Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21151) kolivanov777 válasza i.s (#21150) üzenetére


kolivanov777
tag

No most töröltem és újra raktam, és most jó lett bár nem ez volt beírva, de módosítottam amit írtál!
Most jó!

Köszönöm!

(#21152) i.s válasza kolivanov777 (#21151) üzenetére


i.s
tag

Nem tudom, hogy a klikk milyen beállításokkal megy, de vagy net, vagy az online szokott előfordulni. Örülök, hogy működik.
Üdv: i.s

(#21154) enginev3.0 válasza kolivanov777 (#21149) üzenetére


enginev3.0
félisten

Telefon újraindítás?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21155) randras_83 válasza i.s (#21152) üzenetére


randras_83
addikt

A NET akkor kell ha hyperneted van, ilyenkor Telenor Internet a név. kb ennyire emlékszem így hirtelen, de a honlapjukon van leírás a beállításokhoz.

https://www.flickr.com/randras83/

(#21156) nimfas


nimfas
addikt

Hi!

Ma reggel újabb érdekesség fogadott.... ébresztő megvolt.... majd egy 170-es hangposta.... hogy nem voltam elérhető... telefon nem volt kikapcsolva, mégis azt jelezte a hívó fél felé, hogy "nem elérhető".

Most tettem fel a Sultan kernelt remélem ez megoldja a bajt, mert nem engedhetem meg munka szempontjából hogy ne érjenek el.... Továbbá volt olyan is, hogy rányomtam a telefonálásra (ex dailer) majd a hívás gombra, és kb. 5-8 mp múlva hívta csak a másik felet...
Ez is lehetett a "PYD-X 4.1.9 + kernel reset (non-bootloop).zip" kerneltől, ilyet eddig csak a gyári rom-nál tapasztaltam, pedig a teló most sincs telepakolva programokkal, hogy be kéne lassulnia. Elegancia legújabb beta van rajta...

Egyéb tanácsok???

(#21157) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Vissza szeretném állítani gyárira a telefonom.A jelenlegi állapota
Mindent ugyanúgy kell csinálni mint a régi revolutionary S-OFF-nál?

(#21158) T0rnad0 válasza davidcsaba93 (#21157) üzenetére


T0rnad0
addikt

(#21159) davidcsaba93 válasza T0rnad0 (#21158) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Ezt a webhelyet én is ismerem, annyira azért nem vagyok kezdő :D
Azért tettem fel a kérdést mert itt a képen az S-OFF felirat felett LOCKED van írva, az én telefonom pedig JoupunutBear, valamint a hboot verzió sem egyezik, pedig a leírás szerint csináltam az S-OFF-ot.

[ Szerkesztve ]

(#21160) T0rnad0 válasza davidcsaba93 (#21159) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is ugyanezek az adatok vannak, de más módszert én még nem láttam a visszaállításra...

Z Fold 4

(#21161) davidcsaba93 válasza T0rnad0 (#21160) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Akkor muszáj lesz bevállalnom :D
Mostmár sajnos egyre több gond van vele: a fény és távolságérzékelővel, a gombok háttérvilágításával, az érintőképernyővel és a random kikapcsolásokkal... :(

(#21162) arzz válasza kolivanov777 (#21146) üzenetére


arzz
tag

Érdekes módon nekem is volt mobilnetes problémám, de csak gyári rom-nál. Ott sehogy se tudtam bekapcsolni, már kártyahibára gondoltam, de aztán főzött rom felpakolása után egyből ment 2G/3G is.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21163) nimfas


nimfas
addikt

Erre :[link]

Senkinek semmi ötlete mitől lehetett?

