Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17401) csipuka válasza csikoszo (#17398) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem kell ketsegbe esni.
Mondjuk garid lehet nem lesz ra, de konnyebben raksz ra custom rom-ot :D

(#17402) csikoszo válasza csipuka (#17401) üzenetére


csikoszo
csendes tag

De én szeretem, amikor simán letöltöm vwifiről az aktuális frissítéseket. Pont ezért is választottam ezt a telót. Lehet kompletten gyárira vissza rakni vagy esélytelen?
Lehet, hogy tévedek, de a custom romok esetében a működés nem garantált tökéletesen.....vagy nem így van? Annyira nem vagyok otthon ebben.

[ Szerkesztve ]

(#17403) Something_ válasza csikoszo (#17400) üzenetére


Something_
őstag

Bontatlan volt a doboz? Gondolom nem.

Aksi alatt is ez a pn szam van?

(#17404) csikoszo válasza Something_ (#17403) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Nem volt bontatlan, de alig láttam, mert takarásban tartotta. Az aksi alatt is ez a P/N szám van és utána egy kicsit távolabb egy B betű. Nem tudom ennek van e jelentősége, de inkább leírtam.

(#17405) rena224 válasza DjTaRsY (#17377) üzenetére


rena224
tag

mi is az a HBOOT? :) mert eddig HTCvel nem volt még dolgom(samuval, meg motoval már többel is, sőt lg-t is piszkáltam már), így a recoveryvel, meg az alapfogalmakkal tisztában vagyok, mert szeretek romolgatni én is, de ez az S-off, S-on, és HBOOT ez teljes képzavar nálam :D

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#17406) sgs123456 válasza Eddie141 (#17384) üzenetére


sgs123456
tag

Én mindig mással. Próbálgatom, h mikor milyen. Szerintem nem sokat ér az a 2 beállítás.

(#17407) claire78 válasza roxan (#17364) üzenetére


claire78
senior tag

akik vettek már hátlapot az ebay-ről, tudnátok linket küldeni melyiket vettétek?
ezek eredetiek vagy utánzatok? mit tapasztaltatok e téren?
köszönöm!

(#17408) Something_ válasza rena224 (#17405) üzenetére


Something_
őstag

Kötelező olvasmány

csikoszo: Írd vissza a CID-et, rakj fel gyári RUU-t és próbálj OTA-n frissíteni. Habár ezt szerintem te nem fogod tudni egyedül megcsinálni. Vidd vissza a boltba és mond, hogy rakják S-Onba vagy adják vissza a pénzed, mert ez buherált telefon és te egy gyári, magyar piacosat akartál venni.

[ Szerkesztve ]

(#17409) csikoszo válasza Something_ (#17408) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Már próbáltam a második napon visszaboltolni, de azt mondta, hogy nem lehet, mert már kikerült a kezéből és én is megbuherálhattam. Jó, mi? :F

De ezt nem is értem, hogy miért nem akarta visszaállítani gyárira, még ha szürke import is.
Lrhrt, hogy tiltva van az IMEI száma? Már nem tudom, hogy mit gondoljak. :(

(#17410) Something_ válasza csikoszo (#17409) üzenetére


Something_
őstag

Lehet hogy azért mert egy sima eladó és nem ért hozzá:D

Na mindegy, keresd fel Edenyke-t, sztem egy kis összeg fejében gyári állapotba hozza a telefonodat és mond pár hasznos információt. A helyedben nem állnék neki az S-On-nak.

A bolt nevét azért leirhatnád, hogy mások lássák.

(#17411) csikoszo válasza Something_ (#17410) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Nem tudom, hogy itt meg lehet-e nevezni.......moderátor mit szól hozzá?

Az illető budapesti? Nem tudod véletlenül? Már aki ért az S-ON-hoz..... :N

(#17412) csikoszo válasza Something_ (#17410) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Már megnéztem :))

(#17413) blt.62


blt.62
őstag

Az én mobilom milyen lehet,mert ez van a doboz alján: P/N:99HNA201-00

Mert ha ez is gagyi ázsiai akkor megyek és szétütöm a gsm boltos arcát. Esküdözött,hogy ez ha nem is Magyar piacra szánt,de Europaira. Vagy az már eleve gond ha nem hazai piacra szánt Sensationt vettem? Különösebb gondom nincs vele.

