Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21201) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amugy a Htc Sensationnel lehet képernyöfelvételt késziteni ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#21202) enginev3.0 válasza Dyrtyho (#21201) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felfeléhangerő gomb és a bekapcsoló gombot kell nyomni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21203) #54715584 válasza enginev3.0 (#21202) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vagy be/kikapcs gomb + home :)

(#21204) htc07


htc07
addikt

htcsense.com oldalról tudtok valamit, hogy mikor akarják feltámasztani? tök jó volt ez a távoli lezárás, lokalizálás stb. csak ugye lassan egy éve ezekből semmit nem lehet használni.

(#21205) PTomi92 válasza elmouse (#21184) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Köszi a választ neked is, meg enginev3.0-nek is. Egyelőre ezért nem rakok fel új kernelt, főleg mert igazán azt se tudom micsoda! :)

(#21206) T0rnad0 válasza jani220 (#21195) üzenetére


T0rnad0
addikt

Na ez jó hír, végre megkapjuk mi is, ha már "gyárilag" nem :K

Z Fold 4

(#21207) Red@Arc válasza htc07 (#21204) üzenetére


Red@Arc
tag

"Last year HTC rebranded the online service HTCSense.com to the newly named HTC Get Started ..." A magyar nyelvű oldal innen érhető el.

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#21208) #54715584 válasza Red@Arc (#21207) üzenetére


#54715584
törölt tag

De ez nem jó a Sensationhöz. :(

(#21209) Red@Arc válasza #54715584 (#21208) üzenetére


Red@Arc
tag

Sajnos úgy néz ki! :((

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#21210) htc07 válasza #54715584 (#21208) üzenetére


htc07
addikt

Igen ez a baj.. De akkor úgy látom nem én vagyok a szerencsétlen, hanem a htc tesz magasról minden szolgáltatásra amiért megvettem annó a telefonjukat.. :(( Nagyon úgy fest, hogy a következő telefonom Samsung lesz, mert nem hiszem el hogy a két éve még csúcsmodell telefonjukra képtelenek egy hivatalos JB-t kiadni, amikor minden hardveres adottsága megvan hozzá. Pedig régen tényleg a prémium minőségről szólt a cég, most csak a 3 havonta kiadott legújabb készülék a fontos, a többi meg kitérdekel.

[ Szerkesztve ]

(#21211) enginev3.0 válasza htc07 (#21210) üzenetére


enginev3.0
félisten

3havonta? :D
És szerinted más gyartoknal nincsenek más amatőr hibák? Pl gagyi amoled. De majd rájössz:)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21212) #54715584 válasza htc07 (#21210) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, sajnos nem valószínű már a JB erre a telóra.
Én viszont maradok a HTC-nél egyelőre. Bár ki tudja milyen lesz az Nvidia teló :D

(#21213) R55


R55
csendes tag

Sziasztok egy teljesen gyári sensation xe van és olyan problémám van vele ,h egy hívást fel szeretnék venni de valamiért megszakítja a hívást és nem fogadott hívás lesz belőle .Van h tíz hívásból csak egyszer fordul elő van h többször.Mindegy h a telon vagy bt headsetten próbálom felvenni.
Van e valami ötletetek amit érdemes lenne kipróbálni a romcserén kívül?

(#21214) arzz válasza R55 (#21213) üzenetére


arzz
tag

Gyári beállítások visszaállítását javaslom. Ha nem oldja meg, akkor főzött rom.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21215) S e t h válasza htc07 (#21210) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én két hete váltottam samsungra,a sensation családon belül maradt.Nagyjából azt tudnám leírni amit te,a támogatás hiánya,a gyárilag szar aksi.Nem bántam meg a váltást, el sem búcsúzom a telotól, mert a kedvesem rácsapott.:-)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21216) T0rnad0 válasza S e t h (#21215) üzenetére


T0rnad0
addikt

Melyik Samsungra váltottál és mik a tapasztalatok?

Z Fold 4

(#21217) htc07 válasza enginev3.0 (#21211) üzenetére


htc07
addikt

A prémium kategóriában ritka. De ez nem a készülék adottágairól szól, mert azt vásárlás előtt is ellenőrizni tudod. Az utólagos támogatásról beszélek, arról a pluszról, amit kifizettem de mégsem kapok meg.

