Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) Horovic válasza asysoft (#12298) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszönöm!

(#12302) válasza asysoft (#12294) üzenetére



őstag

Így van, ios-en minden böngésző a Safari webkit motorját használja, csak a felült Chrome. Egyébként a Google már dolgozik a saját böngésző motorján. Ami nem webkit alapú, ugyan is minden böngésző most ezt használja (Apple fejlesztés)

(#12303) válasza #16820480 (#12272) üzenetére



őstag

Ott akkor valami nem stimmel. Nyilván egy önálló lejátszónak jobban kell szólnia. Nincsenek zavaró interferenciák, de még a Nexus-t nem hallottam harsányan szólni. Inkább a magasai halkak visszafogottak voltak, most a frissítés óta a mélyei jöttek meg, és a tere lett szebb. Én 192-320mbps rátáról beszélek, és a fülhallgató sem túl nagy szám, igaz nem is az utolsó. IAudio, nagyon érzékeny. Pl. Alisia Keys tud kiabálni :D de az árnyalatnyi hajlításokat is meghallom a hangjában harsányság nélkül. Összességében kifejezetten testes hangja van, ami ritka telefonban. HTC féle Beat Audiora kíváncsi lennék, de ha a trükkje kimerül egy V karakterisztikában ahogy mondják akkor nem annyira. Állítólag magasabb áramon fut. Baets fülest hallottam már, szimplán dübörög.

[ Szerkesztve ]

(#12304) asysoft válasza (#12302) üzenetére


asysoft
aktív tag

Hiába tér át a Google a Blink renderelő motorra (ami amúgy WebKit fork), iOS-en ugyanúgy marad a WebKit az Apple által szabott előírások miatt. Mozilla is emiatt marad távol a platformtól, nem hajlandóak megválni a Gecko-tól.

Horovic: nincs mit:)

(#12305) zack


zack
nagyúr

Kezd realizálódni a helyzet aksi ügyben. Jelenleg 14ó32p készenléttel, 55p kijelzővel, 1ó27p GPS-szel, 9p hanghívással, 15p böngészéssel még 57%-on vagyok. :K :C

Gyanítom, hogy ebben a 10h készenlétes "titanic" effektusban a Chrome volt az elsődleges okozó. Letöröltem, és ezt a töltési ciklust már Next Browser-rel töltöttem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12306) tybsen válasza zack (#12305) üzenetére


tybsen
addikt

A bongeszonek nagy szerepe van szerintem is. En az utobbi napokban a tobbek altal is favorizalt boat browser-t hasznalom es semmi melegedes, nagyon gyors es jol hasznalhato.

(#12307) animoo válasza zack (#12305) üzenetére


animoo
senior tag

na orulok, hogy megoldodik a problemad :)

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12308) #16820480 válasza (#12303) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, a Beats-ről ennyit: [link]. Mondjuk eddig is sejtettem, hogy csak erről van szó.
Nekem egy GR06-ot hajt meg éppen az N4, és nem szól ele rosszul, de sajnos nagyon sokkal elmarad egy rendes mp3 lejátszótól. az M6-ról sokkal testesebb hangzás jön át, ugyanazokkal a 192-320-as mp3 fájlokkal, több a basszus, teltebb az egész hangzás.

(#12309) twine válasza #16820480 (#12308) üzenetére


twine
addikt

ONE X-hez promócióba kaptam a beats dugót,azzal használtam...nagyon nem voltam eájulva tőle...
MOst egy sennheiser cx400 II-t használok az N4-el...ettől sem vagyok elájulva...
Én közel nem érzem azt, amit zack annak ellenére hogy imádom a készüléket.... :U
(gyári lejásztó,és poweramp)

(#12310) klasszsrac válasza twine (#12309) üzenetére


klasszsrac
tag

Beats+xlouder a megoldás szerintem innen:beats+xlouder

Oneplus 6

(#12311) korpicschess válasza twine (#12309) üzenetére


korpicschess
veterán

CX400-II nem is egy túl jó darab... Nekem is volt, de messze elmarad akár Brainwavz fülesektől (a jobbaktól), de még sok más hasonló márkától is.

