Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17551) Dzsuri89 válasza thiclyoon (#17520) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Biztos amúgy valami nem okés a telefonunkkal...
Viszem majd az LG szervizbe jövőhéten, ha sikerül telefont találnom addig ideiglenesen.
Ma beszéltem velük telefonon, aztán még olyan hibával senki nem vitt be készüléket, hogy időnként elmegy a rezgés.

(#17552) Jadro válasza Uzi74 (#17512) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi, közben feldobtam én is, de ment vissza a SlimKat. Zavart, hogy nem lehet egyéni csempét hozzáadni, illetve egyéni gombot az alsó gombsávra. Ezenkívül a redőny aljára is szoktam kirakni gyorsindítókat, amit szintén nem tud a CM. A head up cuccot meg úgyis beleteszik SLimbe is szerintem nemsokára. Mindegy, futottam egy kört. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17553) lord.lakli válasza bucsupeti (#17546) üzenetére


lord.lakli
őstag

és (#17547) v_angelus: mind a kettőtöknek köszönöm.

(#17554) gabipaci válasza Jadro (#17552) üzenetére


gabipaci
addikt

Üdv!

-Ha gyökerezem a telefont, akkor nulláról kell kezdenem mindent, vagy az alkalmazások maradnak?
-Ha most a 70%-os sygic-et megveszem, akkor eltűnik a prémium ajánlat a belépéskor?

Köszönöm

Logitech hardware tester

(#17555) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Változások az android.com-on!
Itt az L developer preview: http://developer.android.com/preview/index.html

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17556) Jadro válasza gabipaci (#17554) üzenetére


Jadro
veterán

Én mentek mindig mindent titanium backuppal, mert úgy megmaradnak a beállításaim is. (Illetve rendszer mentést is csinálok image formában, főleg ha tudom hogy van esély az azonnali visszaállásra.) Egyébként ha az elején bepipáltad akkor menti a programokat a rendszer és wipe után vissza tudod rakni ha ismét bepipálod. A beállításokat viszont utána kell igazítani.

Szerintem ha megvetted, akkor már a tiéd a licenc. Utólag nem érdekel senkit hogy mennyiért vetted.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17557) gabipaci válasza Jadro (#17556) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm a választ.

Még annyit megmondanál, hogy hol találom ezt a "Mindenek előtt az USB hibakeresést kapcsoljuk be a telefonon." mert sehogy sem találom. Nincs a beállításokban fejlesztő menü. Vagy csak nem találom... :)

Logitech hardware tester

(#17558) pepe091 válasza gabipaci (#17557) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Build számra nyomj rá 7-szer. :)

(#17559) Jadro válasza gabipaci (#17557) üzenetére


Jadro
veterán

Beállítások, utolsó menüpont -a telefonról. Abban az utolsó előtti a Build-szám, erre nyomj rá 7x és a végén kiírja hogy már fejlesztő vagy. Visszalépve egyet valóban meg is jelent a fejlesztői menü. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17560) gzbotii válasza #27813376 (#17549) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez eleg szomoru, ugyanis az N4 szinei nagyon fakok, ami csak kalibralasi hiba :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17561) siofok válasza gzbotii (#17560) üzenetére


siofok
őstag

Nagyon jó kalibrációs témák vannak a franco kernel frissítőbe.ugyhogy orvosolható. :-)

OnePlus nord 2t

(#17562) gabipaci


gabipaci
addikt

Ezen betojtam, azt hittem csak szivattok :)
Nos, megvan a menü, kivettem a pipát a média meghajtóból, és semmi, nem sikerül rootolni. Kell előtte unlockolni?

Szerk: értem én hogy használjak titanium backupot root előtt, de a program root-ot igényel :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17563) slice14 válasza gabipaci (#17562) üzenetére


slice14
veterán

Azt ki mondta hogy root előtt használd a TB-t? Valamit nagyon félre érthettél.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17564) #27813376


#27813376
törölt tag

Megjött a fólia is. Nagyon pontos, nincs egy mm sem sehol.

