Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49851) slice14 válasza metal01 (#49850) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem felesleges, mert a felsorolásnál be van linkelve. És nem olyan sok rom leírás van, hogy elveszne a felsorolás a ködbe.

Várom a tippeket hogy még mi kerüljön be vagy frissüljön.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49852) metal01 válasza slice14 (#49851) üzenetére


metal01
őstag

Na, azt nem vettem észre... Tényleg...

[ Szerkesztve ]

(#49853) zolka95


zolka95
őstag

Összefoglalóban olvastam az xposed modulok között:
Enable Ambient Display

ez a képernyő koppintásos felébresztés lenne, nem?

Régen azt írtátok, hogy nektek instabil stb.
Ezzel a módszerrel működik rendesen?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#49854) Fkris válasza zolka95 (#49853) üzenetére


Fkris
őstag

No, az a környezeti kijelző.
Felvillan monokróm, ha jön értesítés.

Slice, hát nemtudom, az előző TG sokkal menőbb volt! ;] ;]

:R

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49855) ( V ) válasza metal01 (#49850) üzenetére


( V )
veterán

én meg most vettem észre hogy az automata képernyőzár nem akarja lekapcsolni a képernyőt 30 sec után... egyre jobb :(((

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49856) metal01 válasza ( V ) (#49855) üzenetére


metal01
őstag

Nálam jó.

Szerk.: Lehet, kellene egy FR-et küldeni neki...

[ Szerkesztve ]

(#49857) slice14 válasza Fkris (#49854) üzenetére


slice14
veterán

Bocs, reggel direkt vettem be fogalmazásgátlót. ;] De a kötöjeles rom és kernel név kiemelés azért üt. :D
Ha nem tetszik, írj pm-et h te hogy fogalmaznád meg. A kernelekbe nem vagyok otthon, így abba kérnék sergítséget..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49858) metal01 válasza ( V ) (#49855) üzenetére


metal01
őstag

Jah, kipróbáltam az EX-et Cata alatt. Nekem nem jött be nagyon. Sokkal jobban merül az akku, mint a Cata saját kernelével. Sebességre viszont rendben van.

(#49859) ( V ) válasza metal01 (#49858) üzenetére


( V )
veterán

rom és kernel csere után kell pár nap míg átáll / visszaáll a fogyasztás, én nem tapasztaltam hogy többet evett volna.

viszont újrahúztam a katit ( ;] ) de még mindig problémás az LF :O

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49860) radicspeter1


radicspeter1
őstag

No kérem már van OTA link, ami minden gond nélkül fel is ment...írom annak aki még nem állt át a sötét oldalra, vagy visszatért onnan :P

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#49861) ( V ) válasza radicspeter1 (#49860) üzenetére


( V )
veterán

;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49863) slice14


slice14
veterán

Jött az sms hogy mehetek a telóért. :C :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49864) radicspeter1 válasza ( V ) (#49861) üzenetére


radicspeter1
őstag

Amúgy kijavították benne azt a bugot, ami akkor jelentkezett mikor az alkalmazás listákat előhívta az ember s így kikapcsolva a kijelzőt, furcsán villant egyet a kijelző. Jó látni hogy nem csak bulletin security hanem bugfix is ez a 2.1 mega csomag :D

V már csak benned hiszek! :)

Slice, szaladj akkor, csak vigyázz el ne csússz! :DDD

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#49865) Fkris válasza radicspeter1 (#49864) üzenetére


Fkris
őstag

Ja, nem lenne jó, ha megint eltörnéd valamidet,mint múltévben!:D

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49866) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Jah a legfontosabb! A következő riasztásig is visszatért!! :))

[LG NEXUS 5]

(#49867) slice14 válasza radicspeter1 (#49864) üzenetére


slice14
veterán

Próbálkozok, de ez a fehér takony elég csúszós, ha lefagy. :) A vicc hogy még haza kell ugorjak a szervizes munkalapért, mert pont este tettem ki a polcra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49868) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Nem tudom, ahogy olvasom, mennyi bajotok van/volt a rendszerrel, nekem alapból erre frissített tegnap előtt. Néztem is, hogy van ne zavarj, meg nem találkozok olyan bugokkal,amit említettetek...
(csak két rövid videót találtam egy fügyürésző csíkszeműről a zsírújnak mondott telómban. Most kezdjek el aggódni, hogy átb@sztak??)

:)) :)) :))

(#49869) Dottore válasza gyulavezir (#49868) üzenetére


Dottore
addikt

Ne. Azért kezd el aggódni, hogy ez így is maradjon.

