Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#179451) fateless válasza dudi6 (#179445) üzenetére


fateless
veterán

A mindenit! :Y
Két hete néztem, akkor 212EUR volt. Még gondolkodtam is rajta, hogy ez már egész tűrhető ár, itthoninál is kedvezőbb, de várok, hátha lesz flash sale-ben. Erre most meg drágább :U

Még nézegettem is, hogy 5.9-es magasságig ajánlják, én 6.3 vagyok, szóval kellene két 10cm-es blokkot még beraknom magasításképp.

A bolt rendben van egyébként

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#179452) V/ válasza dudi6 (#179445) üzenetére


V/
titán

Semmi gond vele.

(#179453) dudi6 válasza fateless (#179451) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszi a választ!
Mit értesz az alatt, hogy 5,9-ig ajánlják? Hol olvastad, én nem látok ilyet. Az elvileg csak 175 cm, de az asztal 127 cm magasra emelhető ami elég jó, nagy részük csak 120-ig.
Néztél esetleg máshol is? Van ami szerinted jó? Én ezt néztem még (175+15 Euro lenne, beszéltem az eladóval), de ennek csak 2 tagú lába van és csak 120 cm-ig emelhető, ami nekem még pont jó (186 cm vagyok). Ebayesről erről nincs videó a neten, a geekbuyingosról pedig vannak youtubes videók, ahol dícsérik. Egyet mindenképp veszek valahonnan, az asztallapot már megvettem vasárnap...Tanácstalan vagyok, honnan és melyiket kellene rendelni, német amazonon is néztem, ott is van 100-féle.

[ Szerkesztve ]

(#179454) dudi6 válasza V/ (#179452) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm, be is regisztráltam! :R

(#179455) FingR86 válasza fery02 (#179448) üzenetére


FingR86
őstag

a normal version az sima dugvillás 230v verzió
ez is igen megérős és jó árban van.

amit én vettem az akksis és nem csak egy sima dugvilla, hanem tápegység van hozzá aminek a végén van a mágneses dokkoló és ezzel csatlakozik a talphoz.

[ Szerkesztve ]

(#179456) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok [link]
Ez jol sejtem olyan gps lenne,ha elkóborol a kutyám és rajta vsn ez a kütyü meg tudom nézni telefonon hol van ? Gondolom akkor arra is jó lehet,hogyha a kocsimba teszem és ellopják ,le tudjam követni.
Annyi kérdésem lenne,hogy elemmel működhet vajon,illetve térkép programot hol találom hozzá?
Ja és ha van hasonló,komolyabb termékről ötletetek várom

(#179457) CHIPman válasza Remekelek28 (#179456) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Amennyiben az autódat ellopják, és nem viszik a Bluetooth hatósugarán kívülre, akkor igen, le tudod követni. Ez nem az, amit keresel, ahhoz mobilnet kell, de ha ellopják az autót, valószínűleg az első dolog, amire gondolnak ilyenkor, hogy leárnyékolják vagy megzavarják.
CR2032 elemmel működik, ahogy írja, az alkalmazás nevét szintén a leírásban találod.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#179458) Beni2360 válasza blade zte (#48) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyenem 2 db van a fiókom a oda való. Csak a addig a telo bt sugaran belül van. PL EGY KULCS CSOMORA.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#179459) Remekelek28 válasza CHIPman (#179457) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor gondolom [link] Ez lenne az ami nekem kell. Sim kártyám vsn 500 mb net vsn rajta. Mire lehet ez elég?

(#179460) tobias40


tobias40
veterán

Alira nem tudtok vmi kupont vagy más olcsósítást? ;]

(#179461) tobias40 válasza Beni2360 (#179458) üzenetére


tobias40
veterán

Egy 8 éves hsz-re válaszoltál! :DD

(#179462) Remekelek28 válasza tobias40 (#179461) üzenetére


Remekelek28
őstag

Najó,de akkor nem érkezett rá válasz. Jobb későn..... :C

(#179463) Beni2360 válasza tobias40 (#179461) üzenetére


Beni2360
félisten

Tudom akkor vettem én is. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#179464) Bigmasterl válasza fery02 (#179448) üzenetére


Bigmasterl
tag

Hol kapható ennyiért ? :R

(#179465) CHIPman válasza Bigmasterl (#179464) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az általad megválaszolt hozzászólásban ott a store neve, az az által megválaszoltban pedig konkrét link is van a termékhez...

hardverapro.hu/tag/chipman

(#179466) beers válasza koxkids (#179427) üzenetére


beers
addikt

Szia!

