Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) asysoft válasza kapka20 (#12441) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én megfelelek a követelményeknek, és szívesen segítek PM-ben, ha tudok:)

chrometent (#12433):
A Praktikum prepaid előfizetés (méghozzá brutális árakkal), én még ki sem vettem a tokjából a SIM-et, első perctől kezdve más szolgáltató kártyájával használom. Semmi Telenoros módosítással nem találkoztam, garancia is jobb, mint a Play-es (eleve, mert 2 évre szól), egy dolgot leszámítva: Telenor trükközik a 8 nappal, futár aláíratja a szerződést, erre hivatkozva nem tartják magukra kötelezőnek a törvényt.

(#12452) szponzor válasza defy456 (#12442) üzenetére


szponzor
senior tag

Kérlek majd számolj be a változásról, én is PA-t használok, bár a kernel-lel sem vagyok elégedetlen, de lehet, hogy cserélnék, ha annyival jobb a Matr1x. Nexus S-en azt használtam anno.

(#12453) defy456


defy456
aktív tag

Már csak 1 kérdés itt sokan 8.5-ről írnak, én csak a 8.0-t találom. Mobilon nem olyan egyszerű keresgélni.

(#12454) trance89 válasza defy456 (#12453) üzenetére


trance89
őstag

[link]
én tegnap raktam fel de ma már szedtem is le, használat közben talán kicsivel jobban bírja de pihenés közben sokkal jobban zabál mint a cm kernel, cm-el 12 óra alatt 2-3%-ot merül ezzel viszont kb 10% megy le az akkumból ugyanennyi idő alatt, szal marad a jól bevált cm

(#12455) defy456 válasza trance89 (#12454) üzenetére


defy456
aktív tag

Köszi! Rájöttem, a hibámra: nem az ideiglenes letöltő linket néztem eddig.
Majd írok pár sort.
Ez a reset kernel ez hogy működik? Saját elgondolás(javítsatok ki ha tévedek): wipok -> reset kernel -> reboot recovery -> matr1x kernel -> reboot system

(#12456) trance89 válasza defy456 (#12455) üzenetére


trance89
őstag

milyen reset kernel? ilyen funkció nincs
install zip és felrakod a zipet, de előtte csinálj teljes mentést a cwm-ben, szal ez lesz a sorrend:
back up and restore
back up
utána install zip from sdcard
choose zip...
ha mvégigment reboot system
ha bármi probléma lesz visszalépsz a cwm-be és a backup and resotre menüpontban visszamented a restore funkcióval az előző mentést

[ Szerkesztve ]

(#12457) #16820480 válasza tybsen (#12448) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, én direkt úgy válogattam, hogy elkerüljem a csillogós kivitelt. A mostani az félig átlátszó, de volt belőle azt hiszem teljesen matt is, majd legközelebb lehet, hogy olyat is rendelek, végülis olcsó... Aztán majd ha megyek haza nyáron, akkor lesz sok eladó tokom :))

(#12458) campi


campi
csendes tag

Sziasztok ! Segitséget, ötletet kérnék le esett az N4 az üveg pokhálósan tört. A készüléket Angliából kaptam a Fiamtól tudom hogy ez gari téma megoldásban kérek ötletet!

(#12459) zack válasza trance89 (#12456) üzenetére


zack
nagyúr

Nem egészen. Kernel csere előtt wipe dalvik cache, és wipe cache ajanlott, mi több szükséges.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12460) trance89 válasza zack (#12459) üzenetére


trance89
őstag

ja igen az kimaradt, nem kötelező de én is szoktam

(#12461) defy456


defy456
aktív tag

Az első benyomás is megvan: Az eleve hihetetlenül gyorsnál is gyorsabb lett a teló!

szerk.: Melyik appal lehet állítgatni?

[ Szerkesztve ]

(#12462) leslien


leslien
nagyúr

Üdv skacok, aláirásom ha vkit èrdekel priviben keressen :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12463) zack válasza leslien (#12462) üzenetére


zack
nagyúr

Miért adod el? Érdekelne mi lesz helyette. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12464) szponzor válasza campi (#12458) üzenetére


szponzor
senior tag

Sajnos ismerős a szituáció. eBay-ről 20 körül mözög a hátsó keret, ami csak sima üveg, az max pár ezer Ft-tal olcsóbb. LG szervízt meg lehet próbálni Magyarországon, elvileg 20-25 körül ők is megcsinálják. A legolcsóbb "megoldás" pedig a dbrand fólia, ami takarja az egész hátulját.

(#12465) leslien válasza zack (#12463) üzenetére


leslien
nagyúr

Ha minden igaz kapok sgs4

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12466) Peddy789


Peddy789
őstag

ezazz, ma 10perc volt mire megtaláltam hogy a halálba tudom simán shufflera rakni a zenéimet nemepdig eggyesével lejátszani... remek

(#12467) FearTomi válasza Peddy789 (#12466) üzenetére


FearTomi
őstag

nekem ez 3 mp-be telt:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12468) Horovic


Horovic
aktív tag

Sziasztok! Hogy lehet a gmail szinkronizáció gyakoriságát állítani?

