Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) leslien válasza zho-lee (#18100) üzenetére


leslien
nagyúr

talán ez segí..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18102) leslien válasza zho-lee (#18100) üzenetére


leslien
nagyúr

bocs dupla

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18103) Scooter74 válasza zho-lee (#18100) üzenetére


Scooter74
őstag

A hangerő le és bekapcsgombot nyomd és akkor bejön a bootloader onnét megy minden simán!
Az NRT-nek is úgy kell, hogy bootloaderben legyen mikor bootlop van.
És ha vissza tudsz menni recoverybe akkor ami mentést csináltál vissza is tudod tenni.
Vagy a flash-all.bat-l újra húzod a rendszert mikor bootloaderben van a telefon!

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#18104) zho-lee válasza leslien (#18102) üzenetére


zho-lee
addikt

Köszi, de nincs hang a céges gépen..
Az a baj, hogy nem indul be, és nem tudom beindítani.
A videó címe alapján annyit még, hogy egy rootolt, custom (C-rom) romos készülék.

Most annyi a fejlemény, hogy beindult a google üdvözlőképig.
De ennyi..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#18105) Scooter74 válasza zho-lee (#18104) üzenetére


Scooter74
őstag

A power gombal kapcsold ki, próbáld meg úgy, hogy a hangerő le gombot benyomod, vársz egy kicsit ha nem jön be a bootloader akkor a bekapcsoló gombot is nyomod utána. Be fog jönni csak nyugi!

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#18106) zho-lee válasza Scooter74 (#18105) üzenetére


zho-lee
addikt

Úgy néz ki, a recovery bejött.
Nagyon-nagyon sokáig kellett nyomni a gombokat, és bejött a bootloader.
Ahogy a barátom mondja, amíg bootloader van, minden van :K

Akkor neki esek..

Köszi srácok!! :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#18107) assemble válasza slice14 (#18094) üzenetére


assemble
addikt

Kiraly, mar "csak" egy gravitybox hianyzik :)

(#18108) slice14 válasza assemble (#18107) üzenetére


slice14
veterán

Hát szép is volna. De sajnos a fejlesztő idején múlik.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18109) assemble válasza slice14 (#18108) üzenetére


assemble
addikt

Egyelore titanium backup sem mukodik pl, meg valszeg mas root appok sem, gondolom megint valtoztak a biztonsaggal kacsolatban dolgok (selinux). De pont erre jo egy ilyen preview, hogy mire a stabil megjelenik, mar fel lesznek ra keszitve a progik. :)

(#18110) w333 válasza TODI1111 (#18082) üzenetére


w333
félisten

Szép ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18111) Scooter74 válasza zho-lee (#18106) üzenetére


Scooter74
őstag

Mondtam, hogy türelem! Volt nekem is bootlop az N4-n azon is elég sokáig kellet nyomni mire bejött a bootloader csak nekem mind a 3 gombot kellet egyszerre nyomni. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#18112) BeastMode válasza dnelb (#18098) üzenetére


BeastMode
őstag

Én reggel frissítettem, de még mindig csak 720p a max:(

(#18113) draco84


draco84
tag

Sziasztok egy kis segitséget kérnék tőletek! Szeretném feltenni a slimkat stabil 6.0! Csak egy kis megerősités kéne! Ha jól értelmezem, csinálok egy backupot és útána telepithetem a romot? Segítséget előre is köszi

(#18114) ordogl válasza BeastMode (#18112) üzenetére


ordogl
tag

Nekem is csak 720 mindíg...

Ordogl

(#18115) siofok


siofok
őstag

sziasztok!
Érdemes lenne 1.2A-nél nagyobb töltőfejet venni a telóhoz?gyorsabb lenne a töltés?
Krisztián fórumtárs írta hogy franco kernel engedi.próbálta már valaki?

Jadro én is szintugy. :) plussz még a franco-t reuszítottam. :DD mondjuk semmi ujdonságot nem vettem eddig észre. :B

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#18116) Jadro válasza draco84 (#18113) üzenetére


Jadro
veterán

Mire raknád? Backup sosem árt, de én az előző weekly verzióra rátoltam mentés nélkül dirty flash formájában. Tökéletes. Gapps is ment mellé.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18117) ToMmY_hun válasza siofok (#18115) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Lehet valamilyen programmal mérni? Nekem 2A-es, mert expansys-nél ezt adták az angol töltőfej helyett.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18118) dnelb válasza siofok (#18115) üzenetére


dnelb
veterán

(#18119) siofok válasza dnelb (#18118) üzenetére


siofok
őstag

:) és időben ez mit jelent kb 1 full töltés?gyárival kb 3 óra ugyrémlik,bár nem figyelgettem.

