Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) TTTotya válasza lord.lakli (#49498) üzenetére


TTTotya
senior tag

+1

Power gomb és alaplap hiba nélküli Boldog Karit Mindenkinek!

(#49502) ( V ) válasza zolka95 (#49500) üzenetére


( V )
veterán

pont inkább hogy igyon még eggyel és attól elmúlik ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49503) ( V ) válasza metal01 (#49489) üzenetére


( V )
veterán

csak az egyes rész layereket lehet különbözőképpen összeválogatni ha több téma van felrakva de konkrét layeren belül nem tudsz színt cserélni

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49504) metal01 válasza ( V ) (#49503) üzenetére


metal01
őstag

Hát én beszippantottam ezzel a layer dologgal :) A tegnap éjszakai programom egy teljes újratelepítés volt. Ugyanis sehogy nem tudtam kivakarni a már feltelepített layereket. Összeszarta magát a rendszer tőle. Miért kellett a végleges M-ből kiszedni a dark témát?! :(((

(#49505) Zoja™ válasza metal01 (#49504) üzenetére


Zoja™
őstag

Egyszerűbb lett volna (már ha van TWRP-d) egy teljes mentést készíteni, vagy a TWRP fájlmenedzserében törölni a layers-es cuccokat, aztán reboot után már az alap rendszer állt volna fel.

(#49506) metal01 válasza Zoja™ (#49505) üzenetére


metal01
őstag

Mentést nem csináltam, de a layeres cuccokat természetesen töröltem manuálisan. Nem jött be. Gyakorlatilag minden "hiányosan" jelent meg a kijelzőn. Van ahol semmi szöveg nem látszott, van ahol totál fekete lett minden. Gyakorlatilag használhatatlan volt. Ez a Layer Manager kicsit veszélyes dolog szvsz. Jó ez így most ahogy van. Majd remélem a Google kegyeskedik valamikor beletenni (visszatenni) a dark témát is. Nem tudom kit zavart amiért a previewból ki kellett szedniük...

(#49507) SteveJobs válasza metal01 (#49506) üzenetére


SteveJobs
őstag

Te is szívtál vele? ;]

(#49508) metal01 válasza SteveJobs (#49507) üzenetére


metal01
őstag

Mélytorok volt :DDD

(#49509) Fkris válasza metal01 (#49508) üzenetére


Fkris
őstag

És igen gyerekek, ezért kell Nand backup,mielőtt megy a baszkurálás a rendszerrel :D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49510) metal01 válasza Fkris (#49509) üzenetére


metal01
őstag

Vagy inkább nem baszkurálom a rendszert. Az is megoldás. Fent van a Cata, SuperSU 2.64 oszt' jó napot. Megy minden rendesen :)

(#49511) ( V ) válasza metal01 (#49504) üzenetére


( V )
veterán

WOW :Y

nekem eddig csak bootloop hiba volt, de az azért mert maga a layer nem támogatta az adott disztrót - azóta figyelek erre. amúgy simán tudom cserélgetni LM-ből uninstall / install megoldással és teljesen jól működik, uh nem tudom nálad mi lehetett a bibi.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49512) metal01 válasza ( V ) (#49511) üzenetére


metal01
őstag

Azt én sem. A LM sem működik rendesen. Mindegy, várom, hogy a Google valamikor kegyeskedik visszapakolni a dark témát :)

(#49513) SteveJobs válasza ( V ) (#49511) üzenetére


SteveJobs
őstag

Én nem tudtam törőlni olyan ez az alkalmazás mintha zombivá tenné a telefont.Letöltöttem egy zöld témát majd törőltem aztán egy sárga témát rak helyette erre kettő színbe pompázott minden,de sms írásnál még mindig fehér volt a háttér.

(#49514) ( V ) válasza metal01 (#49512) üzenetére


( V )
veterán

a gyári dark sztem biztos nem kerül vissza hiszen pont ezért maradt benne a layer támogattás. amúgy neked melyik verzió van fent? nem lehet hogy az új béták miatt? én még a dec 8.-i stabil-on vagyok és ott jül működik.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49515) metal01 válasza ( V ) (#49514) üzenetére


metal01
őstag

Nálam is a dec. 8-i van fent.

(#49516) SteveJobs válasza ( V ) (#49514) üzenetére


SteveJobs
őstag

Hogy mért kell szétb....ni ami jó!!!!!!

(#49518) arkone válasza arkone (#49499) üzenetére


arkone
aktív tag

Erre gondolok:

Itt lehet látni, ahogy más felé van forgatva a telefon, akkor szép simán, mintha giroszkópos kameraállványban lenne a telefon és mikor beáll egy pozícióba, akkor nem remeg a kép. Sokkal folyékonyabb az egész. 4.4.4 android volt itt fent:
[link]

Ennél pedig nagyon látni, hogy nem egyenletes a felvétel. Óvatosan áttettem másik kezembe a telefont és nagyon látszik, hogy beremeg közben a kép. [link]

Pedig az autópályán olyan sebességgel azért lehetett érezni az út egyenetlenségeit...