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#17414) Something_ válasza blt.62 (#17413) üzenetére


Something_
őstag

Biztos, hogy ez a pn számod?
[link]

csikoszo: persze, hogy meg lehet nevezni a boltot..
Mobilaréna TV-ben is bemondják, hogy a szürkeimportos XY bolt jóvoltából van nálunk a készülék:DD

[ Szerkesztve ]

(#17415) Zirowe válasza blt.62 (#17413) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kulonosebb gondom nincs vele vs. megyek es szetutom.. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17416) randras válasza blt.62 (#17413) üzenetére


randras
veterán

Mennyél szétütni őket! :DDD

(#17417) csikoszo válasza Something_ (#17414) üzenetére


csikoszo
csendes tag

OK, hogy szürke import, de miért nem lehet gyárira állítani? Még mindig ez a sötét folt számomra........... :U

[ Szerkesztve ]

(#17418) Something_ válasza csikoszo (#17417) üzenetére


Something_
őstag

Állítsd át gyárira. Vissza lehet. Ki mondta, hogy nem? Erről beszéltem, hogy rakasd S-On-ba. De a frissítéseket felejtsd el.

Kár is erről beszélni, vidd el egy hozzáértőhöz ő elmagyaráz mindent potom pénzért.
Másik opció, hogy dugd fel a gsm boltos eladó seggébe a telefont.

(#17419) csikoszo válasza Something_ (#17418) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Bocs, úgy értettem, hogy a boltos miért nem akarta átállítani gyárira........
Miért felejtsem el a frissítéseket? Pont ezért szeretnék gyárit.

(#17420) blt.62 válasza Something_ (#17414) üzenetére


blt.62
őstag

Igen ez a dobozon lévő P/N szám. Ezek szerint beazonosíthatatlan?

MegtorloXp

(#17421) blt.62 válasza randras (#17416) üzenetére


blt.62
őstag

20 éve karatézom,most már mint mester,sőt több csoportom is van Szegeden. Hidd el haver,hogy ha akarom akkor bármikor megborítok egy boltost ha az átvág.

MegtorloXp

(#17422) randras válasza blt.62 (#17421) üzenetére


randras
veterán

Nem volt benne irónia, vagy rád vonatkozólag semmi, komolyan mondom: mennyél és üsd szét őket! :DDD

(#17423) Zirowe válasza blt.62 (#17421) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Utana majd csoportosan viszunk neked narancsot a boribe.

Oke, kemeny vagy, de ennek itt semmi ertelme, az izom nem minden, neha szukseg van par neuronra is.. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17424) blt.62 válasza Zirowe (#17423) üzenetére


blt.62
őstag

Persze igazatok van,nem ér annyit az egész,hogy üljek miattuk. Nekem is csak nagy a szám. Azt azért fent tartom,hogy némelyik gsm boltos megérdemelné,hogy szétverjék,mert pofátlanul és kiröhögve átvágják azt aki talán hónapokon keresztül gyűjtötte a pénzt a mobilra.

MegtorloXp

(#17425) randras válasza blt.62 (#17424) üzenetére


randras
veterán

Ennyi erővel az öltönyösökkel mit csinálnál? :DDD

(#17426) blt.62 válasza randras (#17425) üzenetére


blt.62
őstag

Azt már le se merem írni. Elég ha a "47 ezerből meglehet élni" dologra gondolok. DE ezek nem ide tartoznak.

MegtorloXp

(#17427) Newlocal


Newlocal
aktív tag

ehhez vki? #17374
Ez az első ROM telepítésem, nem szeretném elcseszni. Mindennek utána olvastam már de ez az FW dolgot nem vágom. Kell erre most először a 3.33-as univ FW vagy nem?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17428) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

A predikciót a szövegbevitelnél továbbra sem tudom kikapcsolni, gyári 4.03-as rommal.

Valaki esetleg tudna segíteni?

Köszi,

G

(#17429) roxan válasza claire78 (#17407) üzenetére


roxan
senior tag

én vettem, este küldöm.

(#17430) Newlocal válasza ge.k.ko (#17428) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Beállítások/Nyelvek és billenytűzet. A touch input melletti kis csúszkás gombra nyomj rá.
A Szövegbevitelre nyomva tudod kikapcsolni.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17431) nimfas válasza roxan (#17429) üzenetére


nimfas
addikt

Szia!

Nekem is küldd el a linket légyszives!

Köszi!

Más:

Jövő héten visze ma telót "poroltatni", mit vigyek az E-care-ba, érdmes dobozban leadni?
Memókártya nem kell gondolom, gyári akksit visszarakom bele... hátlap?
Garipapír+ számla kell gondolom..... Egyéb???

[ Szerkesztve ]

(#17432) enginev3.0


enginev3.0
félisten

felvétel hangja miért olyan szörnyű?

