Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) claire78 válasza Melak03 (#17647) üzenetére


claire78
senior tag

"Jól működik rajta a kamera, tetszik ez a jelly beanes újítás benne."

Mi az az újítás? :)

Kameráról jut eszembe. Vipers 1.1.0 rom van fent és ha éjszaka, szinte tök sötétben akarok fényképezni homályosak, fókuszálatlanok a képek. Tudom hogy miért, mert más eszközök bekapcsolják egy másodpercre a vakut és fókuszálnak, majd elkészítik a képet. Na mármost, itt nincs fókuszálás, csak belevillant a nagyvilágba :)
Más tapasztalt már ilyet? Még a vipers fórumán nem olvastam ilyet, hogy panaszkodtak volna róla.

[ Szerkesztve ]

(#17652) Melak03 válasza claire78 (#17651) üzenetére


Melak03
tag

[link]. Nekem tetszik:P.

(#17653) claire78 válasza Melak03 (#17652) üzenetére


claire78
senior tag

:Y ez így működik is? ez nekem is tetszik :)
burst módra már vannak próbálkozások, de ez az egész kamera app más.
:C

(#17654) claire78 válasza Melak03 (#17652) üzenetére


claire78
senior tag

szép, tetszik az egész rom, kipróbáltam. ment vissza a viper :D

fél óra alatt 25%-ment le az akksi :(

de egyébként a kamera is szuper. :R
az animációk nagyon jók. nekem fent van elméletileg ez az animáció pack a viper-en, de mégsem olyan.
várjuk szeretettel egy mindennapos használatra alkalmas romban! ;)

(#17655) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Felrakom én is, egy wp7 launcherrel

Szerintem cserélni fogok wp8-ra az androidot
kezdem unni a romolgatást meg a babrálódást
És ha lesznek jó játékok wp-re akkor megy a csere, szerintem ütős lesz a rendszer
iOS is jó lenne de kell a .... 3.5" gyerek kijelző

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17656) steelsec válasza claire78 (#17654) üzenetére


steelsec
aktív tag

Viperrel neked mennyit bír az akksi?

(#17657) claire78 válasza steelsec (#17656) üzenetére


claire78
senior tag

abszolút nem vagyok egy heavy user! :)
kb. 1 óra kijelzővel, néhány hívás, sms, pár app használata, esetenként kamera, kevés net, 23-07 mobilnet lekapcsolva.
faux kernel, 1.5Ghz, -100mV
így simán elmegy nekem két napot, de van, h 3-at is :P

(#17658) RamboII


RamboII
tag

sziasztok

van valakinek valami infoja, hogy origi rom frissítés jön mostanában?

(#17659) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#17655) üzenetére


enginev3.0
félisten

hát nekem a videó felvétel marhára nem akar működni :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17660) #54715584 válasza RamboII (#17658) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem igazán, de ha lehet hinni a cikkeknek, akkor a kereső elérhető lesz magyarul is, de még nálam nem jelez semmit.

(#17661) gatto_ válasza #54715584 (#17660) üzenetére


gatto_
senior tag

A kereső magyarságának semmi köze a romfrissítésnek. És már napok óta magyar. Nézz be a beállítások/Nyelvek és billentyűzet/Google hangalapú gépelés menüpontba és állítsd be a magyart. Illetve a billentyűzeten a keresést hosszan nyomva, majd a csavarkulcsra kattintva állíthatod be a magyart.

(#17662) Koczó93 válasza #54715584 (#17660) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez már napok óta működik. ráadásul elég jól :) Hivatalos JB frissítést ne is várjunk? :Y

(#17663) #54715584


#54715584
törölt tag

Bakker :DDD
Az angol nyelvvel lehetett üzenetet is írni meg hívást kezdeményezni, e-mailt küldeni meg ilyesmi.
Magyar nyelvvel is lehet ilyet? :)

[ Szerkesztve ]

(#17664) gatto_ válasza #54715584 (#17663) üzenetére


gatto_
senior tag

Üzenetet, emailt írni diktálva lehet, de fenntartásokkal. Néha hibázik, és az írásjeleket nem érti. (a swype igen) Lehet keresni a google maps-ban címeket és lehet keresni bármit a google-ban. Nem lehet utasításokat adni neki úgy ahogy az angolban. Pl. hívd Bélát. Illetve nem lehet alkalmazásokat megnyitni sem így.

