Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) #54715584 válasza csenor (#17488) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hát, csináltam egy resetet hétvégén, az akkuidő tök jó volt, a mai napon is sokat nyúztam és jól teljesített. Aztán mikor hazaértem, összecsinálta magát a telefon egy bejövő hívásnál, újraindult, a hívó szám meg sehol... :(

(#17552) csenor


csenor
senior tag

Szerintem a Htc-nek evvel a CM10-el kellett volna gyárilag kiadnia a telefont! :C
Semmi felesleges grafikai sz@r, csak egy villámgyors rendszer! :K :K

(#17553) bodoraudio válasza csenor (#17552) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Már majdnem jó.

(#17554) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Újfent segítséget kérnék tőletek tapasztalt guruktól. 2 újabb gondom akadt a telóval.

Az egyik az hogy gondol egyet és kikapcsol. Naponta többször is. (erre találtam itt egyfajta megoldást, az aksi kalibrálást,remélem ezzel meg fog oldódni)

A másik az az, hogy teló az asztalon készenléti állapotba, "billentyű" zárva, kijelző fekete. Nagysága gondol egyet és kijelző világít (mint amikor megnyomom felül a bekapcs gombot) aztán elalszik és megint világít...ezt eljátssza 3x, 4x, 5x aztán kb. 10 percig semmi, utána ismét...és hozzá se érek a telóhoz...roppant idegesítő és teszem azt a fogyasztásban sem segít.Találkozott e már vki közületek ilyesmivel?Esetleg van vmi tippetek mi lehet a kínja? Fórumon nem nagyon találtam rá megoldást.

("This free app is ad supported..." bekapcsolás után ez a szöveg is megjelenik néhány mp-re, de ha jól értelmeztem ennek nem sok köze van hozzá, de sose lehet tudni.)

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#17555) randras válasza Dzsedáj (#17554) üzenetére


randras
veterán

Alaplaphiba, meg gondolom Play-en kívül is telepítgetünk...

De akár egy fr is megoldhatja mindkettőt.

(#17556) Dzsedáj válasza randras (#17555) üzenetére


Dzsedáj
tag

Az alaplaphiba nem hangzik túl jól. Igen, telepítgettem azon kívül is, de csak 1-2 dolgot. 'fr' alatt mit értesz?!

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#17557) randras válasza Dzsedáj (#17556) üzenetére


randras
veterán

factory reset, és csak a legszükségesebbeket rakd vissza az appok közül. amúgy a random restart tipikus hiba.

(#17558) kaciokos válasza bodoraudio (#17553) üzenetére


kaciokos
őstag

Ha már egyszer CM9-et használsz, megmondanád, hogy abban lehet-e a telefonon tárolt kontakt-okat összerendelni facebook-os kontaktokkal, hogy pl. híváskor mutassa az illető fb-os képét?

(#17559) csenor válasza kaciokos (#17558) üzenetére


csenor
senior tag

Ultimate Hd Contacts
Én ezt a progit szeretem használni hozzá. Egyszerű és viszonylag gyors az összerendelés valamint jó minőségű a kép! ;)

(#17560) nimfas


nimfas
addikt

Ha porosodás miatt gariban cserélik a kijelzőt, akkor ugye kibaszásból nem csinálnak Factory Reset-et? :-)

Csak mert holnap viszem a készüléket Bp-re és nem szeretnék utána szívni vele...

(#17561) gatto_ válasza nimfas (#17560) üzenetére


gatto_
senior tag

Nekem DS-en cseréltek, és úgy kaptam vissza ahogy volt. Beraktam a SIM-et és használtam tovább.

(#17562) cdl


cdl
senior tag

Sziasztok.

Lenne gy kérdésem:
Telefon vásárlás előtt állok. Egyelőre a 3D és a Sensation a két kinézett egyed.
Ti melyiket javasolnátok?
A 3D kilyelzőjének a fényereje gyengébb talán, ez mennyire zavaró átlagos használattal?
Köszönöm.

(#17563) randras válasza cdl (#17562) üzenetére


randras
veterán

:N

Várunk az EVO topikban, jobban jársz, hidd el. ;)

(#17564) Fl4tl4nd3r válasza cdl (#17562) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Vegyél inkább one-t :)) evo-val csak találkoztam nincs vele tapasztalatom,de én adok a sensation-nek egy pontot :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17565) enginev3.0 válasza cdl (#17562) üzenetére


enginev3.0
félisten

Külső alapján kell döntened
Két telefon szinte egy hardverileg, nekem külső segített, így lett Sensation, no meg valamivel jobb kamera a sensationnak

(#17563) randras-ra ne hallgass, bármit mondasz, Sensation-ról lebeszél :D

Nagyon nem bántam meg hogy ezt vettem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17566) randras válasza enginev3.0 (#17565) üzenetére


randras
veterán

Örülj neki, reméljük így is marad, hogy elégedett vagy. Én még mindig a gyártó szégyenének tartom ezt a modellt, és ha valaki a véleményemet kérdezi, nem is fogom visszafogni magam. :U

