Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) MartOOn válasza Just486 (#18850) üzenetére


MartOOn
addikt

Viszont cserébe irtó randa... ;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18852) bakesz23


bakesz23
tag

Valaki akinek van 10 perce, légyszíves írjon PÜ-t!

(#18853) w333 válasza Just486 (#18850) üzenetére


w333
félisten

A jobb felső nem szimmetrikus ... rakd rá a kamerára :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18854) siofok válasza MartOOn (#18851) üzenetére


siofok
őstag

:DD

OnePlus nord 2t

(#18855) Just486 válasza w333 (#18853) üzenetére


Just486
senior tag

ott volt, csak lecsúszott :U

That unconquered country we call the future.

(#18856) w333 válasza Just486 (#18855) üzenetére


w333
félisten

:C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18857) assemble


assemble
addikt

Ha valaki olyan helyen lenne epp:
ebay daily deals: D821 330 dollarert adomentesen, ingyenes szallitassal

(#18858) twine


twine
addikt

Besza-behu...én nem is tudtam, hogy csont nélkül fut a 4.4.4-ben a képernyő tükrözés chromecast-al :D eddig az apple tv-t istenítettem havernál, hogy játszani is lehet "vele"...De most eljött droidra is az érzés... jópofa..bár csak a Samurai vengeance2 van a telefonomon,,, azzal próbáltam, hibátlan a játékélmény(lag) vezeték nélkül kép hang...(egy projektoron :DDD )

(#18859) slice14 válasza twine (#18858) üzenetére


slice14
veterán

Én hülye meg eladtam a cc-m, és vettem egy t-r42-es android tv-t. :W

Bár ehhez nem szükséges telefon és ez volt a cél. Mert nincs a családban több okos teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18860) gabro0 válasza w333 (#18817) üzenetére


gabro0
őstag

No itt a kép, a keresztbe csíkok akkor látszódnak legjobban, ha mobilról nézitek a képet és a mobilt finoman elkezditek rázni a fényképen lévő képernyő hosszabbik oldalával párhuzamosan.

Remélem érthető :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18861) twine válasza slice14 (#18859) üzenetére


twine
addikt

Notebookhoz is tök jó a chromecast...komolyan "nagy találmány" :) (lett mostanra )

[ Szerkesztve ]

(#18862) w333 válasza gabro0 (#18860) üzenetére


w333
félisten

Kicsit több mint mosott a kép ... én semmi csíkokat nem látok :N

Az nem lehet hogy ha rázod a telefont csak nálad rosszabbodik a kép :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18863) gabro0 válasza w333 (#18862) üzenetére


gabro0
őstag

Nem, így képen keresztül is látszik.

A jobb alsó sarokban (kép) a sötét folt így is szembetűnő szerintem.

Nekifuthatok mégegyszer a fotózásnak, ha épp arról van szó...

#18864: Nem csak a folt, a csíkok is!

[ Szerkesztve ]

(#18864) w333 válasza gabro0 (#18863) üzenetére


w333
félisten

Ja hogy az a sötét folt a lényeg ... én meg azt hittem hogy az valami árnyék :B

Lehet valami kijelző ragasztás hiba, ha van garancia akkor cseréltesd :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18865) arni1 válasza Just486 (#18850) üzenetére


arni1
aktív tag

Hat ez parades! :D

(#18866) ToMmY_hun válasza dozsabalint (#18843) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Manuális kapcsolgatásnál -is ezt csinálja?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18867) TOZ válasza twine (#18858) üzenetére


TOZ
addikt

Komolyan?
Samsung teve sajat screen mirroringjat probaltam eddig, az finoman szolva hasznalhatatlan ilyen celra.

