Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50351) LógaGéza válasza Fkris (#50346) üzenetére


LógaGéza
addikt

Volt már fejlesztésed kinnt XDA-n? Szemét egy társaság van ott... Kirakod a munkád, amivel több órán/napon keresztül dolgoztál, kirakod a forrást is, majd annyit kérsz, hogy ha valaki felhasználja, akkor ha más nem Credits részben említsen meg...
Ez így szép és jó lenne, de nem, mert lenyúlják a kódot, és úgy hirdeti, hogy az ő nagy találmánya... :W

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50352) focvis válasza vacs (#50347) üzenetére


focvis
veterán

Kitkat lenne az N6-on? :Y Lollipoppal jött ki.
Viszont a navigációs gombok még a régi, Lollipop előttiek, jól látom?

(#50353) johnsmithnex válasza focvis (#50352) üzenetére


johnsmithnex
tag

Ez nem gyáro rom.
Ha megnézed a statbart a térerő a bal oldalon van, meg ha hív valaki akkor más képernyő fogad nem ez.

(#50354) vikla007 válasza 7unde (#50350) üzenetére


vikla007
aktív tag

Fagyalllot keresd hardverapron...

(#50355) Slukkica válasza Fkris (#50346) üzenetére


Slukkica
őstag

Én nem azt mondom hogy tegye nyíltá, annyit mondtam ne csodálkozzon hogy zárják a topikjait. Ugyanis a szabály az szabály. Az pedig mindenkire vonatkozik. :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#50356) 7unde válasza vikla007 (#50354) üzenetére


7unde
újonc

Köszi

(#50357) MrPetya19 válasza focvis (#50352) üzenetére


MrPetya19
addikt

Vagy csak egy kép, mint általában. Meg sokszor megy a kijelző telefonálás közben.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#50358) bl4ze


bl4ze
veterán

yahoo! weather widget lett a befutó. tetszik,kompakt,jól testreszabható!

.:. bl4ze .:.

(#50359) ( V ) válasza tabletgenius (#50333) üzenetére


( V )
veterán

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50360) tabletgenius válasza ( V ) (#50359) üzenetére


tabletgenius
tag


(Bocs adminok, többé nem teszek ilyent)

[ Szerkesztve ]

(#50361) ( V ) válasza tabletgenius (#50360) üzenetére


( V )
veterán

mondjuk lehet hogy csak be hisztizett, az 5X fórumot is bezáratta pedig az még csöppet sem elavult...

volt már hasonló eset

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50362) ( V )


( V )
veterán

egy gonddal kevesebb...

Android Pay no longer working with systemless root

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50363) LógaGéza válasza ( V ) (#50361) üzenetére


LógaGéza
addikt

Szerintem nem adtak nem más lehetőséget, vagy kiadja a forráskódot, vagy törlik a topikokat. Ezt nem akarta, inkább bezáratta.
Anno az összes MIUI topikot törölték, mert nem volt nyilvános a forrása. Utána kiadták a MiCode-ot, igaz az se tökéletes, de legalább van.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50364) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,
Telo kamerajaval hogyan alltok? Nekem regen szuper volt, mostanra mar ugy halalra frissitettek, hogy borzalmas lett.
Auto fokusz 5bol 4x mosott kepeket csinal. Sokszor hiaba allitom be tokeletesen manualisan, a dragasag az utolso pillanatban atallitja mosotta. Neha tenyleg agybajt kapni tole. Ti alap progit hasznaljatok, vagy talaltatok ra jobbat?

[ Szerkesztve ]

(#50365) tabletgenius válasza hakydakillah (#50364) üzenetére


tabletgenius
tag

Snap-camera-t (pro) használok évek óta. Igaz már rég nem frissül, de nagyon jól működik. Rengeteg manuális beállításai lehetőséggel bír. Tud menteni rawba is. Kezeli a camera2apit.stbstb. Kinek kevés, parancssorból paraméterezhető. Jó fényviszonyok mellett oks képeket készít. Biztos sok hasonló jó apk van még.

(#50366) arni1


arni1
aktív tag

1
2
3

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, szeretnék megválni szeretett készülékemtől. Esztétikai hibákon kívűl, amik többnyire szériahibák, korához képest jó állapotban van. Júniusban lesz 2 éves a teló. EU-s doboz töltő papírok sim tű minden megvan hozzá. A kijelzőn csak a fólia karcos, a betűk meg a tok miatt hullottak ki, a melegben elengedett a ragasztás.. :W

Mennyi lenne a reális ár amit elkérhetnék érte?

Előre is köszi a segítséget!

(#50367) m_dawe válasza arni1 (#50366) üzenetére


m_dawe
senior tag

65 körül szerintem simán elmegy.

(#50368) SteveJobs válasza m_dawe (#50367) üzenetére


SteveJobs
őstag

Akkor tegye össze a kezét aztán nézzen fel ha el megy ennyiért.
Ja! Gb?

(#50369) arni1 válasza m_dawe (#50367) üzenetére


arni1
aktív tag

Azt én is sokallom így elsőre, 60 környékén mozognak az árak. Vigyáztam rá de a minősége miatt így is kopott.

