Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21301) Cruiserke


Cruiserke
tag

Srácok kéne egy kis help:)

Most szereztem egy ilyen készüléket, és mit ne mondjak eléggé elvesztem a leírásokban, szóval kövi a helyzet.
Gyári 4.03 soft 3.33 verzió asszem, de nem is ez a lényeg. Találtam egy leírást S-oFF ra de az csak 1.18 HBOOTig megy, de ez 1.27 pyramid (ez vmi újabb, ha jól értem.)
Lényeg a lényegben, belinkelné vki azokat a konkrét, mondjuk xda oldalakat amit követve, nyitom a bootloadert rootolom és felmegy a CWM?
Élőre is köszi.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#21302) swapout válasza Cruiserke (#21301) üzenetére


swapout
tag

[link] Itt mindent megtalálsz!

(#21303) swapout válasza randras (#21300) üzenetére


swapout
tag

+1

(#21304) Cruiserke válasza swapout (#21302) üzenetére


Cruiserke
tag

Ha ezt hamarabb megtalálom, valahogy sikerült átsiklanom felette. Köszi szépen!

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#21305) dzudzu


dzudzu
tag

srácok!

arra van valami mód, hogy elegancia telepítést követően utólag felrajkak egy widgetet, amit a telepítésnél elfelejtettem bepipálni?! :)
már egész jól belaktam a rendszert és nem kezdeném előlről emiatt ha van rá mód

(#21306) arzz válasza dzudzu (#21305) üzenetére


arzz
tag

Elvileg ha wipe nélkül újratelepíted, akkor marad minden. Hangsúlyozom: "Elvileg" ! :)

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21307) dzudzu válasza arzz (#21306) üzenetére


dzudzu
tag

igazad van, köszönöm a segítséget! :)
a problémámat sajnos nem sikerült orvosolnom viszont: jól érzékelem, hogy kimaradt a htc féle news widget az új eleganciából?

(#21308) i.s


i.s
tag

Elegancia ROM újra telepítésén gondolkodom. Már volt fönt, de valahányszor a mérhetetlen rossz készenléti idő miatt töröltem. (elegancia 4.1 v.3.5.0-ról van szó) Jelenleg vipers 1.6.3-at használok, de 1-2 hét után baromira belassul, ami még nem is bántana, azonban a hívásfogadás lehetetlensége annál inkább. Bejövő híváskor hiába húzom a a karikát a kagylóra, vagy fordítva, létrejön a kapcsolat, de csak csend hallható. Ha ezt követően én hívom ugyanazt a számot, akkor hibátlanul működik. Szóval úgy döntöttem újra megkísérlem az elegancia ROM-ot. Mit tudtok a készenléti idejéről? A vipers nálam másfél napot elment, ugyanez az eleganciával alig 10 órát ha kibírt. Próbáltam a Sebastian kernelt, de semmivel se lett jobb. Egyesek szerint a telefonommal van a gond. Ezt kétlem,mert akkor a vipers-el se menne közel két napot. Átlagos használatról és nem csak zsebben ülő telefonon mért készenléti időről beszélek.

(#21309) randras_83 válasza i.s (#21308) üzenetére


randras_83
addikt

Hali, nálam 1 nap, reggel leveszem a töltőről este felrakom.

Más, lehet gariztatnom kell a telom, tegnap feltűnt a por a kijelző alatt....bár lehet inkább rakok rá fóliat. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#21310) arzz válasza i.s (#21308) üzenetére


arzz
tag

Én 3 hét alatt még mindig nem találtam meg a legjobb romot. Mindegyiknek van legalább 1 olyan hibája, ami kiborít.
Mos Viper S fut rajta OC kernellel, lekopogom, eddig nincs gondom vele. Bricked kernel alatt voltak csak gondok, pl. spontán bekapcsolt a vaku, és nem lehetett kikapcsolni, csak restarttal.

Pár napig használtam Elegancia Bliss (Sense 3.6) romot.
Naponta kellett újraindítanom, mert felélte a ramot, és sokszor nem volt több 80 mb-nál a szabad ram.
Viper S alatt átlagban 220mb szabad ramom van, és piszok gyors egyelőre. Amíg nem tapasztalok gondot, addig marad ez.

A JB Sense meg remélem megjön a jövő hét folyamán.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21311) i.s válasza arzz (#21310) üzenetére


i.s
tag

Köszönöm a véleményeket, úgy fest, hogy a viper s-nél kellene maradjak. Az OC kernelhez van linked? Esetleg kipróbálom, hátha megoldja a hívásfogadással kapcsolatos gondjaimat is.
i.s

(#21312) i.s


i.s
tag

Megtaláltam az OC kernelt.