(#17565) gabipaci válasza slice14 (#17563) üzenetére


gabipaci
addikt

Most az mindegy, bár csak írták, hogy mentenek mindig mindent TB-al.
Inkább az a fontos, hogy kell-e unlock root előtt? Vagy miért nem engedi?

Fólia ügyben: van valami igényes alternatíva Zagg invisible shield helyett? Eddig mindig ez volt rajta, de egyre silányabb :(

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17566) slice14 válasza #27813376 (#17564) üzenetére


slice14
veterán

Én is Ezt rendeltem, de nem jött meg. Lebeszéltem az eladóval, hogy küldjön csere csomagot...

#17565 gabipaci: Root előtt mindenképpen kel unlock.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17567) ToMmY_hun válasza Molylepkeee (#17510) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Hmmm, érdekes érvek. :) nekem sok almám volt, mégtöbb droidom és úgy évente legalább megfordul mindegyik a kezemben. Nagyon frankó mindkettő de teljesen más igényeket elégítenek ki. A tokkal kapcsolatban pedig azt tudom mondani, hogy nekem kifejezetten tetszik a kinézete, szeretem s szimpla dolgokat. :) Az érdeklődőknek pedig ígérem hogy írni fogok róla amint megérkezik.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17568) DeathAdder válasza gabro0 (#17550) üzenetére


DeathAdder
veterán

Smsbackup and restore :K

__

Na mivan? Mindjárt éjfél, van már új droid? :D

(#17569) Dashes válasza DeathAdder (#17568) üzenetére


Dashes
őstag

holnap este

(#17570) DeathAdder válasza Dashes (#17569) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azt hittem ma van a nagy nap :B

(#17571) gabro0 válasza DeathAdder (#17568) üzenetére


gabro0
őstag

Aha, köszönöm. Azt hittem van valami GG szolgáltatás erre. Mintha ezt ajánlaná fel a Wugfresh Toolkit is

Amúgy: [link] <- így fog hnap kinézni (épp a dizájnról beszélnek) :D

[ Szerkesztve ]

(#17572) szunyi777 válasza zho-lee (#17311) üzenetére


szunyi777
őstag

Szia
Sziasztok...

Mivel SIII-on sokat Romoltunk együtt, és látom, hogy a C-romot próbálgatod ami megtalálható SIII-is, átportoltam a menü hiányzó magyar sorait Nexus5-re is a C-RoM-KK-v7.1-20140622 -hoz SIII-ról.
C-RoM-KK-v7.1-20140622_hammerhead_Hun_Update_Beta1.zip

A Telepités a szokásos, de ha más is tesztelné, a Logout blogomban megtalálja az eljárást ...

Röviden:
◆Belakott rendszerre szeretnénk feltenni a Hun Updatet, akkor meg csak ennyit kell tenni :
-Magyaritás Update.zip
-Advanced / Wipe dalvik cache
-Reboot

Nem teszteltem, mivel SIII a készülékem (De nem szabad, hogy bármilyen gond legyen) !
Nandrod legyen veletek...

Ha szupin megy, kiegészitem a SystemUI, és a többi hiányosságokkal is.
Ebben csak a Settings.apk módositottam, és a magyaritott OmniSwitchet pakoltam bele...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#17573) radicspeter1 válasza DeathAdder (#17570) üzenetére


radicspeter1
őstag

Holnap este mindenki zúzza szélL-yel a telóját ;)
Nagyon pozitív preview tekintetben is a google!!! Atya ég mi vár ránk!! Ez csodaszép rendszer lesz!!!

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#17574) hjanos1 válasza radicspeter1 (#17573) üzenetére


hjanos1
senior tag

Így van, már csináltam is mentést, aztán ha kijön a preview már teszem is fel. :)

The Factory Must Grow

(#17575) TODI1111


TODI1111
addikt

Akkor, mikor is lesz elérhető ez az új verzió? Azt hittem meló elött már elkezdhetünk közelebbről megismerkedni egymással, az L meg én! :D

(#17576) Hami33


Hami33
aktív tag

Hoppá! Ma reggel ota 4.4.4:)

[ Szerkesztve ]

(#17577) zho-lee válasza szunyi777 (#17572) üzenetére


zho-lee
addikt

Üdv a fedélzeten!!

