Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) avemario válasza gatto_ (#17150) üzenetére


avemario
csendes tag

és egy olyan romot tudsz nekem linkelni?
köszi:)

Apple, Nikon

(#17152) gatto_ válasza avemario (#17151) üzenetére


gatto_
senior tag

A tudástárban itt le van írva, és be van linkelve minden.

(#17153) Eddie141


Eddie141
senior tag

Valaki próbálkozott már ezzel a cam moddal? Megyek a Szigetre, és az elsődleges oka az volt, hogy ezt a telefont megvettem, mert szeretném remek minőségben rögzíteni az ottani élményeim :) Pontosan ezért előre elkezdek kísérletezgetni, hogy mi mekkora javulást okoz.
Beleszaladtam egy olyan problémába, hogy nem kompatibilis a Viper romommal (pedig azzal stabilitásügyileg elégedett volnék nagyon) Tudtok valami jó sense 4.0-ás, de akár sense 3.6-os romot ajánlani? Ami fontos: gyors legyen, stabil, és erőteljes videózás közben is kibírjon egy napot (kb napi 25-35perc videó) Reggel leveszem töltőről, és este vissza :)

(#17154) Fl4tl4nd3r válasza Eddie141 (#17153) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Szerintem a videózás fogja azért rendesen meríteni mert folyton megy a kijelző is... amugy hamár így feljött a videós dolog nektek is ritka sz*r minőségben vesz fel hangot?Nekem recseg ha a közelébe bármi hangosság van,furcsa magas tónusú hangja van torz is röviden sz*r,ha átrakom monora egy fokkal jobb de akkoris elég kritikán aluli...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17155) Eddie141 válasza Fl4tl4nd3r (#17154) üzenetére


Eddie141
senior tag

Igen, de ha kikapcsolod a sztereó felvételt, akkor ez a probléma megoldódik (és még annyi mélyet sem rögzít, mint addig, de ez nekem a szigetre tökéletes, remélem nem fog nagyon recsegni)

(#17156) xors válasza Eddie141 (#17155) üzenetére


xors
senior tag

hát nekem a gyári ICS rom van fenn, és a gyári kameraprogram tökéletesen műxik. pl.: mobillal készített felvételekből csináltam egy ballagási kisfilmet, és nekem teljesen rendben volt a minőség (hang és kép is). az is igaz, hogy a videózás sajnos eléggé meríti, de ez érthető: full HD -ban vesz fel, közben pörög a proci, megy a képernyő is, stb...

szerk: igen sztereo felvétel volt beállítva!

[ Szerkesztve ]

(#17157) bylow válasza Fl4tl4nd3r (#17145) üzenetére


bylow
aktív tag

akkor mit használjak rajta?
A hátlapot ??? :F :O

Tegnap le adtam a vodánál a telcsit gariba, (pixel hibával, sok pici fekete pont és vonal)
és azt mondták hogy kb 2-4 HÉT mire lesz valami.
Majdnem sokallom :Y
Na kíváncsi leszek ...

ByLow #

(#17158) Fl4tl4nd3r válasza bylow (#17157) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nem de én már megbarátkoztam vele hogy ha nyomkodom vagy "erősebben" használom akkor bizony eléggé merül,ezvan nemlehet vele mit csinálni.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17159) csipuka válasza Eddie141 (#17153) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez a kamera nem megy a Ville alappokkal.
Epp most jott ki egy uj port a camera-raami mar elvileg megy a Viper-el.
Nem probaltam, tessek elotte menteni.

(#17160) claire78 válasza csipuka (#17159) üzenetére


claire78
senior tag

szuper! kipróbáltam én is, és látható javulás van. :)
..és van már tökéletesen működő faux kernel is!!! aroma telepítővel, sok beállítással!

faux kernel

(#17161) csenor válasza claire78 (#17160) üzenetére


csenor
senior tag

Látom sokan használjátok a ViperS 1.0.1 Romot!
Jó!? :U :C

(#17162) claire78 válasza csenor (#17161) üzenetére


claire78
senior tag

azért használjuk :P én legalábbis :)

(#17163) csenor válasza claire78 (#17162) üzenetére


csenor
senior tag

Ott a pont! :K :))

(#17164) bylow válasza Fl4tl4nd3r (#17158) üzenetére


bylow
aktív tag

Gondolom az összes hasonló tudású telefonok is kb 2 napot bírnak, de inkább 1 ha ki van használva.