(#21313) arzz válasza i.s (#21312) üzenetére


arzz
tag

Én ezt az OC kernelt használom

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21314) i.s válasza arzz (#21313) üzenetére


i.s
tag

Köszönöm, ugyanezt tettem fel én is. Várom a tapasztalatokat. i.s

(#21315) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy anker 1900-as akksival lényegesen tovább bírja-e a teló, mint a gyárival?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#21316) htc07 válasza Majkee84 (#21315) üzenetére


htc07
addikt

Szintén nem személyes tapasztalat, hanem mások véleményét olvastam, de:
Pozitív:
-Nem melegszik annyira
-Tovább bírja
-Olcsóbb, mint a gyári 1520mAh-s akku [leszámítva most a magenta akciót]
Negatív:
-Véletlenszerű rebootok heti szinten

Egyébként sokan dícsérik, én is azt akartam venni, de a fenti akció keretein belül inkább gyári akkut vettem. :)
Szerintem ki lehet próbálni, nem is drága, 10 font 1 darab, 16 font 2db+töltő.

(#21317) Majkee84 válasza htc07 (#21316) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Köszi!
Milyen akció ez?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#21318) dzudzu


dzudzu
tag

...vagy esetleg lelehet vadászni az XE gyári aksiját (1730mAh) ebayről. 10$ postával

(#21319) Majkee84


Majkee84
aktív tag

Köszi!
Külföldről nem szoktam rendelni, az ebayt se ismerem.
Azt hiszem anker lesz 6k-ért. :R

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#21320) i.s válasza Majkee84 (#21319) üzenetére


i.s
tag

Szia, majdnem mindenben meg tudom erősíteni az előttem szólók véleményét az anker akksival kapcsolatban, kivéve a reboot-ot. Én közel egy hónapja használom és hasonló igénybevétel mellett a gyári akksi már dél körül a töltőért kiáltozott, míg az anker akksival simán elmegy estig. Napi 1-2 óra zenehallgatás, folyamatosan, vagy wifi, vagy net kapcsolaton lóg a telefon, napi jó pár hívás indítás és fogadás, kevéske navigáció is becsusszan olykor és mellette egy-két játékra is - na, semmi komoly 3D-s csak amolyan táblajáték félék - jut idő utazgatás, várakozás közben. Igy estére általában 50% körül van a készenléti állapot. Nálam eddig egy újraindulást se produkált. Hozzáteszem, sok múlik azon,hogy milyen ROM-ot használsz. Nálam vipers 1.6.3 teljesít szolgálatot és néhány apró kellemetlenségtől eltekintve elégedett is vagyok vele. Csak ajánlani tudom az anker akksit.
Üdv: i.s

(#21321) shadowcam


shadowcam
tag

Sziasztok!

Bocs ha bugyuta a kérdésem de ha Telenornál veszek HTC készüléket (8X) akkor arra két év HTC garancia vonatkozik? Tehát Angliában is szervízelhetem HTC üzletben?

(#21322) S e t h válasza i.s (#21320) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megerősíthetem amit írtál, plusz nálam sem volt sosem a csere után reboot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21323) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok,
Telefonáláskor egyre gyakrabban újraindul a teló. Ez szoftver vagy hardver hiba? CM10es rom alatt fut, más is tapasztalt ilyet?

(#21324) S e t h válasza PTomi92 (#21323) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nálam aksi csinálta, csere után szűnt meg, de ez nem jelenti azt, hogy nálad is az lenne a probléma. Factory resetet azért megpróbálnék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21325) PTomi92 válasza S e t h (#21324) üzenetére


PTomi92
aktív tag

ez biztos hülye kérdés lesz, de ilyenkor visszaáll az eredeti 2.x android rendszer? Vagy ez tullképpen csak a beállításokat törli?adatok maradnak?
1 hónapja vettem a telót, akkor valszeg az eladó csinált egy ilyet. Lehet akkor nem is érdemes még1x?

(#21326) htc07 válasza Majkee84 (#21317) üzenetére


htc07
addikt

(#21327) S e t h válasza PTomi92 (#21325) üzenetére


S e t h
nagyúr

MInden gyári állapotba áll vissza, mintha most jött volna ki a boltból a telefon.Érdemes a memkártyát is formázni, nehogy bezavarjon később vmi alkalmazás.Ezzel eléred, hogy ha esetleg alkalmazás okozta a rebootokat, akkor ezáltal megszűnik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21328) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Elegancia 3.7

Ahogy olvasom, a kernelre várnak a JB romhoz.

Z Fold 4

(#21329) Beri válasza T0rnad0 (#21328) üzenetére


Beri
addikt

Hol olvasod?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#21330) kekkola válasza Majkee84 (#21315) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem sem volt még reboot (gyári ics), sztem nagyon megérte az árát az anker.

