Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) twine válasza marcarc (#12095) üzenetére


twine
addikt

"Fülest" kerestél.... :D gondoltam Archie elég jól nyomja :P :D

[ Szerkesztve ]

(#12102) asysoft válasza Horovic (#12099) üzenetére


asysoft
aktív tag

Telepítsd a LightFlow-t, azzal mindent be tudsz konfigurálni.

(#12103) zack válasza korpicschess (#12100) üzenetére


zack
nagyúr

Akinek esetleg kell a FiiO E11-em, jelezze és eladom. Megveszem ezt az E07-et. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12104) szponzor válasza marcarc (#12079) üzenetére


szponzor
senior tag

MediaMarkt-ban 4 000 Ft körül mozog a Maxell Metallics, szerintem az árketegóriájában nagyon jó. Nekem nemrég jött meg 7500-ért a Brainwavz M5-öm.

(#12105) TomPack válasza zack (#12098) üzenetére


TomPack
őstag

Ezzel én is tisztában vagyok, csak azt akartam mondani, hogy 'hozott anyagból' dolgozva, a Sony jobban muzsikált az agybadugós fülesével, és a gyári lejátszójával. Szerintem egy minőségibb fülessel sem alakulna másképp a helyzet, ezért nem is gondolkozok a vásárláson. Zenehallgatásra inkább maradok a bevált pc - flac - foobar - optika- erölködő - hangfal szettemnél.

[ Szerkesztve ]

(#12106) válasza TomPack (#12093) üzenetére



őstag

A Nexus 4 garantáltan leadja a 110dB-let, én teljes hangerőn fájdalomküszöbig ki tudom hajtani. De ehhez olyan füles, és jó minőségű zenei file kell. Az innen onnan szerzet zene a legtöbb esetben erre nem alkalmas.

(#12107) Horovic válasza asysoft (#12102) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszi! Műkszik!

(#12108) ChaosAD


ChaosAD
csendes tag

Ha már mindenki ajánlja a Brainwavz fülhallgatókat, az R1-el van valakinek tapasztalata?

(#12109) Cooler96


Cooler96
aktív tag

Franco kernel updater 9.5 látott napvilágot.Naggggyon beteg.
* Power presets: Fix old code and add 4 presets for the Nexus 4
* Add set on boot for IO scheduler tunables
* Add options for the Nexus 4: max GPU frequency, fourth_level and cores_on_touch for the Hotplug Control section
* Add dynamic_scaling option for interactive (if your Kernel has that interface though)
* Improve the Update Service code in hope of reducing server load on peak usage times
* Implement HTTP caching
* Serious improvements in functions that fetch info from the server

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#12110) korpicschess válasza zack (#12103) üzenetére


korpicschess
veterán

E07K. E07 az még csak 16 bites, az új az 24-es. Majd figyelj, mert lehet, hogy nincs nagy különbség a régi és az új ára között.

Nekem van tapasztalatom Brainwavz fülesekkel... M4, M5, R1.. Ezeket használtam. Holnap tudok nyilatkozni, ma már biztos nem. Füleses topikban biztos találni róluk amúgy. Na meg head-fi, etc..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12111) zorromoto


zorromoto
senior tag

kövezzetek meg de ez a chrome böngésző tiszta kaotikus számomra. még mindig a boat a legjobb sztem

(#12112) twine válasza zorromoto (#12111) üzenetére


twine
addikt

"Kaotikus"?
Mit nem találsz benne? Szvsz.az egyik legegyszerűbb böngető...
Persze ízlések és pofonok;)
Ennek ellenére én is a dolphinet használtam eddig :DDD
csak a chrome aksi fogyasztása miatt...ma próbálgattam ismét a chromeot,,, mert hogy frissült...De még nem mernék véleményt alkotni...

[ Szerkesztve ]

(#12113) zack válasza zorromoto (#12111) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem tök jó a Chrome. :) De a Boat Browser se rosszabb, ez is tény. Ez a kettő a legjobb, a többi egyéni preferencia kérdése. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12114) zorromoto válasza twine (#12112) üzenetére


zorromoto
senior tag

lehet hogy népszerű de pl most eddig még megint nem sikerült szinkronizálni a könyvjelzőimet. persze biztos megint én szerencsétlenkedem.Ettől függetlenül a boat sokkal jobban testre szabható. Asztalin én is chrome-t használom pedig Mac- es vagyok. Na próbálom még kicsit.
Amúgy mi a különbség a sima chrome és a beta között? persze értem hogy mi de mégis mi szükség a beta-ra ha van már kinn full?

