Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) Something_ válasza plejik (#17050) üzenetére


Something_
őstag

Sensation-nél sokat kipróbáltam, eltelt 2 hét, míg off voltam, ennyi idő alatt 5 frissítés megjelent az adott romnál:D Volt olyan, hogy meg voltam elégedve a rom-mal, frissítettem és szar lett. Meguntam kicsit, plusz para volt a végén az s-off és e-care ügy miatt. Ezért túladtam rajta.
Most ugyan azt a készüléket használom amit te, gyári rommal és tökéletes:D

(#17052) enginev3.0 válasza Timmy0829 (#17046) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam a viper is lelassult egy idő után és zabalt rendesen

Kezdem unni a romolgatast de nem találok egy jó aosp romot sem sensebol meg megugy sem

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17053) KicsiDawe válasza enginev3.0 (#17052) üzenetére


KicsiDawe
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy van egy Sensationom, ami ha lemerül 30-40% környékére, akkor folyamatosan újraindul. Tapasztalta már valaki ezt? Gondolom az akksival lehet valami gond.
Megoldást tudtok mondani? (Gondolom akkumulátor csere kellene.)

(#17054) enginev3.0 válasza KicsiDawe (#17053) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akksi kalibralas ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17055) trobi28 válasza enginev3.0 (#17052) üzenetére


trobi28
addikt

Rakj fel egy gyári romot szerintem.Én most pont az ilyen dolgok miatt nem akarok romolni mert meguntam a Samsungokon.Kíváncsi leszek meddig teszi a dolgát ez a gyári ami most fent van,nem egy villám de megbízható eddig :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17056) csipuka válasza Something_ (#17048) üzenetére


csipuka
senior tag

Kepernyofetisiszta vagy ;)
En mindig megirom, hogy karcsu a kepernyo hasznalatom, az adott idohoz. Meg azt, hogy nem vagyok heavy user.
Mivel egesz nap gep elott ulok, ha jon level, akkor ott olvasom el.
Ha jon telefon, akkor a fulemhez teszem vagy BT-n megy es ki van kapcsolva a kepernyo.
Ha **ok a slozin es RSS-t olvasok, nna ekkor speciel megy a kepernyo.
Azt ertsd meg, hogy nem mindenki folyton nyomogatja, es akkor mas tipusu a terheles, es mas az uzemido.
Nekem az az elvarasom, hogy az uresjarati veszteseg minimalis legyen, mas zenet hallgat, stb.
Mult heten 2 napig ment a telcsi, 2.5 oras kepernyohasznalattal (olvastam, vagy allitgattam valamit), az altalam fanolt Faux-al. Az joe? Most viszont kiprobaltam az Sebastian fele kernelt.
1 nap utan 79%-on all az akksi, de tenyleg alig nyultam hozza. Nem tudom mit csinalt a csavo, de ez eddig a legjobb. Meg a Faux-al is kevesebb volt.
Anker fele akksim van, es ott az elejen tenyleg sokaig tartja a 100%-ot, utana normalisan megy le. Ezert volt 7 ora 100%->99%.

En altalaban este toltom a telcsi, reggel leveszem. Ha este megyek aludni az 16-18 ora hasznalat utan meg 60% vagy felette van, akkor kibirja a masnapot. Ha kevesebb, akkor toltom.

(#17057) Fl4tl4nd3r válasza csipuka (#17056) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igen ez az hogy nem mindenki használja folyton a kijelzőt első időkben nyomkodtam énis sokat töltögettem stb mostanában néha netezek,egy kis játék ritkán,zene de ez szinte semmit nem merít,sms,telefon és kb ennyi ha gépnél vagyok és ráteszek valamit rajta is hagyom addig is tölt de szinte aztsem tudom mikor töltöm,én elégedett vagyok az idővel aki nem nyúzza folyton normál használat mellett 2-4napig vígan elvan,mióta megvettem csak usbről töltöm nemtudom számít e hogy lassabban tölt de talán kicsit jobban kíméli az akkut,aki folyton nyomkodja és szép képet is akar nem sötét valamit az számoljon vele hogy ekkora kijelző bizony eszik rendesen.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17058) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#17052) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nem kötekedésből vagy ilyesmi de ti mire használjátok a telefont hogy belassul meg a többi? Én csak szórakozásból cserélgetek romot hátha van benne valami jó újítás ilyesmi,de nekem egyszer sem lassult be...igaz hogy nem is pakolom tökig mindenféle progival mert nemlátom értelmét a felét sem használom azért nemrakom fel hogy ottlegyen,van a pár megszokott feladatkező,zenelejátszó,killer,1-2 játék,pár ilyen olyan alkalmazás és ennyi de nekem soha nemvolt olyan hogy elkezdett lassulni vagy idővel jobban merült...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17059) szegto válasza Fl4tl4nd3r (#17058) üzenetére


