Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) twine válasza mcsabi84 (#11949) üzenetére


twine
addikt

kíváncsi voltam...mi ez a melegedés "para",,,,mert autóban én nem használok autós tartót, így a nap sem süti...most viszont,,itthon töltőre raktam a készüléket, és elkezdtem earthben bogarászni,,,,valóban melegszik,,,de hogy ez most abnormális e vagy sem....nekem addig nincs gondom ilyesmivel, amíg ki nem kapcsol....és eddig még egy telefonom sem kapcsolt ki melegedés miatt....
megyek "vissza" birizgálom a progit,,hagy süljön meg ha akar.... ;] :D

(#11952) zezoka válasza mcsabi84 (#11949) üzenetére


zezoka
őstag

Tyűűű. Kipróbáltam akkor már én is! :)

Lefrissítettem én is (másodszor a mai napon), és kipróbáltam! Megnéztem New Yorkot. Tényleg szépen megcsinálták, de nekem is olyan meleg lett a hátulja felül egy perc után hogy csak na. Meg az aksi is lement 27%-ról 24%-ra kapásból. Kicsit még csiszolniuk kell! :)

[ Szerkesztve ]

(#11953) zack válasza twine (#11951) üzenetére


zack
nagyúr

Mi a búbánatot csináltok ti a Google Earth-ön hogy ennyire fontos? :DDD Uninstall, aztán 1-2 hónap múlva 2-3 frissítés után ismét kipróbálni, ha nem élet az élet nélküle. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11954) gery2123 válasza zack (#11953) üzenetére


gery2123
őstag

+1
Nekem fennt van de nem használom. A melegedés elfogadható, nem melegszik jobban mint a Note melegedett.

-- PSN_ID: GerY2123

(#11955) zezoka válasza zack (#11953) üzenetére


zezoka
őstag

Én is csak kipróbáltam! :)

(#11956) mcsabi84 válasza w333 (#11950) üzenetére


mcsabi84
senior tag

Azt rögtön gondoltam, h az S3 háta jegesedni kezdett, amikor elindítottad a progit.

(#11957) RECSKA


RECSKA
veterán

ugye 3D... És bizza mivel a jelenleg forgalomban lévő legerősebb IGP van a telefonban, így nem is tudom, miért ne melegedne... :D

S3 LTE pedig köszönőviszonyban sem van ezzel az IGP-vel. Ergo ha pl 1/3-ad ilyen gyors, akkor valszeg nem is melegszik ennyire... Az pedig, hogy nem optimalizálták le, nem gond. Majd lefogják...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11958) twine válasza zack (#11953) üzenetére


twine
addikt

soha nem indítottam el az earthöt,,,most is csak épp azért mert érdekelt mit paráznak az emberek a melegedésen...épp van időm...és élvezem a szabadidőt :DDD
De már lekopott az ujjam a ki be zoomolgatástól...és semmi nem történik a telefonnal....egyszerűen csak meleg....éééés?
Most leszek megdobálva biztos tojással,,,,de én az ilyesmit tényleg lesz@rom már,,,
Amig évekig pc-t tuningoltam pár fok különbségért (hűtő) képes voltam sok-sok ezret áldozni...
nem egy gép van a környezetemben amit tőlem vettek át haverok, aminek az északi hídján tojást lehet sütni,,és a mai napig megy...pedig nagyon sok év távlatáról beszélünk...
Ma már, ha elkezd dolgozni a procim,,leszarom azokat a hőmérsékleteket amiket látok....
(dierkt nem irok hőfokot,,mert nem akarok vitát senkivel)

Megy-működik-teszi a dolgát....meleg? azért annyira nem, hogy megégesse a kezem ;]
Személyes véleményem volt,,nem akarom másra erőltetni,,ha valakit zavar hogy a négymagos 1500Mhz-es proci melegszik,,,hát izguljon rajta.... ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#11959) mcsabi84 válasza twine (#11958) üzenetére


mcsabi84
senior tag

+1
Én is csak szimplán megemlítettem, hogy attól még eléggé melegszik. Télen ez meg még kifejezetten jól is jött :)

(#11960) FearTomi válasza twine (#11958) üzenetére


FearTomi
őstag

Leszarom, hogy melegszik, csak mondtam, hogy az én telóm ennyire még forró nem volt. De nem is a melegedéssel volt a bajom, hanem a 2 perc/6% aksieséstől:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#11961) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Lent az új Chrome is. Itt már egészen összeszedték magukat a srácok. Teljes kijelzős böngésző, kevésbé meríti az aksit (legalábbis eddig azt tapasztalom). Nálatok?