ToMmY_hun szerintem csak próba után tuti a dolog.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#18120) randras_83


randras_83
addikt

Na srácok tegnap cseréltettem sim kártyát a Telenornál - ingyé' :DDD -, és jeleztem az igényem a 4G-re...ez valami brutál, 52/28 mbps...az itthoni lassabb...600 Ft-ért meg bőven jó. :C :D :D

@(#18100) zho-lee: azért ezt nehezebb téglázni jócskán mint a HTC-t vagy a Samu-t.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#18121) #27813376 válasza randras_83 (#18120) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez jó, de vidéken is működik, vagy csak nagyobb városokban?

(#18122) huan válasza randras_83 (#18120) üzenetére


huan
őstag

Szia.
Ez melyik díjcsomag, vagy opció?

(#18123) Deck


Deck
titán

Sziasztok! Most tervezek váltani Xperia Z-re és az lenne a kérdésem, hogy a fényképek minősége milyen? Tesztképek is jöhetnek sajátok mivel azok jobban szoktak sikerülni mint a teszt képek ill. kijelző időben mennyit bír a telefon? :R

Amin még gondolkozom, hogy megvárjam-e a következő Nexus telefont vagy vegyem az 5-öst. Lesz-e olyan nagy különbség közte?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#18124) randras_83 válasza huan (#18122) üzenetére


randras_83
addikt

Flottában vagyok. Olyan 2500 körülire jön ki a 2GB-os kerettel.
@dension: Telenor honlapján van lefedettségi térkép.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#18125) ToMmY_hun válasza Deck (#18123) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Azért a Z szebb képeket lő, de az új szoftverrel ennek sem kell szégyenkeznie. Kijelzőidő custom kernellel 5-5,5 óra, használati módtól függően.

Megéri-e most megvenni? Attól függ, hogy milyen hosszú időre tervezel. Félévenkénti telefoncsere esetén megéri, ha két évre akarsz telefont venni és kibírsz még egy fél évet a Z-vel, akkor várd meg az újat.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18126) dnelb válasza ToMmY_hun (#18125) üzenetére


dnelb
veterán

5-5.5 óra ? ugye viccelsz?:D jó lesz az átlag 4 órának :D ha meg 3G/LTE-n vagy 3 óra alatt simán kipurcan még alacsony fényerővel is. 5.5 óra az G2 szint, nem N5.

[ Szerkesztve ]

(#18127) dozsabalint válasza dnelb (#18126) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Na azért 4-4,5 órát a gyári rendszer simán hoz. Mondjuk auto fényerő nélkül plusz én mindig kilövöm a felesleges szinkronizációkat (pl 2 guglis e-mail-em van, de az egyikben csak a docs rész kell, a többit cuccot kilőttem a beállításoknál). Leginkább LTE/Wifi-n vagyok, a 4.4.4 radio-ja is sokat hozott úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#18128) siofok válasza dozsabalint (#18127) üzenetére


siofok
őstag

wifin persze :)

OnePlus nord 2t

(#18129) Deck válasza ToMmY_hun (#18125) üzenetére


Deck
titán

Igazából ha a következő Nexus telefonban sokkal jobb lenne az akksi akkor várnék vele. A Nexus 5 hardverileg és támogatottságilag is tökéletes lenne nekem akár évekre is.

PS5

(#18130) gdavid007


gdavid007
tag

Sziasztok! Csak franco kernelben lehet megváltoztatni a kijelző gammáját, vagy van más módszer? Sajnos, úgy irgalmatlanul meríti a telefonomat az r55. Éjjel kb. 8 óra alatt 12%-ot merült.

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#18131) dozsabalint válasza siofok (#18128) üzenetére


dozsabalint
senior tag

A nap felében van csak wifin.

(#18132) dnelb válasza gdavid007 (#18130) üzenetére


dnelb
veterán

Az nem a kernel miatt lesz, nálam nincs ilyen.

(#18133) siofok válasza gdavid007 (#18130) üzenetére


siofok
őstag

nálam is jobban merült,mondjuk ennyire nem,kb. 6-8%-ot az R55
nekem ami eddig francoba legjobb volt, az az R36 2%/éjszaka,viszont réginek tartom. :DDD
teszek 1 próbát az R54-el. :) de sztem várj pár napot az R55-el,mert a fórumba is volt olyan komment hogy prá töltési ciklus kell neki ég beáll.