(#18868) twine válasza TOZ (#18867) üzenetére


twine
addikt

Nexus 4-el próbáltam annó havernál, (miracast) lg tv-n én is...pont ugyanazon a véleményen voltam mint te(hogy egy kalap sz*r)...a tegnap esti "meglepetés" teljesen más élményt adott...(chromecast-al) eddig csak a (youtube)videókat néztem, stb...a tükrözést nem is próbáltam) este asszony már aludt...kikapcsoltam a projektort, de ma tesztelgetem még egy kicsit (letöltöttem a NFS most wantedet még éjjel) de amit láttam, már biztos vagyok benne, hogy én erre vártam... :D

Szerk:
Szajkózom itt a játék élményt, pedig nem is játszom valójában :DDD inkább csak azért érdekel, mert ha az megy csont nélkül, akkor "minden megy"

[ Szerkesztve ]

(#18869) atillaahun válasza twine (#18868) üzenetére


atillaahun
veterán

Akkor most azt mondod, hogy a Miracast-nál 1+ mp lag van, a Chromecast-nál meg közel 0?
Az hogy lehet?

(#18870) twine válasza atillaahun (#18869) üzenetére


twine
addikt

Majd inkább délután térjünk vissza arra milyen,,mert tegnap kb 10 percet próbáltam este....
Miracast-nál amikor én próbáltam, nem 1 mp lag volt, hanem konkrétan használhatatlan volt az átvitel játéknál...
Szétesett a kép, irányíthatatlan autó, képkockánkénti diavetítés,,,(a "végén" pedig telefon fagyás :DDD *amit semmilyen más esetben nem tapasztaltam N4-nél)
Tegnap is éreztem egy "pöti" lag-ot mikor indítottam a játékot pld a menüjében, de miutáén elindultam a figurával, és csak a projektor képét néztem, nem vettem észre, hogy zavaró lag lenne,,,tehát nyomtam a gombot, és kardozott a figura,,,szaladt a figura a képen, nem szagattott be képernyő scrollozásnál stb.... :U

[ Szerkesztve ]

(#18871) dnelb válasza atillaahun (#18869) üzenetére


dnelb
veterán

(#18872) twine válasza dnelb (#18871) üzenetére


twine
addikt

:R

(#18873) petfoto válasza hariboh (#18784) üzenetére


petfoto
tag

Nekem a Lumia920nál (az is IPS) volt kis lilás elszíneződés a kijelzőmön, épp ott, ahol a telefon tokban a mágneses zár volt. Nem múlik el, ha megszűnik a mágneses tér, legalábbis fél év alatt nem tűnt el... Az amoled-es Nokia N8 bírta a mágnest...
Az N5 már tépőzáras tokot kapott.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#18874) slice14 válasza dnelb (#18871) üzenetére


slice14
veterán

Mi a francér adtam el, én hülye b@rom... :W

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18875) twine válasza slice14 (#18874) üzenetére


twine
addikt

Picit javítanék azért magamon...sokat, nagyon sokat "javult" az átvitel,,de pld NfS most wantednek szaggat a hangja, és hát nem 100% os a vetítési élmény sem(de közel sem dia vetítés)... minion rush is pöppet szaggatós,,de ha "ráérzel" már játszható...:U
A tegnap említett samurai vengeance2 viszont tök jó...szóval van még mit csiszolgatni,, de nagyon jó felé haladunk...hiszem, hogy lesz ez még jobb is...mondjuk úgy, nekem pld. aki nem játszik, már most így tökéletes...a rendszer része lett a tükrözés,, de ha nem akarom, akkor egyszerűen használom úgy mint eddig,,,(csak a kívánt tartalmat rakom ki,,, és ha az nem offline, hanem online tartalom akkor a telefont(aksit) is kímélem, hiszen a cast hívja meg a tartalmat...összegezve,,, valóban még mindig nem apple tv szintű a tükrözés,,,de használható, és ennyi pénzért egyenesen "tökéletes"

[ Szerkesztve ]

(#18876) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

volt itt a fórumon régebben valaki aki Szlovákiból írt. Ha olvassa ezt a bejegyzést keressen meg legyen szíves privátban!!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#18877) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Google Now-n van egy cikk a Nexus 6-ról, miszerint:

megjelenés: 2014 oct-nov.
3 giga ram
5,5" QHD
MT6732 64-bit @1,5GHz, vagy MT6752 @2GHz octa core
ujjlenyomatolvasó

nos ez eddig szép és jó, bár nekem az 5,5" már sok, a procin meg csak röhögök...ha SnapDragon 810-et írtak volna, akkor azt mondom ok.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#18878) NTonee válasza GrooveHero (#18877) üzenetére


NTonee
veterán

MT6732 64-bit @1,5GHz, vagy MT6752 @2GHz octa core
Muhahhahahaaa :DDD Durva lenne.