(#17665) S e t h válasza #54715584 (#17663) üzenetére


S e t h
nagyúr

Magyarul is lehet pár napja. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17666) #54715584


#54715584
törölt tag

Köszi az infókat :R

(#17667) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Latom kezd kihalni a topik... Sensation xe akksija mennyivel birja tovabb sima sensationnel? Valaki hasznal ilyet? Illetve mik a hirek , lesz JB-nk? Udv

GTA V : Pacikuki007

(#17668) enginev3.0 válasza Sasal1ty (#17667) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még nem tudni a jb-t

Inkább mesélj nekem windows phone-ra vannak már jó játékok?
Lehet váltok majd wp8-ra ha lesz valami jófényképezős HTC vele

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17669) szegto válasza enginev3.0 (#17668) üzenetére


szegto
senior tag

Úgy tudom, hogy minden wp7-es appot át kell írni a fejlesztőknek wp8-ra mivel totál más a kernel...... ebből kiindulva pedig wp8-ra az elején nem sok játék lesz viszont később sokkal jobbak mint wp7-re.... remélem nem mondtam túl nagy baromságot. :o

más: Ezek szerint hamarosan Sensation-re is jön a Sense 4.1.... legalábbis XDA-n

[ Szerkesztve ]

(#17670) enginev3.0 válasza szegto (#17669) üzenetére


enginev3.0
félisten

wp7et szerintem eléggé elhanyagolta az ms, remélem wp8-nál jobban odafigyelnek, kell nekem végre egy állandó rendszer, mert kezdem unni hogy állandóan romolgatok a jódolgomban... így sosem haladok a játékokkal, mert hiába a biztonsági mentés ha aztán mindig újrateszem a rendszert, megunom mire mindent újrateszek
Azt meg nem tudom megállni hogy ne tegyek fel mindig más romot

WP meg eszméletlen gyors, nekem tetszik is, most is launcher 7-em van
Csak programok meg játékok alig vannak rá

iOS is jó lenne de 3.5" kijelző nekem nem kell mert vicc számomra

(#17669) szegto@ aztán mire minden hibátlanul megy majd...

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17671) rgeorge válasza szegto (#17669) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem, a WP8 futtatja a WP7-es alkalmazásokat.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17672) Sasal1ty válasza enginev3.0 (#17668) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hát nagyon nem játszom rajta, alapvetően angry birds , inkább melohoz használom de ugy tudom a wp8 már directx es játékokra lesz képes és konzolszintű grafikával mennek majd . Úgy legyen!

Gyári JB remélem kijön mert ha nem akkor váltok nexusra, Project butter kéne és én elégedett lennék teljesen, ha azt vesszük még mindig komoly a sensation , nem értem mért kell 1 év után elhagyni a támogatást...nagyon megszerettem ezt a készüléket

GTA V : Pacikuki007

(#17673) enginev3.0 válasza Sasal1ty (#17672) üzenetére


enginev3.0
félisten

senki nem mondta hogy nincs támogatás :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17674) szegto válasza rgeorge (#17671) üzenetére


szegto
senior tag

Jaja igazad van.... fordítva már nem igaz a dolog.... igy belegondolva. :)
Sorry.

(#17675) szegto válasza Sasal1ty (#17672) üzenetére


szegto
senior tag

S-OFF aztán XDA..... nehogy már emiatt válts....
"Android S-OFF nélkül mint májkrém kenyér nélkül" :D

XDA-n van fent vagy 3-4 JB rom is ha annyira szükséges.

enginev3.0: Szerintem amint lesz RUU gőzerővel fognak rajta dolgozni hogy minden menjen. Elvégre nincs túl sok újdonság benne, engem csak az akadásmentesség miatt érdekelne... bár ami most van az is elég jó.

(#17676) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Kiesett a hangerőszabályzó kis rész. Emiatt nem szeretném szervízbe vinni, amiket eddig hallottam, inkább nem...
A felső részén van egy kis rész, amit be lehet csúsztatni a házba. Ha azt megragasztom, fog működni?
Vagy rendeljek egy másik hátlapot?

(#17677) Sasal1ty válasza #54715584 (#17676) üzenetére


Sasal1ty
tag

Én már javítottam meg ilyet, elvileg alul van egy fekete kis lap amivel odavolt raggasztva a hátlaphoz , keresd meg hátha valahol a hátlapban van vagy vágj oda egy kis darab műanyagot , és kevés fbs ragasztóval ragazd oda az tuti nem fog kiesni jódarabig. miután nekem kicserélték az uj hátlapot rögtön beragasztottam hogy még véletlenül se essen többet ki.