szegto
senior tag

Ha folyamatosan használod a romot akkor egy idő után valahogy elfárad és belassul... vagyis nálam.
Én kb 1-1,5 hónap után éreztem azt hogy mintha lassabb lenne mint mikor felraktam.
1 hét után nem jelentkezik ilyen....
Érthetetlen számomra főleg úgy hogy egyáltalán nem telepítek új appot mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#17060) szegto


szegto
senior tag

3.33 Firmware -el használ valaki Sense 4.0-t?
Nálam még 3.32 van, nem tudom megérné e frissíteni vagy használna e valamit..... :F

(#17061) csipuka válasza szegto (#17059) üzenetére


csipuka
senior tag

A reboot nem segit?
Neha elfogy a memoria es ujraindulgat a sense, de csak neha.
Ekkor a reboot nekem segit.
Romot meg nem tettem ujra lassulas miatt, mondjuk 1 honap alatt jon frissebb verzio, talan azert :)

(#17062) szegto válasza csipuka (#17061) üzenetére


szegto
senior tag

Nálam nincs sense restart csak elkezd úgy viselkedni hogy későn reagál pl a scrollozásra, stb.... tehát nem pöccre megy minden mint az elején....
De ha már begyorsult akkor nincs gond vele.

(#17063) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#17058) üzenetére


enginev3.0
félisten

hát nekem a viper belassult kb 2 hét után, és csak alap progik vannak (abból is törlök egy csomót kapásból) plusz játékok, és kb ennyi

wifizek sokat
néha játszok
sok zene
és ennyi a telefonhasználat, de még is kivan idegileg

azt pedig már kiba.... kezdem unni, hogy nem lehet használni a 150ezres telefont arra amire kitalálták mert 1 órát használod a kijelzőt és kész, teheted zsebre kikapcsolt állapotban

Hatalmas vicc ez az akksi megoldás az összes akksis dologban a földön, az meg még nagyobb, hogy erre még nem találtak ki semmi olyat ami működne is. Szerintem ezer meg egy éve van már jobb megoldás, csak nem alkalmazzák, mert akkor ugye mi lenne az áramszolgáltatókkal, hogy nem töltene kismillió ember minden nap telefont, és miegymást. Ettől már elpattan az agyamban az ér

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17064) Kevin's válasza enginev3.0 (#17063) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nem akarok vitába szálni a lassulás meg mi egymással , de egyet értek engine 3.0 val mert a Vipers 1.0.1 nekem is be lassult ! Na meg merült , mint atom .. , de meg találtam a legjobb romot ami jó üzemidőben is na meg gyors is .. Smart Droid Final Sense 4.0 Beats Audio V17 nekem ez van fent és nagyon jó ! rengeteg állítási lehetőséggel ! Best Of :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#17065) enginev3.0 válasza Kevin's (#17064) üzenetére


enginev3.0
félisten

nekem most ez van, pár napig, mert ugye első napokban mindegyik tök szuper
ha nem válik be akkor megyek vissza 3.6-ra , ha az sem akkor miui

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17066) szegto válasza Kevin's (#17064) üzenetére


szegto
senior tag

Én is ezt tettem fel most de valami miatt a TB összeszarja magát... másodjára telepítettem de ugyan az az eredmény.

(#17067) Kevin's válasza szegto (#17066) üzenetére


Kevin's
senior tag

Akkor vmit el rontottál nekem tökéletes :(

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#17068) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énse 1-2 hétig használok a romokat,az ordroid már nem is tudom mióta volt fent de nálam nemjelentkezik lassulás vagy merülés...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17069) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#17063) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Furcsa így hogy nincs is sok app rajta... amugy meg ezzel az akkuidővel nemsokat lehet kezdeni ezvan eztkell beosztani régen a symbiant szidták mennyivel jobban merül mint egy sima telefon,mostmeg az androidot... nemlenne egyszerű kivitelezni hogy enyit tudjon,nagylegyen a kijelző,mindemellett legyen olyan kicsi amennyire csak lehet és 2napot bírjon folyamatos kijelzővel...esetleg ha valami atomreaktort is beleépítenek :DD

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17070) szegto válasza Kevin's (#17067) üzenetére


szegto
senior tag

Hmm nemtom mit mert túlságosan nem lehet elb*szni egy installt.