Köszönöm nagybecsű munkádat, a beállítások 100% magyar nyelvűek lettek.
A leírt módszerrel tettem fel a zip-et, majd restart, és :Y :Y

Telepítés után stabilan, megbízhatóan működik, nincs az induláskor előfordul(ható) FC sem.
Illetve egy volt, de az user error volt, az omniswitch nálam jegelve van, és rábökve mi mást tudna tenni, kilép a beállítások.apk :DDD

Aki a c-romot használja, annak ajánlom, egy pillanat alatt fenn van, és ha nem perfekt angol, akkor nagy segítség!

Részemről nagy köszönet az önzetlen munkáért!!!
:R :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17578) #27813376 válasza slice14 (#17566) üzenetére


#27813376
törölt tag

Sajnálom :(
Az enyém nem volt két hét és megérkezett. Nem fogsz benne csalódni ha megkapod.
Felrakás előtt a kivágásoknál lévő kis darabokat tűvel távolítsd el mert hajlamos aláragadni.

ToMmY_hun:
Nekem is volt több almás. A droid ma már hozza az iOS stabilitását és gördülékenységét. Kizárólag a kamerát irigylem tőlük, semmi mást nem. Lehetett volna 5S-em, de sem a rendszer zártsága, sem az iTunes kötelező használata nem tudott rávenni, hogy oda döntsek. Nem beszélve a fekete keret kopásáról.

Az N5 az összes piacon lévő készülék közül az ami külsőleg és belsőleg is etelon. Gondolok itt arra is, hogy ha valamelyiknek fényes a hátulja, már alapból taszít.

[ Szerkesztve ]

(#17579) Frenky89


Frenky89
őstag

Azt mondja, hogy "System update downloaded. Touch to install."

Meg, hogy: "This software update will upgrade your Nexus 5 to 4.4.4"

Hmm, mi változott?

(#17580) ToMmY_hun válasza #27813376 (#17578) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Egyet kell hogy értsek. Nekem is az egyetlen fájó pont a kamera, az sajnos eléggé gyenge nexusban. Viszont boldogan áldozom fel a nagy kijelző és a korlátlan szabadság érdekében. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17581) GrooveHero válasza Frenky89 (#17579) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mivel a mérete csupán 2,5mb, ezért egyértelmű, hogy nem sok minden változik, ez csupán egy SSL biztonsági frissítés, semmi több.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17582) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

A legújabb mahdi rom és az r54 franco kernellel tapasztalta valaki azt, hogy deep sleep módban ragad a telefon? Azt hittem, hogy a proci órajel állítása miatt csinálja, de nem. Eredeti órajelen is előfordul csak ritkábban. Valakinek van ötlete arra vonatkozóan hogy mi okozhatja ezt?

Teljesen friss telepítés, előtte full wipe.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17583) HREH válasza radicspeter1 (#17573) üzenetére


HREH
senior tag

Meglesz, csak Legyen már kint a preview!!! :K :K

Tényleg, egy kérdés? Ezt a preview-t lehet úgy használni, mintha teljes verzió lenne? Tehár pl. hívás- és üzenetkezelés, böngészés, stb. van benne? :F Bocs, ha nagyon láma kérdés, fingom sincs az ilyesmiről :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17584) dnelb válasza ToMmY_hun (#17580) üzenetére


dnelb
veterán

Rohadtul nem gyenge.. Csak a tesztek 99%a alap 4.4 mellett lett csinálva amiben még gyenge volt, aztán ez égett be az embereknek.. Nem érzem rosszabnak mint a g2 be lévőt, azt pedig istenített..

