Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) gery2123 válasza Frenky89 (#49550) üzenetére


gery2123
őstag

Nekem is ugyanez volt, aztán ma megadta magát :((( Szerintem a bekapcsoló gomb a bűnös.
Írtam fagyállónak, csak az a baj, hogy Debreceni vagyok és elég nehézkes megoldanom a felvitelt.
Esetleg Debrecenben nincs valaki aki meg tudná csinálni? Már szétkaptam, de a forrasztást nem vállalom be. :) Nagyon jól jött ez így Ünnepre.....

-- PSN_ID: GerY2123

(#49552) gabro0 válasza Frenky89 (#49550) üzenetére


gabro0
őstag

Nálam is csinált ilyet (friss telepítés után pár napig), amikor valami hirtelen elkezdte szívni az akksit és akkor kb. 20-25% körül kikapcsolt. Egy párszor eljátszotta, azóta jó és meríthetem 2%-ig is, nincs gond.

Ja és tegnap összejött 5 és fél óra SOT, energiatakarékos módban ElementalX kernellel. Furcsa, mert ehhez képest ugyanolyan gyors maradt a teló.

[ Szerkesztve ]

(#49553) MrPetya19 válasza gabro0 (#49552) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem sok lefagyás és ,,application is low on memory" üzenet van.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#49554) MrPetya19 válasza arkone (#49518) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nem tudom, de olyan, mintha az elsőn még szoftveres stabilizációs is lenne.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#49555) Frenky89 válasza gery2123 (#49551) üzenetére


Frenky89
őstag

Szupi! :(((

gabro0: Ennek mindegy, hogy mennyi az akku töltöttsége, 80%-ról is kapcsolt már ki.

(#49556) dashed válasza arkone (#49518) üzenetére


dashed
senior tag

Youtube-on van egy funkcio, felajanlja hogyha remeg a kep megprobalja stabilizalni. Nem errol van szo?

Lehet latni ahogy eltorzul a tukor, meg az ablak is.. Tipikus youtube-os kepstabilizacio.

[ Szerkesztve ]

(#49557) arkone válasza dashed (#49556) üzenetére


arkone
aktív tag

Ilyenre sosem kattintottam, feltöltötte magától google fotó. Onnan van linkelve mindkettő. Semmit nem szerkesztettem.

(#49558) johnsmithnex válasza arkone (#49557) üzenetére


johnsmithnex
tag

A google fotó magától stabilizálja a videókat. Viszont kitudod választani hogy az eredetit szedd le és akkor nem lesz benne korrekció

[ Szerkesztve ]

(#49559) arkone válasza johnsmithnex (#49558) üzenetére


arkone
aktív tag

De ha magától stabilizál, akkor a most feltöltöttnél miért nem? (2-3 napja ment fel felhőbe)

Most azt néztem, webes felületen is és mobilos felületen is, de nem találok ilyet.

Tudnál segíteni, hogy ezt hol találom? :(

[ Szerkesztve ]

(#49560) dud998 válasza dud998 (#49542) üzenetére


dud998
őstag

Már az Android Police-on is téma:

[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#49561) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
Facebook appban van valami beállítás arra, hogy ha fényképet töltök fel, akkor azt ne tömörített módon tegye? voltam ma kirándulni, feltöltöttem pár képet, aztán itthon látom, hogy összenyomta nagyon kis méretre...

| Samsung Galaxy S23 |

(#49562) ( V ) válasza dud998 (#49560) üzenetére


( V )
veterán

komolyan viccparádé amit a google / AOSP csinál az utóbbi időben...

StarKiller89
szerintem ez inkább ide tartozik ;)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49563) StarKiller89 válasza ( V ) (#49562) üzenetére


StarKiller89
senior tag

korábban feltettem, nem kaptam választ :)

| Samsung Galaxy S23 |

(#49564) membrandj válasza dud998 (#49560) üzenetére


membrandj
nagyúr

Köszi! Remélhetőleg jan 1 után visszaáll az egész a normális kerékvágásba és nem szórakoznak ezzel többet. Hihetetlen ez az egész kálvária..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#49565) radicspeter1 válasza membrandj (#49564) üzenetére


radicspeter1
őstag

Az a legdúrvább tényleg, hogy manuális időre beállítva vissza lehet kapni ezt a funkciót... :D

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#49566) szpali válasza StarKiller89 (#49563) üzenetére


szpali
addikt

Chrome-ból töltsd fel desktop verziós oldalt kérve :K

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#49567) LógaGéza válasza radicspeter1 (#49565) üzenetére


LógaGéza
addikt

Próbáltad? Mert én lehetetlennek gondoltam, és elalvás előtti kálváriámban rápróbáltam, de nem jött vissza... :U

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49568) radicspeter1 válasza LógaGéza (#49567) üzenetére


radicspeter1
őstag

Of course, i tried ;)

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#49569) Scooter74


Scooter74
őstag

Én személy szerint nagyon elgondolkodtam azon, hogy befejezem a Nexus vonalat mert amit a Google művel az már kritikán aluli. :K
Már csak az a kérdés, hogy milyen telefon legyen a Nexus 5 után?
Amik szóba jönnek nálam az nem más mint:

- LG G4
- One Plusz
- Motorolla
- Esetleg még a Lenovo
De gondolkodom a Xiaomi-n is.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#49570) Just_Reboot válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pont itt kérdezed meg hogy mit vehetnél a Nexus helyett?! Szígyejjed magadot!! ;] :DDD

Mondjuk én a G4-et venném. Ha nem lenne #csakanexus!