(#49870) bl4ze válasza gyulavezir (#49868) üzenetére


bl4ze
veterán

Miiii, újabb 6.0.1 OTA jön ?
mitől újabb, mit javítottak benne ? Lehet tudni ?

.:. bl4ze .:.

(#49871) slice14 válasza bl4ze (#49870) üzenetére


slice14
veterán

Tudod márt vagy féléve megy a havi biztonsági frissítés. Talán az. ;]

Azért jó ez a havi update, mert havonta lehet olvasni hogy "Miért nem kaptam még OTA-t?". :O ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49872) ElGatto válasza slice14 (#49871) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Hi!

Ez a havi frissítés tényleg havonta érkezik?
Nekem rohadtul nem tűnt fel, hogy havonta frissítene a telefon.

(#49873) StarKiller89 válasza ElGatto (#49872) üzenetére


StarKiller89
senior tag

akkor rosszul figyeltél, havonta jön

| Samsung Galaxy S23 |

(#49874) ElFeo


ElFeo
tag

Sziasztok!

A kedves N5 tulajok közül valaki próbálta már esetleg a telefonján az Ubuntu Touch rendszert?
Lassan aktuális lesz a telefoncsere, és nagyon tetszik amit az említett rendszerről találtam a neten. Csak ugye még saját magam nem próbáltam. Vehetnék echte Ubuntus telót is, de arra gondoltam ha az nem tetszene, az N5-nél mehet vissza az android és kész.
Szóval valaki próbálta már az Ubuntut?

(#49875) slice14 válasza ElGatto (#49872) üzenetére


slice14
veterán

Mult hónapban volt egy hét csúszás a 6.0.1 megjelenése miatt, de általában a hónap elsó hetében megjelenik. Az más kérdés hogy mikot kapode meg OTA-n, mert ebbe lehet 2 hlt eltérés is. Viszont a factory image már megjelenéskor elérhető.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49876) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,

Bebeszélem magamnak, vagy android 6óta tényleg vacakabb lett az akku használat? Nekem úgy rémlik, hogy pont a fordítottját emlegették volna. Kezdetektől fogva stock romom van, 2-3napig elvoltam a telóval, most nagy nehezen húzom ki az 1napot, de ha többet lógok neten, akkor még annyit se. Kapott már factory resetet, de nem segített.
Szerintetek a rom lett ilyen, vagy az akksim van halálán (több mint 2éve használom)?

(#49877) Just486 válasza ElFeo (#49874) üzenetére


Just486
senior tag

Szar az egész, lassú ócska webappeket futtat, lassan nyílnak meg, lassan működnek, csak a baj van vele. Érdekességnek elmegy, az Android mellé telepítve.

That unconquered country we call the future.

(#49878) slice14 válasza slice14 (#49867) üzenetére


slice14
veterán

Na átvettem a drágaszágot. a hangszóró kábel szált cserélték.
7 ezerből megúsztam a dolgot.

Most kezdek lassan beköltözni, csak ennek örömére felteszem a cataclysm-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49879) Fkris válasza hakydakillah (#49876) üzenetére


Fkris
őstag

Akksi lehet.
Nekem tényleg javult 6.0.1 el az üzemidő, leginkább alvás közben(telefon, nem én) eszik kevesebbet, SOT 2,5-3.mobilnet, wifi mindig aktív

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49880) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Nekem most frissült a januári ota.

Pixel 8 Hazel

(#49881) focvis válasza ElFeo (#49874) üzenetére


focvis
veterán

MultiROM Managerrel feltettem párhuzamosan egyszer az Ubuntut. "Érdekes" volt, de nagyon merült az akksi.

(#49882) MrPetya19 válasza hakydakillah (#49876) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem pl preview 3 alatt jobb volt az üzemidő, mint most, de 6.01-el jobb lett valamivel. Ja és lassan másfél éves lesz a teló.
A doze nekem pl nem nagyon működik eddigi tapasztalataim alapján, de reggelente általában lefagy a telefon, és szerintem a kettő dolog összefügg.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#49883) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Most jött valami. Ha töltőre rakod, kiírja, mennyi idő a teljes feltöltésig.
De gondolom nem ez lesz az egyetlen újdonság, mert igen sokára települt fel.

(#49884) ElFeo válasza focvis (#49881) üzenetére


ElFeo
tag

Az akksi gyorsabb merülésén kívül volt más gond is vele? Esetleg mostanában nézted, csak mert már a 15.04-es verziónál tart a rendszer. Talán már javítottak sokmindent benne.