Igen ahogy mondod "hogy ha nyomkodom vagy "erősebben" használom akkor bizony eléggé... "
én is így vagyok a 2.2-es hondával, ahogy nyomom úgy eszik. én is bele törődtem. :D

ByLow #

(#17165) szegto válasza claire78 (#17160) üzenetére


szegto
senior tag

Jó ez az új faux kernel, megkergült a kicsike. :D
Favorit, most ezzel a leggyorsabb a telóm,üzemidőre meg ugyan olyan mint a többi.... max 1-2 nap.

[ Szerkesztve ]

(#17166) Fl4tl4nd3r válasza bylow (#17164) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hehe :D miféle hondácska az? :)

Basszus hogy én csak ma kerestem újabb recoveryt...ez a touch nagyon jó :))

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17167) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Amugy nemtudjátok ha a proci túl melegedne kikapcsol a telefon vagy csinál valamit? vagy elhalálozik és ennyi? Kicsit idegesít hogy ennyire melegszik...picit szórakozok vele és máris eléggé meleg...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17168) bylow válasza Fl4tl4nd3r (#17166) üzenetére


bylow
aktív tag

Civic 2.2 diesel (amit ufó-nak , és űrhajónak is neveznek).

ByLow #

(#17169) claire78 válasza szegto (#17165) üzenetére


claire78
senior tag

nálam is favorit, már ordroid-on az volt.
jah, és az alacsony akku, villogó piros ledje is visszatért! :) bricked-nél folyamatosan világít :/

(#17170) Fl4tl4nd3r válasza claire78 (#17169) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem nemjó...5óra alatt készenlétben 15%ot merült... :((

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17171) Fl4tl4nd3r válasza bylow (#17168) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hú az jó,nekem bejön ez a fajta civic,énis civic-et akarok majd nemsoká csak 1.6 vti :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17172) blt.62


blt.62
őstag

Sziasztok!
Miért van az,hogy a gyári füles csak akkor szól ha rádiót hallgatok, a zenéimnél tök süket. Ez valami beállítási probléma?

MegtorloXp

(#17173) roxan válasza blt.62 (#17172) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem szokott ilyet. Restart után is ez van? Nálam akkor megjavul. Egy időre.

(#17174) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, holnap vegre veget er az sgs es xoom-os szamuzetesem, vegre kesz a sensation (mas kerdes, hogy ecare 11en marmegcsinalta, a T meg csak tegnap szolt nekem).

Akkor melyik a jelenleg ajanlott legjobb sense 4 rom es kernel parositas?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17175) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#17174) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem a viperhez csak a bricked jött be,a faux kegyetlenül merül de van akinek meg az jó...szerintem próbálgasd.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17176) csenor


csenor
senior tag

Feltettem a telefonomra a Viper-t utána az ordroid-ot!
Telepítés közbe mindent a default beállításon hagytam,de a freq max-ot 1500-nak írta default-nak. Tudtom szerint sima sensation esetében az 1188!?
Ha nem akarom húzni a telót akkor az 1188 alap!?

(#17177) T0rnad0 válasza Zirowe (#17174) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pont ma raktam fel a ViperS-t, eddig bejön, legújabb faux kernelt és a pár hsz-el előbb linkelt kamera modot is ráraktam, wifi megosztás is működik. Eddig nem rossz...

csenor: igen, annyi az alap, de Sensation XE-ben is 1.5GHz-en megy ugyanez a proci gyárilag, szóval bírja...