(#17071) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#17069) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én nem akarok napokat a telefontól, elég egy nap is, de tényleg ne legyen már vicc kategória
Hülyeség hogy nem tudnak jobb technológiát ettől :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17072) randras válasza enginev3.0 (#17071) üzenetére


randras
veterán

Fenntartható fejlődés. ;)

(#17073) johnwillow


johnwillow
tag

Jött OTA 4.0.3. - 3.33.401.6 Vajon mi lesz ez? :C

(#17074) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#17071) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

De biztos tudnának,de akkor a későbbiekben nemlenne mit eladni és senkinek nemkéne új telefon...Nemkell sokat használni a kijelzőt főleg nagy fényerőn ez az egyetlen megoldás van csak nemlehet mit kezdeni vele,bár az akku szerintem is vicc a 6éves nokiámba volt 2000mAh.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17075) hülyegyerek válasza Fl4tl4nd3r (#17074) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az milyen Nokia volt???

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#17076) enginev3.0 válasza Fl4tl4nd3r (#17074) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem az nem felhasznalobarat hogy "nem kell sokat használni a kijelzot"
Azért van okostelefonom hogy használjam főleg arra amire kitalálták
Ha kijelzo nélkül akartam volna zenethallgatni akkor meghagyom a v630i-t az napokig elmegy zenével

De majd ugyeskedek a fenyerovel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17077) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#17065) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egyébként ebbe a sense4 romban már megy a 4 pontos multitouch

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17078) DjTaRsY válasza enginev3.0 (#17077) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Melyikben nem ment?

(#17079) enginev3.0 válasza DjTaRsY (#17078) üzenetére


enginev3.0
félisten

nálam eddigieknél 2 ujj még ment, 3-nál már behalt játékok meg programok alatt is!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17080) mipityu válasza Kevin's (#17067) üzenetére


mipityu
tag

Ezek szerint én is hülye vagyok, mert 2x tettem fel és nekem sem sikerült.
Először valami ökörség miatt (nem jegyeztem meg) FC-zett.
Másodszor a beállítások végén újraindult. Ez nem lett volna baj, mert lehet szándékos is, de újraindulás után megint elölről akarta kezdeni a beállításokat.
Harmadszor nem próbáltam meg, majd talán 2-3 frissítés múlva.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17081) Kevin's válasza mipityu (#17080) üzenetére


Kevin's
senior tag

Egy szóval se mondta , hogy hülye lennél .. lehet nem jó a radio vagy :R a firemware 32.101... vagy 33.101..... firemware stb is lehet gond .. nem tudom , miért FC -ik nálad .. nekem nem volt FC és jól fut .. :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#17082) mipityu válasza Kevin's (#17081) üzenetére


mipityu
tag

Az első FC-re még megvolt az ok. Valószínűleg nem kellett volna egymás után feltennem az 1.0-t és az 1.1-es patch-et.
De utána már csak az 1.0-t tettem fel, miért indult újra a beállítások végén (a wifi jelszót írtam volna be)? Természetesen szónoki kérdés volt.
A 3.33 universal radio van fenn és a Tamcore 666 firmware.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17083) blt.62


blt.62
őstag

Valakinek van valami ötlete, hogy lehetne a csengőhangot hangossá tenni? Full hangerőn nem hallom, ha csörög a zsebemben. :F

MegtorloXp

(#17084) Kevin's válasza blt.62 (#17083) üzenetére


Kevin's
senior tag

Elvileg ez rom függő nekem is volt olyan rom fent ami nagyon halk volt a 3.6 os sense Leedroid féle romok egész hangosak .. , de én amúgy is rezgőn használom ;]

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#17085) Fl4tl4nd3r válasza hülyegyerek (#17075) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

N70 nem a gyári akku volt,de azsem volt sokkal gyengébb 1600as talán.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17086) rgeorge válasza Fl4tl4nd3r (#17085) üzenetére


rgeorge
addikt

Az N70-es gyári akkuja a BL-5C, 970 mAh.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#17087) blt.62


blt.62
őstag

Létezik nagyobb teljesítményű aksi a Sensationba?

