Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) Newlocal válasza T0rnad0 (#17250) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Ezekben működit a Wifi megosztás meg a BT? Anélkül nem váltok semmire.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17252) T0rnad0 válasza Newlocal (#17251) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ha jól emlékszem mindháromban működik a wifi megosztás ( ez nekem is fontos ), BT-t nem próbáltam egyikben sem...De a bugoknál szokták írni, ha valami nem működik.

Z Fold 4

(#17253) Eddie141 válasza T0rnad0 (#17250) üzenetére


Eddie141
senior tag

Azon múlik szerintem, hogy a Viper készít magának egy saját adatbázist :) (egy mappa, és benne cuccok) Nekem mindent, csengőhangot, hátteret meg ilyesmit is visszaállít ordroid óta :)

(#17254) Demens


Demens
tag

Sziasztok. Apámnak a Sensation-jére szerettem volna egy custom romot, de már az S-Off-nál problémába ütköztem. A revolutionary.exe azt írja ki: Your device: pyramid, with HBOOT 1.27.0000 is not supported at this time.
A weblapon is a beta key ablakban a HBOOT version legördülő ablakban sem ajánlja fel. Akkor ez annyit jelent, hogy nincs lehetőség perpillanat se s-off, se root, se főzött rom-ra? :(
A segítséget köszönöm előre is. :)
(Symbian használó vagyok, szóval nem vagyok túlságosan otthon az android bütykölésben)

[ Szerkesztve ]

(#17255) Newlocal válasza T0rnad0 (#17252) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Esetleg egy step by step leírást tudnál adni hogyan álljak neki? Gondolom első az S-OFF.
Kell majd a procedúrához kártyaolvasó? Mert az nincs :(

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17256) Koczó93 válasza Demens (#17254) üzenetére


Koczó93
őstag

(#17257) Eddie141 válasza Demens (#17254) üzenetére


Eddie141
senior tag

A tudástárban le van írva :) De ha rákerestél volna, nagyjából 2-300 hozzászólást találhattál volna ezzel kapcsolatban :K
Egyébként működik a leírt módszer. Én is így s-offoltam

[ Szerkesztve ]

(#17258) T0rnad0 válasza Newlocal (#17255) üzenetére


T0rnad0
addikt

Itt megtalálsz minden leírást.

Z Fold 4

(#17259) Demens válasza Koczó93 (#17256) üzenetére


Demens
tag

Koczó93 + Eddie141: Köszönöm! Bocsi amiért nem jártam eléggé utána, de gondoltam itt hamar kapok segítséget. Még 1x köszi.

(#17260) Newlocal válasza T0rnad0 (#17258) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Köszi :) Ez a drótos S-OFF azért elég para :D Nyírta már ki így itt valaki a telóját? :)

szerk: ez az Aroma cucc hogy működik?

[ Szerkesztve ]

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#17261) Fl4tl4nd3r válasza Newlocal (#17260) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Az aroma lényegében egy grafikus telepítőfelület...kitudod választani miket nemakarsz felrakni,mennyi legyen a cpu max és min értéke stb stb lényegében ennyi :) nempara az ha úgycsinálod ahogy levan írva fix hogy jó,

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17262) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy beázott a telóm, legalábbis nem kapcsol be a kijelző, a bal alsó sarokban meg folyamatosan világít egy kis részen. A kérdésem, hogy szervízben mennyiért javítják? Vagy van-e valami olcsóbb megoldás?

Köszi előre is.

(#17263) randras válasza lama_lamm (#17262) üzenetére


randras
veterán

Kurva drágán! Alkatrészt máshonnan szerválj, és rakasd be velük, ha nincs rá ismerősöd, még így is barátibb. ;)

(#17264) lama_lamm válasza randras (#17263) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Az a baj, hogy nem tudom, hogy mi pontosan a baj, vagy, hogy mit kéne cserélni. Eláztam hazafele, de a teló nem volt vizes, mert a táskámban volt. Amikor hazaértem, még működött rendesen, aztán elkezdett baszakodni a kijelző, színesen felvillant meg ilyenek, akkor kivettem az akksit, és akkor láttam, hogy a microUSB csatinál nedves, valszeg ott befolyt egy kicsi víz. Azóta nem kapcsol be, és ha berakom az akksit, akkor is világít a bal alsó sarok (a csati környékén).