[ Szerkesztve ]

(#12115) zack válasza (#12091) üzenetére


zack
nagyúr

Szerinted E07K vagy E17? 7k a különbség. Egyik se éri meg, szóval az ár ilyen szempontból mindegy. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12116) twine válasza zorromoto (#12114) üzenetére


twine
addikt

:DDD
Nem tudom mi lehet nálad ez a kj.szinkron probléma,,, ha az asztalin is meg telefonon is be vagy jelentkezve ugyanazon fiók alá chromeban, kell hogy szinkronizáljon:U
Bár gondolom mindezt te is tudtad :DDD
Betat nem ismerem,,, csak a full verziót "használom"....

[ Szerkesztve ]

(#12117) korpicschess válasza zack (#12115) üzenetére


korpicschess
veterán

Miért 7k? Hol nézed? Én mp4nation-ön és ott 50$ a különbség.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12118) zorromoto


zorromoto
senior tag

ez nem is lehetne másképp mert csak 1 fiókom van. úgy látszik ez nálam visszatérő probléma

[ Szerkesztve ]

(#12119) válasza zack (#12115) üzenetére



őstag

Azt írják hogy semmi, csupán jobban bírja az aksi, de azért még utána nézek.

(#12120) Bilux válasza zorromoto (#12118) üzenetére


Bilux
veterán

Le merem fogadni hogy az asztali Chrome ban nem vagy bejelentkezve . Nézzél már be a beállítások menüpontba .

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#12121) válasza zorromoto (#12114) üzenetére



őstag

Csak annyi, hogy a beta használhatatlan. Nálam összeomlott le is töröltem.

(#12122) Endless válasza korpicschess (#12117) üzenetére


Endless
aktív tag

Brainwavz R1-nek a mikrofon része is működik a telón?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#12123) #16820480 válasza asysoft (#12067) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én tableten használok FF-ot, a béta változatot, és egész jól megy. Igazából azt nem bírom, hogy a N7-en a Chrome iszonyat sokat folal el a képernyőből, főleg fektetett módban (statusbar, tab bar, címsáv, és alul még a navigációs gombok). Telefonon egy fokkal jobb, mert ott oldalt marad fektetett módban a navibar. Meg telefonról csak akkor netezek, ha muszáj.

(#12110) korpicschess: Nekem M4 van, de az nagyon halványan szól, próbáltam az összes gumiharanggal és szivaccsal is, de nem szól igazán jól. Mély sincs elég, és a tere is elég kicsi. Eddig egyedül a Xoom-ról szólt jól, sem laptopról, sem telefonról, sem mp3 lejátszóról nem igazán tetszett. Illetve ezek mindegyikén kenterbe veri a GR06, pedig ha nem akciózzák éppen az M4-et, akkor nincs is igazán nagy árkülönbség a kettő közt.

(#12114) zorromoto: Asztali rendszeren is van Chrome béta és dev is, három csatornában frissül folyamatosan. A stabil az nagyjából 6 hetente frissül, a béta kicsit gyakrabban, oda betesznek még nem teljesen stabil dolgokat is tesztelés célból, a dev meg majdnem naponta frissül, az éppen aktuális változásokkal. nézd meg a verziószámot, a béta-dev általában olyan 5-6 verzióval előrébb tart legalább.

(#12121) SÖ: Én csak a bétát használom telefonon és tableten is, ha már Chrome, és soha nem omlott sehova. Asztalin meg már évek óta (talán a 6-7-es verziótól kezdve) dev csatornát használok, és azzal sem voltak igazán komoly gondok (1-2-szer volt olyan, hogy meghalt a frissítéstől, de azt vagy még aznap, vagy másnap javították).

(#12124) tybsen válasza (#12023) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem az a bajom a chrome mobil nezettel, hogy hozzaszolas irasanal csak 3 sor lathato, raadasul akkora betukkel, hogy kb 1 mondat (se) lathato egyszerre. Szoval mire a mondat vegere erek, nem tudom, mi volt a mondat eleje :DDD Vagy nekem kellene egyszerubben fogalmazni, rovid mondatokkal - az is lehet ;]

Mindenesetre a chrome nagy elonye az operaval es opera minivel szemben, hogy pl. rss olvasonal ha egymas utan az ember olvas cikkeket, akkor ha visszalep a chrome-bol, akkor a megnyitott oldalakat be is zarja, mig az operanal es a mininel is nyitva maradnak ezek az oldalak. Tehat a greader-rel egymas utan 10 cikket olvasok el a bongeszoben, akkor 10 tab marad nyitva, ezeket manualisan kell bezarogatni - eleg bosszanto. Na a chrome nem csinal ilyet, nagyon okosan becsukja az aktualis oldalt, ha olvasas utan a "vissza" gombbal visszalepek a greader-be. Most kiprobaltam, a boat browser ugyanilyen okosan kezeli a dolgot, bezarja a megnyitott oldalakat.