(#21164) randras_83 válasza nimfas (#21163) üzenetére


randras_83
addikt

így hirtelen, nincs. :(

https://www.flickr.com/randras83/

(#21165) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok. Ma tudnék venni egy HTC Sensationt kártyafüggetlenül 39000 be. Megéri vagy sok érte ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#21166) kurion válasza snecizero (#21165) üzenetére


kurion
senior tag

Szerintem megéri.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#21167) szegto válasza snecizero (#21165) üzenetére


szegto
senior tag

45-55k között vannak hírdetések.
Szerinted a 39 sok érte? :U

(#21168) enginev3.0 válasza snecizero (#21165) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért megnézném miért olyan olcsó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21169) snecizero válasza szegto (#21167) üzenetére


snecizero
senior tag

Bocs ,hogy élek. :DDD Hát ha ezt vesszük akkor jó árban van. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#21170) randras_83 válasza snecizero (#21169) üzenetére


randras_83
addikt

annyiért én is veszek egyet, csak mond meg, hogy hol lehet.:)

tegnap elejtettem a telefonom...:( bár megúszta nagyjából, csak a sarkán látszik. én állat, nem szabad innom. :(

https://www.flickr.com/randras83/

(#21171) davidcsaba93 válasza randras_83 (#21170) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Egyszer nekem is sikerült a konyhában a járólapra, hirtelen azt hittem hogy szedhetem a darabjait de csak egy kis helyen jött le a festék :DDD

(#21172) Ruh


Ruh
csendes tag

Sziasztok! Sikeresen S-OFF-oltam a telómat én is (drótos + KGS utility) és felraktam egy Elegancia Pegasus 3.8-as ROM-ot. Nagyon tetszik, meg vagyok elégedve vele, egyetlen problémám van: A google voice nem tud magyarul, nem lehet beállítani, mivel nincs benne a listában. Pedig én előszeretettel használtam, amikor bevásárló listát csináltam az "Out of Milk"-kel.
Nem tudtok valami módszert, amivel rá lehet venni, hogy tudjon magyarul is. Az az érdekes, hogy a lokalizáció és a teló nyelve magyar, de a google voice-ban még sem lehet beállítani nyelvként a magyart.

A CID az htc_044, tehát ázsiai, de a gyári ROM esetében ez nem jelentett gondot.

Előre is köszi a segítséget.

(#21173) swapout


swapout
tag

Úgy látom f@száúl pörög a topik!!! :DDD :D :DD

(#21174) kurion


kurion
senior tag

Nem tudom ki mennyire követi XDA-n a dolgokat de úgy néz ki lassan lesz fasza Ubuntu OS a készülékünkre. Már csak az App portokat várom, szerintem hamarosan ki is próbálom milyen.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#21175) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok, be lehet azt valahogy állítani, hogy ne csak a kikapcsoló, vagy hangerő gombokkal térjen magához a kijelző? Pl az érintőgombokon "végigtapizva" vagy ilyesmi. CM10es rom van fent.

(#21176) enginev3.0 válasza PTomi92 (#21175) üzenetére


enginev3.0
félisten

sweep2wake
Keress rá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21177) PTomi92 válasza enginev3.0 (#21176) üzenetére


PTomi92
aktív tag

feltelepítettem, de nem történt semmi. valamit be kell állítani? Ha kirakom a widgetet nekem kék a felirat nem zöld, ahogy kéne lennie

(#21178) amulet


amulet
senior tag

Üdv nektek.
Képzeljétek, hogy jártam. A Desire s fórumban, (mert ilyen készülékem van) egy fórumtárs kiírta, hogy van a T-nél akciós gyári aksi potom pénzért 2e-ért :) Igen nem kamu, 2000 ft, gyári, új aksi. Vettem és örülök mint majom a farkának, azóta sokkal tovább bírja kis mobilom.
Ezen felbuzdulva megnéztem és örömmel tudatom nektek, hogy a Sensation-ra is van potom pénzért aksi, 2470 ft-ért!!!!!
Nézzétek és vegyétek amíg van mert fene olcsó :D :D :D :D

http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=413102

Imádunk T motyó

(#21179) #54715584 válasza amulet (#21178) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szinte ingyen van, még pontbeváltást is ajánlanak :R

[ Szerkesztve ]

(#21180) enginev3.0 válasza PTomi92 (#21177) üzenetére


enginev3.0
félisten

Widget? Feltelepítetted? De hát ezt általában kernel cserével szokták csinálni, mikor telepítesz egy kernelt megkérdezi hogy akarod-e bekapcsolni ezt a funkciót

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21181) PTomi92 válasza enginev3.0 (#21180) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Húh akkor én ezt félre értettem. Nem vagyok benne nagyon a témában, a telefont is így vettem h ez a ROM volt feltéve. Akkor ezt csak új kernel feltelepítésével lehetne beállítani? Mert akkor hagyom, viszont ha egyszerűbben be lehet állítani akkor tudnál segíteni, hogy hogyan kell?