O+8T

(#21331) T0rnad0 válasza Beri (#21329) üzenetére


T0rnad0
addikt

ViperS topikban, utolsó pár oldalon van róla szó.

Z Fold 4

(#21332) randras_83 válasza T0rnad0 (#21331) üzenetére


randras_83
addikt

Szvsz csak idő kérdése, és összerakják azt a kernelt.

https://www.flickr.com/randras83/

(#21333) PTomi92 válasza S e t h (#21327) üzenetére


PTomi92
aktív tag

köszi!

(#21334) Beri válasza T0rnad0 (#21331) üzenetére


Beri
addikt

Én meg itt nyálazom az elegancia topicot :DDD

eladó Aromamizer RDTA V1

(#21335) Peet91


Peet91
aktív tag

Üdv!

Egyik cimborám HTC Desire HD-jén láttam a CM-et, és elég impresszív volt, mind gyorsaság, mint ugye látvány tekintetében, köszönhetően a 4.2.2-es droidnak. A kérdésem az lenne, hogy Sensation-ön, bárki aki használ CM-et, meg tudná mondani, hogy szumma szummárum mennyire használható, mik az ismert bugok, és hogy mennyire jellemző, hogy ezeket hamar javítanák? Ja igen, még egy dolog, OTA frissítés minden CM-ben van-e, és hogy a Sensation, tudni fogja-e az OTG-t tokkal vonóval, ha CM-et használok.

Válaszokat előre is köszönöm!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#21336) PTomi92 válasza Peet91 (#21335) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Nekem CM10 van 4.2.1-el, 1 hónapja használom és jók a tapasztalataim. pozitívum: sosem lassult be, minden működik rajta, az akku idő is jó szerintem. Ami negatívum, de lehet nem is a CM baja, hogy mostanában random rebootolgatott a teló párszor. Ja és nincs sense ugye, bár azt sem próbáltam még, így nemtom mennyire kell az.

(#21337) Peet91 válasza PTomi92 (#21336) üzenetére


Peet91
aktív tag

Nekem nem feltétlenül hiányozna a sense, az érdekel, hogy milyen a kamera, mert egy régebbiben az nem működött. Kernelből melyik passzol mellé? OTG és OTA?

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#21338) arzz válasza Peet91 (#21337) üzenetére


arzz
tag

Én fél napig használtam CM 10.1-et.

Sebessége szédületes, kamera úgy félrefókuszál, ahogy általában. OTG-t nem próbáltam, akksi átlagos.
Ramból kb 200-250-300 volt szabadon.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21339) T0rnad0 válasza arzz (#21338) üzenetére


T0rnad0
addikt

Videónál lehet fókuszálni?

Z Fold 4

(#21340) arzz válasza T0rnad0 (#21339) üzenetére


arzz
tag

Nekem nem engedte.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21341) T0rnad0 válasza arzz (#21340) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, gondoltam... :(

Z Fold 4

(#21342) PTomi92 válasza arzz (#21338) üzenetére


PTomi92
aktív tag

És helyette mit ajánlassz?

(#21343) T0rnad0 válasza PTomi92 (#21342) üzenetére


T0rnad0
addikt

Hypernonsense?

Z Fold 4

(#21344) Peet91 válasza T0rnad0 (#21343) üzenetére


Peet91
aktív tag

A Hyper nonsense romon normális a kamera meg minden? csak mert inkább legyen egy kicsit laggos full stock romom amin minden funkció működik, mint egy gyors, de bugos. szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#21345) T0rnad0 válasza Peet91 (#21344) üzenetére


T0rnad0
addikt

ICS verzión minden megy, Google alkalmazásokat kell csak külön felrakni, mert a romban nincs benne alapból.

Z Fold 4

(#21346) arzz válasza PTomi92 (#21342) üzenetére


arzz
tag

Sajnos egyik romot se tudom igazán ajánlani.... Most Viper S-t használok, eddig komolyabb hibák nélkül megy.
Az akksi most pocsék, de az csak kernel hiba lehet.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21347) Fl4tl4nd3r válasza Beri (#21295) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Csak kis apróságok,fényképezés közben kikapcsolás,nem akar fókuszálni,hívás közben elsötétül a kép pedig nincs letakarva a szenzor stb apróságok de néha elég bosszantóak.Köszi akkor felrakom a régebbit azzal nem volt gondom.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#21348) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok-e nekem olyan programot ajánlani, ami zenétvált ha a hangerő +/- gombot kétszer megnyomom?
Nektek megy a HTC Hub?

(#21349) arzz


arzz
tag

Sense 4.5-ről valami info ? csinálják már ?

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21350) enginev3.0 válasza arzz (#21349) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kernelre várnak nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.