Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Kevin's


Kevin's
senior tag

A hivatalos gyári romot , hogyan lehet vissza állítani :F Milyen program segítségével :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12952) Horovic válasza Scooter74 (#12946) üzenetére


Horovic
aktív tag

Telepítettem de nem jelenik meg a százalék.

(#12953) csacsi67 válasza Kevin's (#12951) üzenetére


csacsi67
addikt

Ezt leszeded feltelepited majd 13 választod leszeded a romot és utánna a 9 menü. [link] .Leszedi magának is de nagyon lassu vannak helyek ahonét gyorsabban le jön .Akkor pedig bemásolod a frimwares mappába.

(#12954) Kevin's válasza csacsi67 (#12953) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ohh ezer köszönet :R :R :R Sikerült is fel tenni nem is olyan nehéz :) a másik dolog ha visszaraktam most a gyári romot ,de root-ra továbbra is szükségem van , ebben az esetben újra rootolni kell :F

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12955) Horovic válasza Horovic (#12952) üzenetére


Horovic
aktív tag

Widgetet sikerült kiraknom, de a bal felső sarokba nem sikerül elővarázsolni a százalékot.

(#12956) trance89 válasza Horovic (#12955) üzenetére


trance89
őstag

cyanogenmod, sokkal jobban testreszabható mint a gyári rom és ugyanolyan stabil, így nem kell szarozni egy rakás külön app-al
ott alapból 4 féle akkukijelzés allítható

[ Szerkesztve ]

(#12957) Scooter74 válasza Horovic (#12955) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem tudom mi lehet vele a gond mert nekem kapásból kitette a bal felső sarokba hogy x% az akksi!!

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#12958) csacsi67 válasza Kevin's (#12954) üzenetére


csacsi67
addikt

Igen újra kell.

(#12959) dogi01


dogi01
aktív tag

Ha a 8gbos TWRP backup-ot restorolom a 16gbosra akkor mukodni fog?

[ Szerkesztve ]

(#12960) trance89 válasza dogi01 (#12959) üzenetére


trance89
őstag

próbáld ki, max egy softbrick lesz a vége

(#12961) dogi01 válasza trance89 (#12960) üzenetére


dogi01
aktív tag

Akkor lehet az lesz. Még egy kérdés. Telenor tilt telefont?

(#12962) Horovic válasza Scooter74 (#12957) üzenetére


Horovic
aktív tag

Leszedtem, újratelepítettem, mostmár ott van a bal felsőbe! Köszi!

(#12963) Kevin's


Kevin's
senior tag

Van olyan kernel amivel lehet a hangerőn növelni számomra elég halkan szól az iPhone 4s hez képest ... lehet ezen valahogyan segíteni .. :F

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12964) Horovic válasza dogi01 (#12961) üzenetére


Horovic
aktív tag

Telenornál független a N4.

(#12965) ablack


ablack
senior tag

Érdekelne hogy miben jobb egy Nexus programfejlesztésre mint a többi módosított felülülettel rendelkező telefon?
Végülis a legtöbb embernek nem Nexus telefonja van, stock, legfrissebb Androiddal. Vagy valamit kihagytam a számításból?

(#12966) FőDudu


FőDudu
addikt

Van mar erre valo IGO vagy meg mindig az 1280x720-as vagy 1280x768-as felbontasu ami ugyahogy mukodik rajta?

FőDudu

(#12967) FőDudu válasza Kevin's (#12963) üzenetére


FőDudu
addikt

Egyszeruen szar helyen van a hangszoroja.
Az Iphone megoldasa jobb, mert az elen van a hangszoro es azt ritkan takarod el (zsebben hordas, asztalra lerakas eseten).

FőDudu

(#12968) trance89 válasza FőDudu (#12966) üzenetére


trance89
őstag

ezzel a kérdéssel ne ide gyere mert mindjárt kirepít valamelyik mod

(#12969) HardRic


HardRic
addikt

Húzni akartam a vételt amíg az S2 teljesen tönkremegy, és megjelenik egy új Nexus hogy lejjebb nyomja a 4 árát, de az S2 úgy döntött, hogy nekem most kell új telefon. Nézegettem itt aprón, eddig a PartneroGSM a legszimpibb. Valami más javaslat esetleg, hogy hol vegyem?