(#12125) MurdR válasza tybsen (#12124) üzenetére


MurdR
veterán

Jaja, a PH mobil oldalán nekem minden létező telefonon ilyen lób.-ó betűkkel lehet csak hszelni :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12126) tybsen válasza MurdR (#12125) üzenetére


tybsen
addikt

Note2-n gondolom még izgalmasabban néz ki, tekintettel az 5.5" kijelzőre :DDD

(#12127) gery2123 válasza zorromoto (#12118) üzenetére


gery2123
őstag

Eddig nekem is ez volt a gond, de egyszer felraktam a bétát és az leszinkronizálta, és most már a sima is.
A mai nap meg teszt, de szerintem marad, és a boat megy.

-- PSN_ID: GerY2123

(#12128) MurdR válasza tybsen (#12126) üzenetére


MurdR
veterán

Levettem a betűméretet, de még így is 40%kal nagyobb mint a többi szöveg :DDD mindenki látja amit írok :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12129) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Kezd gáz lenni nálam. Ugye nálam volt az, hogy egy idő után kb 250 óra környékén egyszerűen nem kapcsol be a kijelző és csak az újra indítás segít rajta. Na ma este lefekvés előtt levettem a töltőről, a teló kb 30 óra üzemidőnél járt. Reggel mikor felébredtem nem kapcsolt be a kijelző és újraindítás után kemény 39% esett le az akksi. Valakinek nincs valami ötlete mit tudnék vele tenni?

[ Szerkesztve ]

(#12130) w333 válasza Cseri0058 (#12129) üzenetére


w333
félisten

Jézusom ez hogyan ? :Y
Gyári Rom van rajta? vagy ha nem akkor próbáld a gyári rom-al :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12131) Cseri0058 válasza w333 (#12130) üzenetére


Cseri0058
őstag

Gyári van rajta. Semmit sem mókoltam rajta. Szervíz meg esélytelen mert szerintem kb körberöhögnének ilyen indokkal. Másrészt gsm boltos...

[ Szerkesztve ]

(#12132) gery2123 válasza Cseri0058 (#12129) üzenetére


gery2123
őstag

Hála az égnek ilyen még nem történt velem.
Ötlet max annyi hogy rakd újra a gyári romot ha az sem segít akkor szerviz szerintem. :-(
Ha gyári rom, akkor is rakd újra, plusz rakj fel egy costum romot is hátha.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#12133) w333 válasza Cseri0058 (#12131) üzenetére


w333
félisten

Áááá ez nagyon szomorú, de próbálj meg egy teljes visszaállítást, hátha attól majd megjavul :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12134) Cseri0058 válasza w333 (#12133) üzenetére


Cseri0058
őstag

és ez az alkalmazásadatok mentése működik már automatán? Tehát visszatesz nekem mindent a mentésekkel együtt?

(#12135) TomPack válasza Cseri0058 (#12129) üzenetére


TomPack
őstag

Ha többször gyors egymásutánban nyomogatod a power gombot, akkor sem kapcsol be a kijelző? A háttérvilágítás beindul?

(#12136) w333 válasza Cseri0058 (#12134) üzenetére


w333
félisten

Elvileg működnie kell, de pl. ezzel : Link 100% hogy működik :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12137) zack válasza Cseri0058 (#12129) üzenetére


zack
nagyúr

Ha a szoftverezés nem segít akkor első körben próbáld ki egy másik töltővel. Ha azzal sem lesz jó, akkor másik aksi, és ha ez sem segít akkor szerviz. Mert akkor lehet töltő sor csere fog kelleni.

De a leírtak alapján ez szoftveres hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12138) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tegnap feltettem a CM10.1 RC2-t, mert vki írta, h a CM-nek mennyire jó az üzemideje...
Hááát, nálam ez nem jött be. Éjszaka kb. 7 óra alatt merült 14%-ot amíg aludtam. A gyári kb. 2-6%-ot szokott merülni. Megnéztem, legtöbbet a kernel zabálja. :Y A CM-hez adott kernel van fent.
Érdemes más kernelt feltennem? Melyiket?
Tegnap valahol beállítottam, hogy a home-on 5 oszlopban legyenek az ikonok, most visszaállítanám, de nem találom hol kell. :F Segítenétek?