(#17265) randras válasza lama_lamm (#17264) üzenetére


randras
veterán

Akkor előbb beviszed, megmondják mi baja, és utána újratervezés. :)

(#17266) lama_lamm válasza randras (#17265) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Minimális beázást is észrevesznek gondolom, mi?:)

(#17267) randras válasza lama_lamm (#17266) üzenetére


randras
veterán

Jaja.. :(

(#17268) lama_lamm válasza randras (#17267) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

De akkor úgy van, hogy beviszem, aztán ha rájönnek, hogy víz miatt szar, akkor megkérdezik, hogy javítsák-e sok pénzért, nem pedig javítják, aztán odaadják a számlát, hogy ennyi volt, ugye...? :)

(#17269) randras válasza lama_lamm (#17268) üzenetére


randras
veterán

Ugye.

(#17270) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani nekem, hogy a böngészőben hogyan lehet beállítani, hogyha egy oldalnak van mobilverziós lapja akkor ne azt nyissa meg? Megőrülök már tőle. Eddig egy Desire-em volt,de ott a beállításoknál simán kivettem a pipát a "mobil wiew" mellől és kész. De ebben nincs is ilyen pont. :(

(#17271) xors válasza Z.m.Z (#17270) üzenetére


xors
senior tag

attól függ milyen böngészőt használsz (ajánlom a google chromot)

(#17272) xors válasza lama_lamm (#17268) üzenetére


xors
senior tag

most az esőnél áztál be? nem kell rögtön beparázni: ilyenkor a legokosabb, hogy hagyd kiszáradni!!! abból következtetve, hogy világít a kijelző ha berakod az akksit, valszeg még lehet, h vizes belül, és valamelyik áramkör zár. hagyd kiszáradni (esetleg hajszárítóval gyorsíthatod, de csak óvatosan, nehogy vmi megolvadjon), de csak később rakd bele az akksit és kapcsold be. nekem több telefonom is túlélt már ennél durvábbat is(fürdőkád, tea)
sok sikert! :)

(#17273) Zirowe válasza xors (#17271) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Chrome egy rakas hulladek+flasht se kezeli, indokolatlanul zabalja a ramot, valamint lassu.

Firefox viszont nagyon jo, de az alap bongeszo se rossz, mind a kettoben ki lehet kapcsolni a menuben a mobil nezetet, de altalaban az oldalak aljan is szokott lenni ilyen opcio.

Habparty utan desire nekem se kapcsolt be, csak villogot, reggelre teljesen mukodokepes volt.
Mas kerdes, hogy belul ez meglatszott kesobb, de a mukodest nem befolyasolta.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17274) Z.m.Z válasza Zirowe (#17273) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#17275) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Mindkettőt felraktam,de nem jártam sikerrel. Lehet, hogy rossz helyen keresem ezt a beállítást? Elindítom a böngészőt,menü gomb,beállítások. Vagy nem? Sem a gyáriban,sem a chromeban,sem a firefoxban nem találtam meg. De ha mondjátok biztosan ott van csak láma vagyok. :(

(#17276) #54715584


#54715584
törölt tag

Tegnap felraktam a Firefoxot. 20 perc alatt 100-ról 80-ra esett az akksi szintje, sőt, forró volt használat után, pedig csak a szinkronizációt végeztem el meg kipróbáltam néhány oldalt.
Az FF nem működik rendesen vagy az akksim haldoklik? Az utóbbi időben nem nagyon vagyok megelégedve vele, de nem volt még ilyen, hogy ennyire lehúzza valami az akksit, még játék közben sem.

