Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#531) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Mégsem olvasom végig :D

A változás általában jó és előre visz valamilyen formában. Legyen változás.
Ha PH! lapcsalád tulajdonosai szerint a HA veszteséges és bezárás helyett "előre tolják", az üdvözlendő, nemes gesztus. DE.

Fontos lenne megtartani (ha már piaci szereplő akar lenni a HA) a versenytársakkal szembeni mostani előnyöket. Mik ezek? Számomra,a mostani szabályok szerint:

- Ingyenesen hirdethetek, mivel nem forgalmazóként* csinálom, akár eladni akár vásárolni(!) akarok.
- A partnert akivel üzletelek elérhetem közvetlenül, akár több, általunk választott, formában.
- Nem személytelen az üzlet.
- Láthatom, hogy helyileg hol van, amit szeretnék/jelezhetem, hogy amit eladnék hol van. Város szinten. Vannak helyi közösségek, mint egy valódi piac.
- A hirdetésem egy adott kategóriában végtelen ideig szerepelhet.
- Barátságos, fórum jelleg, segítőkész légkör. Nem üzletileg, hanem szakmailag.

A fentieket sutba vetni és helyette a jelenlegi piaci szereplők módszereit átvenni nem előre lépés, "előre tolás", hanem szimpla átalakítás.

Egyedi termék helyett tucat terméket előállítani a biztos bevétel és a monopolhelyzetű vállalkozások privilégiuma.

Ahhoz egy üzletet jövedelmezővé tegyünk új ötletek kellenek és az üzletbe vetett hit. Ez nagyon régi tanítás, igazából csak az új szó miatt írom le.

Az előttem szólók biztos írtak jó pár új ötletet, remélem végig olvassák a fejlesztők a topikot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.