Mivel sikerült beélesítened?
Sajnos még nem tudtam megnézni, hogy mi van a hozzá kapott cd-n, de a honlapról letöltött dolgokkal sem pc-n, sem android telefonon nem sikerült képek kapnom! Szépen világít és ennyi..... :R

M&N

(#179467) mirci18 válasza Digitalpimp (#179418) üzenetére


mirci18
addikt

Ne lepődj meg semmin se. Hála Vityának nálunk az Émász helyett MVM lett az áram szolgáltató. Megkaptuk a végelszámoló számlát. Mi bediktáltunk 1.7 kilowattos állást.
Ők rossz helyre rakták a tizedes vesszőt lett 1700 kilowatt meg egy hónap idegeskedés ügyintézés.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#179468) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Xiaomi mi air purifier 3h-t honnan érdemes most beszerezni? Baba szobájában szükségünk lenne még egy légtisztítóra. 3/4 éve még 139$-ért vettem Ali-ról, EU raktárból. Most 150 alatt nem találok, és itthon van pár (számomra ismeretlen) bolt, ahol átszámolva olcsóbb.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv: mimey

(#179469) mazsi válasza mimey (#179468) üzenetére


mazsi
senior tag

Nem mindegy melyik boltból veszed meg a pár itthoni/szlovák közül? Szervizelni ezeket nem szoktuk garanciaidőben, az ÁFAcsalás pedig befogott orral nem zavar majd annyira mint kéne.
A gyereknél meg a 3C is tökéletesen szűri a testváladék szagokat, én inkább az olcsót öntetném tele cumisüvegből.

[ Szerkesztve ]

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#179470) FingR86


FingR86
őstag

Szerintem enyém a legrövidebb szállítási idő eddig.
Még fel sem adták, de már meg is jött. :))

(#179471) azbest válasza mimey (#179468) üzenetére


azbest
félisten

a xiaomiofficial meg xiaomishop és hasonló noname helyek, ahol magyar nyelv ellenére külföldi cég infók vannak, vagy egyéltalán nincs semmi, azok kerülendőek szerintem.
A xiaomi.hu hivatalos magyar üzlet [link] van fizikai boltjuk is több helyen (BP, Debrecen, Szeged). Vagy persze más, rendes üzlet webshopjából is lehet. Csak a kamu webshopokat érdemes kerülni, amik kínából rendelik a te nevedre.

Ugyanazokat a filtereket fogadja mindegyik xiaomi változat. Van amelyiknek kicsit nagyobb a max légszállítása, de gondolom nem teljes fordulatszámon szokott üzemelni :)

[ Szerkesztve ]

(#179472) QbHead válasza FingR86 (#179470) üzenetére


QbHead
aktív tag

Cancel order ;]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#179473) FingR86 válasza QbHead (#179472) üzenetére


FingR86
őstag

ördögi tanács :D

(#179474) DeFranco válasza FingR86 (#179470) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nálam most a dpd játszotta el, hogy a spanyol raktárból rendelt alis cuccom tracking alapján két hétig még csak meg sem érkezett hozzájuk (csak a bejelentést kapták meg hogy jönni fog) majd hirtelen reggel megkapták és délben már le is szállították.

az a lényeg, hogy megbízható a tracking :D

(#179475) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Keresnék napelemes mozgásérzékelős lámpát kültérre. Tud valaki megbízható eladót?

Köszönöm

(#179476) fecus


fecus
őstag

Mikor kell a Postát hívni vagy keresni?
Ennél? "2021.10.07 10:36 (GMT-7): Received by the delivery company"

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#179477) azbest válasza fecus (#179476) üzenetére


azbest
félisten

Miért kéne a postát hívni vagy keresni?
Ebből az sem derül ki, hogy melyik országba érkezett vagy most adták -e fel, posta kapta-e vagy futárszolgálat. Nézd meg a parcelssapp nyomkövetőben, ott írja, ha futárszolgálatnak adják át jobb oldalon.