[ Szerkesztve ]

(#11962) zack válasza twine (#11958) üzenetére


zack
nagyúr

Tedd fel a Modern Combat 4: Zero Hour-t. ;]
Én ha melegedést tesztelek, ezt használom. A Nota 2-ben csak Mali 400 van, de 30p után a kijelző felső harmadát már kényelmetlen volt tapicskolnom a hüvelykujjammal úgy átforrósodott.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11963) TomPack válasza mcsabi84 (#11961) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem már csak annyi bajom van vele, hogy a gyors görgetés nem olyan folyamatos, mint az Android böngészőn! Főleg összetettebb weboldalaknál szaggat be. :( Az új opera sokkal simább, azon is van teljes képernyő, és új a dizájn! Nézd meg! Nálam ő lenne a favorit stock romon, de még mindig egyik sem éri el a régi Android böngető élményét.

(#11964) Pőze válasza mcsabi84 (#11961) üzenetére


Pőze
aktív tag

dolphin még mindig szmúdör :)

(#11965) TomPack válasza Pőze (#11964) üzenetére


TomPack
őstag

A Dolphin nekem nem szimpi! :U
Olyan nevesincs a számomra, és túl csicsás, a magyar nyelvet sem találtam meg benne, igaz csak pár percet hagytam neki bizonyítani. :B
Ha csak ő futna el normálisan a telcsimen, nagyobb gyártók meg nem, akkor biztosan le is cserélném a vasat.

(#11966) mcsabi84


mcsabi84
senior tag

Én maradok a chrome mellett. Szeretem, ha szinkronizálva van a pc-s böngészőmmel az egész és nem kell vacakolni minden máson.

(#11967) nat330


nat330
csendes tag

Sziasztok!
Tervben van egy N4 beszerzése, xperia miniről váltanék és egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e esetleg váci vagy Vác környéki tulaj akivel egy koccot össze tudnánk hozni? Csak, hogy megtapicskoljam, hogy mi is a "különbség" a minimhez képest. :DD :R

(#11968) TomPack válasza mcsabi84 (#11966) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem is szinkronizálva van a pc-s böngészőmmel az Android böngésző, bár én meg ezt utálom benne. :DDD
Vigyázok is, mert asszon legalább nem hülye, ha már nem szép. :N

(#11969) trance89 válasza mcsabi84 (#11966) üzenetére


trance89
őstag

én is csak ezért használom a chrome-ot, évekig operás voltam de nagyon szarul szinkronizálta a bookmarkokat amiket a pc-s verzióval is használtam ezért aztán áttértem chrome-ra, náluk a bookmark sync egyenesen cloudba megy nem összevissza mentegeti a bookmarkjaimat mint az opera, operánál előfordult hogy hosszú idő után bekapcsoltam a laptopot és minden akkori (több hetes) bookmarkomat visszamentett az újak helyére, na ekkor lett tele a tököm
az meg már csak hagyján hogy a chrome tökéletesen jelenít meg minden oldalt (beágyazott videókkal, mozgó reklámokkal stbstb), a többi böngésző ehhez képest kispista megjelenítés terén
az egyetlen hátránya talán a nagy rendszerigénye mert bizony pár nyitott tabbal elég szépen megeszi a magáét (értsd több100 mega a ramból) de szerencsére nekünk nexus 4 tulajoknak ezen utóbbi dolog miatt nemnagyon kell aggódnunk :)

[ Szerkesztve ]

(#11970) zack


zack
nagyúr

Tyühűűű Ez a Matr1x kernel mennyire tuti! :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11971) w333 válasza zack (#11970) üzenetére


w333
félisten

Mr. Anderson ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#11972) RECSKA válasza zack (#11970) üzenetére


RECSKA
veterán

Ezt pofazom hetek ota... a legjobb. En vegigprobaltam mindet...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11973) Badcraft


Badcraft
csendes tag

Nem tudom volt e már, de a friss opera nagyon pörgeti a procit, melegszik = szívja az akksit!
Stock rom, kernel

(#11974) zack válasza RECSKA (#11972) üzenetére


zack
nagyúr

:)
Azért nem vagyok könnyű helyzetben. Új kütyük, mindkettőre a legjobbat akarom, és hát mindenki azt ajánlja amit használ, mert az a legjobb. Nincs is ezzel gond, ezért is próbálgatom őket. Matr1x-ból a GPU OC-s verziót tettem fel, aztán majd kiderül hosszútávon hogy milyen. Franco-nál, Semaphore-nál Faux-nál jobb az biztos. Faux pl 2 percig volt fent. Play letöltés elindult WiFi-n de csak futott a csík, és nem kezdte el a letöltést.