:R

(#17567) claire78 válasza randras (#17566) üzenetére


claire78
senior tag

:Y

(#17568) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#17565) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Veledvagyok,nekem még néha okoz meglepetést mit kinem hoznak belőle pendrive,egér kezelés folyamatosan jönnek a jobbnál jobb romok,eddig kopp kopp kopp semmi baja nincs se porosodás se semmi az a pár nagyonapró szem meg elfér,egy hátlap csere jólenne valahogy sikerült mind a négy sarkot picit megzúzni de nemvészes,teljesen elégedett vagyok vele :)

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17569) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv mindenkinek !
Azt kérdezném hogy mennyi a legalacsonyabb , vagyis a min. frekvencia , amin mennie kell a sensationnak? Nekem 198 MHz -en megy , de lehet hogy ez kevés?
A rom ezt ajánlotta fel, és én nem módosítottam. Érzem mintha kicsit kevés lenne.
Az Elegancia rom is meg a PZoley féle DTP is ezt állította be.
Köszönöm a válaszaitokat előre is.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#17570) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Sziasztok skacok,átmentem a samsung galaxy nexus csapatba.
További jó szórakozást. :R

(#17571) szegto válasza Kiss67 (#17569) üzenetére


szegto
senior tag

Akkor módosítsd SetCPU-val pl.
Nekem 384-1566 -on megy.
Egyébként az Elegancia Sense 4 romot tudom ajánlani, az egyik leggyorsabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#17572) Kiss67 válasza szegto (#17571) üzenetére


Kiss67
senior tag

Szia. Most pont az van fenn.

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#17573) T0rnad0 válasza csenor (#17552) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mobilon nem nagyon találom meg, hol lehet letölteni a Sensation-höz a CM10-et?

Z Fold 4

(#17574) enginev3.0 válasza T0rnad0 (#17573) üzenetére


enginev3.0
félisten

http://goo.im/devs/bruce2728

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17575) T0rnad0 válasza enginev3.0 (#17574) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm! A wifi megosztásra nincs megoldás? :F

Z Fold 4

(#17576) nimfas


nimfas
addikt

Ma adtam be a telót "portalanításra"... Nem volt egyszerű feladat...

Honlapon hirdeti az E-Care, hogy hó végén megszűnik a HTC javítása, de a nem szolgáltatói készülékeket még fogadják. Hát odavittem... vesztemre. Pultos kislány nagyon aranyos-mosolygós volt, elkérte a garijegyet, megnézte a rendszerben. Kiderült, hogy német piacra szánt a mobil (gyári 2 év garis), így vagy vigyem vissza oda ahol vettem, vagy a TeleMax-hoz Budaörsre. Maradtam ez utóbbinál, az M1-M7 közös szakaszán a Tesco és a Kika mögött található a szervíz a Kinizsi utca 2/B alatt, Samsung szervíz, igaz egyelőre ők is csak átvevőhely.

Tehát aki a Free GSM Kft (NEXTTEL)-nél a Dohány u. 14. alatt vette a telefont és netán a napokban vinné szervizelni, ne az E-Care-be vigye, mert felesleges. Ez volt a lényege a történetnek. :-)

(#17577) randras válasza nimfas (#17576) üzenetére


randras
veterán

Nem értem az összefüggést, szerintem szimplán átbasztak... max. alaplapnál számít, milyen régió.

(#17578) kokler válasza randras (#17577) üzenetére


kokler
aktív tag

Na pl. ezért nem lesz szerviz az e-care többé... :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#17579) nimfas válasza randras (#17577) üzenetére


nimfas
addikt

Szerintem inkább nem akarnak már nagyon készülékkel bajlódni, ha már bezár a bazár, bár az igazi okát senki nem tudja, kérdeztem az "új" szervíznél is, de még ők sem tudnak semmit (vagy nem kötik az ügyfél orrára) :-)

Samsungos szervízben is csak nézett a csaj, hogy került oda por... hát mondom ez az... én sem tudom :-)

Egyébként tök a kijelző közepén egy 8mm átmérőjű kupacban, de csak ott.... miért nem a szélén, én sem értettem.

[ Szerkesztve ]

(#17580) randras válasza nimfas (#17579) üzenetére


randras
veterán

Olyan nincs, hogy nem akarnak, ezért is írtam, hogy átbasztak. :)

Egyébként ez a legtipikusabb Sensation hibák egyikre, és a kijelző csere után is visszatérhet, szóval lehet, hogy nem utoljára jártál ott.

kokler: Vagy költségcsökkentés, így a lejtőn lefelé...