(#179478) mobilizmo válasza FingR86 (#179470) üzenetére


mobilizmo
addikt

Bár off topik, de érdekes.
Vasárnap reggel rendeltem az Alzáról egy Amazfit GTS 2 minit és még aznap este fél 8-kor kivettem a tőlünk 2 perc autózásra lévő Alzabox-ból. Én ezen meglepődtem, mintha nem is itthon lennék, hanem Pekingben.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#179479) fecus válasza azbest (#179477) üzenetére


fecus
őstag

Köszi. Arra gondoltam amikor nem kapunk értesítést ezért a nagyobb tarifát szabja ki a Posta.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#179480) edk- válasza mobilizmo (#179478) üzenetére


edk-
őstag

Az AI tudta előre, hogy ezt fogod rendelni és már reggel kivitték a boxba :)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#179481) azbest válasza fecus (#179479) üzenetére


azbest
félisten

Ha magyar posta követőjében megjelenik, hogy
Online fizetés elérhető, NPKK Vam
És ha nem jött se sms, se email a fizetési oldal éléréséhez, akkor próbálhatsz telefonálni munkaidőben.

[ Szerkesztve ]

(#179482) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Kicsit meg vagyok lőve. Adott egy Alis csomagom (LT895553091NL), melyet aug. 11-én rendeltem. Annak rendje és módja szerint 27-én meg is érkezett a helyi postapontra, ahol "tévesen" kézbesítettnek jelezték a csomagot, majd adathiányra hivatkozva visszaküldték. Nekem csak az Alis app jelezte, hogy order completed. Mondom WTF? Hivtam a helyi postást, mondta, hogy igen, ott volt a csomag, de vissza kellett küldeniük, de ne aggódjak, másfél-két hét múlva biztos megint kiküldik. Mondom OK. Persze az eladó széttárta a kezét, hogy ő látja, hogy kézbesítve lett a csomag. Nagy nehezen megértettem vele a helyzetet, és kértem, hogy tolja ki a vásárlói védelmet. Megtette.
Letelt több, mint két hét, csomag sehol. Ekkor bementem a városi postára, (hátha ott képzettebb, jártasabb emberek vannak), nézik a csomagot, és ott is mondják, hogy ez nagy valószínűséggel Pesten van a Logisztikai Központban, de nyugalom, érkezik. Ha nem jönne vissza a csomag egy héten belül, menjek be ismét, és indítsak csomagkeresési kérelmet. Kérdezem, ugye az nem fordulhat elő, hogy visszaküldik Kínába? - Nem, persze, hogy nem.
Természetesen nem jött meg, bementem ismét (09.24.), mondom mi a szitu, másik ügyintéző széttárja a kezét, várjak még. Nagy nehezen sikerült kitöltetni egy jegyzőkönyvet, hogy valahol a posta rendszerében eltűnt a csomagom, keressék meg, postázzák. (30 napos ügyintézési határidő.)
Tegnap csak úgy rákerestem ismét a nyomkövetési számra, és látom, hogy szeptember 30.-ával visszaküldték a feladónak. :W

Ilyenkor mi a toszt lehet (még) tenni? 40$-os tételről van szó, nem szívesen hagynám veszni.

Miért mindig én???

(#179483) atiska007 válasza edk- (#179480) üzenetére


atiska007
senior tag

vagy már eleve ott volt egy át nem vett rendelés. :C

Amúgy ALza nekem is gyorsan kihozott egy Huawei Bang 6-ot, szombat esti rendelés, vasárnap este a boxban.

Mittudomain!

(#179484) atiska007 válasza AndrewBlase (#179482) üzenetére


atiska007
senior tag

Semmit.

Totál így jártam, szóról-szóra.

Indítottam egy panaszt NMHH-hoz, ahol azt írták, hogy valami 3000Ft-ért indíthatok egy panasz kivizsgálást, de ha a posta kijön, hogy mindent jól csinált, akkor bukta a 3000 Ft.

És hidd el, a posta le van védve ilyen esetekre, hivatkoznak majd mindenre, hogy hogy volt kitöltve a csomagon a kézbesített, stb., ami neked kellene bizonyítani fényképpel (csomag híjján lehetetlen ugy), hogy "jól" volt címezve.

De ha ér neked 3000 Ft-ot, akkor ezt tudod tenni. :(

Mittudomain!

(#179485) Benhill


Benhill
senior tag

Olyankor mi fog történni, ha disputes van alin, ahol ali közbelépett, én az egyik, az eladó a másik javaslatot fogadta el...?!

(#179486) azbest válasza atiska007 (#179484) üzenetére


azbest
félisten

az adathiány nem címzésbéli hiány, hanem a nyomorék rendszerükben nem rögzítették egyértelműen, hogy kiadható-e a címzettnek, megtörtént -e a vámkezelés.

Nekem olyan küldemény ment vissza a központba, ami után online fizettem is. Szóval érdekes lenne, ha ne tudnák a címemet, amikor még számlát is állítottak ki nekem és azon is szerepel.