A koncertfelvételről meg ne is beszéljünk (nagyon hangos zene), pedig iphone4-nél tök szép hangot vett fel, sensationnál meg 0 a hangminőség

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17433) randras válasza nimfas (#17431) üzenetére


randras
veterán

Akksi se kell, hátlap se, és számla se. Doboz meg pláne. ;)

(#17434) claire78 válasza roxan (#17429) üzenetére


claire78
senior tag

várom, várom :)

(#17435) nimfas válasza randras (#17433) üzenetére


nimfas
addikt

Köszönöm, akkor majd úgy készülök :-)

(#17436) csenor


csenor
senior tag

Tud valaki véleményt mondani az alábbi romról!?!? :U
Android Revolution HD 6.7.2
Ha igen, milyen kernelt ajánl hozzá!? :U

(#17437) Newlocal válasza csenor (#17436) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Hello,

én tegnap tettem fel az XE verziót+bravia. A sebastian FM kernellel használom, ondemandon. A gyári romhoz képest ég és föld. Olyan gyors amilyen még sose volt a teló.
Nekem nem is merül, nem melegszik és belakva, stabilan kb 200 mb szabad RAMom van folyamatosan.

Összehasonlítási alapom nincs mert ez az első custom rom amit feltettem, de nekem nagyon bejön :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17438) csenor válasza Newlocal (#17437) üzenetére


csenor
senior tag

Köszi,akkor lehet teszek egy próbát! :))

(#17439) roxan válasza claire78 (#17434) üzenetére


roxan
senior tag

ment PÜ

(#17440) csenor válasza Newlocal (#17437) üzenetére


csenor
senior tag

Hát sajnos nem Sense 4-es, de annyi biztos, hogy a leggyorsabb rom amit eddig láttam! :K :K

(#17441) Fl4tl4nd3r válasza enginev3.0 (#17432) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ugye énis nemrég ezt kérdeztem,kritikán bőven aluli a hangminősége túl magas ha valami egy picit is hangosabb már recseg,torzít egy vicc kb.

Ui: magától megjavult a telóm,felraktam valami akku kímélős dolgot de eleinte még jobban merült...nemvolt kedvem se időm mostanában vele szórakozni és furcsa mód észheztért majdnem 4napos akkuidő ebből 30% kijelző wifi is ment beszélgettem is zene stb szóval most nagyon jó :))

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17442) Newlocal válasza Fl4tl4nd3r (#17441) üzenetére


Newlocal
aktív tag

ez melyik rommal van és milyen kernel?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17443) Fl4tl4nd3r válasza Newlocal (#17442) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Viper 1.0 és bricked kernel,a faux valamiért nálam ezzel a rommal nemvolt jó.... Enginev nemrég linkelt be egy akku kímélőt azt felraktam és ennyi... de mikor milyen... most pl 10óránál tart ebből 21% kijelző,32 hívás,5 wifi stb és így merült 15%ot...

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17444) bylow


bylow
aktív tag

Azt tudja e valaki, hogy lehet azokat az alkalmazásokat elő varázsolni a memoria kártyáról, amik korábban lettek telepítve. Mert most kaptam vissza garis javitasbol, és alap állásba van a készülék. És nem lát semmit azokból.

ByLow #

(#17445) blt.62


blt.62
őstag

Fm Transmittert nem lehet telepíteni a Sensationra?

MegtorloXp

(#17446) Newlocal válasza Fl4tl4nd3r (#17443) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Köszi :) Ez a Viper nagyon izgatja a fantáziám. Az ARHD bejött nagyon. Ezzel a ROMmal mennyi a szabad memóriád átlagban? Viperhez kell supercid?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17447) csikoszo


csikoszo
csendes tag

Valaki használ 2450 mAh Gold aksit?
Mi a tapasztalat?

(#17448) szegto válasza bylow (#17444) üzenetére


szegto
senior tag

Az appok nem a memória kártyára települnek hanem a data/app mappába ami partició formázáskor törlődik.... vagyis gondolom.
Root explorerrel nézz utána azzal látod a rendszer mappákat is.

[ Szerkesztve ]

(#17449) Zsirmanc válasza csikoszo (#17447) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nagyjából az 1900-as Anker és a gyári originál aksi teljesitménye között van. Nekem az Anker jobb választásnak tűnik. Használom minda két fajtát egyébként.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#17450) csikoszo válasza Zsirmanc (#17449) üzenetére


csikoszo
csendes tag

Én még csak most rendeltem meg. Hezitáltam az Anker és ez között, de a nagy számok törvénye döntött :))

Na majd kiderül, ha megjön az üveghegyen túlról... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.