(#50368) SteveJobs: Ja! Gb? <- :F

(#50370) horvathkrisz válasza arni1 (#50369) üzenetére


horvathkrisz
addikt

LoL
Az enyém sose volt se tokban, se fólianem volt rajta de mégsem ennyire ócskán néz ki...

(#50371) SteveJobs válasza arni1 (#50369) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ami lényeges! 16gb-32gb?

(#50372) arni1 válasza horvathkrisz (#50370) üzenetére


arni1
aktív tag

Ha neked is ilyen van akkor tudod ha az ujjad végighúzod is meglátszik, nem lehet úgy megfogni hogy ne legyen maszatos, élőben nem ennyire vészes. Én próbáltam óvni, a gyártási minőség szerintem párszor ki lett már beszélve a fórumon. :R

(#50371) SteveJobs 16gb :R (bocsi nem esett le)

(#50373) SteveJobs válasza arni1 (#50372) üzenetére


SteveJobs
őstag

Semmi gond de ez kb 10 ez ft kérdés volt. :)

(#50374) eisento válasza horvathkrisz (#50370) üzenetére


eisento
addikt

akkor biztos nem is hasznaltad sosem. :U :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#50375) m_dawe válasza SteveJobs (#50368) üzenetére


m_dawe
senior tag

Jogos, 1-2 hiba elkerülte a figyelmemet. :B

(#50376) ( V ) válasza LógaGéza (#50363) üzenetére


( V )
veterán

wut? milyen source? stock + exposed? a chroma se rakott ki külön szószt ... AOSP és csók. :F

ennyit találtam búcsúzóiul [link]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50377) LógaGéza válasza ( V ) (#50376) üzenetére


LógaGéza
addikt

https://github.com/zephiK?tab=repositories

Ebből nem sok mindent tudunk meg :N

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50378) #Dániel


#Dániel
tag

sziasztok, komplett kijelzo cserevel kapcsolatban kit kereshetek itt a forumbam?

(#50379) horvathkrisz válasza arni1 (#50372) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem arra gondoltam, hanem a kameránál le van kopva a festék, (vagy csak fénylik?), és a tok miatt kipotyogtak a betűk. Nekem ebből az jön le hogy a tok nagyobb kárt csinált mint hasznot. :(

Mindemellett évekig azért tokban hordani, hogy aztán egy-két ezressel drágábban el lehessen adni és lemondani arról a feelingről hogy nexust tart az ember a kezében. Hát szóval nem tudom, nekem nem érne meg ennyit.
Peace. ;) :R

(#50380) focvis válasza horvathkrisz (#50379) üzenetére


focvis
veterán

Elviekben +1
A gyakorlatban viszont időnként kiesik a zsebemből, olyankor jól jön, hogy a tok pereme megvédi a kijelzőt. Én a fóliát rühellem, nem használom, így is karcmentes.

Btw 32-esért mekkora felárat kérjek?

(#50381) Fkris válasza focvis (#50380) üzenetére


Fkris
őstag

Sztem egy max 10 el többet.
Bár erre van külön beárazós topic, nem?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#50382) vacs válasza #Dániel (#50378) üzenetére


vacs
Topikgazda

Privátban válaszoltam, mert már nem lehet tudni, hogy miért kap kitiltást az ember! :U

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#50383) arni1 válasza horvathkrisz (#50379) üzenetére


arni1
aktív tag

Fogalmam sincs hogy hogy kopott le a gyűrű, egyébként én is a leejtés miatt hordom mert így igaz, hogy kiestek a betűk pl (ami kvázi egy nagy vicc, miért nem csak kimarva vannak :F ) de én is ejtettem már ki a kezemből és megvédte.

Igazad van ebből a szempontból, de ha összetöröm akkor meg nem egy-két ezrest nyerek, hanem 15-20at bukhatok.

Na mindegy, felraktam 55-ért (max alkudnak és nem engedek ;] ) aztán lesz valami, apróért meg inkább megtartom mert a telefon egyébként hibátlan, csak az újdonság varázsa hiányzik. :R :R

(#50384) horvathkrisz válasza arni1 (#50383) üzenetére


horvathkrisz
addikt

5x lesz helyette?

(#50385) arni1 válasza horvathkrisz (#50384) üzenetére


arni1
aktív tag

Az lenne, kihasznalnam az expansys-os learazast, 6p volt a cel eredetileg de amig ennyi az ara kihagyom. A sima n5-ot 105-ert vettem anno, es tessek, 50ert sem tuti, hogy elmegy. A 6p-n is egy egy fel vagyont lehet bukni.

