Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) #16820480


#16820480
törölt tag

viszonylag csendben megjött a PIE control a CM10.1-be is, bár szerintem továbbra sem kényelmes igazán, de akinek ez kell, az mostantól CM alatt is elérheti.

egyébként kipróbáltam a Neutron playert, valamivel jobban szól, de valahogy olyan érzésem van, mintha csak kicsit nyersebbé és erőltetettebbé tenné a hangzást, kiemelve bizonyos hangokat a zenéből. másrészt viszont iszonyatos a kezelőfelülete, tolakodó (alapbeállításként eltűnteti a statusbart, bedugom a fülest és indítja a zenét, kilőhetetlen az értesítési területről, stb), zsúfolt és számomra nehézkes is volt használni (nem rendez sem könyvtárakba, sem tag-ek alapján, csak egy ömlesztett listát ad a zenéimről: ez már 5-6 albumnál zavarossá teszi a navigálást, de mondjuk 10GB zenével teljesen átláthatatlan). még szerencse, hogy van belőle 5 napos trial, így nem okozott maradandó traumát a kipróbálása :)

(#12152) válasza BossBoss (#12139) üzenetére



őstag

Ez az átka a droidnak. Ha nem vagy tudatos felhasználó így jársz. Ez elég szomorú, pedig lehetne tenni ellene. Az ok a sok rosszul megírt app és a fejlettebb OS verziókkal való ütközések. Kiváncsi lennék az összes letöltésedre. Itt nem megy az a játék mint iosen, hogy bármit gondolkodás nélkül telepíthetsz. Én még a kommenteken is átrágom magam ha ismeretlen fejlesztőtől telepítek, és a harmadik féltől való letöltést is csak arra az időre engedélyezem. Ha jön több frissítés, akkor is egyesével frissítem, ebből is volt problémám. Ennek ellenére már egyszer nekem is volt reboot, indító alkalmazás leállt hibaüzenettel. De ha minden rendben, jók az appjaid, elmegy a végtelenségig.

(#12153) trance89 válasza Cseri0058 (#12146) üzenetére


trance89
őstag

nálam galaxy nexus-on már 2x is előfordult ez, factory reset és ugyanazok az appok egyenkénti visszarakocsgatása megoldotta
az esetek nagy részében az appok cache/data-jának ürítése megoldja a problémát
nem kell stresszelned ez nem hardveres bibi csak szimplán egy szarul megírt app csinálja, ez bármilyen készüléken előjöhet

(#12154) Cseri0058 válasza trance89 (#12153) üzenetére


Cseri0058
őstag

Megnyugtattál! :)

(#12155) C.Brigante


C.Brigante
veterán

udvozlet mindenkinek. Tegnap vettem egy 4-es keszuleket. Tudtok segiteni abbon, hogyan tudom ellenorizni a reviziot meg ilyeneket, csak erdekelne mikor a telefon stb. koszi

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#12156) Endless válasza C.Brigante (#12155) üzenetére


Endless
aktív tag

Üdvözlet!
"Dobozon kered meg az SN-t (Serial Number) nem az IMEI-t!
Na most az első 3 szám a lényeg + az utánuk lévő első betű!
Az én telefonom SN je így kezdődik: 212K
Első szám - év mivel kettővel kezdődik ezért 2012 (nyílvánvaló, mivel ekkor jelent meg a telefon
Második két szám -> hónap (nálam ez 12 azaz Decemberi a telefon) pl. januáriaknál 01 lenne
Betű -> gyártási hely (az enyém K azaz Koreában gyártották, bár ez a dobozon rajta van"
By FearTomi

Revíziót fastboot módban írja a telefon.
De ismerős vagy, talán még S2 topicból? :)

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#12157) Picco


Picco
addikt

Lassan itt lesz az egesz regi s2 bagazs :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#12158) TomPack válasza Picco (#12157) üzenetére


TomPack
őstag

Egyik ismerősömet próbálgatom átcsábítani S2-ről, mert mostanában szeretne telót cserélni, de nagyon elvakult. Már lejárt a két év esküje is a szolgáltatónál. Félek hogy S4 lesz belőle. Ti mért választottátok a Nexust? :)

(#12159) madoxx válasza TomPack (#12158) üzenetére


madoxx
aktív tag

Ár/érték, stock os és mert gyönyörű :)

(#12160) gery2123 válasza TomPack (#12158) üzenetére


gery2123
őstag

Mert a legjobb készülék a piacon. Lehet nem a legjobb fényképező, legerossebb CPU de a legfolyekonyabb, legszebb készülék és mert mindehez jó ár társul.
Ja és nem Amoled :-D

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#12161) TomPack válasza gery2123 (#12160) üzenetére


TomPack
őstag


:)) nah, majd megemlítem neki.

(#12162) gery2123 válasza TomPack (#12161) üzenetére


gery2123
őstag

Mondjad nyugodtan. :-D

Na ennyi volt a chrome! Igaz már nem gyullad ki a telefon tőle, de az aksit olyan szépen eszi, hogy az csak na. Így marad a boat.