Antutu GPU OC-s változattal: 20866p. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11975) szponzor válasza zack (#11970) üzenetére


szponzor
senior tag

GPU OC-s verziót használod vagy a simát? Üzemidőben hogy teljesít? Antutu-ban mennyit ad? Milyen ROM-mal használod?

Nekem most az új Paranoid-ban lévő faux kernel hasít, nincs is rá panaszom, a GPU-t itt is lehetne húzni.

Kicsit off, de ma tapogattam egy HTC One-t. Gyönyörű telefon, nagyon megröccenni sem láttam, RAM-ból is csak épp 700 MB volt elfoglalva, szóval nagyon jó lenne (bár ismét sikerült a feloldógombot a legrosszabb helyre, a tetejének a bal felére rakni), de...hát ez az új Sense egy borzalom szerintem. Kis túlzással mintha nem is Android lenne.

(#11976) korpicschess válasza zack (#11974) üzenetére


korpicschess
veterán

Miben jobb, mint a Sema? Pontban nem, az már látszik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11977) zack válasza korpicschess (#11976) üzenetére


zack
nagyúr

Egyelőre ami azonnal szembetűnő volt, az a gamma és színek korrekt helyükre rakása a többihez képest.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11978) korpicschess válasza zack (#11977) üzenetére


korpicschess
veterán

Én már próbáltam beállításokat, de a gyárinál maradtam.... Azért az csak sokadlagos dolog egy kernelnél. Pláne, hogy azt állítasz be, amit akarsz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11979) RECSKA válasza korpicschess (#11978) üzenetére


RECSKA
veterán

A gyari fako. :)

Nekem mikrolaggos volt a sema, meg zabalta az akksit. :( Matrixxal nincs ilyen gond. 4-4.5 ira akksiido auton. Es nem olvasasra hasznalom. Munkara...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11980) zack válasza RECSKA (#11979) üzenetére


zack
nagyúr

Matrix kernelnek nincs applikációja a Play-en?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11981)



őstag

Hihetetlen, de szinte csont hideg a Chrome. Kíváncsi leszek mennyivel bírja tovább az aksi.

[ Szerkesztve ]

(#11982) zack válasza (#11981) üzenetére


zack
nagyúr

Most tesztel a zenei részt. :) Neutron Player + IE8. (Dither on, audiophile resampling, 64bit rendering)

Mit mondjak. Szerintem hozza, sőt át is lépi a Note2 Wolfson szintet. :B Mi több, ez még a Sony NWZ-S618F et is megpofozgatja.

Jól látom? Ez dohog benne? PCM1754

Számomra az utóbbi idők egyik legnagyobb meglepetése. :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11983) zack válasza zack (#11982) üzenetére


zack
nagyúr

Nincs itt a közelemben i5 de szerintem i5 és N4 kb egy szint. Note2/S3 és Wolfson ide vagy oda, voltak sziszegések...Itt semmi sziszegés. A kimeneti hangerő kicsit lehetne bikább, de alapvetően nekem pont elég, bár másoknak ez lehet már eleve sok. :)
Kárpótol a részletesség, nem harsány, és tolakodó, de kellően izgalmas a zenehallgatás az N4-el. :))

ui: Octa-s S4 Wolfson DAC-jára lennék kíváncsi mit tud.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11984) #16820480 válasza zack (#11982) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tényleg ennyit dob a Neutron player? Az azért durva! Mondjuk a kiemeneti jel erőssége szerintem is kicsit gyenge, nem azt mondom, hogy nem elég, csak olyan 2/3-a nagyjából az eddigi telefonjaimnak (ki kellett kapcsolnom a magas hangerő figyelmeztetést, mert a kényelmes számomra pont az alatt vagy felett eggyel, függően a zenétől, és olyankor mindig lenyomni a figyelmeztetést...).
Egyszer utánanéztünk már, hogy milyen DAC van benne amúgy, de én valami olyasmire emlékszem, hogy az is Qualcomm.