Z Fold 4

(#17178) csenor válasza T0rnad0 (#17177) üzenetére


csenor
senior tag

Köszi! :R :)

(#17179) kaciokos válasza csenor (#17176) üzenetére


kaciokos
őstag

Itt csak az a kérdés, mi számít húzásnak? Qualcomm ajánlása szerinte a proci 1,2 - 1,7 GHz között működtethető. :)

(#17180) T0rnad0 válasza kaciokos (#17179) üzenetére


T0rnad0
addikt

1,7-et én még későbbre tartogatom, hogy legyen hova gyorsulni :DDD

Más: sense romoknál hogy lehet beállítani, hogy ha pin kódot kér a kijelző feloldásakor, akkor már ne kelljen a gyűrűvel feloldani?

Z Fold 4

(#17181) Eddie141 válasza T0rnad0 (#17177) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én is mindkettőt felraktam. Milyen programmal szoktátok a faux kernel beállításait böngészni, módosítani? SetCPU? Nekem nem dobott be aroma installert a feltelepítés folyamán a faux. Lehet, hogy rossz verziót töltöttem le? (a belinkeltet raktam fel mondjuk)

(#17182) claire78 válasza Eddie141 (#17181) üzenetére


claire78
senior tag

(#17183) Eddie141 válasza claire78 (#17182) üzenetére


Eddie141
senior tag

Köszönöm! Érdemes a processzort alulfeszelni?(ha igen, mennyire?)
Ti milyen beállításokkal használjátok?

(#17184) T0rnad0 válasza claire78 (#17182) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi, ezt majd én is megnézem :R

Z Fold 4

(#17185) csenor


csenor
senior tag

Ordroid 9.0-hoz milyen kernelt ajánlotok!?
Please linket is!:)

(#17186) claire78 válasza csenor (#17185) üzenetére


claire78
senior tag

először is Viper1.0.1 romot :P
utána pedig próbálgatni kell. azt mondják minden telefon más (szerintem csak a user :P ), lehet bricked (ez van a viper-ben), sebastian, faux.

Az undervolt-tal is lehet némi akksi időt nyerni, sok kicsi sokra megy :)

(#17187) csenor válasza claire78 (#17186) üzenetére


csenor
senior tag

Akkor rom cserével kezdjem! :)) :))
Most a bricked-t próbáltam, de nem vagyok teljesen megelégedve! :U

(#17188) Zirowe válasza T0rnad0 (#17177) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, most telepítem.

Adreno drivert próbálta vki?

Nekem lassan teljesen új lesz a telefonom, annyi mindent cseréltek már rajta (alaplap, hátlap, kijelző+digitizer+középső rész, stb..). ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17189) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok

Felraktam az új fauxot hátha jólesz de ugyanúgy merült..visszaraktam a brickedet de mostmár ezzel is merül..nyomtam egy battery stat wipe-t de semmi...Rakjam újra a romot?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17190) T0rnad0 válasza Zirowe (#17188) üzenetére


T0rnad0
addikt

Na milyen ez a rom? Nekem először merült mint állat, most feltöltöttem és nyomtam egy akksikalibrációt, hátha...Holnapra kiderül :U Ha nem válik be, akkor jöhet a SenseLite.

Z Fold 4

(#17191) Zirowe válasza T0rnad0 (#17190) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elsore lassu volt, mert elkezdett mindent felrantani a gepre nagy oromebe, aztan moziba voltam (TDKR), most meg lemerult, de mar legalabb nem lassu, majd holnap. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17192) Eddie141 válasza Zirowe (#17191) üzenetére


Eddie141
senior tag

Legalább a film jó volt? :P Én is vártam már nagyon a megjelenését.

[ Szerkesztve ]

(#17193) Zirowe válasza Eddie141 (#17192) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Eszmeletlen volt, foleg imaxben!:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17194) T0rnad0 válasza Zirowe (#17191) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ja, annak én is örültem, hogy mindent letöltött, mert utoljára kb 1 éve csinált ilyet még gyári romon :DDD
A TDKR-t én is megnézném már...

Valaki olvasott valami okosságot a merüléssel kapcsolatban?

Z Fold 4

(#17196) claire78 válasza Zirowe (#17191) üzenetére


claire78
senior tag

nekem is szaggatott, a kernelt át kell állítani badass-ról ondemand-ra, akkor jó volt nálam.

merüléssel nem találkoztam, de mintha olvastam volna az viper fórumán. nem tudom mit írtak már :B
sztem kernel csere.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.