GTA V : Pacikuki007

(#17678) manowarkill válasza Sasal1ty (#17677) üzenetére


manowarkill
tag

+1, ezután nem fog kiesni

(#17679) #54715584 válasza Sasal1ty (#17677) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azt hiszem az a ragasztás megvan, mármint a fémszínű kis lap alatt van egy fekete izé, ha jól emlékszem. Szerencsére a zsebemben jött szét, elvileg minden megvan.
Akkor ragasztok 2 ponton, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#17680) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Videót készítettem,de nem vagyok kibékülve a hangjával. Igazából kihangosítva se szól szépen a zene és a csengőhang. Nincs benne semmi mély hang.
Létezik olyan letölthető program,amivel lehetne állítani a hangot,hogy mélyebb legyen?

MegtorloXp

(#17681) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Énis a Vipert használom, de nem vagyok elragadtatva. Állandóan újraindul a teló a legrosszabb pillanatokba, épp fényképezni akarok, megnyomom az exponálógombot és ujraindul és egy idő után be is lassul az egész rendszer.... Kezdek belefáradni... Miért van ez? Mindenkinek tök normálisan működik? Milyen romot rakjak fel amivel végre abbamarad az ujraindulgatás?

Köszi

[ Szerkesztve ]

What goes around comes around...

(#17682) csenor válasza Timmy0829 (#17681) üzenetére


csenor
senior tag

Android Revolution Hd-t!
Nem a legújabb,de legalább jó és gyors! :K

(#17683) Timmy0829 válasza csenor (#17682) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Az volt az első rom amit felraktam és a legrosszabb is... Nagyon melegedett a teló, és lassu is volt... :) De azér köszi!

What goes around comes around...

(#17684) csenor válasza Timmy0829 (#17683) üzenetére


csenor
senior tag

Nálam tökéletesen működik! :( :K

(#17685) Timmy0829 válasza csenor (#17684) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Nem tudom mi lehet a különbség a két teló között... Nálad miért jó ha nálam nem? :( :(((

What goes around comes around...

(#17686) claire78 válasza csenor (#17684) üzenetére


claire78
senior tag

Mint ahogy nálam meg a Viper :))

(#17687) szegto válasza Timmy0829 (#17681) üzenetére


szegto
senior tag

Próbáld ki az Elegancia Sense 4 romot + Sebastian 1.5.2 kernel párosítást, legalábbis egy próbát mindenképp megér.
Nekem ez jött be. Sokkal gördülékenyebb mint a Viper és jól is néz ki.... mellesleg 2-3 napig is elmegy egy töltéssel átlagos használat mellett.
Kb egy hónapja van fent és egyelőre nincs lassulás.

Remélhetőleg a Sense 4.1 megoldja a lassulás dolgot is hamarosan......
Sok sikert. ;)

(#17688) Timmy0829 válasza szegto (#17687) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Köszi :)

Most megtetszett ez, kipróbálom, ha ez is csődöt mond akkor jön a te javaslatod :) Majd jelentem hogy szuperált :)

What goes around comes around...

(#17689) manowarkill


manowarkill
tag

CM10 (Kang) tapasztalatok:

jelenlegi konfig:

cm-10-20120821-build2-bruce2728-pyramid.zip rom + cm10-20120823-bruce2728-pyramid-incrimental.zip frissítés + bruce2728-kernel-20120824.zip kernel

Ma 7:00-tól 12:00-ig nyomogattam a telefont végig, használtam gps-t, és 36%-ra merült le a teló. Elvileg az új kernellel már nem fagy le egyáltalán, ez még próba alatt van, a menü néha belassul, de a kernelfrissítés óta már ez sem probléma. Maps miatti újraindulás nem jelentkezett ennél a romnál. Szerintem már mindennapi használatra is jó, nem megyek vissza 4.0-ra. Az alap billentyű nekem kicsi, ajánlott lecserélni.

edit: a sleep mód nagyon jó, szinte semmit sem merül a teló, erről is írok majd tapasztalatokat a következő napok folyamán

[ Szerkesztve ]

(#17690) Az-X


Az-X
őstag

Üdv mindenkinek ismét! Kezdek kiborulni a telefontól :(

- Egyre többször előfordul, hogy pl mikor felvenném a telefont, hopp fekete kép, kikapcsolt.
- Egyéb helyzetekben is kikapcsol de ritkábban
- Néha (heti 1-2 alkalom) csinál olyat, hogy elkezd forrósodni (látszólag semmi sem fut rajta) és lenyalja az aksit a zsebemben úgy 35-40 perc alatt.
- Ha bizonyos helyeken hozzáérek a hátlaphoz eltűnik a wifi.
- Néha csak úgy magától eltűnik a mobilhálózat is.
- Bekapcsolás után valami szörnyedelem úgy kb 5 percig. Nem reagál semmire. (gondolom szanaszét van túrva a rendszer.
Van még pár hülyeség, de nem sorolom...