(#18879) zolka95 válasza m_dawe (#18849) üzenetére


zolka95
őstag

más wifis eszközt is ledobál?
mert akkor lehet mással van a gond

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#18880) m_dawe válasza zolka95 (#18879) üzenetére


m_dawe
senior tag

Eddig csak itthon próbáltam. Xperia U-val még soha nem dobott róla le.
Tegnap este felraktam zipből egy radiot (24mb) azóta jónak tűnik, bár nem használtam olyan sokat.(Azóta felraktam a Code Blue kernelt is hátha az is javított valamennyit)

[ Szerkesztve ]

(#18881) Jason19 válasza GrooveHero (#18877) üzenetére


Jason19
senior tag

Tuti kamu.

(#18882) icons válasza bucsupeti (#18876) üzenetére


icons
addikt

Talán ennél célravezetőbb lenne, ha te keresnéd meg őt...

Például a Keresés funkció használatával:D Én visszanéztem, és nem találtam senkit, aki ilyet írt volna.

(#18883) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Megígértem, hogy írok ide egy rövid tesztet amikor megérkezik ebay-ről a tok.

Itt lehet megnézni a tokot, amiről szó lesz.

Anyaghasználat tekintetében nem a legminőségibb darab, ezt az ára is tükrözi. A fröccsöntésnél maradt egy kis sorja, de ez egy élesebb késsel eltávolítható. A sorja méreteit tekintve nem a legócskább gyártás, értem ezt úgy hogy ujjheggyel ki lehet tapintani, de tenyérben például nem érezhető. Ez azt jelenti, hogy 0,5mm vagy annál kisebb sorjáról beszélhetünk. A műanyag enyhén hajlékony, kicsit áttetsző, alapvetően a fekete készülékeken mutat jól. Viszont azokon nagyon jól mutat. Nem szeretem a színes, vastag és össze vissza dizájnolt tokokat, mert az eredetileg igényes megtervezett telefonokat könnyen átcsúsztatják a gagyi kategóriába. Ez a tok nem ilyen, szubjektív véleményem szerint egészen igényes megjelenést biztosít a telefonnal, mellette a méretét sem növeli jelentős mértékben. Sajnos a kamera síkja még a tokban is kiáll a telefonból, így akkor is figyelni kell hogy hová tesszük le a készüléket, ha benne van a tokban. Az illeszkedése tökéletes, nem mozog benne a telefon, nem akar magától leesni a tok, ugyanakkor különösebb szenvedés nélkül eltávolítható a hajlékonyságának köszönhetően.

Összefoglalva: Ez egy jól illeszkedő, vékony tok a telefonunkhoz, amelynek hallatlan nagy előnye, hogy a hátsó gumiszerű felületet kevésbé tapadós felületté alakítja, aminek köszönhetően könnyebben zsebre lehet tenni a telefont és nem akad el a szűk farmerzsebekben sem. Én nem bántam meg a vásárlását és ebben fogom mostantól hordani a kicsikét. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18884) dud998 válasza ToMmY_hun (#18883) üzenetére


dud998
őstag

Én is ugyan ilyen tokot vettem és osztom a véleményedet teljesen. Ámen! :C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#18885) hariboh válasza petfoto (#18873) üzenetére


hariboh
tag

Köszönöm válaszod.
Nincsen mágneses tokom, és nem is tudom mikor érintkezhetett mágnessel... Igazából annyira nem zavaró, de a tudat hogy ott van zavaró, meg mégis csak egy hiba...

Nem lett nagyobb a folt egyébként?

(#18886) draco84


draco84
tag

Sziasztok! Egy kis segitség kérnék szépen!!:) éjszaka felraktam az android L-t de nem sikerül rootolnom a twrp sikerült de a rootot nem akarja!:( valaki ötlet?