klasszsrác: ez nem hoz minőségbeli javulást szvsz.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12312) trance89 válasza twine (#12309) üzenetére


trance89
őstag

a gyári lejátszót felejtsétek el ha minőséget szeretnétek, nekem egy koss porta pro-m van már 5 éve és azóta minden telefonomon ezzel hallgattam a zenét, tavalytól a poweramp a favorit, azzal tudtam előcsikarni a legeslegjobb hangzást eddig minden készüléken, nemsokkal azután hogy felfedeztem meg is vettem mert megéri a pénzét
összességében egész jó hangzása van a N4-nek, a közepek és a magasak nagyon jók, a basszus kicsit gyengébb de még az is bőven a jó kategóriában van, ja és csakis 320-as mp3-akat hallgatok, nagy ritkán 256 köruli vbr-ek is előfordulnak

(#12313) twine válasza korpicschess (#12311) üzenetére


twine
addikt

akkor most jön a kövezés szerintem...de csak kimondom:
Az SGS1-et a gyári Samu agybadugós fülessel használtam,,,,(woodoo-val természetesen)
és a hajam félreraktam olyat szólt....(nem a füles érdeme hanem az SGS1-é)
Ezzel csak azt akartam mondani hogy lehet sorolni a márkaneveket,de ha jól szól valami azt egy sz@r fülesen is meghallom
világ életemben szerettem a zenét, és a jó hangzást,,,szóval úgy érzem azért nem vagyok botfülű....
ezzel csak annyit akartam mondani, az N4 nem egy hangzásbajnok(egyéni vélemény)
Örülök hogy van akinek tetszik a hangja...én napi 2x20 perc vonatozás közben használom csak a hangját fülessel, így gyakorlatilag lesz@rom milyen...de ahogy másoknak a fénykgép részéről van meg a (negatív) véleménye,,,és azt én "védem",,ez a hangzásban pont fordítva van részemről... :U

[ Szerkesztve ]

(#12314) korpicschess válasza twine (#12313) üzenetére


korpicschess
veterán

Én sem mondom, hogy extrém jó az N4, de nem rossz. Mobiltól nem rossz. Nyílván egy 7k-s Sansa Clip Zip is elveri. Viszont kétlem, hogy S1-gyel jobban szólna a gyári Samu füles, mint N4 mondjuk Brainwavz M5-tel. Én igazából nem hallgattam nagyon a gyári fülest, szóval nincs róla tippem, Sonyt próbáltam (SXS-ét), és nagyon rossz volt. Samsungról sincs jó emlékem, de max éppen csak belehallgattam.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12315) twine válasza korpicschess (#12314) üzenetére


twine
addikt

nem tudom kuckunak meg van e még az SGS(ő volt az egyik aki "ősSGS"-es volt és nagyon kitartott :DDD ),,mert ha lesz off-os találkozó megkérem hozza el, és szerzünk valahonnan egy Samu dugót,,,más nem lövünk a legközelebbi céllövöldében ;] :D )
Aztán indulhat a teszt....én is kíváncsi vagyok...mert egymás után közvetlenül azért más hallani, mint emlékezetből...
Legutóbb, volt NOTe1,sgs1,onex,defy,meg a t*köm tudja mégmi az asztalon, és hát ugye nem kell mondanom hogy az sgs1 mindent alázott....füleseket meg a media markt-ban próbálgattuk....nálunk nem emlékszem mi volt,,csak bruti cx300-asa rémlik....pedig volt több is... :B :U
Szóval ha összufutunk megint egy sörre,,,gondolom "okosabb" leszek én is ;)
Akkor még csak vártam az N4-et egy fiókból kikukázott SHarp gx25-el :DDD(eléggé kilógtam a brigádból) :D így nem tudtam hasonlítani

[ Szerkesztve ]

(#12316) twine válasza twine (#12315) üzenetére


twine
addikt

sgs3 is volt,,,de ami a lényeg azóta durván lecserélődtek a telefonok a brigádban,,úgyhogy lesz mit hasonlítani ;) válság van mi? cca. 5 hónap alatt mindenki cserélt ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#12317) korpicschess válasza twine (#12315) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát ősztől Pesten leszek én is... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12318) #16820480 válasza twine (#12309) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem amgy ez sokban függ az egyéni preferenciától. Van akinek biztos a Beats féle V karakterisztika az isten, és szerintem az emberek többsége soha nem hallott még mondjuk egy normális erősítőről egy normális fülest (én sem), és az sem biztos, hogy kihallaná a különbséget. A bnőm szerint például szar az én fülesem, mert nincs benne elég basszus. Az tök mindegy, hogy egyébként szép tiszta és egész kiegyensúlyozott hangzása van.