[ Szerkesztve ]

(#49571) Slukkica válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


Slukkica
őstag

Oneplus X :DDD
Én is ezen gondolkodom a többi nekem drága! Vagy a forrás nincs meg hozzá. Ezek miatt elég nehéz választani! :C

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#49572) Just_Reboot válasza Slukkica (#49571) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az X-hez van forras? Vagy custom romhoz elég a kernel forrás is?

(#49573) Slukkica válasza Just_Reboot (#49572) üzenetére


Slukkica
őstag

Van hozzá device tree és kernel forrás, valamint blobs is!
Szóval minden adott amit egy nexus tud!
Plussz ami nekem nagyon kell az a dual sim.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#49574) LógaGéza válasza Just_Reboot (#49572) üzenetére


LógaGéza
addikt

Veszel egy majd' ugyanolyan telefont, mint amilyened most van, duplaáron mint amennyiért eladod a mostanit... Én is körbejártam ezt a témát, egyszerűen nem éri most eladni, és venni egy olyat, ami kicsivel tud csak többet. Bármilyen furcsa, egyedül az S6 amire azt mondom, hogy mostmár talán. Ha nem kell ujjlenyomat olvasó, akkor talán még a G4, de ha belegondolsz, azzal se ugrasz akkorát teljesítményben, mint amennyit árban. Én megvárom a Snapi820-at, hátha lesz valami fordulat.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#49575) Just_Reboot válasza LógaGéza (#49574) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én idén mar nem veszek telót. Nemrég vettem egy Two-t, de közel sem nexus szint. S6-ot meg soha nem vennék. Csak scooternek írtam hogy ha nekem kellene a felsoroltak közül választanom akkor a G4-et venném.

[ Szerkesztve ]

(#49576) Fkris válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


Fkris
őstag

Nagyjából itt is ez lenne a csapás, HA gondolkoznék váltáson.
Rettenetes a hozzállás a G részéről, ez tény.
(Nálam one plus x a nyerő)

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49577) Just_Reboot válasza Fkris (#49576) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Milyen hozzáállás? Lemeradtam valamiről?

(#49578) próbakocka válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


próbakocka
senior tag

Moto X Style ? Egyárban van az 5x-el, 3gb rammal, nagyobb kijelzőfelbontással, jön rá gyorsan stock rom. De a Moto-nak rosszabb a magyar garanciális ügyintézése, szintén nincs benne QI töltés, és elég sokat kellene ráfizetni. Sajnos a sima Nexus 6-nak vége az expansys-nél, még az lett volna alternatíva árban, csak méretben elfogadhatatlanul nagy.

A többit nem látom alternatívának a tesztek és leírások alapján.

Egyben érdekelne, honnan lehet a felsorolt eszközöket emberi áron, de nem 1 év forgalmazói garanciával begyűjteni ...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#49579) Fkris válasza Just_Reboot (#49577) üzenetére


Fkris
őstag

Ettől hangos a topic 2 napja, nem? Eltűnt egy funkció, varázsütésre, akkor olyan alapvető funkció, mint a telefonálás nem működik tökéletesen(sötét képernyő).
Azért elég gáz, lassan 6 hónapja van kint a MM...
Mondhatni sok mindent az almára, de legalább a support okés ezen a téren.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49580) radicspeter1 válasza Fkris (#49579) üzenetére


radicspeter1
őstag

Fekete özvegy bug nálam végleg eltűnt, hogy valami jót is mondjak a google javára. :))
De igen, nagyon mélyen bele nyúkálnak mostanság a rendszerükbe, amit zöldfülű userként semmiképp nem veszünk észre, vagy már késő...

OnePlusX nálam is alternatíva, de még hardveresen nincsen gondom az 5-el.