Ma úgy döntöttem egy életem - egy halálom, felfrissítem a software-t rajta. Wifi, töltő... minden ami kell, nosza neki. Letölti a frissítést, újraindul, megjelenik valami telefon meg egy memóriakártya, aztán egy telefon egy piros háromszöggel benne egy piros felkiáltójellel. Ez a kép meglehetősen sokáig tartózkodik a kijelzőn, azután újraindul a készülék, de mintha nem csinált volna semmit :F

Néha már úgy vagyok vele földhöz csapnám legszívesebben. Pont az ilyen baromságok miatt adtam el az iphone-omat. Ez a telefon ugyan szebb, meg nagyobb kijelző meg minden, de kezd ugyanaz a szívás lenni vele :(((

Valakinek esetleg ötlet, tipp, hogy mi a túrót csináljak vele, hogy menjen rendesen?

:)

(#17691) rgeorge válasza Az-X (#17690) üzenetére


rgeorge
addikt

Factory reset?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17692) Az-X válasza rgeorge (#17691) üzenetére


Az-X
őstag

Jah... lehet azt kéne... van valami program ami le tudja menteni a telepített alkalmazásokat? Használom egy ideje a telefont, nincs 2-3 napom újratelepítgetni mindent.

:)

(#17693) Az-X


Az-X
őstag

Ehhh... most olvasom vissza... Ez a háromszög meg felkiáltójel valami okosítás eredménye? Rohadt életbe direkt megkérdeztem annó az eladót, hogy ugye nem volt belepiszkálva? :O Válasz persze, dehogy teljesen gyári minden. :O Kérdés akkor, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy volt e piszkálva, és ha volt akkor hogyan tudnám visszacsinálni gyárira?

:)

(#17694) #54715584 válasza Az-X (#17690) üzenetére


#54715584
törölt tag

Piros felkiáltójelnél vmi gond van, nem frissít olyankor.

(#17695) manowarkill válasza Az-X (#17693) üzenetére


manowarkill
tag

Szerintem nem éri meg gyárira visszaállítanod, bootloaderben le kell ellenőrizni, hogy a legújabb img-ek illettve fw van-e rajta (3.33). Elég nagy a választék android 4.0-ás romokból. Titanium backupppal le tudsz menteni minden user adatot.

[ Szerkesztve ]

(#17696) Az-X válasza #54715584 (#17694) üzenetére


Az-X
őstag

Erre sikerült rájönnöm :))

:)

(#17697) Az-X válasza manowarkill (#17695) üzenetére


Az-X
őstag

Megéri, nem éri, szeretném használni a készüléket, ami jelenleg nem megy. Egy kikapcs után 5 percig semmi. És van, hogy mire 1-et tudok telefonálni 3-4x is kikapcsol. Tehát egy hívás 15-20 percbe is beletelhet. Arról nem is beszélve, hogy mondjuk tárgyalok egy ügyféllel telefonon, egyszer csak kikapcsol, utána 5 percig nem tudom visszahívni. Ha ezt megcsinálja a telefon kétszer már buktam az ügyfelet. Amúgy meg nem vagyok egy telefonmókoló. Igazából tisztában sem vagyok vele, hogy mi micsoda.

Ezt a Titanium backupot megnézem. Olyasmi kell, hogy feljegyezze a programokat amik telepítve voltak aztán visszatöltse az összeset 1 gombnyomásra.

[ Szerkesztve ]

:)

(#17698) kaciokos válasza Az-X (#17692) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezzel tudsz olyat csinálni, hogy lemented a telepített alkalmazások listáját, reset után tedd fel Market-ből, és vissza tudod rakni ugyanazokat a programokat. De a progik beállításait (és pl. játékállásokat is) elbukod.

(#17699) Az-X válasza kaciokos (#17698) üzenetére


Az-X
őstag

Játszani nem játszom :) És nem gond ha eltűnnek... bár van pl egy program amibe mindig fel kellett vinni, hogy mikor mennyit tankoltunk a céges kocsiba. Ha azt elbukom elég morci leszek :B Esetleg ha az SD kártyán vannak az appok, elképzelhető, hogy reinstall után működőképesek lesznek? :B Elnézést ha lámák a kérdéseim :B

:)

(#17700) kaciokos válasza Az-X (#17699) üzenetére


kaciokos
őstag

Nem fognak működni, mivel az SD kártyára kitett app-ok egy része mindig a belső memóriában marad, és ez hiányozni fog neki.

Az útnyilvántartó proginál meg kellene tudni, hol tárolja az adatokat, ha SD-n, akkor rendben, ha nem, akkor nézd meg, nem lehet-e exportálni/importálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.