(#12319) korpicschess válasza #16820480 (#12318) üzenetére


korpicschess
veterán

Pont azért is passzoltam el az R1-et, mert egy elég jó füles, de nekem túlzottan V-s volt, és az M5 stílusában sokkal inkább bejön a saját világomnak.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12320) ak76


ak76
senior tag

Ha valakinek feleslegessé vált volna Ringke Fusion-ja én megvenném szívesen,illetve új is érdekel,ha valaki foglalkozik ilyenekkel.

(#12321) FearTomi válasza twine (#12315) üzenetére


FearTomi
őstag

Eddig nekem telefonok kozul a Defy szolt a legjobban beats audio tunninggal:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12322) FearTomi


FearTomi
őstag

Ja, es aki jo hangzast akar gyari lejatszoval, az kapcsolja be az equalizert es rakja jazz-re.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12323) trance89 válasza ak76 (#12320) üzenetére


trance89
őstag

miért nem rendeled meg ebay-ről?

(#12324) animoo válasza #16820480 (#12318) üzenetére


animoo
senior tag

en nagyon szeretem a gr06omat:) rendben van melyek szempontjabol is, es reszletgazdag. egyebkent dsp managert hasznalok, meg powerampet. elobbiben kis melykiemeles es kompresszor minimalisan, utobbinal semmi (nincs eq). igy elvagyok vele, plane, hogy sokszor nem a legjobb minosegu mp3akat tudom megszerezni abbol a zenebol, amit szeretek.

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#12325) ak76 válasza trance89 (#12323) üzenetére


ak76
senior tag

Első körben itt próbálkozom,ha nem jön össze marad az Amazon,vagy az E-bay.

(#12326) Nedem válasza FearTomi (#12321) üzenetére


Nedem
csendes tag

Nekem meg az SGS.

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12327) Atheist


Atheist
csendes tag

Üdv!

Beléptem én is a Nexus 4 táborba:). Nagyon tetszik, jó gyors, stabil stb.
Egy olyan dolgot vettem észre, hogy ha a képernyő aktív, akkor egy elképesztően halk sistergés szerű hangot hallani az előlapi hangszórójából felül, alig észrevehető, de ha nagyon figyel az ember, akkor ott van a hang... Ha a képernyő off, akkor csöndben van. Tapasztalt már ilyet valaki?

(#12328) trance89


trance89
őstag

nagyon sokan dícsérik a Matr1x kernelt ezért feldobtam én is, pár napig tesztelem, ha van minimum olyan jó energiagazdálkodás szempontjából mint a cm akkor marad
amúgy van benne olyan funkció ami nincs alapból belőve de érdemes bekapcsolni? nekem az a legfontosabb hogy ha nem használom a telefont a lehető legkevesebbet egyen (mobilnet/wifi/sync off)
a min. órajel 192 MHz és ezt a léptetést is használja és ugye alapból 100 mV UV, nekem már ez a 2 dolog elég meggyőző, ha nem muszály nem is nyúlok hozzá

(#12329) Seth1 válasza ak76 (#12320) üzenetére


Seth1
tag

Ha esetleg érdekel van nekem egy Ringke Slim tokom.
Fél napot használtam, hibátlan.

(#12330) palesz22


palesz22
csendes tag

Sziasztok,

én is belépnék a klubba, mint újdonsült N4 felhasználó (bár még csak tulajdonos vagyok, ugyanis következő hétvégére ér ide a frissen vásárolt készülékem :) ).

Üdv mindenkinek!
Pal

Redmi 4x

(#12331) Revesz


Revesz
aktív tag

Sziasztok, tudnátok nekem mondani olyan üzletet ahol ki tudom próbálni az N4-et? Erősen gondolkodom, hogy veszek egyet...