-- PSN_ID: GerY2123

(#12163) mcsabi84 válasza TomPack (#12158) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Én nem erőltetném, hogy legyen egy elégedetlen n4 tulaj. Ha elsőre nem ebbe szeret bele, hanem az s4-be akkor úgyis azzal lesz csak boldog

(#12164) trance89


trance89
őstag

az S3/S4 divatbuziknak való, aki egy kicsit is igényes és tisztán gondolkodik az nem vesz samsung telefont
az előző 3 okostelefonom mind samu volt és nagyon remélem nem túl gyakran fog megjelenni a samsung márkanév a nexus szériában, hajrá lg, motorola stb

[ Szerkesztve ]

(#12165) zack válasza mcsabi84 (#12163) üzenetére


zack
nagyúr

A szerelem egy dolog. A 10h készenléti idő 2h50p kijelzővel meg egy másik. Lehet én is felpattintom a Boat-ot ha már egyszer megvettem. 13-14h készenléti idő minimum kellene...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12166) sevenseas válasza trance89 (#12164) üzenetére


sevenseas
tag

Meglehetősen sarkosan fogalmaztál.
Tán kicsit bunkó módon is, nem gondolod?

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#12167) korpicschess válasza sevenseas (#12166) üzenetére


korpicschess
veterán

+1, ráadásul nem is valós amit ír, attól függetlenül, hogy semmivel sem támasztotta alá. (Mondom ezt úgy, hogy SGS-em volt 9 hónapig, S2-őm is volt egy darabig...)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12168) leslien


leslien
nagyúr

Matrix kernel nekem csak a 8.0 al müködik , 8.5 melyiket kell letölteni h múködjön ? Paranoid van fent most

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12169) zsoltiz válasza gilfoyle (#12138) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nekem CM10.1 nightly van fent, nem merül éjjel csak 2-3 %-ot, bekapcsolt wifivel.
Szerintem nagyon jó a CM készenléti ideje. Jelen pillanatban 1 nap és ~10 órája megy a teló és most 43%-on áll az akksi (ebben 2,5 órányi bekapcsolt képernyő van, nagyjából folyamatosan bekapcsolt wifi, fél óra beszélgetés, illetve egy rom frissítés/újraindítás). Screenshot.

Ja, üdv mindenkinek :), rég olvasom a topicot, de csak pár napja vagyok N4 tulaj.

(#12170) zsoltiz válasza #16820480 (#12151) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"viszonylag csendben megjött a PIE control a CM10.1-be is, bár szerintem továbbra sem kényelmes igazán, de akinek ez kell, az mostantól CM alatt is elérheti."

Én szívesen használnám, nagyon tetszik, de van egy számomra idegesítő bugja: amikor expanded desktop módban vagyok, akkor minden program indítása után "villan" egyet a képernyő (mintha frissítené a képernyőt).

(#12171) válasza #16820480 (#12151) üzenetére



őstag

Sok lejátszót kipróbáltam - mondjuk engem csak a hang érdekel - és mindig visszatértem a gyárihoz. Neutron kétszer volt fen, kétszer töröltem. Semilyen EQ és DSP hangot nem tudok elviselni. Ha valaki ezekkel próbálja kiküszöbölni az amúgy is gyenge hangzást, az saját magát csapja be. Minden a jellel való manipulálás erős dinamika vesztéssel jár. Ezek után persze, hogy halk lesz. Ráadásul a kiemelt magas/mély 0dB fölé tolja a frekvenciákat, ami egyenlő a torzítással. A megfogott basszus nem dübörög, és nem nyomja el a közepet. A lineáris frekvenciamenetbe belenyúlni akkor sem szabad, ha esetleg nincs mély v. magas, mert számtalan oka lehet, és EQ-val csak rontunk a helyzeten. A legjobb gyakorlati példa erre a mostani frissítések. Kb. 1,5 hónapha használom. Az első tapasztalatok - meleg hangzás, de összetett zenén torzított, a magas nem sziszegett, de halk volt. Aztán kapott egy frissítést az app, ami a megmaradt mélyeket is kiirtotta, igaz részletgazdagabb lett, de nagyon száraz kopogós hanggal. Gondolom ennek tudatában voltak, mert nagyon gyorsan jött a legutóbbi frissítés. Na ez most nagyon korrekt lett. Mélyebbre megy mint valaha, helyenként - ha a felvételen is jelen van - súrolja a subokat. Ennek ellenére megmaradt a nagyon feszes basszus. A tere mindig jó volt, de most előfordul hogy fejen kívülről jön a hang. A cintányér fémes, az egész hangkarakter részletes, egész jó mélység érzettel. Jobban szól most az iPhone-nál. Maga a szoftver erősen béta működésű még. Lásd zárt kijelző mellett előfordul, hogy villog a miniatűr kezelői felület. Nálam időnként elfelejti a download mappa egyes számait. Ami nem tetszik, hogy az 1 előadó minden számát külön mappába rendezi.

[ Szerkesztve ]

(#12172) FearTomi


FearTomi
őstag

HTC One (Vanilla droid)

Na ez így már baromság...amúgy egyedül azért örülök neki, mert így legalább a nexus mellett egy normális telefonon is fog futni a gyári droid, nem csak az S4-en:) Viszont hülyeség, mert a Nexus el fogja veszíteni a"különcségét".