Engem viszont nem is biztatott azzal a helyi postai vezető, aki ránézett a belső infókra, hogy simán újra leküldik. Azt mondta, hogy írjak az ügyfélszolgálat emailcímre panaszt és akkor talán újra leküldik. Csak mivel ez u-s, így nem is látom mi történik közben vele... adathiánnyal ment vissza úgy, hogy látják a rendszerben, hogy ki is lett fizetve...

[ Szerkesztve ]

(#179487) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mi most az ajánlott/best buy Powerbank (10000-es)?

#?*@&!

(#179488) mimey válasza azbest (#179471) üzenetére


mimey
tag

& mazsi!

Köszönöm a válaszaitokat, de 3H-t keresek, mert ez már bevált, és kb. ugyanakkora helyre kell. Néztem a xiaomi.hu-t, és sajnos csak a 3C van készleten, amit linkeltél is.

(#179489) edk- válasza mimey (#179488) üzenetére


edk-
őstag

A 3C alig marad el a 3H-tól (van nekem mindkettő), szerintem a 3H nem éri meg a felárat.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#179490) mazsi válasza mimey (#179488) üzenetére


mazsi
senior tag

Szerintem a termékskála bármelyik tagját veheted egy, vagy közepes szobába. A zajszint, a fenntartási költség, és az elfoglalt hely is nagyjából hasonló lesz. Csodát egyik ilyen gép sem tesz, de remek placebo, és tényleg jobban alszik a közelében az ember :)

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#179491) Benhill válasza Benhill (#179485) üzenetére


Benhill
senior tag

Az történt hogy enyémet fogadta el ali. Ha valaki ilyenbe futna...

(#179492) w.miki


w.miki
veterán

Ilyen lapos töltőt tudnátok ajánlani?
Fal felé néz a konnektor lyukja, és olyan kellene, amiből a töltőnél oldalt jön ki az USB.
Ilyesmire gondoltam: USAMS 5V 2.1A Mini Round Travel Charger
De jobb lenne, ha a 2 USB egymás mellett lenne, még laposabb lehetne

Powerbankból ezt használom BlitzWolf® BW-P13, Baseus 30 cm kábellel.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#179493) w.miki válasza w.miki (#179492) üzenetére


w.miki
veterán

Találtam még lapos töltőt, de elég drága a postázás.
LDNIO A4404 4 USB Ports 4.4A Wall AC Charger Power Adapter

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#179494) Benhill válasza w.miki (#179493) üzenetére


Benhill
senior tag

Nem olyan lapos ez mint látszik (6.5cm magas), főleg ha ráteszed az EU adaptert, de ha bejön ez a fajta akkor tudok javasolni:
[TOPK B4405 4-Port 4.4A(Max) 22W EU USB Charger Adapter LED Lamp Auto-ID Portable Phone Travel Wall Charger]

Nekem ilyen van, egy éve van meg, nagyon jól működik, de én még 8dollárért vettem ugyaninnen, most meg majdnem duplája.

(#179495) Beni2360 válasza w.miki (#179493) üzenetére


Beni2360
félisten

Es ez?
EU-s csak szimple van.
Na itt van EU-s

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#179496) Beni2360 válasza w.miki (#179493) üzenetére


Beni2360
félisten

De ha elég az 1A töltés akkor nekem a hálószobában az ágy támla mögött egy 2 portos konnektor (BG) van beépítve 4,5 éve. Akár mobil, vagy egy usb-s kis lámpa ami nálam az éjjeli szekrényen azóta is folyamatosan be van dugva és a nappaliban szintén egy ilyen az is 4.5 éve üzemel. Vagy ilyen

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#179497) zeon.hu válasza zeon.hu (#179487) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Semmi ajánlat Powerbank-ra? :D

#?*@&!

(#179498) macilaci78


macilaci78
nagyúr

E-Ink faliórát keresek, valami nagyobbat, mint tenyérnyi méret, de fontos, hogy ne kelljen konnektorba dugni.
Lehet digitális, vagy hagyományos mutatós küllemű. Leginkább fehér színben keresek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#179499) FingR86 válasza zeon.hu (#179497) üzenetére


FingR86
őstag

BlitzWolf® BW-P9 10000mAh 18W QC3.0 PD3.0 [link]
ez nincs rossz áron, spanyol raktár 1$ szállítás.

(#179500) FingR86 válasza zeon.hu (#179497) üzenetére


FingR86
őstag

vagy aliról ez:
AUKEY PB-N73 [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.