(#17277) xors válasza Zirowe (#17273) üzenetére


xors
senior tag

nem lehet, h te még a béta chrome -ról beszélsz? azzal voltak problémák valóban, de az új szerintem a legeslegjobb böngésző! valóban nem kezeli a flasht, de szerintem ez igazából jó, mivel legalább a hülye reklámok nem jönnek be. én nem vettem észre, h nagyon zabálná a memóriát, simán fut mellette a zene, facebook, meg meg van nyitva 6-7 lap is
az alap böngészővel az volt a bajom, h néha bekattant, és folyton kilépett magától...
a firefoxot asszem próbáltam még régen, de nem jött be.

(#17278) Zirowe válasza xors (#17277) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vegleges.

Ffben az is jo, hogy csak akkor indit el egy flash cuccot, ha kulon ranyomsz egyet, tehat ezzel sem terheli az oldalakat feleslegesen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17279) kaciokos válasza Zirowe (#17278) üzenetére


kaciokos
őstag

A Chrome-ról nekem sem voltak jó tapasztalataim, pár hete próbáltam a véglegeset, de zabálta az akkut, az akkuhasználat képernyőn mindig első helyen állt, még a képernyőt is megelőzte, holott napi 5-10 percnél többet tuti nem neteztem vele.

(#17280) kocsislevi


kocsislevi
csendes tag

Sziasztok!

EVO 3D-m van, elvileg "majdnem" Sensation. ICS frissítés óta naponta többször is eldobja a mobilnetet a telefonom. Kis H betű van, de nem forgalmaz semmit sem. WiFi ha van, megy gond nélkül. APN beállításokhoz nem nyúltam. Újraindítás általában segít, de az sem mindig. Napra pontosan a frissítéssel jött a gond - előtte egyszer sem, azóta minden nap (ezért gondolom, hogy nem SIM csere kell).
Elolvastam vagy 60 oldalt itt a fórumon, de eddig nem találtam megoldást. Valakinek ötlet?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17281) Fl4tl4nd3r válasza Z.m.Z (#17270) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ha gyári böngésző akkor asztali webhelyek megjelenítése,megnyomod a menü gombot és ottlesz.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17282) xors válasza kaciokos (#17279) üzenetére


xors
senior tag

érdekes nekem normálisan működik, az akkut egyáltalán nem zabálja... mondjuk én gyári rommal használom.

(#17283) kaciokos válasza xors (#17282) üzenetére


kaciokos
őstag

Én is gyári ROM-mal használom a telefont. Egy pár napja visszatértem a gyári böngészőre, az alig eszik valamit. Majd még futok egy kört a Chrome-mal is, de nem hiszem, hogy másodszorra másként viselkedne...

(#17284) csipuka válasza kaciokos (#17279) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem is ez volt a tapasztalatom, hogy a fogyasztasi lista elejen volt.
Olyankor is amikor nem is hasznaltam! WTF?
Inkabb letoroltem.
Kesobb raprobalok talan.

(#17285) Z.m.Z válasza Fl4tl4nd3r (#17281) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Köszönöm!! :R
Én meg a beállítások között kerestem ahol régen volt. Vajon miért nem volt ott jó helyen? Na mindegy a lényeg,hogy meg van. Assz'em az összes többi böngészőt le is törlöm csak a helyet foglalja.

(#17286) Fl4tl4nd3r válasza Z.m.Z (#17285) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Azt nemtudom... de néha meghülyül és ugyanúgy a mobilos oldalakat hozza be...ilyenkor kiszeded a pipát és újra rámész és akkor jó :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#17287) gatto_ válasza kocsislevi (#17280) üzenetére


gatto_
senior tag

Mostanában én is tapasztalok némi szarakodást a mobilnettel. Én nem hozom összefüggésbe az ICS-vel, mert azzal is hibátlan volt eddig. Azt csinálja, hogy elindítom a böngészőt (bármilyet, vagy bármilyen netes programot, tv24, olimpiás program, stb..) és rányomok egy könyvjelzőre, akkor látszik, hogy elindul valami, villog a 3g ikon, átvált H ikonra, majd vissza, de mellettük lévő két nyilacskából ilyenkor csak a felfelé töltős fehér, azaz próbál kommunikálni a hálózattal. Van hogy egy percig szenved így, aztán egyszer csak beindul és megy. Elolvasom a cikket, aztán megint szenved, majd megint megy... Marha idegesítő, de nem vagyok benne biztos, hogy ez a telefon hibája. Lehet hogy a hálózat terhelt, vagy simán csak szar. Bár eddig jó volt.
Milyen szolgáltatónál vagy? Én T-nél és Budapesten.