(#49885) pXeeT


pXeeT
tag

Végre! 01.05-i Stable Cata. (lehet csak nekem új, de eddig ezt nem vettem észre. Bekapcs. gomb pihenhet)

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#49886) focvis válasza ElFeo (#49884) üzenetére


focvis
veterán

2015. május-június környéken próbáltam, pár óra erejéig használtam - tényleg csak kíváncsiságból, hogy jé, ilyen is létezik. Szokatlan volt a kezelőfelület, erősen zuhant az akkutöltöttség, de működött, lehetett telefonálni vele :) - sajnos több nem maradt meg bennem.

(#49887) slice14 válasza slice14 (#49878) üzenetére


slice14
veterán

Na találkoztam egy aprócska problémával a telóval kapcsolatban. Este belakás után feldobom a töltőpadomra és lesek hogy nem tölt.

Esetleg van valaki debreceni, aki ért hozzá és megnézné? Vagy vigyem inkább vissza?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49888) focvis válasza slice14 (#49887) üzenetére


focvis
veterán

Nyomd rá a hátlapot rendesen - nyomogasd végig a hátlap közepét is - be kell pattannia a csatlakozónak.

[ Szerkesztve ]

(#49889) slice14 válasza focvis (#49888) üzenetére


slice14
veterán

Hát ezt hiába nyomkodom, nem hallok bepattanást.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#49890) pXeeT válasza slice14 (#49889) üzenetére


pXeeT
tag

Én amikor asszonykámét vettem ugyanebbe a hibába szaladtam bele.
Lepattintottam körömmel a hátlapot, és megtisztogattam az ott lévő érintkezőket, kicsit kijjebb is feszítettem őket, majd visszapattintottam a hátlapot, és voilá :) tölt rendesen azóta is.

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#49891) metal01 válasza pXeeT (#49885) üzenetére


metal01
őstag

Jah, szétnyúzhatod a hangerő gombot is, aztán majd egyik sem működik :D Amúgy nem rossz feature.

(#49892) huan


huan
őstag

Még a mostani frissítés előtt nekem megint itt van a ne zavarjanak a következő ébresztésig, vagy ez már nem téma,lemaradtam? Nem frissítettem azóta.

(#49893) tboy93 válasza pXeeT (#49885) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eleg sok rom tudja, en is nagyon szeretem ezt a beallitast :)

(#49894) ( V ) válasza huan (#49892) üzenetére


( V )
veterán

ja, úgy néz ki meggyógyult :)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#49895) Uzi74


Uzi74
senior tag

A havi security patch amit kapunk ez mennyire nexus specifikus? Más gyártók 6.0-ás telefonjainál is van ilyesmi, ha igen mennyi késéssel? (pl. Motorola érdekelne)

(#49896) Fkris válasza Uzi74 (#49895) üzenetére


Fkris
őstag

Egy nexus topicban?
Rengeteg motorola nexus van ;]

Amúgy valszeg van, de sztem simán 3 hét csúszással

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#49897) huan


huan
őstag

Ezt a januári frissítést, meg amúgy a frissítéseket hogyan lehet a legegyszerűbben telepíteni, hogy ne kelljen törölni semmit?
Unroot-telepítés-root?

(#49898) Uzi74 válasza Fkris (#49896) üzenetére


Uzi74
senior tag

Köszi a választ!
26 hónap n5 használat után már elszoktam attól, ha nem friss a rendszer :DDD
Moto X play vagy X force viszont néha elgondolkodtat, ha látok egy jobb akciót. Persze lehet hogy 5X lesz az utód, ha elpusztulna az 5, de valamennyire képbe szerettem volna kerülni a többi lehetőséggel is...

(#49899) tboy93 válasza Uzi74 (#49898) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az elmult nehany hetben en is gondolkodtam a cseren, de hozzamnott a kis szaros :DDD Igazabol nincs most olyan telo, ami kivaltana a must have erzest, az 5-ossel meg nincs gondom se, eros meg mindig, egy power bankkal meg az uzemido se para :))

(#49900) radicspeter1 válasza tboy93 (#49899) üzenetére


radicspeter1
őstag

Teljesen igazat adok, a mai kor telói a csodás hardver ellenére sem mind hozzák az N5-ön természetesnek vett rendszer sebességet, valamint gördülékenységet! Meglepő de, még egy hat magos telót beüzemelve, 3Gb rammal is észrevehető volt a fent említett dolgok. Szóval szidjuk a Google-t de azért áldjuk is szerintem. Mert hozzá szoktattak minket arra amire csak akkor döbbenünk rá mikor már lehet késő... ;)

[LG NEXUS 5]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.