha lelassult volna, de jó az irány az tuti. Ügyesek a srácok. :)) ja és a proci nem ment 1,8-on...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#21574) nimfas válasza randras_83 (#21573) üzenetére


nimfas
addikt

Én egyelőre az Elegancia 4.0-át tettem fel... az is megjelent nagy "sunyiban" tegnap :-D

A Custom beállításokat nem találom egyelőre, de mintha a flash közben láttam volna ez irányú menüt az aromán belül....

(#21575) csipuka válasza nimfas (#21574) üzenetére


csipuka
senior tag

A tweak kikerult a 4.0-bol, mert monarx visszavonta az engedelyet. Bar aszondjak tan most gyorsabb a renszer.
Persze van olyan osszeeskuves elmeletem, hogy pont most jelent meg a Vipers JB, szoval erosebben arra fele akarja terelni a user-eket. Nalam a 3.8 van fenn jelenleg, ez az utolso verzio amiben a tweak benne van.

(#21576) zho-lee válasza Sátán44 (#21572) üzenetére


zho-lee
addikt

Nekem az Alcatelen volt olyan, hogy romcsere folyamán, akku ki/be esetén a kapkodás miatt "összekócoltam" az érintkezőit az akkunak. De gondolom nem ilyen a tied.

Viszont lenne egy érdekes kérdésem.
Másnak is megbízhatatlan az akku töltöttség kijelzése?
Nevezetesen az, hogy töltőre tettem, mert huszonpár % volt a töltöttsége.
Már vagy két órája töltődött, és idegeskedtem, mert még csak 60% fölött volt egy picivel.
Gondoltam, újraindítom, és amikor be bootolt, akkor már 98%-ot mutatott :Y
És ezt notóriusan, tehát azóta is csinálja, ha úgy érzem, töltött eleget, akkor restart, és jé, tele is van..
Ezt a ViperS, és most a cm10 romon is tapasztalom.

Másik: tegnap feldobtam a 4ext recoveryt.
Mentettem, majd próbáltam egy másik romot telepíteni.(namelessbean)
Fel is ment, működött mindene, de aktuális mentések híján elmentettem későbbre, és a restore opcióval a cm10 mentést visszadobtam.
Ma vettem észre, hogy semmilyen camera apk nincs benne, a gyári sem, és amit a playról telepítettem.
Hová tűnhetett a mentésből :F
(telepítettem a playról ismét, és működik rendesen)

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21577) szegto válasza csipuka (#21575) üzenetére


szegto
senior tag

ViperS-ről hogy kamera nélkül nem buli a dolog.... de tényleg tudnak a srácok. :R
Kb 20 percet ment aztán cseréltem vissza, néhány hét és jóleszez!

Elegancia 4.0-t használok most és érezhetően méggyorsabb.... mármint ha megcsinálod az ODEX-et telepítés után.
Az előző is nagyon gyors volt de itt méginkább rögtön történnek a dolgok.
Csak ajánlani tudom.

(#21578) c16se__ válasza szegto (#21577) üzenetére


c16se__
csendes tag

Csak halkan kérdezném meg: mi az ODEX?

(#21579) zho-lee válasza szegto (#21577) üzenetére


zho-lee
addikt

Elegancia romról honnan tudni melyik?
Én inkább 4.1-et látok (most telepítettem)..
Android v: 4.0.4
HTC Sense V: 4.1
Szoftverszám: Elegancia -Sense 4.1 v3.8.0

Ha nincs mobilnet/wifi/gps kapcsolva, honnan tudja az első pillanatban az óra+időjárás widget, hogy Gyömrőn vagyok?
(telepítés után restart)

szerk: öngól :W a telepítőt megnéztem: Elegancia -Sense 4.1 v3.8.0.. :B

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21580) randras_83 válasza zho-lee (#21579) üzenetére


randras_83
addikt

4.0.0 az aktuális verzió és 4.1 a Sense 4.0.4 ICS alapon. :)

Azért tudja, mert vele van az erő..:)) Egyébként tényleg gyorsabb. :)

Odex

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#21581) zho-lee válasza randras_83 (#21580) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem csak az erő.. tényleg állati gyors, pedig az aromában találomra állítgattam, tapasztalat híján, majd belejövök.
Ez az első romom, ami első boot alatt máris kiírja a tartozkodási helyet, minden "segédeszköz" nélkül..

Az általános, hogy még az ablaktörlőt is be kell kapcsolni, hogy hozzáadjam városom.. :DDD
Nem elég a wifi, és a gps sem sokszor..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#21582) randras_83 válasza zho-lee (#21581) üzenetére


randras_83
addikt

Bár emlékeim szerint az első "setup" során bekapcsolja a mobilnetet, ha van, ha nincs akkor tényleg passzolom...:)

https://www.flickr.com/randras83/

(#21583) Kiss67 válasza szegto (#21577) üzenetére


Kiss67
senior tag

Üdv. Nem vagyok egy komoly user, de hogyan kell bekapcsolnom az ODEX-et az eleganciában?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#21584) randras_83 válasza Kiss67 (#21583) üzenetére


randras_83
addikt

Az aroma telepítőben van egy ilyen menüpont :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#21585) szegto válasza randras_83 (#21584) üzenetére


szegto
senior tag

De csak utána telepítsd, ha a sima telepítés már kész van.
Telepíted a romot > bootolsz legalább egyszer elindul a teló> ODEX aroma telepítőből csak nem a rom telepítést választod... > ha kell color ugyaninnen