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12173) korpicschess válasza (#12171) üzenetére


korpicschess
veterán

Melyik lejátszóról van most szó pontosan? Apollo?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12174) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12175) korpicschess válasza Bilux (#12174) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez meg milyen kamera?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12176) Bilux


Bilux
veterán

Kommentár nélkül.
Thailand Mobile expo 2013

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12177) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12178) korpicschess válasza Bilux (#12177) üzenetére


korpicschess
veterán

:C :C

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12179) Bilux


Bilux
veterán

Azért elgondolkodtató, hogy így kirakják az új szoftverüket és semmi felvezetés nem volt.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12180) válasza korpicschess (#12173) üzenetére



őstag

A gyári. Ez van a legközelebb az analóghoz. A Neutron pl. túl digitális szögletes, ráadásul eszi a mélyeket. Legalább is én a play frissítése előtt próbáltam. Nekem a gyári nyújtja a legtöbb zenei élményt. Nem használok semmilyen hangmanipulálót. Ugye itt is van EQ, mélykiemelés, 3D hangzás. Meleg zengő analóg hangja van. Mp3 192-256-320kbps. Azért egyszer kíváncsi lennék sound woodoo romra is. :D

[ Szerkesztve ]

(#12181) Horovic válasza Endless (#12156) üzenetére


Horovic
aktív tag

A verziószámot hogy lehet elővarázsolni?

(#12182) FearTomi válasza Horovic (#12181) üzenetére


FearTomi
őstag

settings/about phone, vagy nem tudom mire gondolsz:D

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12183) Horovic válasza FearTomi (#12182) üzenetére


Horovic
aktív tag

Azt a számot keresem ami a rev után van. Bocs az alulműveltségemért de még nagyon kezdő droidos vagyok.

(#12184) Bilux válasza Horovic (#12183) üzenetére


Bilux
veterán

dobozon rajta van
De így látattlanban is mondom, hogy vagy 1.0 vagy 1.1 :C

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12185) ordogl válasza Bilux (#12177) üzenetére


ordogl
tag

Ez valós? Itthon mikorra várható?

Ordogl

(#12186) MurdR válasza Bilux (#12179) üzenetére


MurdR
veterán

Nem fake?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12187) Bilux válasza MurdR (#12186) üzenetére


Bilux
veterán

úgy néz ki? Szerintem nem az.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12188) Bilux válasza ordogl (#12185) üzenetére


Bilux
veterán

Thailand Mobile expo 2013 fotózták le hogy mikor adja ki a google az meg jó kérdés, mint ha a heti ötös lottó számokra lennél kíváncsi. :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12189) ordogl válasza Bilux (#12187) üzenetére


ordogl
tag

Én sehol sem olvastam róla a neten...
Ilyen csendben adták volna ki?

Ordogl

(#12190) Bilux válasza ordogl (#12189) üzenetére


Bilux
veterán

Nincs még kint hivatalosan.

Itt a videó is :C

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12191) retesz147


retesz147
addikt

nem akarok vitába keveredni, meg nem is szándékom senkivel se újat húzni, csak a képekkel kapcsolatban van egy észrevételem: a telón fólia van, de nem a gyári....hé öcsi, add oda a telód, told rá a 4.3-at, mert ma kiállítjuk??:D

Xiaomi 13 eu dev...

(#12192) Bilux válasza retesz147 (#12191) üzenetére


Bilux
veterán

hm?
Valahol foglalkoznak azzal, hogy egy kiállított telefont ne nyúzzon szarrá a nép, mi ezzel a baj?
Egyébként ott a videó is.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12193) Bilux


Bilux
veterán

Eredeti videó csak flash player nélkül nekem nem megy.

Google+-os linkelés

Egy a lényeg nem csodálom, hogy ezt csak sunnyogósan fogják kiadni, ez nem ért volna egy keynote-ot

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12194) retesz147 válasza Bilux (#12193) üzenetére


retesz147
addikt

jó-jó elhiszem, meg egyébként is jönnie kell valamikor szóval, csak nekem ez így kicsiit furcsa volt....de OK

Xiaomi 13 eu dev...

(#12195) Bilux


Bilux
veterán

XDA-n már viszket az emberek tenyere system dumpot követelnek :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12196) Maxentius válasza Bilux (#12177) üzenetére


Maxentius
addikt

Hoppá. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#12197) gery2123 válasza Bilux (#12193) üzenetére


gery2123
őstag

Remélem hogy hamarosan jön, mondjuk még mindig nem tudom hogy miben fog többet nyújtani mint a 4.2 :F

-- PSN_ID: GerY2123

(#12198) Bilux válasza gery2123 (#12197) üzenetére


Bilux
veterán

kamerában már biztos :P
Egyébként vegyétek fel facebookon www.facebook.com/groups/galaxynexusclub

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12200) válasza Bilux (#12188) üzenetére



őstag

Lehet hogy kint van már egy gold verzió a fejlesztőknél. Amúgy az a hír járta, hogy az i/o után egy hónapra adják ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.