(#21182) enginev3.0 válasza PTomi92 (#21181) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak fel kell flashelni egy új kernelt recovery-ből

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21183) mpierre


mpierre
veterán

Érdekes dolgot vettem észre. A teló jobb alsó sarka nyikorogni kezdett, majd hosszabb vizsgálódás után kiderült, hogy a üveglap kívánkozik le a telefonról. Legalább is úgy tűnik. Gari? Gondolom nincs más megoldás.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21184) elmouse válasza PTomi92 (#21177) üzenetére


elmouse
aktív tag

A Bricked kernel tudja.
Én is ezt használom, nagyon fain!

Ka nama kaa lajerama!

(#21185) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok ! Ha minden igaz, akkor a jövőhét utáni héten fogok váltani egy Sony Ericsson Live With Walkman készülékről vagy egy HTC Sensationra vagy egy Samsung Galaxy S Advancere, és még kérdéses hogy melyikre, de ha nem baj, akkor addig is lenne pár kérdésem a készülékkel kapcsolatban. Az első kérdésem az az lenne, hogy a HTC-nek nincs olyan programja pc-re mint amilyen a Sony Ericssonnál az Update Services ? Csak azért kérdezem, mert tudomásom szerint a Sensationre van ICS, és amint meglesz a készülék, akkor majd szeretném felrakni rá. A másik, tudom, hogy ez egy HTC Sensation topic meg minden, de szerintetek melyik készülék érné meg jobban hosszú távon ? A Sensation vagy a Galaxy S Advance ? Amúgy a készüléknek milyen hibái szoktak előfordulni ? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket

best regards, egy fórumozó blogger

(#21186) kaciokos válasza Dyrtyho (#21185) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha gyári ROM-ra gondolsz, akkor ahhoz PC sem kell, mert felmegy a telefonra Interneten keresztül.

(#21187) bylow


bylow
aktív tag

Üdv!
1 újabb problémám van.

Nagyon sűrűn újra indul magától a telefon.
Ez minek tudható be ???
Már idegesítő, szinte minden nap. KIKAPCSOLÁST NE ÍRJÁTOK, MERT MINDEN NAP KIKAPCSOLOM !!!

ByLow #

(#21188) S e t h válasza Dyrtyho (#21185) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olvasgatom itt a tesztet, de ahogy látom, van már 12 ezer hozzászólás az Advance témájában, én vásárlás előtt el szoktam olvasni mindent, ne később szembesüljek vele ,hogy milyen tipikus problémák fordulnak elő.
A Sensation 4,3-as, az Advance 4-es, a kijelző felbontása is az előbbi mellett szól, az ics-ről nem is beszélve.Ugyan nem emlékszem ,hogy az Advance milyen anyagból készült, de a samu általában spórol az anyaggal, viszont nálam annak idején már számított ez és többek között ezért is döntöttem a Sensation mellett az SII ellenében.
A rootolással kapcsolatosan nincsenek tapasztalataim, így nem tudom melyiket egyszerűbb, avagy nehezebb "megbolondítani".
Talán így elsőre csak a készenléti idő szól az Advance mellett, és nem az aksi miatt, hanem mert kisebb processzorok vannak benne, szóval ez az előny is inkább hátrány, már amennyiben kihasználja vki a két mag előnyeit.
A sense meg egy olyan dolog, hogy könnyen rabul ejti az embert, azt nem tudom , hogy az Advance-ben milyen touchwiz van.
A végére még csak annyit, hogy ha JB. lenne rajta, akkor azt mondom gondolkodjunk el, de így ,hogy még az ics sem biztos rá......., ja és a teszt szerint kissé túl is van árazva.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21189) S e t h válasza bylow (#21187) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szar a gyári aksi, nekem is ez volt a problémám, amíg nem vettem egy ankert. Azóta egyszer sem indult újra.Általában nagyobb feszültség felvételnél indult újra pl böngészés, telefonálás és mint kiderült a gyári aksi kicsit kisebb is mint kéne, valahogy ez is szerepet játszik benne, viszont az anker annyival nagyobb, hogy ez ne okozzon problémát.Novemberben vettem az aksit, azóta nem volt ilyen restartom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21190) randras_83 válasza bylow (#21187) üzenetére