MegtorloXp

(#17088) randras válasza blt.62 (#17087) üzenetére


randras
veterán

Akad. :)

(#17089) Fl4tl4nd3r válasza rgeorge (#17086) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énis néztem most neten,enyémbe szerintem valami utángyári erősebb volt vagy nemtudom volt egy 1600-asam és egy 2000-resem hozzá.De a régi a1000-res motomban 2400as volt ezvolt a legnagyobb amit lehetett kapni és nemvolt nagy egyáltalán,egy ilyennel szerintem nemlenne rossz a sensation sem.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17090) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Megőrült a GPS-em. Ma már voltam Bristolban, és ma egész délután Chilében tartózkodom. A térkép működik jól, de az időjárás és a foursquare nem.
Tippek?
Gyári ROM van fent.

(#17091) randras válasza #54715584 (#17090) üzenetére


randras
veterán

Világot látsz, örülj neki! :DDD

Ezeket az adatokat amúgy cella információkból szedik az alkalmazások, ha jól tudom, szóval nem a GPS-ed szart be szerintem. :U

(#17092) #54715584 válasza randras (#17091) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ajjaj...akkor mi a gond? Melyik eszköz nem jó?
Úgy tudtam (és volt is beállítva az időjárás is), hogy GPS alapján működik.
Akkor ha kiszedem az automatikus időt pl. akkor legalább az helyreáll?

Mondjuk érdekes dolgokat művel néha a telefon 50% töltöttség alatt, de ez viszi a pálmát, hogy körbeutazom a földet :DDD

(#17093) bylow válasza #54715584 (#17090) üzenetére


bylow
aktív tag

Én folyamatosan ausztriába tartózkodom, nekem is be van állítva az idő járás, és nállamis ha nem vagyok wifi közelbe akkor képes más helységeket ki írni.
Mondjuk nem néztem hogy egyáltalán itt vannak e a közelben vagy teljesen más területen. Eddig aszt gondoltam hogy itt a környéken kis település v. terület neve.

De nekem van más furcsaság is ezzel kapcsolatba, pl: nem lehet azt az opciót választani
-Ütemezés frissítése- (valamikor lehetett, erre emlékszem pontosan, de most nem lehet választani, cssak szürkén van ez az opció)

-Frissítés megnyitáskor- ez is hiába van be v. kipipálva nem frissít ha meg nyitom, csak akkor ha rá nyomok a frissítésre.

Na és Chilébe drága az élet? Milyen idő van ott ??? :DD

ByLow #

(#17094) trobi28 válasza bylow (#17093) üzenetére


trobi28
addikt

Irigyellek titeket hogy ennyit "utaztok" :DD
Én bezzeg mindig ott vagyok ahol éppen tartózkodom :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#17095) #54715584 válasza bylow (#17093) üzenetére


#54715584
törölt tag

Chilében hideg volt egész nap, 13-14 fok :D
Most már helyreállt, hogy cellát váltottam, nem tudom mi baja volt.
Remélem nem most kezd el elromlani a kütyü :N

(#17096) Fl4tl4nd3r válasza #54715584 (#17095) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Jó az aláírásod,pont ma néztem meg megint :D

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17097) Eddie141


Eddie141
senior tag

Sajnos 3napja elkezdett rakoncátlankodni a HyperNonSense rom nekem. Naponta kb 8szor ujraindul a telefon vele. :( Csinált hasonlót valakinél? Van rá megoldás? Vagy csak a rom csere? Nagyon tetszik ez a rendszer, de így használhatatlan sajnos.

(#17098) T0rnad0 válasza Eddie141 (#17097) üzenetére


T0rnad0
addikt

Sajnos nekem is előjött ez a probléma, én is romcserén gondolkodok....

Z Fold 4

(#17099) Eddie141 válasza T0rnad0 (#17098) üzenetére


Eddie141
senior tag

Én átmenetileg adatvesztéstől tartva, illetve a használhatatlansága miatt visszaváltottam Viper-re, de a non sense felület jobban tetszett (érdekes, amíg más gyártó készülékeit használtam mindig untam a sima android felületet, most meg arra vágyom :DDD )

(#17100) T0rnad0 válasza Eddie141 (#17099) üzenetére


T0rnad0
addikt

Milyen a Viper? Az nem indulgat újra? Pár hétig sajnos nem lesz új Hypernonsense, porosodás miatt szervízbe adta a készítő...

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.