(#12970) FőDudu válasza trance89 (#12968) üzenetére


FőDudu
addikt

A kerdes az nem warez.
Ritkan jarok erre, ezert kerdezek direktben.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#12971) TomPack válasza Horovic (#12964) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem már tiltott le telefonomat a T, pedig vodás kártyával használtam. Még anno a SE K750i-met. Go vissza a boltba, visszakaptam az árát szerencsére. Talán még segélyhívást sem engedett, elment minden rádió. :)

(#12972) Maxentius válasza FőDudu (#12970) üzenetére


Maxentius
addikt

Még a megemlítése is tilos.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#12973) Kevin's válasza FőDudu (#12967) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ezzel még meg is tudok barátkozni, bár tényleg rossz helyen van .. engem az zavar , hogy headset-en keresztül is elég halkan szól. Nekem iPhone- om volt előtte, így ehhez tudok viszonyítani és nem a legjobb, ezen lehet segíteni :F :F

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12974) TomPack válasza Kevin's (#12973) üzenetére


TomPack
őstag

A hangbeállításoknál kivetted a pipát a biztonságos hangerő elöl?

(#12975) Kevin's válasza TomPack (#12974) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ezt hol találom :Y Nekem ilyen nincs .. :( Érintés hang , képernyőzár hang, zenei hatások ezek vannak ...

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12976) forintuser válasza Kevin's (#12963) üzenetére


forintuser
őstag

Nehezedre esett volna visszaolvani?Tegnap már feltetted ezt a kèrdèst.Válaszoltam is rá... :(((

Holnapkészítést vállalok.

(#12977) Kevin's válasza forintuser (#12976) üzenetére


Kevin's
senior tag

Megnéztem és felraktam azt a kernelt amit linkeltél , de nincs benne olyan lehetőség ami növelné ..

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12978) TomPack válasza Kevin's (#12975) üzenetére


TomPack
őstag

Beállítások -> Hang, és ott lejjebbgörgetsz a fejhallgató részhez.
Nekem CM rom van fennt, de szerintem a gyáriban is ugyanígy volt.

(#12979) forintuser válasza Kevin's (#12977) üzenetére


forintuser
őstag

[link]Nekem a TristerMod-l ment.Mivel próbáltad állítani?

Holnapkészítést vállalok.

(#12980) Kevin's válasza forintuser (#12979) üzenetére


Kevin's
senior tag

Na asszem én voltam a béna .. sikeresen növelte :) User error :DDD köszönöm :R

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12981) ilyen_85 válasza Sanyek111 (#12869) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Szia!

Isten hozott, nyugi biztos elfoglaltak a rengeteg problémával ami a telefont érinti (műhiszti)

(#12982) Worlon83


Worlon83
aktív tag

Sziasztok!

Két napja vagyok boldog tulajdonosa egy Nexus 4 16GB-s készüléknek. Használtan vettem, de nagyon jó állapotban, és imádom. Egy Huawei Ascend G300-t cseréltem le, azt hiszem kár is említenem a különbséget :)

Előző telefonomon megtanultam a bootloader unlockot, rootol-ást és Custom ROM telepítést, de úgy döntöttem, míg nem jön ki a JB4.3 és az arra épülő ROM-k, addig Nexust nem bántom :)

(#12983) trance89 válasza Worlon83 (#12982) üzenetére


trance89
őstag

nem érdemes várni a következő verzióra mert pár kattintással visszarakható a gyári 4.2.2 ha nem tetszene a custom rom
nálam a gyári 2 napig bírta az enyémen, nekem az android nem android a CM10.1 fícsörei nélkül :)

(#12984) Kevin's válasza trance89 (#12983) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ez fura :DDD az én esetemben most pont 2 napig volt custom rom ,de vissza raktam a stock romot és marad is, mert nincs is miért mást fel tenni. Nagyon gyors hihetetlenül ! ;]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12985) Worlon83 válasza trance89 (#12983) üzenetére


Worlon83
aktív tag

G300 után nekem a sebesség így és észveszejtő, szerencsére nem vagyok halláskárosult, így hangerő is elég :)
Aksira se panaszkodom, G300 jó volt ha egy napot kibírt (pedig aksi ugyan akkora), Nexus 4 meg simán kibír 2 napot is.
G300-n CM10.1 volt.