randras_83
addikt

szerintem is simán cserélj akksit, utána kiderül. kb 5k az anker, de van most valami magenta akció is. ja és ne kiabálj, főleg reggel...

https://www.flickr.com/randras83/

(#21191) nimfas válasza randras_83 (#21190) üzenetére


nimfas
addikt

Magentáéknál gyári akksi akció van nem Anker :-D

[ Szerkesztve ]

(#21192) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Gondoltam megnézem hátha frissültek a HTC hangkészletei, de amikor kiválasztom, hogy több megjelenítése, akkor rögtön bedobja az üzit, hogy nem tud csatlakozni a HUB-hoz, nem elérhető a Sense szolgáltatás.
Pontosabban semmit nem tudok elérni.
Miért van ez?
Még pár hónapja is voltak letölthető jelenetek, felszínek és hangkészletek, most meg nincsen semmi se?
A menüben lévő HTC Hub sem működik...

[ Szerkesztve ]

(#21193) randras_83 válasza nimfas (#21191) üzenetére


randras_83
addikt

Tudom, csak alternatívát ajánlottam a kollegának. :)

Az új kombó:
Elegancia 3.6.1. + Sultan kernel R15.+ TurboBoost. Eddig tetszik

@monstre: sose használtam, de ehhez kell htc-s fiók is, nem?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#21194) #54715584 válasza randras_83 (#21193) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem is, de sehol nem dob fel bejelentkező ablakot :(

(#21195) jani220


jani220
csendes tag

Nem soká jön a Jellybean-es ViperS:
"ViperS is currently under developement to deliver the Sensation users Jelly Bean with Sense 4+ and our tweaks of course, there are still some bugs left but please be patient, most of the stuff is already done. No ETA of course, also do not spam the ROM thread"

(#21196) davidcsaba93 válasza jani220 (#21195) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Hurrá! :DD

(#21197) snecizero válasza Dyrtyho (#21185) üzenetére


snecizero
senior tag

Szia én is egy SE Live With Walkman után váltottam. A hangszóró meg sem közelíti a SE t. Az aksi is gyengébben bírja. A kijelző az viszont nagyon ott van. A mi még számomra érdekes ,hogy szerintem a SE sokkal gyorsabban navigál a menüben. A Sensation sokszor gondolkodik. A mi igazán tényleg nagy csalódás az a hangszóró. Na, de egy walkman mobil a mi egy dupla hangszórós naná hogy jobb.

Ha esetleg valakinek lenne egy gyönyörű szép garanciás SonyEricsson Live with walkman mobilja +15000 forintja akkor cserélnék.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#21198) nimfas válasza randras_83 (#21193) üzenetére


nimfas
addikt

Most frissítettem én is Elegancia 3.6.1.-re OTA-n... és feltettem ay új Sultan kernel R15-t is... Már csak azt nem tudom ez a TurboBoost mi a szösz :-D

(#21199) randras_83 válasza nimfas (#21198) üzenetére


randras_83
addikt

swap filet csinál a belső memóriára. 120mb-öt használók, gyorsabb mint ha sd kártyán lenne.

https://www.flickr.com/randras83/

(#21200) HIJ válasza nimfas (#21198) üzenetére


HIJ
őstag

Nekem valamiért nem megy az OTA. Miután letölti, kiírja, h nem tudja áthelyezni az SD -re, mert az le van választva. Természetesen nem, szóval nem tudom mi lehet a baja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.