Mitől lehet ez? Más nem tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#49519) huan


huan
őstag

A vezeték nélküli Nilkin töltő világít ha tölt ugye.
Egy pár napja azt csinálja az N5, hogy amikor ráteszem nem mindig tölti, azaz nem világít, majd gondol egyet és tölteni kezdi, majd később megint nem tölti, úgy hogy hozzá sincs nyúlva.

Ami biztos, mert próbáltam:
- a töltővel nincs gond, mert egy másik N5-tel ilyet nem csinál
- Az N5 rootolva,Xposd és Gravitybox-szal ellátva+Greenefy (amivel nem csinálja az csak rootolva)

Mitől csinálhatja ezt? Valami rendszeralkalmazást hibernálhat a Greenify?

(#49520) Fkris válasza huan (#49519) üzenetére


Fkris
őstag

HWgond.
Ha nincs os a telón, akkor is tölti vezeték nélkül.
Vagyis N5 gond!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49521) huan válasza Fkris (#49520) üzenetére


huan
őstag

Most kikapcsolva próbálom, úgy tökéletesen tölti azonnal és egyfolytában.
Nem lehet szoftveres, vagy valami program?

(#49522) huan válasza huan (#49521) üzenetére


huan
őstag

Megvan a probléma forrása.
Hátha valakinek szüksége lesz rá, beteszem ide is.
Elég egy kis esés és egy műanyag pöcök kiakadhat. Meg kell nyomogatni a hátlapot és most már jó, tehát tényleg hardver probléma.
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#49523) ( V ) válasza SteveJobs (#49516) üzenetére


( V )
veterán

:F

teljesen jó a layers (már ha rendesen működésre tudjátok bírni) ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49524) Fkris válasza huan (#49522) üzenetére


Fkris
őstag

Ugyeugye?
Örülök, h gyorsba megoldottad!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49525) SteveJobs válasza metal01 (#49515) üzenetére


SteveJobs
őstag

Most dobtam fel a BeanStalk romot igaz nincs benne dark téma de cm 13 alap.Kerestem hozzá dark témát lényegesebben egyszerübb telepíteni mint a Zombi Layerst.

[ Szerkesztve ]

(#49526) metal01 válasza SteveJobs (#49525) üzenetére


metal01
őstag

THX! Lehet, hogy kipróbálom majd. Anno a Mahdi ROM-on nagyon megszoktam a fekete hátteret. Fasza volt. Tényleg nem értem, hogy miért kellett ezt a Googlenek likvidálnia... :/

(#49527) Uzi74 válasza huan (#49522) üzenetére


Uzi74
senior tag

Az emberek hátlaplevétel után járnak tipikusan így, továbbra az NFC sem megy ilyenkor ( bár nem te voltál az első ezzel a problémával a fórumon, szerepelt már itt korábban is ez a megoldás ;) )

(#49528) randras_83 válasza TTTotya (#49501) üzenetére


randras_83
addikt

az nem alaplap, hanem FŐPANEL!!!! :DDD :DDD ;] ;]

amúgy ja BoKa

https://www.flickr.com/randras83/

(#49529) Zoja™ válasza Just_Reboot (#49416) üzenetére


Zoja™
őstag

A mai CM13 build már egész jó, elvétve van 1-2 fordítási hiányosság. Mondjuk a Theme Chooser még nem az igazi, téma váltás után van némi FC, de utána helyre jön.

(#49530) Just_Reboot válasza Zoja™ (#49529) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nekem még csak unofficial Nightlyk vannak, de remélem lesz mai build is. Nekem a csomagtelepítő szokott FC-zni.

[ Szerkesztve ]

(#49531) membrandj


membrandj
nagyúr

Este állítanám be a némítás és megint nincs ott az ébresztési opció.. Valamilyen frissítés kiszedte vagy wtf?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#49532) focvis válasza membrandj (#49531) üzenetére


focvis
veterán

Nálam is eltűnt, most hogy nézem... az okát nem tudom.
Minden gyári a telón, 601.