(#18887) slice14 válasza draco84 (#18886) üzenetére


slice14
veterán

A 2.01-es SU val müxik, de sajnos nem 100%-san. A TB nem kap root jogot, de pl az AdAway működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18888) assemble válasza GrooveHero (#18877) üzenetére


assemble
addikt

Vakon talalgatnak valszeg.

Ettol fuggetlenul: Snapdragon 810 (es 808 is) csak jovore jon ki, szoval kovetkezo Nexus-ban valszeg nem tud meg az lenni... Max 805...
A mediatek-tol azert felnek kicsit, remelem nem az lesz... (vagy h nagyon osszekapjak megukat ha megis)

[ Szerkesztve ]

(#18889) Trol válasza TOZ (#18867) üzenetére


Trol
tag

Nekem a Nexus 5 és Samsung 6320-as tv alap screen mirroringgal tökéletes! a hiba nálatok van. :)

(#18891) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Használ valaki Spotify-t közületek a telón? Olvasgattam itt-ott, hogy 4.4.2 alatt eléggé zabálja az akksit, de mivel ezek több, mint 3 hónapos bejegyzések, elképzelhető, hogy csak egy rossz Spotify kliens verzió volt az oka, mert iPhone-on is volt egy-két release nem olyan rég, ami egy merő szemét volt.

Ja igen, 6 év iOS után nézelődöm... :) Nagyon sok telefon elhullott már, a Nexus 5 az utolsó, ami szóba jöhet már.

Valami hiba/hülyén működő feature, amiről tudnom kéne? Fotóznék vele, Spotify Premium-ot használnám (offline sync), néha egy kis Facebook/Twitter/Instagram/Google Maps, Gmail ofkorsz, de semmi extra. 90%-ban zenehallgatás. Az offline sync miatt a 32 GB-osat nézegetem, természetesen fehérben.

(#18892) ToMmY_hun válasza Alvin_ti4200 (#18891) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Sajnos a Spotify nagyon zabálja az akksit a telefonon. Én is offline szeretnék hallgatni zenét, de Spotify segítségével nem nagoyn lehet. Saját mp3-ak esetén nagyon sokat bír a telefon, de ezzel - ofline módban is - nagyon gyorsan merül és melegszik is. :(

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18893) Alvin_ti4200 válasza ToMmY_hun (#18892) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:( Köszi az infót!

Saját zenével mennyit bír és ez hogyan alakul Spotify offline-nál? Gondolom (remélem) offline módba teszitek, mikor a szinkronizált zenéket hallgatjátok, különben folyamatosan fent lóg neten.

[ Szerkesztve ]

(#18894) hariboh válasza ToMmY_hun (#18892) üzenetére


hariboh
tag

Érdekes, nekem semmivel nem merül gyorsabban mint mondjuk poweramppal vagy play zenével. Melegedést meg szintén nem tapasztaltam még, pedig kb 1000 zeneszám érhető el offline is számomra.

(#18895) ToMmY_hun válasza hariboh (#18894) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Lehet hogy egyedi a probléma, én custom romot használok egyedi kernellel, szóval azok is okozhatják a problémát.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#18896) hariboh válasza ToMmY_hun (#18895) üzenetére


hariboh
tag

Én is. PA+Franco, UV.

(#18897) slice14 válasza mmarta (#18890) üzenetére


slice14
veterán

Köszi. Tetszk az L, de hiányzik még a led control és nem akarok kókányolni a root-al se. Valszeg megy vissza a Kitkat. Meg lehet hülye vagyok, de hiányzik a GB is.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18898) draco84 válasza slice14 (#18897) üzenetére


draco84
tag

Köszönöm skacok!!:)) egyébként nagyon bejönn az új design! A facebookos átlátszó komment felülettel lehet valamit kezdeni?

(#18899) Xaels


Xaels
félisten

Üdv. Mai nappal csatlakoztam hozzátok. Telenornál vettem, boltban ajándék vezetéknélküli töltővel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18900) ( V ) válasza Xaels (#18899) üzenetére


( V )
veterán

üdv, jó döntés volt!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.