(#12332) palesz22 válasza ak76 (#12325) üzenetére


palesz22
csendes tag

Ha végül mégis rendelés lesz belőle szólj, csatlakoznék én is. Addig is ha nem tartasz igényt Seth1 ajánlatára lecsapnék rá én, hogy addig is legyen valami, amíg szerzek egy Fusion-t... :)

Redmi 4x

(#12333) C.Brigante válasza Revesz (#12331) üzenetére


C.Brigante
veterán

ezen nem kell ragodni, ha meg nem fogtal a kezedbe ilyen telefont, akkor ha meglatod elobe, tuti megveszed! (felteve ha megvan ra a penzed es telefont akarsz venni) :)
nincs szebb telefon jelenleg a piacon! (hw-be eddig sem lehette belekotni) ha egy htc one-t vagy egy s4-et adnanak erte 1:1-ben, hanyagul utasitanam vissza a tisztesegtelen ajanlatot! (ez az en velemenyem)

ja, uzletet csak Gyorben tudok mondani! :DDD

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12334) palesz22 válasza Revesz (#12331) üzenetére


palesz22
csendes tag

Hát ez nem lesz egyszerű szerintem, mondjuk én csak Telenor üzletekben próbálkoztam, mert először ott akartam venni. Aztán néhány sikertelen próbálkozás után kiderült, hogy az egyik kollégámnak az van és megnéztem azt.
De reméljük tud valaki mondani olyan helyet, ahol van nyomkodható példány...

Na megelőztek, de egyet kell értenem az előttem szólóval, mikor megláttam élőben azonnal birtoklási vágy ébredt bennem iránta... :DD

[ Szerkesztve ]

Redmi 4x

(#12335) ak76 válasza palesz22 (#12332) üzenetére


ak76
senior tag

Szia,a tiéd lehet seth ajánlata,nekem olyan kell mint a fusion,ami alul,felül takarja a peremet.

(#12336) rasky válasza ak76 (#12335) üzenetére


rasky
senior tag

felesleges, összekarcolja ugyanúgy. Legalábbis most, hogy levettem róla a Ringke-t, tele van karccal felül a krómkeret, ennyit ér.

(#12337) Nedem válasza Atheist (#12327) üzenetére


Nedem
csendes tag

Enyém is csinálja.

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12338) C.Brigante válasza rasky (#12336) üzenetére


C.Brigante
veterán

melyiket hasznalod a fusion-t vagy a slim-et?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12339) rasky válasza C.Brigante (#12338) üzenetére


rasky
senior tag

Fusiont, de alul és felül csak félig védi a krómkeretet, gondolom ezért is karcol, bal és jobb oldalt teljes egészében. Pl ITT is látszik, hogy alul kilóg egy kicsit a króm. FENT ugyanez.

[ Szerkesztve ]

(#12340) ak76 válasza rasky (#12336) üzenetére


ak76
senior tag

Nekem az esések miatt kell az alul-felül védelem,eddig mákom volt hogy nem kapott olyan ütést ami deformálta volna a keretet.

(#12341) C.Brigante válasza rasky (#12339) üzenetére


C.Brigante
veterán

ertem, koszi! Ha esetleg nincs ra szukseged lehet megvennem... ha ugz gondolod dobj pu-t.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12342) FearTomi válasza Atheist (#12327) üzenetére


FearTomi
őstag

Hali! Jah, ez a hiba elofordul! Szarul van leszigetelve valami, egy megoldas van, ne rakd a fuled a hangszorohoz, ha nem telefonalsz:) Amugy marha erdekes, ma pl. Viberen hivtam valakit es semmifele zugas nem volt! Viszont engem nem zavar addig, amig ertem amit mond a masik...