[ Szerkesztve ]

(#49533) ( V ) válasza membrandj (#49531) üzenetére


( V )
veterán

Cata alatt is eltűnt, pedig a 6.0.1 van fent ami vissza hozta ezt a funkciót, és azóta nem frissítettem

ez tényleg WTF :Y

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49535) membrandj válasza focvis (#49532) üzenetére


membrandj
nagyúr

De most ez wtf? Hol lehet ezt jelenteni? Bejelentem naponta 50x.. Ki az az idóta, aki kiveszi ezt és hogy? Rendszerfrissítés nem jött a napokba..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#49536) SteveJobs válasza membrandj (#49531) üzenetére


SteveJobs
őstag

Este állítanám be a némítás és megint nincs ott az ébresztési opció..
Ez miről szól mert nem értem? :F

(#49537) Fkris válasza SteveJobs (#49536) üzenetére


Fkris
őstag

Ne zavarj időzítése, következő ébresztésig funkcióval megint pöcsölnek.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49538) ( V ) válasza SteveJobs (#49536) üzenetére


( V )
veterán

ez - magyarra fordítva a "ne zavarj - a következő riasztásig" opció tűnt már el megint

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49539) arkone válasza ( V ) (#49538) üzenetére


arkone
aktív tag

De ez micsoda, hogy frissítés nélkül így kiveszik a menüből? Így bele tudnak nyúlni?

(#49540) gabro0


gabro0
őstag

Ez de komoly. Nálam is eltűnt, sőt ahogy nézem mindenkinek :Y

(#49541) thesound


thesound
őstag

gondolom frissült a play services vagy valami gugli-s háttérszolgáltatás és hozott egy bugot karácsonyra

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#49542) dud998 válasza SteveJobs (#49536) üzenetére


dud998
őstag

Nekem is eltűnt, pedig pár napja még használtam is. Számomra is fontos és jó funkció volt.
Ez hihetetlen! Hogy a tökbe tud eltűnni így valami. Az meg ha a Google "csak úgy" csinálta,
az felvet azért pár kérdést, és nem jókat. Én nem ezért vettem Nexust! :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#49543) huan


huan
őstag

Jeleztem C3C076 -nak, hogy tegye bele a következő GravityBox-frissítésbe ha lehet a do not disturb until next alarm -ot :)

[ Szerkesztve ]

(#49544) ( V ) válasza huan (#49543) üzenetére


( V )
veterán

és vettél neki kávét? :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49545) Zoja™ válasza ( V ) (#49544) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem nem, de ha gondoljátok, pont most főztem... ;]

(#49546) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
Régebben volt pár hónapra nexus 5, most újra vissza szeretnék térni. Találtam pár 32gb-os verziót az apróba, ezek ált több mint 1 évesek, van amelyik 2, de ez nem is lenne gond, gyári aksi ahogy néztem 4-5 e ft, de ami nem tetszik, hogy sok oldalán hajszálrepedések. Egyébként többségük rendben van, mármint a hátlap, és előlap. Nekem mondjuk 3-4 hónap alatt annak idején nem repedt, de van 2 ismerősömnek, azok is elmúltak1 évesek,és nem repedtek. Szóval ez a repedés dolog ez annyira általános, vagy hát voltak ilyenek, de azért nem általános. Mondjuk én tokra gyanakszok, hogy akinek repedt az olyan tokba hordta, ami félre lehet nyomni, tehát nem a gomb kapja teljes egészébe a nyomást rendszeresen. Vagy nem tudom. Még filózok hogy bevállaljak-e ilyet, mert van már 55-ért is ilyen 32gb-os, újonnan meg már csak ügye bolti 1 év garis van 32gb-os, 85-90 körül. :U

If a second or you are the first to lose.

(#49547) Akos93 válasza bzs73 (#49546) üzenetére


Akos93
tag

Szia
Nekem eloszor egy 16 gb os volt, egy ev utan csereltem 32 esre, ami szinten egy eve volt. A 16 os csak a sim talcanal, de most a 32 es mindket oldalon repedt. Sajnos semmit nem tudok csinalni vele. A tok nem olyan hogy felre nyomodna. Sosem eljtettem le egyiket sem. Szerintem szimplan a hideg-melegtol lehet. Semmi fele funkciobeli hatranya nincs, nekem se akad bele semmi sosem. Ez sajnos tipus hiba.

(#49548) arkone válasza bzs73 (#49546) üzenetére


arkone
aktív tag

Emiatt ne aggódj!

Nekem végig vastag szilikon tokban volt, sosem esett le, nem ütődött semmihez, mindkét helyen repedt.

Ettől függetlenül tökéletesen működik!

(#49549) huan válasza ( V ) (#49544) üzenetére


huan
őstag

vettem :))

(#49550) Frenky89


Frenky89
őstag

Korábban már írtam Nexus 5 fura újraindulásairól, most módosítanék: random kikapcsolás van. Minden előjel nélkül, a használt apptól és akku töltöttségtől függetlenül kikapcsol, csak úgy, sötét képernyő és kész. Ráadásul, ha magára van hagyva akkor néha visszakapcsol...

(Gyári OTA-s 6.0.1 minden piszkálás nélkül.)

Mi szösz lehet ez? Akksi? Power gomb? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.