(#21218) R55 válasza arzz (#21214) üzenetére


R55
csendes tag

A gyári visszaállításnak nincs értelme mert amióta vettem azóta csinálja ,gariban meg macerás lenne és egy ilyen hibáért egy hónapra nem adnám le.
Remélem valakinek lesz egy jó ötlete,a rom cserét kihagynám :)

(#21219) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Nem egy hónap, csak két hét ;]

(#21220) ben800


ben800
aktív tag

Helló mindenkinek!
Gyors kérdésem lenne.
Szeretnék venni egy htc sensation-t de a tulajdonos állítása szerint beporosodott a kijelző alatt egy nagyon picit.Ezt a port valahogy el lehetne távolítani a kijelző alól ??
T-mobilenál azt mondták hogy csak kijelző cserével lehet,de mások azt írják lehet amúgy is eltávolítani.Most akkor mi a megoldás kijelző csere,vagy el lehet távolítani máshogy is ??

(#21221) S e t h válasza T0rnad0 (#21216) üzenetére


S e t h
nagyúr

Samsung Galaxy Note 2.Igazából nem terveztem, egyszerűen megláttam egy üzletben, megfogtam és utána tudtam, meg kell vennem.Persze ebben az is benne volt kissé, hogy a htc leszart bennünket, se jb, se 4-es sense a láthatáron.
A Note I az arányai miatt még erősen kockaszerű hatást kelt, ez viszont már a klasszikus forma és tényleg igaz amit annyit olvastam előtte fórumokon, már nem is nagyon kellene ennél kisebb képátlójú készülék.
A használata nagyon smooth, a stylust is rendszeresen használom ,most jött ki rá itthonra a 4.1.2-es jb.
A gyorsasága a sensation mellett brutális, és ugyan én sosem rootoltam ,de a weben utána nézve ezen pofon egyszerű, viszont olyan kiforrott az új touchwiz, hogy nem tudom érdemes -e egyáltalán főzött roommal próbálkozni.
A készenléti idő fenomenális, nálam a több nap alap, volt, hogy 5 nap után raktam fel töltőre, igaz ,hogy ekkor nagyon sokat melóztam , nem sok lehetőségem volt a nyúzásra, de nagyon kevesen írnak arról ,hogy naponta kellene töltőre rakni, egy blogoutos srác ha jól emlékszem 11 óra videót játszott le vele, amikorra lemerült.
Hogy hátrányokról is essen szó.Én annak idején a sensationt az SII ellenében választottam a felbontás és az anyaghasználata miatt.
A samu anyaga olyan mintha szárított teveszarból készült volna, konkrétan nehezebbnek tűnik a kisebb sensation a minőségibb anyag miatt, ezért jobban is kell rá figyelni, minőségibb tokot igényel.Sajnos a samu a tömegtermelés miatt az anyagra nem nagyon figyel oda, helyette a tartalomra helyezik inkább a hangsúlyt.
A hangszóró szintén gyenge pont.Brutális erővel szól, ami szinte bántóan erős a sensation halksága után ,viszont kissé dobozhangú, számomra nem kelt minőségi hangzást.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21222) enginev3.0 válasza ben800 (#21220) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem igazán lehet eltávolítani, sőt lehetetlen, szóval kijelző csere

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21223) kurion


kurion
senior tag

Megjött az MHL adapterem és nem nagyon üzemel ViperS rom alatt, ez is kernel függő? kezdem unni hogy se az OTG se az MHL nem jó.....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#21224) Zirowe válasza ben800 (#21220) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Megjegyzendő, hogy van olyan porosodás, ami csak verőfényes nappal látszódik, illetve fólia alól sem lehet észrevenni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21225) ben800 válasza enginev3.0 (#21222) üzenetére


ben800
aktív tag

Értem ,köszönöm mind kettőtöknek....

(#21226) T0rnad0 válasza S e t h (#21221) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi az összefoglalót :R Note 2-t én is próbáltam, nekem már nagy lenne :N

Z Fold 4

(#21227) swapout válasza htc07 (#21210) üzenetére


swapout
tag

+1

(#21228) kurion válasza kurion (#21223) üzenetére


kurion
senior tag

A probléma az volt hogy nem dugtam rá töltőre is (azt hittem ez nem fontos funkció)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#21229) csipuka válasza randras_83 (#21193) üzenetére


csipuka
senior tag

Feltettem kivancsisagbol a Sultan kernelt, de nekem majd' 1 nap alatt 2 reboot volt.
Ment vissza a Faux.
En meg regebbi Elegancia-t hasznalok, 3.4-est.

(#21230) ben800 válasza ben800 (#21225) üzenetére


ben800
aktív tag

Még 1 kérdés...
Az ilyen készülékekben elég kicserélni az érintő plexit vagy az lcd kijelzőt is kell ??

(#21231) htc07 válasza ben800 (#21230) üzenetére


htc07
addikt

hát ha _nagyon_ ügyes vagy akkor megfelelő eszközökkel le tudod szedni a plexit, de én sem javaslom. Az LCD és a plexi össze van ragasztva ha jól tudom, ami együtt 30e felett van + javítás. Szerintem inkább járj be egykét gsm-et, hogy hol vállalnák el és mennyiért. Vagy nem foglalkozol azzal a kis porral.