Szóval nekem ez az előzőhöz képest hatalmas ugrás.
De szívesen veszem, ha leírjátok, miért érdemes váltani Custom ROM-ra, bár gondolom: teljesítmény, aksi idő, jobban személyre szabható :)

(#12986) Kevin's válasza Worlon83 (#12985) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm .. :DDD Nem vok halláskárosult ,vagy legalábbis én nem érzem annak magam :DDD :DDD de most már jól szól ;]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12987) trance89 válasza Kevin's (#12984) üzenetére


trance89
őstag

mint írtam nem a sebessége miatt használok CM10.1-et hanem a testreszabhatósága miatt, sebességben ugyanaz (egy szóval: vajsima), ahhoz hogy úgy beállítsak mindent ahogy én szeretem min. 15-20 külön app-ra lenne szükségem gyári rom esetén míg a CM-ben mindez a rendszer része és ezért stabilabb is mert nem befolyásolja a rendszert a sok külön app
mindemellett a CM sokkal akkubarátabb is, nyomkodás közben nincs sok különbség a gyárihoz képest viszont készenlétben szinte alig eszik valamit

(#12988) Worlon83 válasza trance89 (#12987) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Nekem CM10.1 (stock és CM10 meg stb. alatt nem volt gond) alatt a G300-n nagy bajom volt, hogy ha képernyő kikapcsolt, akkor utána kis idővel wi-fi szakadt. Ha felébresztettem a telefonom, akkor azonnal magától visszacsatlakozott, de persze így közben mailek nem jöttek át. Hiába kapcsoltam be, hogy a wi-fi mindig ON, akkor is ez volt. Ez jelenség Nexus alatt nincs?

(#12989) Kevin's válasza Worlon83 (#12988) üzenetére


Kevin's
senior tag

Én nem találkoztam ilyen gonddal nexuson ! ;)

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#12990) C.Brigante


C.Brigante
veterán

hosszas ragodas utan, megrendeltem a a ringke fjuzsont, 4.2k nem volt veszes erte.. (marmint a tobbi ocsmanysaggal szemben) ringke slim is jo, de hamár ilyen szep a hatulja akkor ne legyen mar eltakarva. koszonom a figyelmet! :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12991) balhmm


balhmm
tag

Sziasztok, melyik rom+kernel párost javasoljátok, ha a következő dolgok fontosak:
1.stabil
2.gyors
3.aksi bírja sokáig

Jelenleg gyári van és ez szerintem stabil is és gyors is, de talán az aksi lehetne jobb is.
Nagyon extra dolgokat amúgy nem akarok állítgatni.

Illetve ezen romok esetén, ha új root adnak ki, akkor mindíg újra kell rakjom mindent vagy van olyan is, mint a gyári, hogy simán lehet frissíteni, ha jön az új (pl a 4.3-ra váltásnák)

(#12992) balhmm válasza balhmm (#12991) üzenetére


balhmm
tag

Illetve ezen romok esetén, ha új root adnak ki, akkor mindíg újra kell rakjom mindent vagy van olyan is
Illetve ezen romok esetén, ha új rendszert adnaki ki, akkor újra kell raknom mindent vagy van olyan is

(#12993) #16820480 válasza balhmm (#12991) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha csak üzemidő a lényeg, akkor szerintem elég a kernelt lecserélni, ott dől el a legtöbb dolog.

(#12994) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

DanMon rom V6.
Érdemes egy próbát tenni.

(#12995) Syd69 válasza C.Brigante (#12990) üzenetére


Syd69
aktív tag

A Ringke slim-hez hasonlót a Krusell is gyárt (nekem az van)

Alma

(#12996) dergander


dergander
addikt

LG féle yahoo időjárást widgetet szeretnék feltenni a telefonra,nagyon megtetszett a skinje miatt,lehetsége hogy feltegyem rá,és aki tudna egy linket adni hozzá megköszönném :)

(#12997) HardRic


HardRic
addikt

Na tokot már rendeltem(ilyet, remélem olyan lesz mint a képen mert baromi jól néz ki), úgyhogy mostmár muszáj lesz venni hozzá egy telefont is. :DDD Szerdán benézek a Partnerohoz, remélem lesz náluk.

(#12998) trance89 válasza balhmm (#12991) üzenetére


trance89
őstag

A CM10.1 való neked. Ugyanolyan stabil mint a gyári de az akkuidő sokkal jobb, ezt többen is megerősítik. Rom frissítéskor pedig minden megmarad, csak a rendszer részei frissülnek

(#12999) Worlon83 válasza trance89 (#12998) üzenetére


Worlon83
aktív tag

Igen, csak általában ajánlott teljes wipe-t csinálni, sőt, ha jól tudom a ROM-k a systemre automatikusan nyomnak egy formázást. Tehát elég sokminden ugrik. Érdemes lementeni a dolgokat.

(#13000) truefx


truefx
aktív tag

Sziasztok! Ma történt, hogy kb fél óráig se kép se hang nem volt a telefonomon, akármit nyomkodtam, nem reagált. Majd egyszer csak megjelent a nexus logó, és bebootolt. Előtte nem kapcsoltam ki, nem futtattam semmi cpu igényes appot. Stock 4.2.2 rendszer van rajta. Tapasztalt más is ilyesmit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.