[ Szerkesztve ]

(#21586) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok

Valaki cserélt már digitizert a szenzáción? Sikerült életrekeltenem és úgy néz ki semmi baja,bár az sd-t nem érzékeli...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21587) randras_83 válasza Fl4tl4nd3r (#21586) üzenetére


randras_83
addikt

Youtubon van róla videó, de még nem. Miért nem veszel kompletten kijelzővel együtt?

https://www.flickr.com/randras83/

(#21588) Fl4tl4nd3r válasza randras_83 (#21587) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Úgy sokkal drágább lenne nem? Akarok még egy fehér hátlapot is rá az is 13ezer körül van,a komplett eleje meg bőven 20felett.... csak digitizer cserével megúsznám kb a feléből,feltéve ha javítható az sd része mert anélkül nem is érdemes megcsinálni.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21589) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#21588) üzenetére


Zirowe
nagyúr

[link]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21590) htc07 válasza Fl4tl4nd3r (#21547) üzenetére


htc07
addikt

Ha bekapcsol, akkor plexicsere és menni fog. Tapasztalat.. :)

(#21591) Fl4tl4nd3r válasza htc07 (#21590) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Mármint mi fog menni az sd? Igen bekapcsol semmi baja teljesen jól érzékeli az érintést is,írtam a speedshop-nak szerintem elég lenne egy digitizer csere is.Neked is csere volt?Mennyibe fájt? egyik helyen 13ezret mondtak nekem a cserére.Hátlapot kellene még olcsón szereznem,nagyon fáj a szivem egy fehérre de itthon húzós árban van.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21592) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#21589) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi bár remélem azért az egész egységet nem kell cserélni. :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21593) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#21592) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pedig az a legolcsóbb.
Anyu dhd-jének az volt a gondja, hogy nem mindig érzékelte az sd kártyát, simmel minden rendben volt.
Cserélni kellett az egész modult.
Még jó, hogy a dhd-nek és a sensationnek is egy külön cserélhető modul, nem pedig alaplapra integrált.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21594) htc07 válasza Fl4tl4nd3r (#21591) üzenetére


htc07
addikt

Az SD az külön téma, nekem csak a plexi volt törve (meg a mikrofon szalagkábel is elszakadt a nagy zuhanás végett, azt kínából rendeltem), és a speedshop nekem nem vállalta a plexicserét csak ha veszek hozzá lcd-t is :F végül az lett a sztori vége, hogy megrendeltem simán a plexit és beleraktam magamnak, youtubeon fennvan a módja :D leszedni nehezebb a plexit mint visszarakni rá, de ha már megvan a plexi akkor szerintem egy gsm-ben megcsinálják neked. Az SD-olvasóra annyit tudok mondani, ahogy emlékszem az egy külön rész, lehet hogy csak szétjött a csatlakozó ami az sd-olvasót csatlakoztatja az alaplaphoz, bár ha a sim kártyát olvassa akkor nem hiszem, mert a kettő egyben van. Lehet hogy egy ilyennel meg tudod oldani a problémát: [link] . Esetleg a HTC-vel konzultálhatsz hogy vizsgálják be és javítsák meg, bár szerintem az egy költséges kör lesz. :(

(#21595) Zirowe válasza htc07 (#21594) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tuti módszer: sütő+autóstartóról a tapadókorong.
Bár így is necces, és érdemesebb inkább egybe cserélni ebayről rendelt alkatrésszel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21596) randras_83 válasza Zirowe (#21595) üzenetére


randras_83
addikt

És frankón berakod 200 fokon 3 percre...:) az úgy kemény...

https://www.flickr.com/randras83/

(#21597) htc07 válasza Zirowe (#21595) üzenetére


htc07
addikt

A vákuumos, cuppanós módszert nem mertem bevállalni, mert nem akartam kockáztatni hogy nekinyomom a plexit az lcd-nek, akkor meg 3x annyi lett volna megcsinálni :)

Találtam olcsóbbat, ennyit még szerintem megér kipróbálni, hátha megúszod ennyivel.

[ Szerkesztve ]

(#21598) Fl4tl4nd3r válasza htc07 (#21594) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igen néztem én is a videót,az új üveget mivel vagy hogyan ragasztottad a helyére? vagy körben öntapadós? láttam hogy ahol az érintő gombok vannak oda rakott valamit de nem tudom mi az...Külföldről csak a legvégső esetben szeretnék rendelni,esetleg tudtok itthon olyan helyet ahol egyben lehet kapni kijelzőstül az egészet? 27ért találtam de az nagyon sok érte,egy digitizer pedig kevesebb mint a fele.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21599) Zirowe válasza randras_83 (#21596) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Először le kell szedni mindent, amit tudsz.
Heronál tanult módszer, de ott csak magát az előlapot kellett berakni.

Nem 200fok, hanem olyan 70-80fok.

htc07: azt már csak akkor kell, amikor kellően laza a ragasztó, és akkor gyerekjáték a lefejtés, illetve az lcd se sérül.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21600) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Basszus de jó lenne ha jobban tudnék angolul,olyan lenne jó akitől mindent egybe tudnék venni akkor megérné kintről hozatni....Egyébként a komplett elejébe benne van minden más is? hangszóró,előlapi kamera stb?

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.