(#11985) tybsen válasza (#11981) üzenetére


tybsen
addikt

A Chrome-mal egyreszt az a bajom, hogy pl. a forumos hozzaszolasokat valtozo betumeretben jeleniti meg. Tehat az egyik hsz nagyobb betumerettel, a masik kisebbel jelenik meg - ez csak nalam van igy vagy masokat nem zavar? Masreszt pedig nem tördeli a szöveget, mint pl. az opera (ezt egyebkent tudja mas bongeszo is? Tehat, hogy nagyitassal-kicsinyitessel egyutt automatikusan tordeli a szoveget?)

[ Szerkesztve ]

(#11986) zezoka


zezoka
őstag

Van arra valami megoldás, hogy ha gépre kötöm a telefont (álltalában ott töltöm és pendrive-ként használom), akkor a Windowsban ne csak a Sajátgép lássa Hordozható eszközként, hanem meghajtóként jelenjen meg, amit már pl Total Commander is lát?

(#11987) szponzor válasza tybsen (#11985) üzenetére


szponzor
senior tag

Már az Operánál is így jelennek meg a fórumos hozzászólások.

(#11988) tybsen válasza szponzor (#11987) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam az opera ilyen szempontból jól működik, tehát a hozzászólások egyforma betűmérettel vannak.

(#11989) Cooler96


Cooler96
aktív tag

Új franco nigthly-t ajánlom mindenkinek,eddig trinity-s voltam,de ez....pfuuu elég kemény,oc 1768ig
throttlebeállítások,UV,governor settingsek,ezeket belőttem egy este alatt,hát eléggé süvít

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#11990) pzoley válasza zack (#11982) üzenetére


pzoley
őstag

Azt a DAC-ot csak szeretnéd :N
WCD9310 van benne ami meg sem közelíti semmilyen paraméterében a WM1811-et. Főleg nem zajban.
[WCD9310].
[WM1811].
De szerintem előbb utóbb meggyőzöd még saját magad is, hogy jó cserét csináltál :DD
Tegnap éjszaka troll irtás volt a Note II fórumon :D

(#11991) forintuser válasza pzoley (#11990) üzenetére


forintuser
őstag

Uhh.Jó pár hsz eltűnt.Hát mi volt ott? N4 vs Note2 vita?

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#11992) Bilux válasza pzoley (#11990) üzenetére


Bilux
veterán

Wolfson WM1811 vs. Qualcomm WCD9310 on the Galaxy S3

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11993) pzoley válasza forintuser (#11991) üzenetére


pzoley
őstag

Nem vita volt, mert ahhoz több partner kell :D Le is törölték az összes hozzászólását. De a lényege igen a 2 mobil közötti különbség volt, az ő felfogása szerint.

(#11994) Bilux


Bilux
veterán


:U :Y :K

azért kéretik fenntartásokkal nézni a képet :P

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11995) pzoley válasza Bilux (#11992) üzenetére


pzoley
őstag

Erre a megjegyzésére próbáltam reagálni: Note2/S3 és Wolfson ide vagy oda, voltak sziszegések.
A linken ezt írja ami a paraméterek alapján jogos is : qualcomms is good yes..but Wolfson is TAD bit Better. so... Wolfson is better in clarity.

(#11996) Manka76 válasza Bilux (#11994) üzenetére


Manka76
senior tag

Ez mi ez ez?
Van már 4.3?

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#11997) Bilux válasza Manka76 (#11996) üzenetére


Bilux
veterán

Szerintem valaki csak szopatni akarja a népet
Ricky Reyes...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11998) RECSKA válasza Cooler96 (#11989) üzenetére


RECSKA
veterán

En probaltam oc-s kernelt, es 1900mhzen lassabb volt, mint a matrix 1.5on...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11999) ilyen_85 válasza RECSKA (#11998) üzenetére


ilyen_85
senior tag

Bocs nem csak neked válaszolok, hanem úgy mindenkinek kernel ügyben, én úgy érzem, hogy mivel nem lehet két ugyan olyan hardvert gyártani, nem lesz minden telefonhoz ugyan az a kernel megfelelő. Ezt mindenkinek végig kell próbálni, ráadásul semmi garancia hogy a következő verziója ugyan annak a kernelnek ismét jó lesz... Tehát tessék tesztelni;)

(#12000) RECSKA válasza ilyen_85 (#11999) üzenetére


RECSKA
veterán

En vegigprobaltam. Jo par het volt. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.