[ Szerkesztve ]

(#17585) ToMmY_hun válasza dnelb (#17584) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Itt van velem egy iphone 5, azzal összehasonlítva nagyon is gyenge. :) az lgt nem tudom milyen, de a többi telefonhoz képest ez gyenge. A két éves samsung s3 jobb képeket csinált mint ez - sajnos.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17586) L.L. válasza ToMmY_hun (#17585) üzenetére


L.L.
senior tag

Akkor ott valami baj van. A páromnak i5 van, de én nem látom rosszabnak a nexus fotóit, megkockáztatom egyes esetekben még jobbat is lő.

(#17587) ToMmY_hun válasza L.L. (#17586) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Délután csinálok egy összehasonlítást, kíváncsi vagyok ki győz :)

Ami viszont biztos, az az hogy ez a wolfson DAC zseniális. Az eddigi legjobb hangképet produkálja a telefon. :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17588) Integra


Integra
titán

srácok, aki n4-ről váltott n5-re, az akkuról, hogyan vélekedik? bír annyit, vagy netán minimálisan többet, mint az n4? kamera olyan amilyen, elfogadtam, hogy nexusban sosem lesz jó kamera, csak jó fényviszonyok között csinál szép képeket... de aggaszt, hogy 2100-ról egészen durva 2300-ra sikerült fhd panel és 2x erősebb soc mellett feltornászni az akku kapacitását..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17589) noorbertt válasza Integra (#17588) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem jobban birja ugyanolyan hasznalatnal. Mindketto stock es franko.
Fenykepezesen meg n5nek nincs szegyelni valoja.

(#17590) dnelb válasza Integra (#17588) üzenetére


dnelb
veterán

az s800 energiatakarékosabb mint az s4pro. Nekem 1 óra képernyőidőt n4 ugyanolyan használattal 75%nál érte el, n5 80on. kb ennyi difire számíts.

(#17591) #27813376 válasza ToMmY_hun (#17587) üzenetére


#27813376
törölt tag

Van a neten sok fotó és teszt. Jó az N5, de kamera fronton az I azért jobb.

(#17592) siofok válasza ToMmY_hun (#17582) üzenetére


siofok
őstag

Nekem slim+franco r36 párosnál fordult elő eddig 2x,hogy fel akartam oldani a kihelzőt,de nem akart.majd 15 mp nyomkodás után bekapcsolt a kijelző.ami érdekes,hogy a lockscreent ezalatt feloldhattam,mert a vol.le gombbal meg rezget mint mikor leveszem a hangot.

OnePlus nord 2t

(#17593) rolcsibácsi válasza ToMmY_hun (#17587) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

en bnomnek is i5c- je van nekem meg s4em volt az elejen a nexus 5 mellett de sztem jobb kepeket csinal ez mindkettonel, foleg rossz fenyek mellett. en csinaltam mar jopar osszehasonlitast magamnak, meg amugy neten is talalni ezernyi osszehasonlitast i5sel, s5-tel meg a tobbiekkel es a legujabb telok jobbak de azok sem sokkal, hiaba kerulnek duplaannyiba

(#17594) Integra válasza dnelb (#17590) üzenetére


Integra
titán

köszi a válaszokat, még várok az n5-tel, titkon remélem, hogy lesz n6... ha nem, akkor meg megpróbálok beszerezni egy 32gigás n5-öt. silverről most sincsen sok info..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17595) Jadro


Jadro
veterán

Knox az Android L verzióban? Szopó lesz...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17596) dnelb válasza Jadro (#17595) üzenetére


dnelb
veterán

Akkor részemről bye android :D

(#17597) Integra válasza Jadro (#17595) üzenetére


Integra
titán

miért?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17598) tboy93 válasza Jadro (#17595) üzenetére


tboy93
nagyúr

De minek ez a szar?!

(#17599) rootkiller válasza Jadro (#17595) üzenetére


rootkiller
őstag

A magam részéről üdvözlöm a döntést! :R

Artengo TR 990 Pro

(#17600) ALI_G


ALI_G
veterán

Hi,
Tudtok javasolni budget Qi töltőt? Ebay-ről tökéletes, de sok a noname, persze ettől még nem feltétlen rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.