(#17288) sgs123456


sgs123456
tag

Aki használt pkmn romot. Annál volt olyan, h nem tudta felvenni a beérkező hívást?

(#17289) Eddie141 válasza sgs123456 (#17288) üzenetére


Eddie141
senior tag

Asszem Edenyke-vel fordult ugyanez elő Viper rommal, amely ugye majdnem pkmn :) mert a tweaks-ot onnan vették át. Ő azt írta, hogy lecseréli a romot egyszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#17290) nimfas


nimfas
addikt

Telenoros flottás Vagyok, kérdésem az lenne, hogy ha elofizetek mobilnetre akkor ha lejárt a keret belassit vagy nem? Olvastam olyat, hogy nem lassítják... Mi a helyzet jelenleg?

(#17291) randras válasza nimfas (#17290) üzenetére


randras
veterán

Semmit se csinálnak! :N

(#17292) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Cm 10 et próbáltátok?

(#17293) Demens


Demens
tag

Valakinek van tippje a S-Off 1.27-nél mit csinálhatok rosszul a drótos trükknél? Gemkapocs megvan, műanyaggal fogom és az ábra alapján abban a ritmusban csinálom, de a Bear mindig azt mondja, hogy nem jó csináljam újra. Kérem segítsen valaki. :(

(#17294) Demens válasza Demens (#17293) üzenetére


Demens
tag

Közben sikerült! :C

(#17295) Eddie141 válasza Demens (#17294) üzenetére


Eddie141
senior tag

Akkor mégis a ritmussal lehetett a gond, nem? De szerintem Beer, nem Bear :DDD Nem mindegy, hogy egy sörre, vagy egy medvepuszira hívnak meg a haverok :D

[ Szerkesztve ]

(#17296) sgs123456 válasza Eddie141 (#17289) üzenetére


sgs123456
tag

Nekem más eset áll fenn. Reagál mindenre. Felhúzom a karikát, h felvegyem, de nem felveszi, hanem feloldja a képernyőt. És amikor rányomok a hívás fogadására, akkor megszakad. És ezt teljesen random módban.

[ Szerkesztve ]

(#17297) csipuka


csipuka
senior tag

Megerkezett az uj Viper 1.1.0

(#17298) kocsislevi válasza gatto_ (#17287) üzenetére


kocsislevi
csendes tag

Vodafone-Miskolc. Nekem nem kínlódik... nem megy. A böngésző azt jelzi minden oldalra, hogy nem található, a Facebook app "Connection lost, tap to retry" stb. :-( Megpróbálok ma SIM-et cserélni, hátha javul.

[ Szerkesztve ]

(#17299) xors válasza kocsislevi (#17298) üzenetére


xors
senior tag

ez mostanában lett ilyen, vagy sosem működött? lehet az APN beállításokat kéne megnézned ha vitamaxos vagy, akkor ez hátha segít (utána restart)
Name: Vodafone HU
APN: vitamax.internet.vodafone.net
Proxy: <not set>
Port: <not set>
Username: <not set>
Password: <not set>
Server: <not set>
MMSC: <not set>
MMS proxy: <not set>
MMS port: <not set>
MCC: 216
MNC: 70
Authentication type: None
APN type: default

(#17300) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Valaki felrakta már a 3.33-as firmware-t? Már régen csináltam ilyen frissítést, ha 032-es cidem van, akkor elég csak a "Firmware 3.33 Universal Full" felraknom, nem kell mókolni az android-info.txt fájlban?

Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.