(#12139) BossBoss válasza Cseri0058 (#12129) üzenetére


BossBoss
őstag

Nyugi, nem egyedi eset. Nálam ugyan ez a jelenség mutatkozott. Legutóbb tegnap. Nyúlok a telóért és nem reagál semmire. Csak reboot . Kb egy hónapja van meg, de már másodszor csinálja. Nálam is minden gyári...

[ Szerkesztve ]

(#12140) trance89 válasza Cseri0058 (#12134) üzenetére


trance89
őstag

nagy valószínűséggel be van ragadva egy app ami folyamatosan pörgeti a cpu-t, ha lemented az adatokat és factory reset után meg vissza akkor ugyanott kötsz ki
ha a tiszta gyári rendszerrel nem csinálja akkor csakis valamelyik telepített app lehet a ludas

(#12141) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Akkor remélem ez csak szoftveres gond lesz. Am most a maira nem nagyon emlékszem, hogy beindult-e a háttérvilágítás, de az ezelötti alkalommal azt tudom hogy volt háttérvilágítás de csak annyi.

(#12142) twine válasza trance89 (#12140) üzenetére


twine
addikt

+1

Cseri0058:
Első körben visszaállítás...
és szépen lassan(napról napra) belakni a telefont...akkor kiderül melyik progi lehet a ludas...
kényelmetlen,de így biztosan ki lehet szűrni a hiba okát, amennyiben szoftveres...
esetleg egy két napig használod nyersen a telót,,,és utána jöhetnek az appok... :K

[ Szerkesztve ]

(#12143) zezoka válasza Cseri0058 (#12134) üzenetére


zezoka
őstag

Mindenképp fact resetet próbálnék én is. Én inkább úgy csinálnám a factory resetet, hogy nem lementeném és visszatenném a dolgokat, mert akkor lehet, hogy a hibás valamit is ugyanúgy visszateszi. Hanem szépen egyenként újratelepíteni mindent.

A legjobb, amit Twine mond!

[ Szerkesztve ]

(#12144) Cseri0058 válasza twine (#12142) üzenetére


Cseri0058
őstag

Az úgy nem jó, hogy előbb azokat az appokat törlöm le ami az elejétől fogva fent van? Mivel a hiba a kezdettektől fent áll.
De inkább lehet, hogy tényleg vissza kéne állítani...
Annyiban azért megnyugtató a dolog, hogy nem egyedi eset.

[ Szerkesztve ]

(#12145) twine válasza Cseri0058 (#12144) üzenetére


twine
addikt

AKár még jó is lehet, de szerintem egy fölösleges plusz körrel (és esetleges hibaforrással) "gazdagítod" magad....
Ilyen problémánál szerintem nem szabad sz@rozni..."pusztuljon" minden,
(most öszintén,,jó esetben a cuccaid a google "felhőben" vannak-naptár-kontaktlista-etc,,,a beállítások menün meg végigszaladsz , és kalap...mást a nyers rendszeren nagyon nem lehet állítgatni :U )
Ha nyersen is problémás, akkor amit a többiek is mondtak, még egy rom újrahúzást érdemes megpróbálni,,,hátha...(bár nem sok esélyt nem jósolok neki, de minden mindegy alapon nem hülyeség) :B
De akkor kiderül, ha "garis" a probléma...

[ Szerkesztve ]

(#12146) Cseri0058 válasza twine (#12145) üzenetére


Cseri0058
őstag

Azért most eléggé csalódott vagyok... :((

(#12147) twine válasza Cseri0058 (#12146) üzenetére


twine
addikt

megértem,,de ha szoftveres a hiba(problémás applikáció),,szvsz,,bármit vettél volna ami droidos,,ugyan így jársz...Első körben legyünk optimisták,,,és "várjuk" ezt a hibát...ennek tükrében ne legyél mérges a típusra.. ;)

(#12148) csacsi67 válasza Cseri0058 (#12146) üzenetére


csacsi67
addikt

Minden tipusba vannak hibás darabok.Tudom ez téged nem nyugtat meg de sajna ez van.

(#12149) korpicschess válasza Cseri0058 (#12146) üzenetére


korpicschess
veterán

Nyugi, szinte biztos vagyok benne, hogy szoftveres a gubanc... Nem kell aggódni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#12150) Pőze válasza gilfoyle (#12138) üzenetére


Pőze
aktív tag

Próbáld ki a semaphoret. Launcher beallításokban kell hogy legyen. Nem tudom pontosan mert nova launchert használok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.