(#12469) RECSKA válasza Horovic (#12468) üzenetére


RECSKA
veterán

Az automata... push alapu. Ergo nem idokozonkent frissit...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#12470) ak76 válasza leslien (#12465) üzenetére


ak76
senior tag

A kijelző kivételével,vissza fogod sírni az N4-et... :K
Én szóltam.... :R

(#12471) trance89 válasza ak76 (#12470) üzenetére


trance89
őstag

nekem az egyik fő szempont volt N4-re váltáskor az IPS kijelző (super amoled-es gnex-ról jöttem), szal nem jó érvelés :)
még mindig azt mondom sokkal jobb az IPS ami természetes színeket ad nem mint az összes s kategóriás samsung a hiper szuper amoledes tűlerőltetett színű kijelzőikkel...

[ Szerkesztve ]

(#12472) leslien válasza ak76 (#12470) üzenetére


leslien
nagyúr

Hogy hogy csak a kíjelző? ès a kamera? usb otg?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12473) zezoka válasza #16820480 (#12457) üzenetére


zezoka
őstag

Meg kapsz annyi megrendelést, hogy át sem tudsz jönni a vámon! :)

(#12474) TomPack


TomPack
őstag

crDroid rom-hoz tudna valaki adni egy xda-s linket, ahol megtudnám nézni hogy mit frissítettek? Hetente többször is érkezik ota frissítés, és ha nem érzem szükségét, akkor nem bolygatnám annyiszor ibolykát.

(#12475) klasszsrac válasza trance89 (#12471) üzenetére


klasszsrac
tag

Gnex-ről váltottam én is. A kijelzőtől féltem a legjobban, hogy milyen színei lesznek. Kb 1-2 nap után meg is szoktam. Azóta volt kezemben s3, s4 és egyik sem kéne. Amúgy sem :) ,de a kijelző miatt sem :)

Oneplus 6

(#12476) trance89 válasza TomPack (#12474) üzenetére


trance89
őstag

(#12477) nzolo76


nzolo76
tag

én CM RC2-t használok, matr1x kernellel. Lehet kicsit gyorsabban merül, de a cm saját kernele nem kompatibilis a touch control appal, pedig azt nagyon szeretem. Van valakinek energiakimélöbb javaslata? :F

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

(#12478) Horovic válasza RECSKA (#12469) üzenetére


Horovic
aktív tag

Köszi az infót!

(#12479) ak76 válasza trance89 (#12471) üzenetére


ak76
senior tag

Ízlések,és pofonok,nekem a fekete szín még mindig nagyon hiányzik az SGN2 után,illetve volt nálam egy hete S4-is,annak a kijelzője vert eddig mindent amit láttam,oké hogy az IPS-nek vannak praktikus tulajdonságai,de az N4 színeit én kimondottan fakónak tartom,előbbiek mellett meg pláne..
Ettől függetlenül marad még egy jó darabig,egyrészt semmi olyan készüléket nem láttam mostanában amire rápillantva érezném azt az érzést ami az N4 nél egy hónap után is megvan,másrészt technikailag semmi olyat nem tud a konkurencia amire égetően szükségem lenne,a HTC-től minőségi problémák miatt tartok(HOX-al megégettem magam)az S4 pedig számomra csalódás,a lagolását nem is értem,ilyen vas mellett nevetséges,és bosszantó,azok a szoftveres trüvájok pedig amiket belepakoltak fele részt parasztvakítás,fele részt használhatatlan tech demo,az árával semmi bajom,de az hogy egy majdnem 70 ezerrel olcsóbb készülék GYORSABB,és folyamatosabb működést produkál,az enyhén szólva is méltánytalan.

leslien:
Igazad van,az S4 kamerája mérföldeket ver az N4-re,ez nem vitás.
Az OTG nem érdekel,az N8 nál is megvolt,sose használtam,nem hiszem hogy valaha is szükségem lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#12480) Amarton


Amarton
tag

Cm10.1 rc2 + Matrix 8. 5 kernel és a real racing3 meg sem röccen. Gyors nagyon a telefon.
Valaki szokott játszani vele? Nekem 22 autóm van és 10db 100% bajnokság. Nem nagyon bírom abbahagyni :-)

http://kodolas.skoda-muszerfal.hu

(#12481) FearTomi válasza ak76 (#12470) üzenetére


FearTomi
őstag

Szerintem nem kell győzködni, majd ő maga eldönti, hogy jól járt-e, vagy nem...

OTG-re meg nem értem miért izgul mindenki annyira...tényleg fasza egy mobil eszközre zsinóros szarokat dugdosni:)

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12482) gulb


gulb
senior tag

Szomoru vagyok 48 oran belul ez masodik teljes leallas..csak a hosszu bekapca gomb reboot segitett...egy program volt amit utobbi idobe feltettem le is kerult. Kivancsi leszek mi lesz.