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#49581) ( V ) válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


( V )
veterán

LOL ennek a kérdésnek nincs sok értelme, ha utána is android vonalon akarsz maradni, hiszen a többi is csak azt az alapot tudja haszhnálni amit a gugli / AOSP kifőz. :P

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49582) Scooter74 válasza Slukkica (#49571) üzenetére


Scooter74
őstag

Mester ha veszel One Plus X-t és készítesz hozzá egy jó romot akkor biza én követni foglak.
Annó Nexus 4-re olyan jó romokat készítettél. :R
Öröm volt romolni a telefont. :R

Hardveresen nekem sincs semmi gond a telefonnal.
Csak már valaki csináljon egy jó romot hozzá, mint anno 4.4-s alapon a Slim volt Franco kernellel. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#49583) MrPetya19 válasza Scooter74 (#49582) üzenetére


MrPetya19
addikt

Csak a szoftver a gáz, de az nagyon.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#49584) YAS-dude válasza Fkris (#49579) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem kiszedték a funkciót, hanem valami naptárral kapcsolatos bug miatt nem jelenik meg most. Persze ez is gáz...

(#49585) StarKiller89 válasza YAS-dude (#49584) üzenetére


StarKiller89
senior tag

pár nap és javítva lesz gondolom, sokan már itt összeesküvés elméleteket gyártanak ezzel kapcsolatosan... :D

| Samsung Galaxy S23 |

(#49586) fenoman78


fenoman78
csendes tag

Friss Nexus 5 tulajként a következőket cselekedtem eddig.
Wugs Nexus Root Toolkit-el rootoltam a telefont, ami rendben megtörtént és megjelent a SuperSU alkalmazás.
Szeretném frissíteni a rendszert Marshmallow-re, fel is kínálja a frissítést, ami letöltődik rendben, a telefont újra is tudom indítani de a telepítő egy "hiba" című üzenettel megáll, majd a készülék rövid tétlenség után magától újraindul... :(
Mit csinálok vajon rosszul?

(#49587) metal01 válasza fenoman78 (#49586) üzenetére


metal01
őstag

A root miatt. OTA nem fog menni így. Töltsd le a factory image fájlt. NRT-el azt is fel tudod tolni és utána rootolj.

(#49588) fenoman78 válasza metal01 (#49587) üzenetére


fenoman78
csendes tag

Köszönöm a szupergyors választ! :R
Leírom tételesen, hogy jól értem e.
-nyomok egy unroot-ot először NRT-el
-letöltöm a legújabb 6.0.1 képfájlt ugyan csak a NRT-el
-rootolok és akkor lesz a legfrissebb rendszerem, rootolva

(#49589) Fkris válasza fenoman78 (#49588) üzenetére


Fkris
őstag

Nem kell unroot, csak told rá NRTvel(vagy manuálisan, nem bonyolultabb és nem toolkit) és kész is vagy, mehet rá a root.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49590) fenoman78 válasza Fkris (#49589) üzenetére


fenoman78
csendes tag

Rendben, köszönöm! Nekifutok. :)

(#49591) ( V ) válasza Scooter74 (#49582) üzenetére


( V )
veterán

eskü még mindig nekem is a 4.4.4 Slim a kedvencem, gondolkodtam is rajta h hagyom a francba ez a szenvedést, tolok egy downgrade-et majd rá a Slimet :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49592) ntomka


ntomka
nagyúr

Nekem is a 4.4-gyel volt a legjobb érzésem a telefont illetően, bár én CM-mel használtam, de ugye az alap sokat számít, és CM-ből is az a verzió volt a leginkább egyben. Azóta szedett-vedett az egész.

ツ Headphones on - World off

(#49593) Scooter74 válasza ( V ) (#49591) üzenetére


Scooter74
őstag

+1
Nagyon jó volt a 4.4.4-s Slim. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#49594) metal01 válasza Scooter74 (#49593) üzenetére


metal01
őstag

És a Mahdi is :)

(#49595) Scooter74 válasza metal01 (#49594) üzenetére


Scooter74
őstag

Igen a Mahdi is nagyon jó volt. :K
Aztán mikor Euphoria lett belőle akkor kezdődtek a gondok. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#49596) lord.lakli válasza Scooter74 (#49569) üzenetére


lord.lakli
őstag

Egy G4, vagy egy moto miért jobb, mint egy Nexus? Frissítések ott max azért jobbak, mert vagy később kapod meg, vagy meg se kapod :)

(#49597) metal01 válasza Scooter74 (#49595) üzenetére


metal01
őstag

Igen. Most sztem a legjobb a Cata. Más alternatívát nem nagyon találok. A stock gagyi. Remélem atl4ntis nem hagy fel a fejlesztéssel még egy darabig. Aztán hamarosan (nyáron) telefont is kellene cserélni. Hogy mire, azt még nem tudom... :)

(#49598) MrPetya19 válasza lord.lakli (#49596) üzenetére


MrPetya19
addikt

Meg azért mert javítják a hibákat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#49599) lord.lakli válasza MrPetya19 (#49598) üzenetére


lord.lakli
őstag

:D

(#49600) SteveJobs válasza metal01 (#49597) üzenetére


SteveJobs
őstag

Dark material bent van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.