#21193: én a sultant használom, az anthrax meghülyült nálam két hete és FC volt mindenre, folyamatosan akármit csináltam. Seb FM kifagyott nálam és újraindult elég sokszor. Legújabb ViperS, 1566mhz, gpu felhúzva, -25 uv. És így elég stabil, egy hete használom és még nem volt bajom vele. Talán az akku egy picivel jobban kopik mint anthraxnál, de ebben közrejátszhat az is, hogy performance governort használok, sio scheduler, esténként meg felrakom tölteni, mert miértne.

[ Szerkesztve ]

(#21232) randras_83 válasza csipuka (#21229) üzenetére


randras_83
addikt

Visszaraktam az r14.5-öt, mert az újabb nálam is rebootolt...

https://www.flickr.com/randras83/

(#21233) kaciokos válasza kurion (#21228) üzenetére


kaciokos
őstag

Amúgy hogy megy? Én utángyártott kábellel próbáltam, és sima avi file (nem HD) szaggatott, és nem értem, miért.

(#21234) arzz


arzz
tag

Miui rom alatt tapasztalt valaki spontán kikapcsolást ?
Leggyakrabban hívásnál jelentkezik nekem, meg néha fotózáskor.
Faux kernelt használok, alap órajelen, közepesen, és max OC-n is jelentkezik a probléma.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21235) ben800 válasza htc07 (#21231) üzenetére


ben800
aktív tag

Köszönöm szépen,sajna nem lett belőle semmi a végén :(

(#21236) kurion válasza kaciokos (#21233) üzenetére


kurion
senior tag

Hát én is utánagyártott kábelt vettem Ebayről(Méghozzá a legolcsóbbat, valami 1200FT-ért), újrahúzott ViperS rommal+bricked kernel-el simán vitte a HD youtube-ot :)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#21237) elmouse válasza arzz (#21234) üzenetére


elmouse
aktív tag

Nekem atomstabil, de én Bricked kernelt használok. A Faux nagyon merítette a telót.

Ka nama kaa lajerama!

(#21238) arzz válasza elmouse (#21237) üzenetére


arzz
tag

Bricked kernelről kaphatnék egy linket ? :R

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21239) elmouse válasza arzz (#21238) üzenetére


elmouse
aktív tag

Ld. #21184

Ka nama kaa lajerama!

(#21240) swapout válasza arzz (#21234) üzenetére


swapout
tag

Hali!

A faux kernel nálam is csinált hasonló dolgokat! Most a seb.fm van kb 1 hete, nem tapasztaltam azóta semmi rendellenességet! És az aksi is tovább bírja!

[ Szerkesztve ]

(#21241) arzz válasza elmouse (#21239) üzenetére


arzz
tag

Köszi !

Tesztelem ! :)

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21242) arzz válasza swapout (#21240) üzenetére


arzz
tag

De ezek a spontán leállások mitől lehetnek ? Egyik mobilomnál se fordult elő.... talán csak az optimus 3d-nél, CM10 alatt.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21243) Beri válasza arzz (#21242) üzenetére


Beri
addikt

Ha gyárival is csinálja, döglött az akkud.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#21244) arzz válasza Beri (#21243) üzenetére


arzz
tag

Akkunak semmi baja, 1 napot simán kihúz.
Most újrahúztam a Miui-t, és ráment a Bricked kernel. Eddig minden jó, stabil, gyors, meg mintha az akksit se 2 pofára zabálná :)

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21245) arzz


arzz
tag

Amúgy a sima sensation és az XE között van hardveres különbség, vagy csak az órajelet emelték ?

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21246) T0rnad0 válasza arzz (#21245) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak emelték.

Z Fold 4

(#21247) arzz válasza T0rnad0 (#21246) üzenetére


arzz
tag

Az árával együtt... jól csinálták.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21248) Beri válasza arzz (#21244) üzenetére


Beri
addikt

Akkunak semmi baja, 1 napot simán kihúz.
Attól még simán eshet nagyobb áramfelvételnél akkorát az akkufesz, hogy leálljon a telefon. A lényeg a "Ha gyárival is csinálja" volt. Random szoftverrel hogyan zárod ki a hardverhibát? Sehogy.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#21249) arzz válasza Beri (#21248) üzenetére


arzz
tag

Mivel másik szoftvernél nem csinálta, így kizárt hogy az legyen a baja.

Miui-t már rég lecseréltem volna, de evvel a rommal valami embertelen jó képeket lehet csinálni. Óriási a különbség.

A korrekt üzlet mindig két elégedett féllel zárul.

(#21250) htc07


htc07
addikt

Jó hírek, a htc kiadta a villec2 jb kernelének forrását

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.