[ Szerkesztve ]

(#50386) Draken válasza arni1 (#50385) üzenetére


Draken
őstag

Én is azt lesem, hogy lehetne elcsípni egy jól árazott 6p-t, de eddig nem jártam sikerrel. 5x-re meg nem lenne kedvem váltani, számomra kb ugyanaz, mint az n5

[ Szerkesztve ]

(#50387) arni1 válasza Draken (#50386) üzenetére


arni1
aktív tag

Az lenne a legjobb, valahogy mindig sikerült kifognom a nexusokat jó áron. Nexus S 70ért médiából, galaxy nexus 71-ért féláron újonnan 2 év samsung garival(aminek 2 év után visszaadta a samu az árát :DDD ), aztán az n5 105-ért. Ezért nem is akarom elkapkodni, sosem tudni. :))

(#50388) Uzi74 válasza Draken (#50386) üzenetére


Uzi74
senior tag

Most nézem a német Play store feb 12-ig erősen leárazta a dolgokat: 5X 32-es pl 399EUR
Das Nexus 5X (16 GB) kostete bisher 429 € und ist jetzt für nur noch 349 € erhältlich. Das Nexus 5X (32 GB) kostete bisher 479 € und ist jetzt für nur noch 399 € erhältlich. Das Angebot gilt vom 26. Januar bis zum 12. Februar 2016
Das Nexus 6P (32 GB) kostete bisher 649 € und ist jetzt für nur noch 549 € erhältlich. Das Nexus 6P (64 GB) kostete bisher 699 € und ist jetzt für nur noch 599 € erhältlich. Das Nexus 6P (128 GB) kostete bisher 799 € und ist jetzt für nur noch 699 € erhältlich.

(#50389) zolka95 válasza arni1 (#50387) üzenetére


zolka95
őstag

Hogy érted azt, hogy a samsung visszaadta az árát?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#50390) Dottore válasza zolka95 (#50389) üzenetére


Dottore
addikt

Gondolom a garancia miatt. Barátnőmnek is visszafizették a pénzt mert már nem cserélték.

Nekem 3x tettek bele kijelzőt, teljesen ingyen, úgy, hogy kijöttek arra a helyszínre amit megadtam nekik és előzetes egyeztetés alapján ott csinálta az ember előttem. Harmadszorra kaptam ajándék akksit és egy teljes középrészt. Úgy adtam el a Galaxy Nexust mint új.

A Samsung premium garancia brutális volt.

[ Szerkesztve ]

(#50391) arni1 válasza Dottore (#50390) üzenetére


arni1
aktív tag

Pontosan, negyedjere egett be a kijelzom es mondtam h nem kivanok elni a cserevel es ok felajanlottak h visszateritik a vetelarat. Az tuti, hogy ennel korrektebb hozzaallassal meg nem talalkoztam mint ami a samu premiumnal volt.

(#50392) ( V ) válasza LógaGéza (#50377) üzenetére


( V )
veterán

régebbi reddit, de itt is leírja az ami most van [link]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50393) randras_83 válasza arni1 (#50366) üzenetére


randras_83
addikt

50k max

https://www.flickr.com/randras83/

(#50394) LógaGéza válasza ( V ) (#50392) üzenetére


LógaGéza
addikt

... és? Akkor mibe kerülne kiadnia a kódját? Mindenki megteszi, aki nem, az így jár... Mondjuk azt nem hiszem el, hogy egy csomó dolgot maga teremtett elő, akármilyen jó coder... Sokminden meg van/volt írva, csak épp az adott rendszerhez kellett szabni, ezt elhiszem, hogy megcsinálta.
Viszont nézhetjük akkor a másik oldalát is - ugyebár a Nexusokon, bármilyen AOSP-t fordítunk, nem fogjuk összerakni bitre ugyanazt a system.img-et, amit kiadott a Google. Valami zárt kód mindig van benne - amit ő szétszedett, és módosított, majd saját fejlesztésként kiadott. Az, hogy ez plagizálás, vagy nem, azt nem az én tisztem eldönteni.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50395) ( V ) válasza LógaGéza (#50394) üzenetére


( V )
veterán

Én igazából nem értem mire a hiszti: pénzt nem keres vele, mindenki másnak jó, megírta hogy stock az alap plusz extrák, ha nyúlt is valakitől akkor se esik el senki profittól.

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50396) Dottore válasza ( V ) (#50395) üzenetére


Dottore
addikt

Most nem, de ki tudja mi lesz később. Ez nem így működik, hogy bemondásra minden van. Ott a kód, ha nem akkor ennyi volt. Ez kivételesen nagyon okos szabály.

[ Szerkesztve ]

(#50397) ( V )


( V )
veterán

kint van a februári update MMB29Q

Dottore
csak azt nem értem akkor eddig miért működhetett?

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#50398) LógaGéza válasza ( V ) (#50397) üzenetére


LógaGéza
addikt

Lehet, hogy valamelyik Pure Nexusos feldobta ;]

Szerintem ez még jól is elsülhet, csak nehogy átessenek a ló túloldalára.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50399) Fkris válasza LógaGéza (#50398) üzenetére


Fkris
őstag

Persze, hogy nem fogy az örökösökből annyi, mert olyanok mint a szumós fürdősk.rvák.
Nagyon nagyok és rohadt drágák. :W :W

De egy ilyen lépés amúgy még jól is elsülhet, ilyen szempontból "hiba volt" a Motorolát továbbadni a kínaiaknak.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#50400) ( V ) válasza LógaGéza (#50398) üzenetére


( V )
veterán

"The Nexus 5 (2013) was the best-selling Nexus phone of all time." - ennyi :DD

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.