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12343) rasky válasza C.Brigante (#12341) üzenetére


rasky
senior tag

nem eladó, csak mondom, hogy nem tökéletes, viszont jó fogást ad a telónak, az oldalsó gomboknak, meg szerintem jobban is néz ki tőle, úgyhogy marad. :)

(#12344) zack válasza animoo (#12324) üzenetére


zack
nagyúr

Jó az a GR06. De ha lesz rá kereted, ill lehetőséged hallgass bele egy GR07-be. Sok itt a különböző vélemény de akik a mélyeket hiányolják ott füles gond van. vagy a rosszul berakott füles miatti izoláció, vagy szimplán a gyenge minőségű füles lehet az oka. Nekem IE8-cal semmi ilyen gondom nincs, pedig csak FLAT hangképet használok, tehát az EQ-t sosem kapcsolom be pont azért amit már SÖ is mondott. Egy CX400 meg annyira a béka segge alatt van egy 10-15k szinthez képest hogy itt nem is lehet egy lossless minőséget rendesen kihallani. Tehát aki hasonló árkategóriájú fülest használ mint egy CX400 az túl sokat ne várjon.
Szóval akinek fontos az audio az áldozzon rá. Aki pedig koca felhasználó annak bőven elég CX400, csak igy ne ekézze a N4 zenei képességeit, mert az nem fedi a valóságot.

illetve nem is az árkategória a lényeg, mert CX400 árban is vannak nála sokkal jobbak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12345) twine válasza zack (#12344) üzenetére


twine
addikt

Ok...kurv@ jól szól az N4 ;) ;]
Majd jövő héten átugrom az operába,,"hátha" jobb a hangcucc mint a cx400 és meghallgatom ;)
Mert szerencsére "megtehetem" hang és videotechnikusként, hátha akkor elfogadod a véleményem hogy nekem nem tetszik a hangja ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#12346) zack válasza twine (#12345) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD

Aki spórolni akar az aksival, annak ajánlom ezt: DS Battery Saver Pro

A program működése azon alapszik, hogy kijelző lekapcsolás után, mélyalvásba teszi a telefont, és általunk beállított időközönként felébreszti, hogy a fontos dolgokról amihez adatkapcsolat kell, ne maradjunk le, ezzel rengeteg naftát megspórolva. Lényegében alvási periódus alatt alig mérhető így a telefon fogyasztása. Hiszen ha óránkénti 1 perces időközre állítjuk, akkor 8 óra alatt mindössze 8 percet tölt a telefonunk ébren, mégis reggel mindenről frissen informáltak leszünk.
Remélem segítettem. ;)

mod: A mostani készenléti időmet még a progi nélkül fogom elérni, ami jelenleg 26ó készenlét, 1ó13p kijelző mellett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12347) zezoka válasza rasky (#12336) üzenetére


zezoka
őstag

Ha kosz, por bejutott alá, akkor bizony csak rosszabb lesz, mert ott folyamatosan karcolja.

Én tegnap vettem le a fóliát az elő és hátlapról is (gyárit), mert oldalt-hátul bumper lesz, előre meg egy nem gyári fóliát akartam felrakni, de elcsesztem...
Bejutott alá a por, bubis lett, aztán már a fólia is poros lett, aztán lemosva sem lett jó, végül kukában kötött ki. Most nincs rajta semmi. Nagyon durván sima elöl-hátul. Tiszta para, h kicsúszik a kezemből. De szerintem csak bumper lesz rá, vagy ha nem tetszik, akkor az sem, helyette csak bőrtok.

HTC Incredible S-emen sem volt semmi fólia, csak bőrtokban volt zsebben, és egy karc sincs rajta. Cserébe az kétszer "kopaszon" ugrott a betonra. Itt ezért akarok inkább bumpert.

[ Szerkesztve ]

(#12348) zack válasza zezoka (#12347) üzenetére


zack
nagyúr

Kár volt. Ennek megvan a technikája. Ha por ment alá, ragasztócsíkkal ki lehet szedni, ott ahol bubis. Ritka az a szitu amikor nincs légbuborék. Célszerű párás fürdőszobában feltenni, ahol nincs szálló por.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12349) zezoka válasza zack (#12348) üzenetére


zezoka
őstag

Asszony Optimus One-jára is csak másodszorra sikerült felrakni egy éve! :)

(#12350) zack válasza zezoka (#12349) üzenetére


zack
nagyúr

Gyakorlat azért kell hozzá. ;) De bubi miatt nem szabad kidobni. :N

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.