(#17581) Dzsedáj válasza randras (#17557) üzenetére


Dzsedáj
tag

Köszi! Sztem az lesz...bízom benne hogy majd helyre rakja.Viszont egyenlőre várat magára, ugyanis nincs egy normális gép a közelemben kb. másfél hétig hogy szinkronizálhassam :S

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#17582) nimfas válasza randras (#17580) üzenetére


nimfas
addikt

Március 19-ei a teló... tehát kb. 5 hónapos.... mikor kérhetek esetleg pénzt vissza hány kijelző csere után? :-) Beleférek a 2 évbe azt hiszem....

(#17583) randras válasza nimfas (#17582) üzenetére


randras
veterán

3 fő alkatrész cseréje után, ha ugyan azzal az indokkal adod le, és a hiba visszatér. De akkor is csak mérlegelésre hajlandók elküldeni.

(#17584) gatto_ válasza nimfas (#17582) üzenetére


gatto_
senior tag

Szerintem ne parázz.. biztos javították már ezt a porosodás problémát az új alkatrészekben. Nekem az XE kicsit sem porosodik, előtte DS-em volt ami szintén porosodott, cserélték is a kijelzőt. A csere után hibátlan volt amíg el nem adtam, durván egy évig.

(#17585) Eddie141


Eddie141
senior tag

Sziasztok!
Sajnos egy olyan hibába ütköztem, hogy egy ismerősöm telefonja folyton eldobálja a Wifit. Először gyári 4.0-ával próbáltuk Sense 3.6-al (a legfrissebb rendszerrel, amely elérhető volt a készülékére), és itt jelentkeztek először a gondok (több is volt, de ez a legzavaróbb )
Ezután gondoltam, hogy lecserélem a szoftot, tehát S-Off, és Viper 1.1.0-át választottam, és fel is tettem. Sajnos a hiba ugyanaz. Erősen gyanakszom, hogy hardveres lesz, de meg szeretném kérdezni a teljes visszaalakítás előtt, hogy érdemes-e megpróbálkoznom egy alapsáv váltással? Az befolyásolná a wifit? Vagy van valami ötletetek esetleg?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#17586) szegto válasza Eddie141 (#17585) üzenetére


szegto
senior tag

Tudtommal a radio benne van a firmware-ben amit felraktál...?
3.33 a legújabb.

(#17587) Zirowe válasza nimfas (#17576) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hivatalos garilapot megkaptad hozzá?
Számla megvan?

Mert akkor kötelesek átvenni ecareben.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17588) Kiss67


Kiss67
senior tag

Üdv.
Annyit szeretnék kérdezni hogy külön kernelt lehet e frissíteni? PZoley oldalán vannak fenn kernelek, azokat ugyan ugy recovery-ből fel lehet rakni? HA más romot teszek fel azok felülíródnak? Vagy rom cserénél a kernel nem változik?

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#17589) szegto válasza Kiss67 (#17588) üzenetére


szegto
senior tag

Simán flasheled mint a romot....
Új romnál új kernel megy fel a rommal együtt, de aztán azt szabadon cserélgetheted amelyik jobban tetszik.

(#17590) csenor


csenor
senior tag

CM10-hez milyen kernel ajánlotok!?
Nagyon tetszik a rom, mert letisztult és gyors, de iszonyatosan eszi az akkumulátort és gondolom egy jobb kernel esetén ez változna! :K :))

(#17591) nimfas válasza Zirowe (#17587) üzenetére


nimfas
addikt

Persze... garilap megvan lepecsételve... számláig el sem jutottunk. Én meg mint laikus nem kötekedtem, havernak is egyszerűbb a budaörsi samsung szervívbe bemenni érte ha kész lesz.... ezért nem kocsikáznék fel Bp-re... ő meg minden hétvégén jár haza Siófokra.

(#17592) claire78 válasza csenor (#17590) üzenetére


claire78
senior tag

Mivel ICS 4.1.1, nem gondolnám, hogy olyan nagy választék lenne rá kernelből :)

(#17593) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Már annyi miui van, hogy nem tudom, Melyik az igazi eredeti miui?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17594) mipityu válasza claire78 (#17592) üzenetére


mipityu
tag

ICS 4.1.1 nem létezik.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17595) szegto válasza mipityu (#17594) üzenetére


szegto
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#17596) claire78 válasza mipityu (#17594) üzenetére


claire78
senior tag

Bocsánat, Jelly Bean 4.1.1

(#17597) Newlocal válasza nimfas (#17560) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Ugye ezt nem gondolod komolyan, h a mai világban a személyes adataiddal telepakolt telefont adod le a szervízbe? SD ki, factory reset és úgy elvinni.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17598) csenor


csenor
senior tag

Miért van az, hogy a memóriakártyámra gépen keresztül csak nagyon lassan tudok másolni!? :O

(#17599) randras válasza csenor (#17598) üzenetére


randras
veterán

Lassú a kártya? :U

(#17600) csenor válasza randras (#17599) üzenetére


csenor
senior tag

Class 4-es! 300 kbyte-al másolja a 400 megás filmet! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.