(#12483) leslien válasza ak76 (#12479) üzenetére


leslien
nagyúr

Majd a google sgs 4 az lesz a pálya sztem neked :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12484) FearTomi válasza leslien (#12483) üzenetére


FearTomi
őstag

Se! Sosem lesz olyan se a HTC ONE, se a S4 vanilla droiddal mint a Nexus...hiszen a Nexus-nál az egész telefont a nyers droidhoz igazítják és fordítva, jelen esetben a rendszert kell majd a hardverhez optimalizálni...

gulb:részletesebben?

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12485) leslien válasza FearTomi (#12484) üzenetére


leslien
nagyúr

Szted akkor a google kiad ugyan olyan szar melot mint a samsung tele hibával?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12486) ordogl


ordogl
tag

Sziasztok!
Az NFC chippet idehaza lehet használni fizetésre?

Ordogl

(#12487) Nedem válasza FearTomi (#12484) üzenetére


Nedem
csendes tag

Ha a HTC-n a fizikai gombok helyére a Navbar kerülne, és ugyanúgy kapná majd az updateket, mint az N4, akkor elgondolkodnék a cserén. Tudom, hogy elcsúszna a képarány(meg úgy nézne ki, mint egy lézerkard :D), meg az utóbbi sem fog megtörténni, de na...

Ordog: Elvileg ahol van PayPass, ott igen. (Spar, Burger King, etc)

BTW hány komment után leszek lelkes újonc? :D

[ Szerkesztve ]

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12488) ak76 válasza leslien (#12483) üzenetére


ak76
senior tag

Igen,erre már én is gondoltam. :K
Ott meg az lesz a kérdés hogy a play store-os értékesítés mennyiben lesz exkluzív,tehát lehet e majd kapni 2 év Samsung garanciával idehaza,mittudomén' egy MM-ban,vagy megint bohóckodhatunk a külföldi rendeléssel,esetleg a gsm boltok rizikós garanciavállalásaival,mondom,engem csak a kijelző miatt érdekelne egy alap droiddal megpakolt S4-es,de vásárlás előtt azt is jól szétnyomkodnám,ha lagolásnak csak a legkisebb nyomát látnám,máris storno az egész vásárlás.

(#12489) gulb válasza FearTomi (#12484) üzenetére


gulb
senior tag

Tok reszletesen eppen hangouts on uzengettem letettem a telefont es utanna nem tudtam bekapcsolni.uwwc vagy mi a turo widget keszito volt felteve gyanus lett eszedte.

(#12490) ordogl válasza Nedem (#12487) üzenetére


ordogl
tag

Gondolom sima mastercard nem jó hozza...

Ordogl

(#12491) Cooler96 válasza gulb (#12482) üzenetére


Cooler96
aktív tag

rom,kernel?

ezen infók nélkül nem nagyon tud senki segíteni semmit

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#12492) Nedem válasza ordogl (#12490) üzenetére


Nedem
csendes tag

Mármint a Wallet-hez, vagy a PayPass-hez? Utóbbihoz az, ha rajta van a logó.

----------

Jó ez a Xylon ROM. Talán még jobban testreszabható, mint a CM. Akkuról még nem rudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

LG Nexus 4-et cserélnék Note 2-re. Részletekért PM!

(#12493) emvy válasza FearTomi (#12484) üzenetére


emvy
nagyúr

Mit kellene szerinted a Nexus hardverhez optimalizalni? Ugyanaz a tucat SoC, mint az osszes tobbi.

while (!sleep) sheep++;

(#12494) FearTomi válasza leslien (#12485) üzenetére


FearTomi
őstag

Szerintem igen, mert nincs sok idejük rá, mikorra is ígérték a megjelenést? Július? A Nexusok pedig évente jönnek. De ne legyen igazam, majd kiderül!

[ Szerkesztve ]

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12495) ordogl válasza Nedem (#12492) üzenetére


ordogl
tag

Isis!

Ordogl

(#12496) FearTomi válasza emvy (#12493) üzenetére


FearTomi
őstag

Ja értem, akkor nem vágom, hogy az összes tucat SOC telefonon miért nem működik ugyan az a ROM!

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#12497) w333 válasza FearTomi (#12496) üzenetére


w333
félisten

Mert más az alaplap és a felbontás :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#12498) gulb válasza Cooler96 (#12491) üzenetére


gulb
senior tag

Teljesen alap no root no rom..csak gyari

(#12499) Cooler96 válasza gulb (#12498) üzenetére


Cooler96
aktív tag

milyen appok vannak fent?

Google Nexus 4 16GB w/ SaberMOD Latest Nightly | Stable , Fast , SaberMOD

(#12500) gulb válasza Cooler96 (#12499) üzenetére


gulb
senior tag

Mostmar csak az ami volt es nem volt ilyen hiba..viszont annyi frissites jott,hogy akar azok kozul is lehet majd ami ezt okozza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.