OnePlus nord 2t

(#18134) ToMmY_hun válasza dnelb (#18126) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Pár kolléga rakott be képernyőfotót ilyen adatokkal. Nem a hasamra ütve mondom ezeket. :) Nyilván ez speciális eset, de meg lehet oldani/ki lehet hozni ennyit a készülékből.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18135) dnelb válasza ToMmY_hun (#18134) üzenetére


dnelb
veterán

[link] ;]
ki lehet, csak tök felesleges és nem is reális. :D

(#18136) pepe091 válasza ToMmY_hun (#18125) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egy Xperia Z mióta lő szebb képeket? :F Nekem volt, köszönöm nem kell több Sony. A Nexus sokkal sokkal jobb képeket készít nála. (Hangsúlyozom sima Z, nem Z2)

(#18137) Ronin- válasza MartOOn (#18048) üzenetére


Ronin-
senior tag

Rendeltem ma 10db-ot,biztos marad majd belole par,ha valakit erdekelne,de nem akar kulon rendelni ;)

(#18138) draco84 válasza Ronin- (#18137) üzenetére


draco84
tag

Gyerekek mahdi romban hogy a fenébe állít ők időt??

(#18139) ToMmY_hun válasza pepe091 (#18136) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Én csak tesztek alapján tudtam ítélkezni, az alapján jobb volt a Z. :) Viszont a teszt régi és a felhasználó tapasztalat többet ér.

Más téma: C-rom és Franco R55 kombinációval is sokszor ragad a telefonom deep sleep módban. Mi a fene okozhatja ezt? Purity + franco kombó tökéletes volt, de franco + mahdi és most franco + c-rom is deep sleep-ben ragad. Valakinek van hasonló tapasztalata?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18140) zsirfecske válasza Ronin- (#18137) üzenetére


zsirfecske
addikt

vicces, de pressy is érkezik lassan, és bizony nekem is 10 lesz belőle mert fórumról közösen rendeltük sokan.

a véleményem meg inkább megtartom arról hogy milyen dolog egy ilyen orbitális kínai koppintást támogatni.

(#18141) koxkids válasza Ronin- (#18137) üzenetére


koxkids
őstag

Ez mire is való pontosan? :D

(#18142) MartOOn válasza zsirfecske (#18140) üzenetére


MartOOn
addikt

Hat érted... Gyartottak volna gyorsabban... Oneplus One is igy fog jarni. Mire megjelenik reg veszek mast es xarok rajuk... Mire kell egy ilyen pressy szintu dologgal honapokat varni??? Egy mikorokapcsolo egy 3.5 dugasz meg egy pici elektronika gondolom a tobbi sw, ami mar reg kesz... Akkor? Piac van es Kina nagyhatalom. Ha nem a legnagyobb... Szal csak gratulalni tudok az idealistaknak... Sok sikert az elethez.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18143) rolcsibácsi válasza pepe091 (#18136) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

[link]

Lehet hogy ez csak az en velemenyem de egy haverom egy hete vett z2t es a benti fenyes kepei szebbek a nexusnak nappali kulterieknel meg max akkor van kulonbseg ha belezoomol az ember mivel az tud 20megapixeles kepeket, igaz hogy csak manual modban, autoban az is csak 8megasakat lo...
Viszont sajnalom szegenyt mert leejtette fel meterrol betonra es be is tort a kijelzoje ugy hogy nem is erzekel semmit, de legalabb volt biztositasa ami szinten 60font... Nem olcso leejteni..

(#18144) pepe091 válasza rolcsibácsi (#18143) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Direkt kiemeltem az utolsó mondatban is, hogy Z-ről beszélek, nem Z2-ről. De egyébként szerintem is a Z2-nél is jobbak a N5 képei.

(#18145) assemble


assemble
addikt

Igeretes aksi szempontjabol az L: [link]

(#18146) rolcsibácsi válasza pepe091 (#18144) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Tudom hogy z-t mondtad de gondolom z2 jobb annal es ezert mondtam h nexus annal se szarabb egyatalan

(#18147) zsirfecske válasza MartOOn (#18142) üzenetére


zsirfecske
addikt

gyártották ők gyorsan, szar is lett, 30000 darabot kellett kidobni. ha a koppincs már jó fázisban készült, akkor az sem fog már szétesni 1 hét alatt. de itt amúgyis az app a lényeg, az meg gondolom kiforrottabb lesz a kitalálók esetén.

(#18148) agressor12


agressor12
senior tag

Szánalmas az a cikk amit az L-ről irtak az Indexen....
Ahogy érzem egy "alma bérenc" remekműve. :)

(#18149) Scooter74


Scooter74
őstag

Bocs de nem ide szántam!

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#18150) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Nagyon úgy fest, hogy jön az Android L Nexus 4-re, valamint Nexus 7 2013-re is. Ez utóbbi most lesz 2 éves készülék, mire az android L kijön már jóval 2 év fölött lesz, és támogatják!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.