Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3708) Neck válasza Roachy (#3699) üzenetére


Neck
veterán

60-100 ezerért kutya közönséges, normálisan kinéző, szépen bekötött fotókönyvet akartak adni. Ezt szeretném 20-30 ezerért megvenni. Nem azért, hogy 100 év múlva lapozgathassam, (ugyanis akkor már maximum a dédunokám fogja ;] ) hanem csak simán emlékbe, illetve ajándéknak.

Erre először ezt írod:

"A 60-100 ezer még csak nem is kirívóan sok, az kb átlagár, egy már minőségibb, de extrák nélküli könyvért."
Aztán meg ezt:
"de ezeknek az albumoknak az ára a felhasznált anyagok, az extrák (valódi börkötés, dombornyomott valódi arany betűk, garancia, akár a lapszélek aranyozása, fém csatt, fa doboz stb...), az igényes és precíz kézimunka (könyv kötészet) miatt ilyen magas és mert teljesen egyedi szerkesztés, nem egy sémába illesztett tömegtermék."

Nekem a lapszélek aranyozása, a bőrkötés, meg a fém csatt és fadoboz eléggé extra.
Ezért mondjuk ki is adnék 60 ezret, magamnak :B

A napvihart meg kérlek ne magyarázd meg jobban, majdnem ráköhögtem a sört a klaviatúrára. :D Tisztában vagyok vele, hogy nem egy tűzgolyó, sőt, azzal is, hogy egy átlag napvihar meg se kottyan semmilyen háztartásbeli elektronikai eszköznek. :)
De nem is kell, mert én is vesztettem már adatot (nem napvihar miatt :DDD) és, mint mondottam, szeretnék is fotókönyvet, csak megfizethető áron.

Tényleg nem kötözködni akartam, csak komolyan érdekel, hogy egy átlag fotókönyben mi kerül 60-100 ezer forintba.

Szóval, ha valaki tud olyan szolgáltatót, aki:

-Normális kötéssel (nem olyan, amit 3x kinyitok, és peregnek a lapok belőle)
-Normális kemény borítóval
-Normális átlag matt / fényes lapokkal

csinál fotókönyvet 20-30 ezer körül, kérem írja meg (ha létezik)

:R

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.